ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   היום בחדשות ערוץ 2 (http://israelbody.com/showthread.php?t=69264)

ran_z 25-12-10 19:54

היום בחדשות ערוץ 2

עם דני קושמרו.
ראיתי פרומו של כתבה שהולכת להיות על אבקות חלבון - "טרנד לניפוח השרירים או נזק בריאותי"
יהיה מעניין לראות מה התקשורת המפגרת תגיד הפעם.
נקווה שהשיפור יהיה לטובה

Cuba 25-12-10 19:58

איזה שעה

oz22 25-12-10 20:05

חדשות של 8 בערב אבל ממה שזה נראה שזה יהיה לקראת סיום המהדורה....

ההורים שלי ראו את זה ישר נדלקו הם בונים על זה שבחדשות יגידו משו רע על זה

ואז ההורים שלי יגידו לי אמרנו זה סתם חארטה זה לא עושה כלום זה לא בונה כלום...

incognito 25-12-10 20:11

עכשיו בחדשות

עוד כמה דקות יהיה בחדשות ערוץ 2 כתבה על אבקות חלבון למי זה טוב אם זה מזיק והכל עכשיו אני יודע שזה לא מזיק רק רציתי שתפתחו טלויזיה ותראו מה אומרים ואני מטער אם ההודעה לא במקום הנכון

ANABOL 25-12-10 20:13

עוד פעם אלו הושטויות שלהם
בטח יגידו שאבקת חלבון מסוכות והרגות בני אדם :)

איזה תקשורת של ליצנים, תמיד מנסים להזיק

ran_z 25-12-10 20:13

cuba - כמו ש-oz אמר, נראה לי זה בסביבות סוף המהדורה שמשודרת עכשיו אבל אל תתפוס אותי במילה.
oz - תכל'ס לא יהיה נעים אם יתחילו להגיד שזה מזיק, אחר כך באמת הורים תופסים על זה טרמפ, כי זה חדשות ערוץ 2 לא איזה תחנת טלוויזיה מאל-ג'זירה.
בנוסף, אם הם סתם טועים ומטעים, הם יכולים לפגוע להרבה אנשים בפרנסה, וזה לא דבר נחמד ורצוי.
נקווה שהם יהיו שקולים וחכמים בכתבה.

ran_z 25-12-10 20:14

נפתח על זה כבר פוסט. אין צורך ב-2

oz22 25-12-10 20:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z (הודעה 1050219)
cuba - כמו ש-oz אמר, נראה לי זה בסביבות סוף המהדורה שמשודרת עכשיו אבל אל תתפוס אותי במילה.
Oz - תכל'ס לא יהיה נעים אם יתחילו להגיד שזה מזיק, אחר כך באמת הורים תופסים על זה טרמפ, כי זה חדשות ערוץ 2 לא איזה תחנת טלוויזיה מאל-ג'זירה.
בנוסף, אם הם סתם טועים ומטעים, הם יכולים לפגוע להרבה אנשים בפרנסה, וזה לא דבר נחמד ורצוי.
נקווה שהם יהיו שקולים וחכמים בכתבה.

בכל מקרה זה לא ממש ישנה כי כל עוד מעלים כתבה בחדשות על האבקות

זה אומר שזה כבר לאור שלילי, הרי כל דבר שמשדרים בחדשות זה דברים שליליים אין דבר אחד טוב.

ולך תתחיל להתווכח עם אנשים שראו ת'כתבה ובגלל הכתבה מנסים לשכנע אותך שזה סתם "רעל" או

שזה לא ממש עוזר אם אתה שותה את זה.

godam 25-12-10 20:24

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח טרנד לניפוח השריר עלק

njfgn jg 25-12-10 20:24

דווקא הייתה לא מזמן כתבה בערוץ 10 שהייתה בעד אבקות חלבון.

oz22 25-12-10 20:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי njfgn jg (הודעה 1050228)
דווקא הייתה לא מזמן כתבה בערוץ 10 שהייתה בעד אבקות חלבון.

אתה יכול אולי למצוא אותה בבקשה?

ran_z 25-12-10 20:34

inco - מיזגתי בין הפוסטים שנפתחו.

לנוחיותכם, כתבה חדשה על אבקות חלבון באתר:
http://www.israelbody.org/Index.asp?...&CategoryID=81

ח1צן 25-12-10 20:41

חחחחחחחחחחחחחחחח יואואואו כמה צחקתי עכשיו חחחחחחחח עלק מצלמה נסתרת ההיא אומרת לו " אתה יללדדדדדדדדדדדדד!!! אתה גדללללללל!!!! מה אתה צריך אבקת חלבון!!!!!!!!!!!!!!!!!!" חחח והכי מצחיק עם התופעת לוואי גזים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי זה אחד הטובים מזל שנתקתלתי באשכול הזה

ran_z 25-12-10 20:46

צ'מע, אבל סה"כ זה עצוב. הם מביאים להתראין בכתבות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה: מרצים בכירים מוינגייט; תזונאים קלינים; פיזיולוגים ורופאים עם התמחות ברפואת ספורט. עכשיו מה תגיד להורים? אני צודק וכולם מדברים שטויות. זה לא פשוט להתמודד עם הכתבות האלה.

oz22 25-12-10 20:47

איך שהכתבה הזאת נגמרה המריבות אצלי התחילו...

"הפרופסור אומר שזה מזיק אז אם הפרופסור אומר שזה מזיק אתה מבין יותר טוב ממנו"?

הפרופסור אמר שזה מזיק לכליות אם אתה אוכל מזה יותר מדי"...

njfgn jg 25-12-10 20:49

חחח ההורים שלי קראו לי לראות את הכתבה על הסטרואידים האלה שאני קונה כל פעם

bolt 25-12-10 20:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z (הודעה 1050234)
צ'מע, אבל סה"כ זה עצוב. הם מביאים להתראין בכתבות אנשי מקצוע מהשורה הראשונה: מרצים בכירים מוינגייט; תזונאים קלינים; פיזיולוגים ורופאים עם התמחות ברפואת ספורט. עכשיו מה תגיד להורים? אני צודק וכולם מדברים שטויות. זה לא פשוט להתמודד עם הכתבות האלה.

בלי צחוק אם הביאו את כל החבר'ה שהזכרת (לא ראיתי את הכתבה) אולי יש משהו בדברים שלהם? בכל זאת למי כבר אפשר להקשיב בנושא הזה אם לא להם? למוכר בחנות תוספים?

ran_z 25-12-10 20:58

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bolt (הודעה 1050240)
בלי צחוק אם הביאו את כל החבר'ה שהזכרת (לא ראיתי את הכתבה) אולי יש משהו בדברים שלהם? בכל זאת למי כבר אפשר להקשיב בנושא הזה אם לא להם? למוכר בחנות תוספים?

הכתבה היתה לא תקינה משום שהיא היתה מגמתית.
אני סטודנט והייתי צריך לעשות עבודות מחקר כאלו ואחרות בנושאים שונים ואני עדין עושה. אז אוקי, נכון, לכל דבר יש יתרונות וחסרונות, יש בעד ונגד וכד' אבל לצריך להציג לצופה את מכלול הדברים.
הם עשו כתבה ואמרו - גרוע, גרוע, גרוע. הסתימה הכתבה ועכשיו לפרסומות.
לא ככה עושים כתבה.
אני בן 27 ואני צריך לקבל טלפון מאבא שלי ששואל אם ראיתי את הכתבה בערוץ 2.

Ermac1122 25-12-10 20:59

סה"כ לא משהו מפתיע, והאמת שזה די נכון לשם שינוי.
חלקכם בטח לא יסכימו, אבל סה"כ מה שהם ניסו להעביר זה שהאבקות לא נחוצות לרוב האוכלוסיה
רובנו יכולים להגיע לכמות החלבון הדרושה בלעדיהן, סה"כ למתאמני עלית זה נחוץ להגיע לכמויות גבוהות.
אני שוקל 130 קילו כך שאני אמור לצרוך הרבה יותר מהילדים שקונים את ההאבקות, ואני מגיע לכמות החלבון שלי בלי שום אבקה.

טלסביון 25-12-10 21:00

חח הרג אותי

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:57.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ