ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   ביקורת (https://israelbody.com/showthread.php?t=35123)

tomerA 18-05-08 20:33

ביקורת

סיפור קטן על הדיאטניות בארץ שלנו.
כבר הרבה זמן שאמא שלי נורא מתעלקת עליי בנושא של התזונה וטוענת שאני מזיק לעצמי עם האבקות והכמויות חלבון וכו'. היא החליטה שהולכים לדיאטנית ואם לא היא מפסיקה לקנות לי את האוכל. בהתחלה לא רציתי בתוקף חשבתי על הדיאטנות של מכבי מה ילך שם, אני יגמור את הסיכוי שלי לפתח גרם שריר.
חברה שלי המליצה לה שלדברים כאלה כדי ללכת לדיאטנית ספורט, אמרתי לעצמי וואלה איזה כיף דיאטנית ספורט סוף כול סוף יהיה אפשר לדבר עם מישהו על תזונה בגובה העיינים.
הלכנו לחברה כלשהי עם דיאטנית מסוימת אני לא אפרסם את השם, אני לא רוצה ליצור רושם שלילי. אם המנהלים יאשרו אני יפרסם את השם.
בקיצור הלכנו עליה הכול טוב יפה מתחילים את הפגישה חשבתי סוף כול סוף יהיה לי חופש תזונתי בבית.
אני מראה לי את התפריט שלי היא רואה שיש בערב שייק חלבון+קוטג', היא מרימה גבה ואומרת לי, יש כאן יותר מ30 גרם חלבון זה לא יספג לך בגוף ואתה תנצל את זה לאנרגיה במקום לשריר :no: :no: :no: באותו הרגע רציתי לדפוק את הראש בקיר. וכול זה כאשר אמא שלי מקשיבה לה ואשכרה מאמינה לה ואני לא יודע לאיזה בלאגן אני נכנס. אחר כך היא שואלת אותי כמה מנות חלבון אני לוקח ביום, אני אומר לה 1. ואז היא אומרת מזל שרק 1 יותר מי זה כבר לא טוב ומסוכן :unsure: :mellow: אני כבר רציתי להתכווח איתה ושואל אותה למה זה מסוכן וכו' והיא אומרת לי משהו עם יותר מידי ויטמין A, לא יודע במה מדובר אבל בחיים שלי לא שמעתי דבר כזה.
בכול מקרה ממשיכים היא רואה לארוחת צהריים 60 גרם טחינה, היא אומרת לי זה יותר מידי שומן אם תאכל יותר מידי שומן אתה לא תוכל לרדת בשומן בגוף :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: אני כבר כזה דיייייייייייי אני לא יכול יותר בא לי לעוף מיפה.
אחר כך היא אומרת לי אתה לא מחלק את הארוחות נכון חשוב לאכול ארוחה של חלבון ופחמימה כול שעתיים שלוש אחרת השריר לא יגדל :unsure: :thumbdown:. אני יושב שם ולא יודע מה להגיד אומר כן כן כדי למזער נזקים כי אמא שלי גם ככה עצבנית עליי שהיא כאילו "עבדתי" עליה.
היא גם מדדה אותי בקליפר וזה הראה 10% שומן שאני בחיים לא אין סיכוי בעולם יש לי כרס בירה מכובדת ביותר.
אה כן שכחתי גם שהיא אמרה לי לא לאכול יותר מי 1.5 גרם חלבול קילו גוף, פשוט רציתי לתת לה סטירה.

המסקנה שלי היא זו רמת התזונת ספורט בארץ היא שפל המדרגה ופשוט ביזיון.

Ja Rule 18-05-08 20:35

אלוהים, לדפוק לה בלטה בראש.

Dr. Muscle 18-05-08 20:38

בשביל זה הולכים לגיל, סחוב את אמא :)

Duck and Cover 18-05-08 20:41

ככה זה שהספורט בארץ זה לא יותר מ"שיעורי ספורט" בבצפר בעיניי רבים.
ככה בדיוק עם הדיאטניות האלה יש להן רק השכלה של הורדת שומן וגם זו דלה מידי

tomerA 18-05-08 20:41

אפשר ללכת לגיל בשביל רק פגישה אחת?

P-a-n-1-c 18-05-08 20:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tomerA
אפשר ללכת לגיל בשביל רק פגישה אחת?

כן אבל זה יעלה לך 250 שקל

m0she 18-05-08 21:00

ראית תזונאית אחת והסקת על מצב התזונאים בארץ. אני מריח כשל לוגי..

The Sun 18-05-08 21:10

תקרא לאמא שלך לחדר ותושיב אותה לקרוא מחקרים, לא צוחק - אם זה מעניין אותה שתקרא דברים רלוונטיים ולא תזיין לך תשכל מהצד.

bundy 18-05-08 21:11

שאני הלכתי לפגישת תזונה המפגרת הזאת אמרה לי בחיטוב!1 ואני מדגיש בחיטוב לאכול 4 פירות ו4 לחם.. ולא אמרה לי להוריד את זה בהדרגתיות..
וגם לאכול רק 0.5 גרם חלבון לכל קילו גוף..
תת רמה

ZoonD 18-05-08 21:14

אין לנו על מי להשען
אלה על גיל ...

משתתף בצערך וביגונך
אני מתעצבן רק מעצם המחשבה על הסיטואציה הזאת

tomerA 18-05-08 21:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she

רוצה להאיר את עניי?
בכול מקרה מהניסיון שלי עד כה זה מה שיצא לי לראות. אתה צודק שאסור לי להכליל, אבל בהתחשב שהאישה הזאתי צריכה להיות ברמה גבוהה אני מניח שברמות הנמוכות יותר אין משהו יותר טוב.
אם בארזים נפלה שלכת, מה יגידו אזובי הקיר?

The Sun 18-05-08 21:16

הלכת ליעל דרור במקרה? נשמע כמוה.

tomerA 18-05-08 21:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי The Sun
הלכת ליעל דרור במקרה? נשמע כמוה.

:ohmy: :ohmy: WTF
איך ידעת?

Ferrari F430 18-05-08 21:29

אני מתאר את משה (mOshe) הולך לתזונאית סתם בשביל הכיף ...
היא תקבור את עצמה עמוק עמוק באדמה:laughing:

eyalamzleg 18-05-08 21:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she

גם אני נפלתי על כמה כאלה ולא אחת ולא שתיים.... פשוט בושה

BodyKilo 18-05-08 21:36

ציטוט:

:ohmy: :ohmy: WTF
איך ידעת?

חחחחחחחחחחחחחחחחחח
http://www.israelbody.com/showthread...C+%E3%F8%E5%F8

:laughing:

The Sun 18-05-08 21:44

כי קראתי פעם בפורום של כללית וכל מה שהצגת נשמע בדיוק כמו כל התגובות שהיא נותנת בפורום שם, ואני עדיין קורא פה ושם כדי לראות כמה אנשים לא מבינים מהחיים שלהם ולהרגיש חכם :)
בקיצור אחי היא מבינה בתחומה, שזה "אורח חיים בריא" אבל ממש לא קרובה להיות ברמה של תזונאית לספורטאים ברמות הגבוהות.
rest my case.

m0she 18-05-08 22:58

ציטוט:

רוצה להאיר את עניי?
בכול מקרה מהניסיון שלי עד כה זה מה שיצא לי לראות. אתה צודק שאסור לי להכליל, אבל בהתחשב שהאישה הזאתי צריכה להיות ברמה גבוהה אני מניח שברמות הנמוכות יותר אין משהו יותר טוב.
אם בארזים נפלה שלכת, מה יגידו אזובי הקיר?

באמת מה יגידו אזובי הקיר, בעיקר אם בארזים נפלה שלהבת..

כן, אני אשמח להאיר את עיניך. ילדודס, תרגעו. אני לא אומר שכל איש מקצוע תמיד צודק, אבל קצת כבוד. אתם לא יודעים כמה חומר האנשים האלה נדרשים ללמוד וכמה קשים הלמודים שלהם. בינתיים, אתם לא קרובים לאפס קצה הידע שלהם, עם כל הכבוד. רק מלחשוב על זה שיום אחד אולי איזה ילד בפורום יגיד עליי "הייתי אצל רופא שזיין לי את השכל" מעצבן אותי. מילא אם הייתה לכם השכלה אקדמית כלשהי, מילא אם הייתם מגבים בעצמכם את הכל במחקרים (ויודעים לקרוא ולהבין ולהסיק מהם כמו שצריך) - אבל עדיין אתם רחוקים משם. אז לאט לכם. מותר להיות ספקנים, מותר לשאול שאלות, אבל יש צורה לכל דבר.

SiX PACK 18-05-08 23:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Dr. Muscle
בשביל זה הולכים לגיל, סחוב את אמא :)

באמת חבל שלא לקחת אותה לגיל, היית פותר לעצמך את כל הבעייות..

mishel27 18-05-08 23:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she
באמת מה יגידו אזובי הקיר, בעיקר אם בארזים נפלה שלהבת..

כן, אני אשמח להאיר את עיניך. ילדודס, תרגעו. אני לא אומר שכל איש מקצוע תמיד צודק, אבל קצת כבוד. אתם לא יודעים כמה חומר האנשים האלה נדרשים ללמוד וכמה קשים הלמודים שלהם. בינתיים, אתם לא קרובים לאפס קצה הידע שלהם, עם כל הכבוד. רק מלחשוב על זה שיום אחד אולי איזה ילד בפורום יגיד עליי "הייתי אצל רופא שזיין לי את השכל" מעצבן אותי. מילא אם הייתה לכם השכלה אקדמית כלשהי, מילא אם הייתם מגבים בעצמכם את הכל במחקרים (ויודעים לקרוא ולהבין ולהסיק מהם כמו שצריך) - אבל עדיין אתם רחוקים משם. אז לאט לכם. מותר להיות ספקנים, מותר לשאול שאלות, אבל יש צורה לכל דבר.

:clap:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:14.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ