ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   פוסט מרוכז כדי שאנשים יפסיקו לשאול שטויות (https://israelbody.com/showthread.php?t=57649)

!Demon! 01-08-09 15:57

פוסט מרוכז כדי שאנשים יפסיקו לשאול שטויות

טוב, באמת נמעס לי כל פעם לראות אנשים שואלים שאולות כמו סוכר ענבים או קריאטין 20 פעם אז החלטתי לרכז פה הכל שלא ישאלו שטויות יותר:

לפני אימון -אוכלים ארוחה גדולה טובה כמה זמן לפני האימון-הזמן אינדיוידואלי.מי שרוצה פרי לפני האימון יכול ממש לא חובה

אחרי אימון-אין צורך לאכול ישר אחרי האימון פחמימה זמינה לא זמינה כמו שהרוב עושים , זה ממש לא חובה.מי שרוצה , נוח לא , רגיל אפשר
קריאטין-5 גרם ביום מזפיק , אפשר העמסה מה שיגרום לשריר להיות רווי מהר יותר בקריאטין אבל לא ישפר השפעה.מומלץ קריאטין מונו.אין צורך לתוסף סוכר ענבים , או כל דבר אחר.למרות שאפשר זה לא יפגע בכלום

חומצות אמינו-בזבוז כסף.אבקת חלבון רגילה , נגיד של אופטימום מכילה את כל חומצות אמינו במינונים טובים.

כדי לעלות משקל-צריך להיות במאזן קלורי חיובי דבר ראשון.כמות החלבון המומלצת למתאמת אנארובי היא בערך פי 2 מהגוף.עם עוברים את זה טיפה לא יקרה כלום , אפילו יש כאלה שתומכים בזה.כמות השומן צריכה להיות טובה , כי שומן חיוני לנו לתהליכים בגוף ויצור הורמונים מסוימים.אני לא יגיד כמות מסוימת, זה לא יהיה נכון כי יש להתחשב בתפריט מסוים ועוד.שאר הקלוריות יושלמו מהפחמימות.

כדי להוריד משקל-צריך להיות במינוס זהו עיקרונה של כל דיאטה הפרטים תלויים כבר בסוג שבחרתם.
שומן באוכל ובגוף-זה שאתה אוכל שומן לא אומר שתשלים.מה שקובע זאת בעיקר הוא המאזן בוא אתה נמצא.כלומר אם לדוגמא אתה במינוס של 700 קלוריות מהרוב שומן אתה לא "תשמין".

שורפי שומן - מבוססים על קפאין שהוא מפריש אנדרנלין שתורם לתהליך ניוד שומן .מומלץ באחוזי שומן נמוכים יחסית לרוב מתחת ל-12 , למרות שכל שורפי שומן הם לרוב חרא וכבר עדיף קפסולות קפאין רגילות שזולות פי 2.

שומן באוכל ושומן בגוף - זה שאתה אוכל הרבה שומן לא אומר שתשמין.מה שקובע זה המאזן הקלורי שאתה נמצא בו.נגיד אם אתה בגרעון(מינוס) 500 ורוב הקלוריות שלך משומן אתה לא תשמין.כמו שאמרתי קודם שומן מאוד חיוני לנו.
בגדול זה הכל אם יהיה משהו אני יוסיף מקווה יחסוך הרבה פוסטים

אבקת חלבון - אבקה שיש שם חלבון איכותי לא יפתח אותכם יותר טוב מביצים נגיד
גיינר - חלבון+פחמימה .השומן שם תלוי בחברה יש כאלה שיש שם הרבה מאוד שומן וגם רווי אז לא לצרוך.

lironsD 01-08-09 16:02

נחמד אחי השקעה יפה,אני מוסיף
שורפי שומן - רוב שורפי השומן החוקיים לא יעילים וזה סתם עירבוב של ויטמנים וחומצות אמינו,אבל שורפי שומן לא חוקיים כמו אפדרין ועוד הם יעילים.

!Demon! 01-08-09 16:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי lironsd (הודעה 889143)
נחמד אחי השקעה יפה,אני מוסיף
שורפי שומן - רוב שורפי השומן החוקיים לא יעילים וזה סתם עירבוב של ויטמנים וחומצות אמינו,אבל שורפי שומן לא חוקיים כמו אפדרין ועוד הם יעילים.

תן לי לתקן אותך רק.
בשורפי שומן יש תוספות של חומרים גםלא חוקיים אבל המינון ממש קטן עד שאין לו השפעה כמעט.
לא חוקיים יעילים אם משתמשים בהם נכון אבל לא נדבר על זה פה כי אסור

NeDeX 01-08-09 16:08

אני בקרוב קונה אבקה לעלייה במסה
ואני רוצה גם לקנות קריאטין
אז אני משלב את ה 5 גרם קריאטין בתוך השייק של האבקה או לוקח קריאטין בנפרד?

!Demon! 01-08-09 16:08

כמות ארוחות- לא משנה כמה ארוחות אכלתם 1 או 6 , זה לא משנה.שריר לא מתפרק אחרי 3 שעות וגם לא אחרי 40 שעות.זה לא יעיץ חילוף חומרים ושום דבר תוכלו מתי שנוח לכם העיקר להגיע לערכים הנדרשים

!Demon! 01-08-09 16:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nedex (הודעה 889147)
אני בקרוב קונה אבקה לעלייה במסה
ואני רוצה גם לקנות קריאטין
אז אני משלב את ה 5 גרם קריאטין בתוך השייק של האבקה או לוקח קריאטין בנפרד?

אני כמעט בטוח שזה לא יכול לפגוע

NeDeX 01-08-09 16:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 889149)
אני כמעט בטוח שזה לא יכול לפגוע

חח אבל לא ענית לי על השאלה..
לשלב את הקריאטין עם השייק או לקחת בנפרד?

!Demon! 01-08-09 16:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nedex (הודעה 889152)
חח אבל לא ענית לי על השאלה..
לשלב את הקריאטין עם השייק או לקחת בנפרד?

אז אמרתי לך אני חושב שזה לא משנה

Tapit 01-08-09 16:14

שורפי שומן - מבוססים על קפאין שהוא מפריש אנדרנלין שתורם לתהליך ניוד שומן .

הקפאין מנייד את השומן אך השומן מיד לאחר מכן חוזר למקום ממנו הוא בא, כך שזה לא באמת עוזר בשריפת שומן וזה חרטא.
חוץ מזה הסברים מצויינים :]

!Demon! 01-08-09 16:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tapit (הודעה 889155)
שורפי שומן - מבוססים על קפאין שהוא מפריש אנדרנלין שתורם לתהליך ניוד שומן .

הקפאין מנייד את השומן אך השומן מיד לאחר מכן חוזר למקום ממנו הוא בא, כך שזה לא באמת עוזר בשריפת שומן וזה חרטא.
חוץ מזה הסברים מצויינים :]

רשמתי שלא הקפאין הוא זה שעוזה את העבודה אלה אנדרנלין.
עבודה דומה עושים גם לא חוקיים רק חזק יותר , בגלל זה החוקיים לא ממש יעילים בקטע של ניוד שומן.הם יכולים לעזור במתן מרץ

sbtgn1 01-08-09 16:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 889148)
כמות ארוחות- לא משנה כמה ארוחות אכלתם 1 או 6 , זה לא משנה.שריר לא מתפרק אחרי 3 שעות וגם לא אחרי 40 שעות.זה לא יעיץ חילוף חומרים ושום דבר תוכלו מתי שנוח לכם העיקר להגיע לערכים הנדרשים

זה מאוד משנה יש גבול לכמות אוכל שהגוף מסוגל לעכל\לספוג בארוחה

אם תאכל ארוחה ענקית אחת ביום וזהו תהיה בטוח שהיה לך מחסור בחלבון

Holy_Templar 01-08-09 16:31

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sbtgn1 (הודעה 889161)

http://gifattack.com/wp-content/uplo...-dive-fail.gif

Biceps mAn 01-08-09 16:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sbtgn1 (הודעה 889161)

לא זה לא משנה. אל תחיה בסרט.

TheGift 01-08-09 16:50

אני רוצה לראות מישהו פה דוחף 350 גרם חלבון 450 פחמימה בארוחה אחת :happy:

ChonGo 01-08-09 16:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Holy_Templar (הודעה 889170)

חחחחחחחחחחחחחחחח :ohmy:
תודה רבה אחי על המידע! מקווה שאנשים יסתכלו ולא ימשיכו לשאול שאלות פשוטות, מטופשות ושחוזרות על עצמן כל הזמן.

sbtgn1 01-08-09 17:06

סבבה תאכלו קילו בשר בארוחה אחת תרגישו מבסוטים עם עצמכם שהכנסתם 200 גרם לחבון לגוף,
אחכ תפתחו פוסטים שאתם לא גודלים.

מרציאנו 01-08-09 17:08

כבוד על הפוסט אחי!
כדאי להדביק שישאר שמור.

Nitro Speed 01-08-09 17:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sbtgn1 (הודעה 889194)
סבבה תאכלו קילו בשר בארוחה אחת תרגישו מבסוטים עם עצמכם שהכנסתם 200 גרם לחבון לגוף,

אתה לא יודע על מה אתה מדבר.
לך תקרא קצת על if,ואז תחזור.

לנושא:
הנה עוד כמה:
מתאמנים מתחילים צריכים לעבוד בצורה חופשית עם משקולות ולא עם מכונות,עם משקולות יותר שרירים מייצבים פועלים לאומת מכונות שבהן לא מופעלים כמעט בכלל ויש יותר בידוד,יש טווח תנועה יותר גדול בעבודה חופשית והגדילה הכללית יותר יעילה.

"ריבועים" הם תוצאה של אחוז שומן נמוך ומסה סבירה בבטן,כפיפות בטן בלבד לא יביאו לזה,אם עושים סקוואט,בנט אובר ושלל תרגילים מורכבים כאלה ואחרים אין צורך לבודד את הבטן בכלל.

כולסטרול ושומן רווי,שני דברים שחיוניים לגוף,לא הוכח קשר בין כמות הכולסטרול שצורכים ממזון לבין כמות הכולסטרול בדם.
אין להתנזר מהם אך גם אין המלצה לצרוך כמויות גבוהות שלהם.

קריאטין מונוהידראט הוא היחיד שנמצא יעיל כמסייע להעלאת מסת שריר.
קריאטין שלא סופח נוזלים זה לא קריאטין.

בלתי אפשרי לעלות במסת שריר ולרדת במסת שומן בו-זמנית,אלה שתי תהליכים שונים שדורשים שתי מאזנים קלוריים שונים.

אני אוסיף אם אזכר בעוד

hanna666 01-08-09 17:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sbtgn1 (הודעה 889194)

אל תדבר על בשר ועל אכילה שלו כי אתה מדבר פה עם אנשים שקמים ואוכלים ארוחת בוקר של בשר :D אז בלי שטויות :D :wub1::wub1:

m0she 01-08-09 17:42

לא קראתי, אבל באופן עקרוני, כבר יש נעוץ עם תשובות לכל השאלות - אנשים פשוט מעדיפים לפתוח פוסט במקום להריץ חיפוש או לקרוא מאמר.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:03.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ