ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   דרור ארז (txmuscle מהפורום) בסרטון באתר של md (http://israelbody.com/showthread.php?t=52034)

TXMUSCLE 10-04-09 22:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי boris92 (הודעה 804598)
כל הכבוד זה מראה את האהבה שלכם לתחום!
ד"א
בציד,האנדרנלין בשמים נכון? ציד נשמע ממש מקפיץ אדנרלין

The chase is a lot more fun than the actual kill to my opinion.we had to go inside creeks filled with water and mud and thick bushes in a forest.we ran most of the time so it was an awsome exercise,plus we carried to dead boars on our shoulders while looking for new ones
yes...Branch can run and he is fast too
D

THEJOKER 10-04-09 22:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי txmuscle (הודעה 804610)
the chase is a lot more fun than the actual kill to my opinion.we had to go inside creeks filled with water and mud and thick bushes in a forest.we ran most of the time so it was an awsome exercise,plus we carried to dead boars on our shoulders while looking for new ones
yes...branch can run and he is fast too
d

עם רגליים כמו שלו - מה הפלא....:)

Pure Muscle 11-04-09 02:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי TXMUSCLE (הודעה 804529)
I will.after Branch was in Israel he fell in love with the country and the people.I always tell him that he is very popular here and he likes to hear that.he is very down to earth person
D

הפתעת אותי לטובה.

כולנו מחזיקים אצבעות לבראנץ' בכל תחרות באשר היא, אבל כולנו מתפללים שהבחור יעשה זאת השנה באולימפיה. HAIL BRANCH.

דרך אגב, אתה נראה טוב כשלעצמך (מבחינת מאסה כמובן :wub: ). אני בטוח שאם היית לוקח את זה בתור מקצוע היית מגיע רחוק יותר, אבל זה שזה לא עיסוקך העיקרי לא אומר שאתה לא צריך להשקיע ולהראות טוב. בהצלחה בנאדם.

TXMUSCLE 11-04-09 22:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Pure Muscle (הודעה 804722)
הפתעת אותי לטובה.

כולנו מחזיקים אצבעות לבראנץ' בכל תחרות באשר היא, אבל כולנו מתפללים שהבחור יעשה זאת השנה באולימפיה. HAIL BRANCH.

דרך אגב, אתה נראה טוב כשלעצמך (מבחינת מאסה כמובן :wub: ). אני בטוח שאם היית לוקח את זה בתור מקצוע היית מגיע רחוק יותר, אבל זה שזה לא עיסוקך העיקרי לא אומר שאתה לא צריך להשקיע ולהראות טוב. בהצלחה בנאדם.

Thank you.I will tell Branch his got strong support from my Israeli brothers
D

טל יואב 11-04-09 23:18

שלום לך דרור ארז ,
אני מאוד שמח שיש לנו כאן גולש בפורום כמוך זה בהחלט כבוד גדול ,
אנחנו נשמח מאוד אם תוכל לנדב לנו מעט מיידע על בראנ"ץ ווארן היות ואתה חבר קרוב שלו מה שאתה כן יכול לספר עליו ולא קראנו בשום מגזין ,

אני חייב לציין שבפנים אתה דומה מאוד באופן מפתיע למפתח גוף מיקצועי יהודי שחי בלונדון אך מתחרה רק באיגוד nabba הוא איש משפחה ושמו סימון כהן הוא מתחרה במר יוניברס

אנחנו נשמח מאוד אם תיטול כאן חלק פעיל ותכתוב מהחיים וההתנסות שלך באמריקה ידוע וברור לנו שאתה אדם עסוק מאוד לכן כל הודעה שלך כאן היא נכס אמיתי

תודה רבה לך מראש
יואב טל

TXMUSCLE 12-04-09 04:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי טל יואב (הודעה 805518)
שלום לך דרור ארז ,
אני מאוד שמח שיש לנו כאן גולש בפורום כמוך זה בהחלט כבוד גדול ,
אנחנו נשמח מאוד אם תוכל לנדב לנו מעט מיידע על בראנ"ץ ווארן היות ואתה חבר קרוב שלו מה שאתה כן יכול לספר עליו ולא קראנו בשום מגזין ,

אני חייב לציין שבפנים אתה דומה מאוד באופן מפתיע למפתח גוף מיקצועי יהודי שחי בלונדון אך מתחרה רק באיגוד nabba הוא איש משפחה ושמו סימון כהן הוא מתחרה במר יוניברס

אנחנו נשמח מאוד אם תיטול כאן חלק פעיל ותכתוב מהחיים וההתנסות שלך באמריקה ידוע וברור לנו שאתה אדם עסוק מאוד לכן כל הודעה שלך כאן היא נכס אמיתי

תודה רבה לך מראש
יואב טל

Yoav,I will be happy to answer questions and share my experience.my biggest problem is that my PC does not have Hebrew in it,so it will have to be in English but I will be more than happy to help with this site and bodybuiding in Israel
Dror

shockbit 30-10-16 13:10

משהו יכול בבקשה לקשר אותי עם דרור ארז בהקדם..

מה שלומך דרור זה שגיא לוי מזלמן ארן..
אנחנו מחפשים אותך למפגש 30 שנה
:)

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:35.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ