ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   כמה רחוק תלכו למען מה שאתם אוהבים? (https://israelbody.com/showthread.php?t=81157)

motherfuckerscreamer 13-02-14 20:50

כמה רחוק תלכו למען מה שאתם אוהבים?

הייתי פותח את האשכול עם המשפט מהחתימה שלי אבל נו פאסה.. :D

בחרתי לפרסם פה את האשכול הזה בעיקר בשל העניין שפיתוח גוף תחרותי הוא ענף שמושך הרבה עיניים גם מבחינת היופי וההוד שבו, וגם בוא נודה בגלל כל תרבות הסטרואידים, שיוצרת הרבה פעמים סלידה מהענף, ונותנת להרבה בונים צעירים ואפילו יותר מתקדמים רגע של מחשבה לפני "הצעד הגדול".

וגם - כי רובם המוחלט של המתחרים בסרטול הנ"ל היו חלק מהדבר הזה שנקרא פיתוח גוף תחרותי.

תראו את הסרטון הזה:
http://www.youtube.com/watch?v=http://www.youtube.com/watch?v=K9FR9_IydEg

כל כך הרבה באדיבילדרים שנקטפו חייהם בעקבות שימוש בסטרואידים שהגוף שלהם באיזשהו שלב, מאוחר או מוקדם בחיים, פשוט נכנע. זה מעלה בתוכי תהייה מסויימת לגבי הריזיקה שבלהרוג את את הגוף שלך למען "פולחן הגוף".

כמה רחוק אתם מוכנים ללכת בשביל זה?

דיון מהנה.

EliC 14-02-14 04:30

זה לא בהכרח מפתחי גוף שמתו מסטרואידים, אלא מפתחי גוף שמתו.
חוצמזה למות בגיל 50-40 אחרי שהגשמת חלומות וחיית חיים די מעניינים ולא בנאליים, זה די שווה את זה מבחינתי.

Sahars1996 14-02-14 08:31

הנושא הזה ממש אירוני.. אנשים פשוט חיים על סטיגמות
כל אחד ו׳הסמים׳ שלו,כל המדינה מכניסה כמויות עצומות של אלכוהול
סמים ומה לא..
כל מפורסם בטופ שלו משתמש בתרופות מרשם בשביל להתקדם בהישגים שלו
סתכל על שיטות של זמרים,נגנים,שחקני קולנוע וכו׳ .. למה עליהם לא מדברים?
כי סטרואידים זה ׳רע׳ היה לזה שם רע וצמיד יהיה לזה תדמית רעה ושלילית בקרב אנשים, פשוט כי זה סטרואידים
כל בן נוער שני מכניס לגוף שלו ראקוטן רעיל ברמות גבוהות מאוד לכבד בלי סוף תופעות לוואי שבתאכלס הנזק של זה הרבה יותר גרוע אבל לא אומרים כלום.. כי זה לא ׳סטרואידים׳
אגב אתה לא יכול לקבוע שמהסרטון המוות של אותם בודיבילדרים נקבע באופן ישיר עם חומרים..
יש לזה חלק אבל יש עוד הרבה סיבות אפשריות
כל תרופה שיש היום ברפואה היא בעלת מלא תופעות לוואי והרבה פחות יעילות ביחס לתוצאות שלה,אבל אף אחד לא אומר כלום..
כל הנושא הזה הוא חרטה אחת גדולה
וכמובן שאני לא טוען שסטרואידים זה מומלץ או רצוי,פשוט ביחס לאורח חיים היומיומי של האנשים והסגנון שבו הם חיים הם לא יכולים לבוא ולהכתיב על זה שאנאבוליים זה דבר רע

IGOR 14-02-14 10:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sahars1996 (הודעה 1179828)
סמים ומה לא..
כי סטרואידים זה ׳רע׳ היה לזה שם רע וצמיד יהיה לזה תדמית רעה ושלילית בקרב אנשים, פשוט כי זה סטרואידים
כל בן נוער שני מכניס לגוף שלו ראקוטן רעיל ברמות גבוהות מאוד לכבד בלי סוף תופעות לוואי שבתאכלס הנזק של זה הרבה יותר גרוע אבל לא אומרים כלום.. כי זה לא ׳סטרואידים׳
אגב אתה לא יכול לקבוע שמהסרטון המוות של אותם בודיבילדרים נקבע באופן ישיר עם חומרים..
כל תרופה שיש היום ברפואה היא בעלת מלא תופעות לוואי והרבה פחות יעילות ביחס לתוצאות שלה,אבל אף אחד לא אומר כלום..
וכמובן שאני לא טוען שסטרואידים זה מומלץ או רצוי,פשוט ביחס לאורח חיים היומיומי של האנשים והסגנון שבו הם חיים הם לא יכולים לבוא ולהכתיב על זה שאנאבוליים זה דבר רע

כל כך נכון !! אני לקחתי לפני חודש תרופה נגד כאבי גב {איבופן} והייתה לי עייפות וחולשה נוראית פשוט. אז לעשות עיניין כזה ממתיקים זה כל כך מגוחך בזמן שאנחנו מוקפים בכל כך הרבה חרא כמו אלכוהול וסיגריות שכמובן זה חוקי כי כל הבולשיט הזה מגלגל מיליוני שקלקלים. שלא נדבר על האנטיביוטיקה המזדיינת הזאת..
אותו דבר אפשר להגיד על מריחואנה. אלכוהול חוקי וקאנביס לא wtf?

motherfuckerscreamer 14-02-14 12:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי elic (הודעה 1179827)
חוצמזה למות בגיל 50-40 אחרי שהגשמת חלומות וחיית חיים די מעניינים ולא בנאליים, זה די שווה את זה מבחינתי.

אהבתי את הגישה שלך מאוד. היא מובילה אותי בהרבה דברים בחיים.

אבל בוא אני ישאל אותך שאלה הפוכה, איך אתה יודע איך תרגיש בגיל 50 על משהו שעשית בגיל 20? לפעמים המחשבה הזאת, שנראית על פניו מחשבה ארוכת טווח, היא לפעמים זמנית.

הרי אני מדמיין לעצמי שבאיזשהו סטג' בחיים שלך, אתה הולך להתמסד לתוך עבודה, להקים משפחה, להביא ילדים לעולם, זאת אומרת אתה מגיע לנקודה בחיים בה... החיים שלך סובבים לא רק אותך. אז אחרי שיש לך את כל "החבילה" הזאת ביד, ואני מקווה מאוד שזאת תהיה חבילה בריאה וטובה שתקנה לך אושר יותר מכל דבר אחר, איך אתה בכלל יכול לחשוב על השאיפות האישיות שלך.

לא משנה כמה אתה חזק, פיזית ונפשית, אתה תהיה חייב לוותר על משהו למען משהו בשם האהבה, הקרבה, או אפילו בשם החיים.

ORs 14-02-14 14:40

ציטוט:

זה פשוט לא נכון !!!

ariel12 14-02-14 16:44

ציטוט:

ראיית חיים שגויה מאוד.
חשוב מאוד להגשים חלומות ולהתפתח בפן האישי אבל זה ממש אבל ממשש לא שווה אם אתה מת בגיל 45..
אפשר למצות את החיים ולהנות ולהזדקן.

EliC 14-02-14 16:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי motherfuckerscreamer (הודעה 1179837)
אהבתי את הגישה שלך מאוד. היא מובילה אותי בהרבה דברים בחיים.

אבל בוא אני ישאל אותך שאלה הפוכה, איך אתה יודע איך תרגיש בגיל 50 על משהו שעשית בגיל 20? לפעמים המחשבה הזאת, שנראית על פניו מחשבה ארוכת טווח, היא לפעמים זמנית.

הרי אני מדמיין לעצמי שבאיזשהו סטג' בחיים שלך, אתה הולך להתמסד לתוך עבודה, להקים משפחה, להביא ילדים לעולם, זאת אומרת אתה מגיע לנקודה בחיים בה... החיים שלך סובבים לא רק אותך. אז אחרי שיש לך את כל "החבילה" הזאת ביד, ואני מקווה מאוד שזאת תהיה חבילה בריאה וטובה שתקנה לך אושר יותר מכל דבר אחר, איך אתה בכלל יכול לחשוב על השאיפות האישיות שלך.

לא משנה כמה אתה חזק, פיזית ונפשית, אתה תהיה חייב לוותר על משהו למען משהו בשם האהבה, הקרבה, או אפילו בשם החיים.

כמובן שיש חרטות.
לא סתם ראית שם מישי שהייתה בדיכאון חודש וחצי ותלתה את עצמה, כנראה גם בגלל בעיות פסיכולוגיות עם דימוי הגוף או הדרך שעברה.

ניגרי ענק 14-02-14 23:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sahars1996 (הודעה 1179828)
סמים ומה לא..

מסכים לגמרי
אין מחקר אחד שהראה קשר ישיר בין מקרי מוות לשימוש בחומרים
אני לא עושה פה פרופגנדה בעד או נגד, אני פשוט אומר שהרבה מאוד זה סטיגמות שנובעות מבורות מוחלטת לגבי הנושא הזה

gorneo1 15-02-14 13:29

אני חושב שאין מחקרים אמיתיים בנושא כי יש פה שתי ענקיות עתירות תקציב שמתנגשות, מאחת, תעשיות האלכוהול והסיגריות , שלא רוצות שאנשים יתחילו לקחת סטרואידים כי זה מעודד אורך חיים בריא יותר ללא עישון ואלכוהול...
והשנייה תעשיית הסטרואידים עצמם, שמעוניינת בפרסום חיובי שיכניס הרבה מאוד כסף.
זה למה שומעים לכאן ולכאן מלא אבל לא משהו קונקרטי...

על כל פנים, אין קשר בשום מחקר רציני ועצמאי שהממתקים גרמו להם למוות, ובאותה מידה אין קשר ישיר בשום מחקר שלא.

לכן הדעה הכי נכונה היא שכל אחד ייעשה מה שטוב לו...

לכאן או לכאן.

guyeee 16-02-14 08:54

הסרטון לא עובד אחי תביא קישור בקשה

ORs 28-02-14 18:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1179882)
מסכים לגמרי
אין מחקר אחד שהראה קשר ישיר בין מקרי מוות לשימוש בחומרים
אני לא עושה פה פרופגנדה בעד או נגד, אני פשוט אומר שהרבה מאוד זה סטיגמות שנובעות מבורות מוחלטת לגבי הנושא הזה

ניגרי אתה יודע שסטרואידים פוגעים בצורה עקיפה נכון שלא ישר אתה מרגיש את הבעיות אבל אתה מגדיל את הסיכוי לקבל מחלות מסוימות\בעיות ולפעמיים זה גם מצורה קשה ביותר. אז נכון שאחרי עשר שנים אחרי שהפסקת אתה מקבל את הבעיות ואז כבר "זה לא קשור לזה שהייתה על סטרואידים" נו באמת

להגיד שזה לא עושה בעיות בכלל זה פשוט לא נכון!!!!

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:43.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ