ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   בקשר לכמות החלבון אחרי האימון (http://israelbody.com/showthread.php?t=23663)

OhadB 11-11-07 22:21

בקשר לכמות החלבון אחרי האימון

שלום.
אחרי כל אימון (3 אימונים בשבוע) אני אוכל ארוחה עשירת בחלבון (כמו בערך של 60-80 גרם חלבון) כגון קוט'ג , טונה ,ביצים. השאלה היא האם זה עוזר ? והאם זה יותר מידי ?

trx--->sus 11-11-07 23:13

מיותר.. לדעתי גג 40 גרם.. אבל שוב יתחיל הוויכוח הזה שזה לא משנה ובלה בלה בלה (ואולי סוף סוף נראה הודעה של מושה עוד פעם כי הוא דיי נעלם) אין לך בשביל מה לצרוך כל כך הרבה חלבון אחרי אימון

gil-Nissim 11-11-07 23:40

בסדר גמור..

אבל עדיף לחלק את הארוחות...

OhadB 12-11-07 00:48

מה אתם אומרים עוד תגובות ?

gil-Nissim 12-11-07 00:52

שחכתי לציין..
איפה הפחממה בארוחה ?

OhadB 12-11-07 00:58

גבר אני אוכל פיתה .(לפעמים שתיים עם הטונה/קוט'ג בפנים)
אז מה אתם אומרים אני מחיל עכשיו להתאמן חזק זה יעזור לי הכמות חלבונים הזאת או שצריך עוד/פחות.

YOG558 12-11-07 01:25

צריך לחלק את הכמות חלבונים מסודר בתפריט שלך אם תיקח במכה 100 גבר חלבון זה סתם יהיה לא אפקטיבי לעומת זאת אם תצרוך זאת בכמות יומית כמו שחברינו אמר מעל מיותר מעל 40

ואתה גם צריך פחמימות

gil-Nissim 12-11-07 01:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי YOG558
צריך לחלק את הכמות חלבונים מסודר בתפריט שלך אם תיקח במכה 100 גבר חלבון זה סתם יהיה לא אפקטיבי לעומת זאת אם תצרוך זאת בכמות יומית כמו שחברינו אמר מעל מיותר מעל 40

ואתה גם צריך פחמימות

קודם כל המיתוס של 40-30 גרם חלבון, מעל לא יספג כבר נישבר.
הגוף יכול לקלוט גם 80 גרם חלבון במכה.

אחרי אימון אתה צריך פחממה עם אינדקס גליקמי גבוה...

בכל מקרה, אני במקומך היתי הולך על ארוחות יותר מסודרות, למה לאכול כל כך הרבה בפעם אחת?

זה יניב את אותם התוצאות, גם אם אתה תאכל את אותה הכמות, בכמה ארוחות..

אחרי אימון במקומך היתי הולך על חזה עוף+פסטה\אורז\תפוח אדמה אפוי+טיחנה\אבוקדו סלט ירקות.. יותר עדיף מקוטג'

Guy_Malka 12-11-07 02:45

אם כבר מדברים על חלבון אחריי אימון... למה שלא תיקח אבקת חלבון? ואם כבר מדברים על ארוחה וחלבון... למה שלא תיקח גיינר? ואם לא מדברים על שתייהם למה אתה סתם לוקח כמויות של חלבון? אחריי אימון מינימום זה ה 30 מקסימום שזה טוב מאוד הקטע של ה 40... ואחריי כול הסיפור של "החלבון", אחריי אימון מומלץ לאכול כמו של גיל ניסים אמר פסטה חזה עוף דברים כאלה שיש בהם פחמימה טובה...

*לגביי ה 60 80 אני חושב שזה מיותר למה זה סתם הופך לשומן... ואני בטוח שאתה לא מחפש את זה... אז לפי מה שאמרו לך וכמו שאמרתי לך על הקטע של ה 30 40 גרם חלבון אחריי אימון זה הכי מומלץ וטוב...

נ.ב: אני מקווה שאתה יודע כמה זמן צריך לאכול פחמימה אחריי אימון ואחריי מנת חלבון, אם לא תישאל את החברה הם יגידו לך...

maya 12-11-07 04:19

אין בעיה בכמות החלבון למרות שאני מעדיפה לחלק את החלבון למשך היום בנוסף אם אתה אוכל בארוחה אחת 80 גרם חלבון כמה נשאר לך לשאר הארוחת אם אתה במסה אתה בטוח לא שוקל 100 קילו שאתה צריך 200 גרם חלבון ביום .

OhadB 12-11-07 07:37

אני שוקל 56-7 אבל אני כל הזמן עולה .. (כבר עליתי 2 קילו בשבועיים) אני במסה אז מה את ממליצה לעשות מאיה ?

gil-Nissim 12-11-07 09:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Guy_Malka
אם כבר מדברים על חלבון אחריי אימון... למה שלא תיקח אבקת חלבון? ואם כבר מדברים על ארוחה וחלבון... למה שלא תיקח גיינר? ואם לא מדברים על שתייהם למה אתה סתם לוקח כמויות של חלבון? אחריי אימון מינימום זה ה 30 מקסימום שזה טוב מאוד הקטע של ה 40... ואחריי כול הסיפור של "החלבון", אחריי אימון מומלץ לאכול כמו של גיל ניסים אמר פסטה חזה עוף דברים כאלה שיש בהם פחמימה טובה...

*לגביי ה 60 80 אני חושב שזה מיותר למה זה סתם הופך לשומן... ואני בטוח שאתה לא מחפש את זה... אז לפי מה שאמרו לך וכמו שאמרתי לך על הקטע של ה 30 40 גרם חלבון אחריי אימון זה הכי מומלץ וטוב...

נ.ב: אני מקווה שאתה יודע כמה זמן צריך לאכול פחמימה אחריי אימון ואחריי מנת חלבון, אם לא תישאל את החברה הם יגידו לך...

שוב פעם אני אגיד ?
זה לא הופך לשומןן :mellow:

לא סתם יש מחקרים :book:

OhadB 12-11-07 19:41

אז לא הבנתי הגוף ינצל את כל החלבונים שאני אוכל אחרי האימון ?

Flash 12-11-07 20:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי OhadB
אז לא הבנתי הגוף ינצל את כל החלבונים שאני אוכל אחרי האימון ?

הגוף ינצל את מה שהוא צריך לאותו הזמן שהחלבון מתעכל. כמויות גדולות של חלבון בארוחה אחת יגרמו לעיכול יותר ממושך של החלבון וכנראה גם לאגירה של חלק קטן מהכמות בתור שומן (מאוד לא רציני בתקופה של מסה).

OhadB 12-11-07 20:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Flash
הגוף ינצל את מה שהוא צריך לאותו הזמן שהחלבון מתעכל. כמויות גדולות של חלבון בארוחה אחת יגרמו לעיכול יותר ממושך של החלבון וכנראה גם לאגירה של חלק קטן מהכמות בתור שומן (מאוד לא רציני בתקופה של מסה).

גבר אם אני שוקל 56 אני צריך 112 גר חלבון בכל יום ? אז אם אני יצרוך 60-80 גרם חלבון אחרי האימון זה יהיה טוב ?

Ferrari F430 12-11-07 20:15

אם כבר אנחנו בנושא של חלבון אחרי אימון.
אחרי אימון אני אוכל קופסא אחת של טונה שיש בה 27 גרם חלבון.
מספיק לאחרי אימון או לשלב עוד לבן אחד של ביצה או משהו בסגנון ?

OhadB 12-11-07 20:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי KeSeM

תקרא את מה שרשמתי בדיון אני אוכל הרבה יותר מזה.. אבל אני לא יודע אם זה אפקטיבי.

Flash 12-11-07 20:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי OhadB
גבר אם אני שוקל 56 אני צריך 112 גר חלבון בכל יום ? אז אם אני יצרוך 60-80 גרם חלבון אחרי האימון זה יהיה טוב ?

לי היה הרבה יותר נוח לחלק את הכמות הזאת ל-2.. למשל- ישר אחרי האימון חלבון זמין כמו קוטג' (קופסא) או שייק חלבון של 25+ גרם, ואחרי שעה ארוחה יותר גדולה עם כמות דומה של חלבונים שככה אתה מגיע לבערך 70 גרם.

Flash 12-11-07 20:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי KeSeM

כן אבל זה במידה ואין לך חלבון זמין, כי מה שחשוב אחרי האימון הוא חלבון שהגוף מעכל בקלות כמו קוטג' או שייק או ביצים.

Danzig 12-11-07 23:44

מיותר תאמין לי, אין לזה איזשהו אפקט חיובי שכביכול 'יביא לתוצאות'
גם 30 גרם אחרי אימון מספיק.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:14.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ