ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   תובנות (http://israelbody.com/showthread.php?t=68578)

קפטן שלד 11-11-10 01:01

תובנות

1 - כמות כפיות החריף באוכל מכפילה את כמות האוכל שאתה מסוגל להכניס בארוחה אחת.

2 - לנעול נעליים ולקשור שרוכים אלו פעולות שמצריכות תיכנון מראש, זריזות, מהירות וטכניקה.

3 - לא משנה כמה אתה תכין לעצמך את הפלטות לסטים שאחרי החימום, תמיד בזמן החימום תעלם לך אחת הפלטות ואתה תשבע שאם תתפוס את המאניק שלקח לך את הפלטה אתה תחנג'ר לו ת'צורה. אתה תמיד תגלה מי לקח לך את הפלטה ותמיד לא תחנג'ר לו את הצורה.

4 - אין קשר בין מזג האוויר, רמת המיזוג והמצב התמידי שלך - מזיע.

5 - אם הלך חרא בדייט ואכלת לאפה אחריו, אז היה דייט טוב.

6 - חייבים לשים מגנזיום על הכל. תמיד.

אתם מוזמנים להוסיף.

Alon332 11-11-10 01:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1039494)
6 - חייבים לשים מגנזיום על הכל. תמיד.

איכס אחי אין פלא שלא הלך לך בדייט. :shok1:

קפטן שלד 11-11-10 01:08

7 - בשלב מסויים אתה מוצא שיותר יעיל לחלק את המדפים בארון ל: חולצות לאימון, שאר הבגדים.

8 - היום בו אתה נחשב חזק הוא אותו היום בו אתה מבין כמה אתה חלש.

9 - אלכוהול זה הפיתרון לאוברטריינינג (גורם לך לישון טוב ולאכול הרבה)

10 - אם לא אלכוהול אז תמיד אפשר לכייף

11 - זה ממש חסר טעם לנסות להתחיל עם צ'וצ'יות במכון: אתה תמיד תגיע למכון כדי להתאמן מה שאומר שאתה תמיד תהיה עם בגדים מזופטים לאימון, אתה תמיד תגיע למכון כדי להתאמן, מה שאומר שלפני האימון הראש שלך באימון, ולאחריו אתה מסריח כמו סאבזירו אחרי שבוע שדאות.

קפטן שלד 11-11-10 01:14

12 - תמיד יש צורך בשקית של קרח במקפיא.

13 - תמיד יש אנשים שלא יבינו למה צריך שקית של קרח במקפיא.

14 - פיצה בלי תוספת גבינה זה לא פיצה.

ח1צן 11-11-10 01:36

איזה חריף אתה אוכל ועם מה זה הולך? עם ב0ר ממש לא.

קפטן שלד 11-11-10 01:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ח1צן (הודעה 1039500)
איזה חריף אתה אוכל ועם מה זה הולך? עם ב0ר ממש לא.

טבסקו הולך עם הכל, ספציפית אכלתי היום די הרבה סחוג :mad:

No Troll 11-11-10 01:40

בידיוק אכלתי מגש פיצה דומינוס :)

Scylla 11-11-10 01:43

דווקא אצלי חריף גורם לי לאכול הרבה פחות כי אני חייב לשתות וזה ממלא.

15 - שאתה עושה דדליפט, סקוואט, בנץ', פרס, בנט אובר. בכל סט אם תקשיב טוב תשמע "... בלה בלה בלה... הורס את הגב" איפשהו מאחורה מאיזה מר קו.

Scylla 11-11-10 01:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי no troll (הודעה 1039502)
בידיוק אכלתי מגש פיצה דומינוס :)

דומינוס זו פיצה מאוד לא משביעה, אולי בתור מתאבן.
תמיד כנס דרך ynet יש תוספות ללא הגבלה חינם (2 פיצות ב100~) לוקחים את כל וריאציות הבשר וכל וריאציות הגבינה.

No Troll 11-11-10 01:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Scylla (הודעה 1039505)
דומינוס זו פיצה מאוד לא משביעה, אולי בתור מתאבן.
תמיד כנס דרך ynet יש תוספות ללא הגבלה חינם (2 פיצות ב100~) לוקחים את כל וריאציות הבשר וכל וריאציות הגבינה.

הזמנתי דרך Ynet, כן.
ראית שיש 50% על כל התפריט?
נגמר היום...
הזמנתי גם ביום ראשון מגש משפחתי (לעצמי)

dattto 11-11-10 07:31

16 - נפלאות גוף האדם: משקל שאתה מחרבן תחתיו היום, יכול להיות משקל יותר כבד שאתה מעיף אותו מחר.
17 - ככל שהתרגיל מערב יותר שרירים, כך צונחת הפופולריות שלו בקרב המתאמנים.
18 - מדריך טיפוסי יעשה הכל בשביל קצת זמן איכות עם צ'וצ'יה שמגיעה אליו עם שאלה, גם אם זה לעזוב את עמדת הספוטר באמצע, ושיזדיין.
19 - רוב מתאמני האלף בית לעולם לא יודו בשימוש באבקות ובקריאטין, אבל אם תשאל אותם איפה קונים, הם מיד יציעו לך את "דוד שלהם".
20 - אין מבט גאה יותר מזה של הילד שהרגע ירד ממכונת הלג פרס ולחץ 200 קילו

קפטן שלד 11-11-10 12:49

21 - יש יחס ישיר בין הפגנתיות הוצאת האוויר של מתאמן בעת ביצוע חזרה לבין כמות הכוח שהספוטר שלו משקיע בלמשוך ממנו את המוט.

Scylla 11-11-10 14:39

22 - יש יחס ישיר בין היקף הירך של מתאמן לטווח התנועה שלו בתרגיל נתון.

subzero1122 11-11-10 14:51

23 - יחס ישיר בין קיום פיק בבייספ של מתאמן לטווח התנועה שלו בתרגיל נתון

OverPower 11-11-10 15:00

24- יש יחס ישיר בין כמות הפלטות של מתאמן בבנץ' לבין כמות הפלטות של הספוטר בבנט אובר.

Mr_Nos 11-11-10 15:23

החיים הם כמו מנה פלאפאל! לא משנה מאיפה תשים הטחינה תמיד תנזל!

הליצן המרקד 11-11-10 16:39

25- קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק קקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

SmokingSnake 11-11-10 17:06

26- לא משנה כמה תזהר, עם הפלטות המסחריות החרא האלה אחת לחודש יהיה לך קריש דם משתי פלטות שנסגרו לך על העור ביד.
27- בכל מכון טיפוסי יאמרו לך לא להפיל את המוט בדדליפט כי הרצפה לא חזקה ויכולה להישבר(זאת אומרת מישהו ששוקל 130 קילו שיקפוץ יכול להיות שיפול דרך הרצפה והריפוד)
28- מי שלא אוכל בשר הוא לא גבר.
29- יש יותר סטים שעושים ב"זוגות" בבנץ' מזוגות הומואים במצעד הגאווה.
30- מי ששוקל מתחת ל80 קילו הוא ילד.
31- אין גבר נורמלי שלא עושה טקס, קצר ככל שיהיה לפני משקל כבד, זה חוק של הטבע כמו שצריך לחרבן ולהשתין.
32- כשתעבור הצ'וצ'ית המתאימה אתה תוכל לתת pr גבוה ב10 קילו מהאימון שעבר, בלי תלות למשקל שהיה, יש תוספת במאגרי הatp כחלק מהצורך הבסיסי להזדווג.
33- אין סט עבודה מעל 60 קילו במשקל חופשי שהראש של השלד לא יהפוך לצבע ארגמן.

Scylla 11-11-10 17:44

סאבזירו יש לי וידוי מפחיד. הרגע קמתי משנ"ץ נהדר, וחלמתי שאני מגיע לעבודה, ויש לנו מגשים לשתיה שאנחנו מוציאים למלצרים ולכל מלצר יש מגשית כזאת עם השם שלו ולפי ההזמנה אני יודע לשים על המגשית של המלצר.
חלמתי שאני מגיע ויש מגשית שכתוב עליה "סאבז*ר!" או משהו כזה, ואני בהלם טוטאלי, ואז מגיע איזה ילד קטן שמסתבר שזה אתה וקוראים לך נדב משום מה. אני צריך לפרוש מהפורום כאן הוא משפיע לי על החלומות.

No Troll 11-11-10 17:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Scylla (הודעה 1039617)
סאבזירו יש לי וידוי מפחיד. הרגע קמתי משנ"ץ נהדר, וחלמתי שאני מגיע לעבודה, ויש לנו מגשים לשתיה שאנחנו מוציאים למלצרים ולכל מלצר יש מגשית כזאת עם השם שלו ולפי ההזמנה אני יודע לשים על המגשית של המלצר.
חלמתי שאני מגיע ויש מגשית שכתוב עליה "סאבז*ר!" או משהו כזה, ואני בהלם טוטאלי, ואז מגיע איזה ילד קטן שמסתבר שזה אתה וקוראים לך נדב משום מה. אני צריך לפרוש מהפורום כאן הוא משפיע לי על החלומות.

אתה לא היחיד

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:26.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ