ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   ספורטפארם-אזהרה! (https://israelbody.com/showthread.php?t=69773)

oz22 31-01-11 00:23

הדבר היחיד שאני לא מבין בכל הקטע הזה, זה למה הם מוכרים מוצרים מסויימים ואז משמיצים אותם?

למה להביא אבקת חלבון של סינטרקס(בהנחה שלהם שהיא לא טובה) ואז לנסות למכור אותה?

hypertrophy 31-01-11 00:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי oz22 (הודעה 1059071)
הדבר היחיד שאני לא מבין בכל הקטע הזה, זה למה הם מוכרים מוצרים מסויימים ואז משמיצים אותם?

למה להביא אבקת חלבון של סינטרקס(בהנחה שלהם שהיא לא טובה) ואז לנסות למכור אותה?

ככה כל עסק עובד
חייבים להחזיק הכל

oz22 31-01-11 00:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hypertrophy (הודעה 1059074)
ככה כל עסק עובד
חייבים להחזיק הכל

בתור "חברה" שהמצע שלה הוא שאצלהם נמכרים רק המוצרים הטובים ביותר עם האיכות הטובה ביותר זה לא הולך כ"כ ביחד...

הרי מי שבטוח שהוא מוכר את המוצרים הטובים ביותר לא יבגוד בעקרונותיו וימכור מוצרים של חברה אחרת רק כדי להרחיב את ההיצע.

8 ball 31-01-11 01:03

ספורטפארם

חבר'ה פספסתם את הנקודה העיקרית שבפוסט הזה. כשאני הייתי אצלם לא היה להם שום היצע אחר חוץ מהמוצרים שהם מייבאים בעצמם, ככה שהם יכולים להמשיך למכור מוצרים ספציפים בשביל האינטרס הכלכלי שלהם. מה שבטוח, על תאוות בצע ושקרים משלמים במוקדם או במאוחר...

sadsa 31-01-11 11:19

לא יכולתי להישאר אדיש לפוסט הזה!!
גם אני הגעתי לשם בעקבות תיוג בפייסבוק ויצאתי בהרגשה רעה מאוד.
ביקשתי את הצמפיון שהם הציעו ב280 ש"ח + שייקר והמוכר בשיא חוצפתו אמר שאין כזה מבצע!!אחרי שהוכחתי לו איפה פורסם המבצע הזה הוא טען שזה אח ורק ללקוחות שמזמינים באינטרנט ושהמחיר האמיתי זה המחיר שיש באתר.עדיין היה משתלם וביקשתי את המחיר שבאתר ואז כשהוא ראה שאני נחוש בדעתי לקנות צמפיון הוא לא הפסיק להתלכלך עליהם ועל הטעם הגרוע(כאן זה עבר את הגבול) ולא הפסיק להשוות את זה לאופטימום...בסוף יצאתי משם ללא המוצר אבל עם אכזבה גדולה והרבה עצבים שבזבזתי את הזמן שלי במקום הזה.איזה חוצפה יש לחנות לפרסם מחיר ולהתעקש שהמחיר לא פורסם ואיך לעזאזל הם משבחים את המוצר הזה באתר שלהם אבל כשמגיעים לחנות אז פתאום כל הגישה משתנה???

oz22 31-01-11 12:50

פשוט חבורה של ליצנים החברה הזאת, אני מעדיף לקנות מכל אחר ולא אצלהם.

אחרי מה שקראתי כאן על המקרים זה שיכנע אותי ב-200% לא לבזבז ת'זמן שלי בחשיבה עליהם בכלל

AmitBB 31-01-11 14:15

ספורטפארם זה לא עסק..

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hypertrophy (הודעה 1059074)
ככה כל עסק עובד
חייבים להחזיק הכל

אחי העסק שלהם לא עובד ככה ומה שבטוח הם לא מחזיקים שם הכל. מה שהם כן מחזיקים זה כמה יחידות בודדות עם מדבקות של ישראלבודי והכל בשביל להתלכלך ולקוות שתקנה את הוואי טרופין הזאת שהוצעה לי או את הpvl והאופטימום. אין לספורטפארם האלו אופי ומה שבטוח כל לא מצפון על מה שעשו לי ואין ספק שגם לעשרות אחרים שתוייגו בהודעות שלהם והלכו לשם בשביל לקנות...

MartialArtist 31-01-11 14:40

אפשר לינק לפרסומת בפייסבוק של ה280 שקל?

- OmEr - 31-01-11 15:04

martialarts התשובה נימצאת בשאלה שלך,תריך חיפוש ואתה תמצא את זה. לפי החוק אפשר לתבוע מהם את המחיר שמצויין בפרסומת הזאת :)

Krab 31-01-11 21:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי - omer - (הודעה 1059156)
martialarts התשובה נימצאת בשאלה שלך,תריך חיפוש ואתה תמצא את זה. לפי החוק אפשר לתבוע מהם את המחיר שמצויין בפרסומת הזאת :)

רעיון פצצה אחי אבל מה עושים עם החוק הזה כשאין להם במלאי את המוצרים שהם מפרסמים חח?

Philip1123 01-02-11 00:21

מדהים. אותו הדבר שקרה לי קרה לעוד שלושה אנשים כאן שפירסמו. אין לי ספק שיש עוד כמה עשרות כאלה...
אני נגעל מהתת רמה, חוסר האמינות וחוסר המקצועיות.

AVI-הנוקם 01-02-11 02:47

ספורטפארם

החבר'ה האלו בספורטפארם פשוט לא לעניין. כל מי שחשב לקנות שם לא יעיז להתקרב לשם יותר

sadsa 01-02-11 11:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי philip1123 (הודעה 1059292)
מדהים. אותו הדבר שקרה לי קרה לעוד שלושה אנשים כאן שפירסמו. אין לי ספק שיש עוד כמה עשרות כאלה...
אני נגעל מהתת רמה, חוסר האמינות וחוסר המקצועיות.

אחי הסיפור שלנו ממש דומה וזה מה שמדהים אותי...מסתבר שהתת רמה,החוסר מקצועיות והיחס האישי המגעיל שלהם זה בנוהל היומי הקבוע.
מה גם שבדיוק אתמול מישהו בפייסבוק שלא קשור לפורום הזה העלה סיפור דומה לשלנו על ספורטפארם ברמת גן...עצוב.

מר_נוס 01-02-11 13:09

כולכם ילדים טפשים

אתם באמת דבילים אם אתם חושבים שספורטפארם הם הכי טובים שיש היום בישראל!
יש להם מחירים שערורייתיים שירות כושל.
יש להם את המותגים המובילים עלק, כל המותגים הנמכרים ביותר בארץ הם לא מחזיקים, לא צ'מפיון, לא סיינטרקס.
זאת איכות ללא פשרות? חחחחחח

hypertrophy 01-02-11 13:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מר_נוס (הודעה 1059340)
אתם באמת דבילים אם אתם חושבים שספורטפארם הם הכי טובים שיש היום בישראל!
יש להם מחירים שערורייתיים שירות כושל.
יש להם את המותגים המובילים עלק, כל המותגים הנמכרים ביותר בארץ הם לא מחזיקים, לא צ'מפיון, לא סיינטרקס.
זאת איכות ללא פשרות? חחחחחח!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מר נוס אמר את דברו כל הפוסט הזה היה ביזבוז כנראה!

הליצן המרקד 01-02-11 13:44

אני לא מבין על מה ההתלהמות והרוח, בתור אחד די אובייקטיבי שלא רוכש לא בסופרטפארם ולא בישראלבודי, זה לגיטימי מאוד לקדם מוצרים אחרים שעדיפים בעיני העסק, משיקולים מסויימים ובעיקר כלכליים, למרות שזה לפעמים נעשה בצורה מסריחה - אלה החיים, עכשיו לכו תבכו בפורום של החברה המתחרה.
כמו שספורטפארם דוחפים תtropin החרא הזה או pvl או חברת שקר אחרת שלא מכירים או לא משנה מה, ככה אתרים בחול דוחפים אופטימום ומקבלים שוחד מהבעלים של החברה, זה שהמוצרים נדחפים "באדיבות" לא עושה את העסק לכשר יותר.

ANABOL 01-02-11 13:57

סוגיית ספורטפארם - להזהר

ליצן, אתה צודק.
אבל יש הבדל בין לקדם לבין לשקר ולמשוך לקוחות בכוח ואז להטעות אותם.
ספורטפארם מפרסמים מוצרים שאין להם במלאי או אין להם בכלל במחירים מאוד נמוכים, אתה מגיע לחנות שלהם, ואז המוכר בספורטפארם אומר לך =אין את המוצר / המוצר גרוע / זבל.... ומנסה להעביר אותך למוצר אחר ומנצל בעצם המצב שאתה כבר הגעת.
זה לא לעניין וזאת הטעיה.

כל עסק צריך למכור מה שטוב לו, אבל יש דרכים לעשות את זה ולא בצורה כזאת מגעילה.
ספורטפארם בקצב הזה יפשטו רגל, זה עיניין של זמן, אני שומע מהרבה לקוחות וחברים שניסו ליצור קשר וקיבלו תגובה מאוד שלילית... הם עושים ספאמינג מגעיל בפייסבוק ובעצם יותר פוגעים בלקוחות מאשר עוזרים.
עד לפני כמה זמן אחד העובדים שלהם לכלכך בכל מיני פורומים על pvl, אחרי שהם הביאו את זה. פתאום הם מפרגנים... זה מראה על אמינות? רצינות?

מה שיותר גרוע, תראה את מר_נוס "הנציג" החביב שלהם מתנהג.

Melamed 01-02-11 13:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הליצן המרקד (הודעה 1059346)
אני לא מבין על מה ההתלהמות והרוח, בתור אחד די אובייקטיבי שלא רוכש לא בסופרטפארם ולא בישראלבודי, זה לגיטימי מאוד לקדם מוצרים אחרים שעדיפים בעיני העסק, משיקולים מסויימים ובעיקר כלכליים, למרות שזה לפעמים נעשה בצורה מסריחה - אלה החיים, עכשיו לכו תבכו בפורום של החברה המתחרה.
כמו שספורטפארם דוחפים תtropin החרא הזה או pvl או חברת שקר אחרת שלא מכירים או לא משנה מה, ככה אתרים בחול דוחפים אופטימום ומקבלים שוחד מהבעלים של החברה, זה שהמוצרים נדחפים "באדיבות" לא עושה את העסק לכשר יותר.

סוף סוף קצת אמת..

ANABOL 01-02-11 14:00

עכשיו אני קולט,
מר_נוס

בהתחלה כתב כלקוח שלהם - כאילו אובייקטיבי, אבל פתאום אני רואה שהוא בכלל מזמין אותך לחנות שלהם.
עד איזו רמה ירדתם?!!? ספורטפארם תתביישו, אתם פשוט פתטים.
מתחזים לגולשים אמיתיים

מר_נוס 01-02-11 14:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי הליצן המרקד (הודעה 1059346)

מה אתה מקשקש לי את השכל, לך תעשה ss וזהו.
הווי טרופין הוא מוצר פרי פיתוחו של סטס סגן מר עולם אלוף האלופים, אתה לא יכול להשוות אותו למותגים אחרים. ה pvl הוא החסכוני ביותר שקיים ועולה בכל רמה על גיינר אחר שקיים בשיראל.
הצ'מפיון והסיינטרקס הם לא מותגים וסביר להניח שיעשו לך כאב בטן והטעם שלהם גרוע.

אתה יכול מבחנתי לשתות אבקת חלבון בשקית מתנובה או שתקנה בחו"ל. קמצן .

ולא, אני לא מקבל תשלום מספורטפארם בשביל לרשום את הדברים האלה, זאת באמת הדעה שלי (:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:08.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ