ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   התייעצות עם חברי הפורום לעוד כמה שנים בפיתוח הגוף (https://israelbody.com/showthread.php?t=44052)

Eliran_M 02-11-08 21:19

התייעצות עם חברי הפורום לעוד כמה שנים בפיתוח הגוף

אני חושב עוד כמה שנים לעזוב את הארץ ולהמשיך את חיי בארצות הברית בתחום הבאדיבילדינג

שמה זה יותר רציני ושם יותר קל לתחזק את התחום במבחינת הרופאים , המאמנים וכל שאר הדברים

אני רציתי את הדעות שלכם בקשר לעניין

תודה לעוזרים ..

mmaorc 02-11-08 21:25

אני חושב שאתה יותר מדי מושפע
חכה כמה שנים שיהיה לך ותק

TheRock 02-11-08 21:26

בן כמה אתה 14-15? חביבי יש לך עוד כמה שנים טובות להירקב בארץ המגעילה הזאת(אלה אם כן אתה מעדיף להשתמט

שאלה לא קשורה:חזרת להתאמן מהפציעה שלך?

Eliran_M 02-11-08 21:28

השבוע אני חוזר בחרמנותתתתתתתתתתת מפחידהה השריר שלי רעב להיקרע כבררר

עלוש 02-11-08 21:30

אתה רוצה תגובה רצינית או סתם תגובה ממני ?

TheRock 02-11-08 21:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eliran_m (הודעה 689911)
השבוע אני חוזר בחרמנותתתתתתתתתתת מפחידהה השריר שלי רעב להיקרע כבררר

לא אמרו לך לנוח חודש בגלל הפציעה?

ilayzror 02-11-08 21:36

אני בא איתך :p

///Efi/// 02-11-08 21:41

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי, אם כל הכבוד, זה שקיבלת תגובות חמות על התמונות שלך זה לא בהכרח אומר שאתה בדרך להיות פרו... כשתגיע לגיל 20+ ותיראה שאתה מגיע להישגים על הבמות הרציניות בארץ, אז תחשוב על קרירה בארה"ב. תמיד תיזכור שכמוך יש מיליונים...

Eliran_M 02-11-08 21:42

סבבה אחי שכמוני יהיה מיליונים אבל לא כולם כמוני אני אולי עדיין קטן אבלל ממש ממש ממש מוכן לזה

אני חושב שבעוד שנתיים וחצי שלוש אני ילך לגור אצל דוד שלי בארצות הברית כמה חודשים עד שאני יסתדר

ועלוש בקשר אלייך אני רוצה תגובה רצינית

ThE HummeR 02-11-08 21:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ///efi/// (הודעה 689930)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי, אם כל הכבוד, זה שקיבלת תגובות חמות על התמונות שלך זה לא בהכרח אומר שאתה בדרך להיות פרו... כשתגיע לגיל 20+ ותיראה שאתה מגיע להישגים על הבמות הרציניות בארץ, אז תחשוב על קרירה בארה"ב. תמיד תיזכור שכמוך יש מיליונים...

מי אתה שתבוא ותצחק אה ?
למה אתה חושב שכל הגדולים הגיעו לאן שהם הגיעו ? כי הם האמינו ורצו !
אז שב שב בשקט.

Eliran_M 02-11-08 21:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the hummer (הודעה 689935)
מי אתה שתבוא ותצחק אה ?
למה אתה חושב שכל הגדולים הגיעו לאן שהם הגיעו ? כי הם האמינו ורצו !
אז שב שב בשקט.

וואלה אני אוהב אותך אחי ואני חושב שאני יסתדר אני מאוד מאוד רוצה וחושב שיש לי אחוז אחד קטן כדאי להצליח אבל עם השנים אני חושב אני יצבור ידע וניסיון שיובילו אותי למטרה הסופית

עלוש 02-11-08 21:50

אוקי קיבלת :)
החלטת להיות באדבילדר ?
יש לך 5 דברים .
#1 גנטיקה : יש לך את זה , גב רחב , מותן צרה , יש לך ורידים יפים ואסטתיקה מעולה , חזה מלא , בייספס עם פיק וטרייספס גדול ומלא , מבחינת גנטיקה אתה בסדר גמור .
#2 אתה צריך לקרוע את החתת במכון!
#3 לדעת איך לאכול נכון , בריא והרבה!!
#4 לדעת מה משמעות המילה מ-נ-ו-ח-ה
#5 יש לך 12-15 שנים להאתמן ברצינות , ברציפות , ולא לפספס אימון \ אולי 2-3 אימונים בגלל שמישהו קרוב אליך מת , קרה אסון , ודברים כאלה בכל ה 12-15 שנים!

1 אתה לא יכול לעשות משהו עם זה , אתה נולד עם זה
2-3-4 אני יכול ללמד קוף נכה איך לעשות את זה ..
5- פה 99.9% מהאנשים נכשלים .
וכמובן .. כסף :)
בהצלחה אחי !!

ThE HummeR 02-11-08 21:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eliran_m (הודעה 689941)
וואלה אני אוהב אותך אחי ואני חושב שאני יסתדר אני מאוד מאוד רוצה וחושב שיש לי אחוז אחד קטן כדאי להצליח אבל עם השנים אני חושב אני יצבור ידע וניסיון שיובילו אותי למטרה הסופית

וואלה אחי אני בדיוק כמוך רוצה הלגיע רחוק וואלה אני הולך להגיע רחוק רק צריך למצוא מימון ומישהו שיתמוך ויעזרו בתזונה ואימונים וכ'ו..

Eliran_M 02-11-08 21:55

ביגלל זה אמרתי ואני חוזר שוב ישלי אחוז אחד קטן להצליח

עלוששש אני מתגובה לתוגבהה מכבד ואוהב אותך יותר שוב נגיד את זה אימונים אני כבר מעכשיו קורע תתחת
עם השנים בחו"ל נילמד לאכול וניקח יעוצים של הטובים ביותר כדאי להגיע ההכי רחוק שאני יכול גם עם אני יצטרך לגור האכסניה עם חדר אחד שירותים ומטבח בישביל שיהיה לי את הצרכים שלי כדאי ליגדול ( אני רציני בכל מילה ומילה שיוצאת לי מפה )

ונתחיל את הדרך מעכשיו עד שנגיע לבמה לשיא היכולת שלי ואני כן מיתכוון להישתמש בחומרים אבל לא לפי דעתי באישית אלה לי דעת הרופאים , ביגלל זה אני רוצה לעזוב שיהיה לי את העזרה ואני יעזור לעצמי

עלוש 02-11-08 21:59

:) :)
איזה יופי !
מאחל לך את ההצלחה שבעולם אחי :sbb4:

Eliran_M 02-11-08 22:01

עלוש רק שתידעעעע שאני ממש ממש ממש ממש מעריך אותך מבחינת ידע או במחנית כל דבר אחר

ושיהיה לי בהצלחה בתחילת הדרך

עלוש 02-11-08 22:05

תודה רבה אחי :)
מעריך את זה
תחכה לגלעד הוא ירעיל אותך עוד ועוד!

Eliran_M 02-11-08 22:06

אחחחחחחחחחחחחחחח כמה אני מחכה לתגובה שלו כמה אתה לא יודע

Shauder 02-11-08 22:09

:| .......

Bar's 02-11-08 22:15

סתם שאלה כללית, בן כמה אתה?

אתה יודע אני אוהב אנשים כמוך, כבר מגיל צעיר יודעים מה הם רוצים לעשות ורצים על המטרה בכל הכח, במיוחד בתחום הבודיבילדינג.
אבל עדיין יש לך עוד זמן לקבל החלטות כאלו משמעותיות, זה יכול להיות משהו של תקופה שאתה רוצה וזה... תלך עם זה כמה שאתה יכול.
נשמח לראות אותך על הבמה :)

בהצלחה איש יקר

Eliran_M 02-11-08 22:18

אחי בוא נגיד ככה דוד שלי בארצות הברית כבר ודע שאני יגיע עוד שנה - שנה וחצי ההורים יודעים ורבו איתי והשלמנו ועוד פעם רבנו ועוד פעם השלמנו על הדיבור לחומרים ובסוף הגענו למסקנה שראו שאני מושגע בראש על התחום ואי אפשר להוריד אותי מיזה אז הם רק יתמכו בי לאורח כל הדרך ויעשו את כל המאמצים שאני יצליח ומנסים לעזור לי כבר מעכשיו ...

ולא תחשבו שזה ככה בקלות אני כבר כמה חודשים בריב איתם על הדבר עד שהם הגיעו למסקנה

Bar's 02-11-08 22:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eliran_m (הודעה 689969)
אחי בוא נגיד ככה דוד שלי בארצות הברית כבר ודע שאני יגיע עוד שנה - שנה וחצי ההורים יודעים ורבו איתי והשלמנו ועוד פעם רבנו ועוד פעם השלמנו על הדיבור לחומרים ובסוף הגענו למסקנה שראו שאני מושגע בראש על התחום ואי אפשר להוריד אותי מיזה אז הם רק יתמכו בי לאורח כל הדרך ויעשו את כל המאמצים שאני יצליח ומנסים לעזור לי כבר מעכשיו ...

ולא תחשבו שזה ככה בקלות אני כבר כמה חודשים בריב איתם על הדבר עד שהם הגיעו למסקנה

שאתה אומר חומרים למה אתה מתכוון?

Eliran_M 02-11-08 22:23

חומרים סטוריאידים שאני אומר את המילה אני כולל את כל החומרים שקושרים בפיתוח גוף שלא נתחיל לפרט

ואני קראתי המוןןן וראיתי נזקים , ביגלל זה אני רוצה להפתח את הגוף שלי בארצות הברית עם כמה שפחות רמות סיכון

ונילך על זה עברתי וקיבלתי הרבה בראש על זה אז אין סיבה שאני לא ילך על זה כמו פנתר

cono 02-11-08 22:28

כל מה שאני יכול לאחל לך זה שישאר לך הכוח רצון ושתייצג אותנו בכבוד בחול... יישר כוח חבר

Eliran_M 02-11-08 22:30

ישתדל לייצג אותכם בכבוד אבל מה אני עדיין פיצפון בישביל לחשוב על הכבוד שאני יכול לייצג את ישראל

AkunaMatata 02-11-08 22:40

אחי תרגיע
אתה עוד ילד

tipakess 02-11-08 22:57

אתה בן 15 לאן אתה רץ
עוד חודש יכול ללהיות שלא תירצה את זה עוד....
יש בפורום חבר שלי מהביצפר or16:
הוא באמת מכור לתחום הזה הוא לא יוצא ביום שישי ולא בכללי כי חברים שלו שותים והוא לא רוצה להיגרר,הוא אוכל כול הזמן ודואג לעשות 8שעות שינה
והכי חשוב הוא א-ו-ה-ב את זה

UltraShay 02-11-08 23:00

לא שחס וחלילה אני מזלזל בך או משהו ובאמת מאחל לך שתצליח בתחום , אבל אתה חייב לזכור שאתה עוד צעיר ואתה לא יכול לדעת לאן החיים יובילו אותך . אתה צריך לקחת בחשבון פציעות שישבתו אותך ועוד 1000 דברים שיכולים לעצור בעדך ולכן מה שאני ממליץ לך זה גם לחשוב על קריירה אחרת/נוספת שמענינת אותך שעדין יהיה לך קלף ביד ושיהיה לך עתיד טוב.

אדיר53 02-11-08 23:04

תוריד הילוך תהנה מהחיים כל החיים לפנייך אתה מדבר טיפה שטויות גבר בלי להעליב
אתה תסתכל על הנושא הנה עוד כמה שנים ותצחק (אם לא פחות)
בכל זאת כל הכבוד על המוטיבציה מאחל לך הצלחה בכל מה שתבחר...

Rendi Orton 02-11-08 23:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי עלוש (הודעה 689945)
אוקי קיבלת :)
החלטת להיות באדבילדר ?
יש לך 5 דברים .
#1 גנטיקה : יש לך את זה , גב רחב , מותן צרה , יש לך ורידים יפים ואסטתיקה מעולה , חזה מלא , בייספס עם פיק וטרייספס גדול ומלא , מבחינת גנטיקה אתה בסדר גמור .
#2 אתה צריך לקרוע את החתת במכון!
#3 לדעת איך לאכול נכון , בריא והרבה!!
#4 לדעת מה משמעות המילה מ-נ-ו-ח-ה
#5 יש לך 12-15 שנים להאתמן ברצינות , ברציפות , ולא לפספס אימון \ אולי 2-3 אימונים בגלל שמישהו קרוב אליך מת , קרה אסון , ודברים כאלה בכל ה 12-15 שנים!

1 אתה לא יכול לעשות משהו עם זה , אתה נולד עם זה
2-3-4 אני יכול ללמד קוף נכה איך לעשות את זה ..
5- פה 99.9% מהאנשים נכשלים .
וכמובן .. כסף :)
בהצלחה אחי !!

חחחחח עלוש כפרה עלייך :book:
אלירן-אתה לא בגיל שאתה יכול לצאת בהצהרות כאלה,חכה עם הזמן עוד שנתיים-שלוש שנים תראה מה יצא ממך,בנתיים שמור על פרופיל מתאים תתאמן תאכל עם כל המוטיבציה עוד שנתיים-3 תראה מה יצא ממך ואז תעשה תשיכולים ש'ך,ד''א מתי אתה חוזר להתאמן? ובאיזה שעות אתה נמצא במכון?

haas 02-11-08 23:38

אלירן! מה שלא יהיה אל תיקח את הבאדיבילדינג כדבר המרכזי בחיים שלך , במיוחד לא עכשיו שיש לך עוד לסיים בצפר . ממיליון ואחת סיבות אתה יכול פתאום לעזוב את התחום הזה ואז לא יהיה לך כלום ביד...תזכור שיש חיים מעבר לזה

Pro_XXL_Universe 02-11-08 23:44

אהלן גבר מה המצב?
תקשיב..אם אתה באמת אבל באמת אוהב את התחום ומרגיש שזה החיים שלך אז אין סיבה שלא להאמין:)
תמשיך להתמיד תמשיך להיות קינג ולהגיע לתוצאות:king:
עכשיו אחי...לא משנה מה יגידו לך בטח "קודם תעשה סייקלים אחרים שתממש את הפוטנציאל הטבעי שלך ואז תחשוב על לעבור" או "קודם תיתחרה ואז תדבר" אל תיתיחס לכאלו דברים!
תאמין בעצמך אחי ותמשיך להשקיע גם אם מלגלגים לך מי שיורד עליך קח את הירידות שלו בתור מוטיבציה ורעל ותמשיך להתקדם!מה לעשות אחי זה ספורט פומבי וחשוף מאוד שאתה מציג בו את הגוף שלך תמיד יהיה את "השמוק" שלא יאהב איך שאתה ניראה או שפשוט יקנא בך ויעליב אותך,יצחק עליך,במידה וזה בפורומים יתנהג כמו סופר אפס פחדן לוזר ומזדיין ויפתח שם משתמש ירד עליך ומהמשתמש שלו יפרגן לך,מה שהכי חשוב כל דבר פרגון או ביקורת בונה או עלבונות קח בכמוטיבציה ותמשיך להתקדם!
בקשר לארצות הברית?טבעי או לא טבעי אתה תיתקדם שם כמו שבחיים לא תיתקדם פה!
משרד הבריאות פה מורכב ממפגרים ואנשים שוללים כל מה שקשור לפיתוח גוף "כי זה לא אנושי וניראה מסוכן" בין אם זה מסוכן ובין אם זה לא ובארצות הברית הרמת השכלה של הבני אדם "קצת" יותר גבוהה משל "ישראלי טיפוסי" ככה ששם יש הערכה וכבוד לתחום והמודעות שם הרבה הרבה יותר גדולה ככה שמצפה לך גן עדן של ממש שם:yup:
כאן אנשים יודעים רק לפצח גרעינים מול משחקי כדורגל או כדורסל ולשתות בירה להשתכר ואז לרדת לאוטו ליסוע כמו מטורפים לצפור ב4 בבוקר ולחשוב שהם שווים משהו חוץ ממוחטה ירוקה שאתה מצונן:1:

ערב מעולה נשמה!

Eliran_M 02-11-08 23:51

גלעדדדדד אחרי שקראתי את כל ההודעות שכתבו לי תירגע אתה עוד ילד אתה ככה ואתה ככהה

שהגעתי להודעה שלך וקראתי אותההההה הייתי מבסוט ולקחתי את הכל כמחמאות

ואני יודע שאני עדיין עוד ילד אב לטוב שכך שאני מתחיל את זה מגיל צעיר ותאמינו לי שאני כל כך רציני בתחום שאפאחד עדיין לא מבין

למי שמתעניין אני חוזר מהפציעה עוד שבוע חוזר לאימונים סדירים וקריאת תחת

וגלעד עם פעם הבאה תיכנס לפסוט תוכל להששאיר אייסקיו אני צריך לדבר איתך ... ( תודה אחי מת עלייך )

Real 03-11-08 00:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי therock (הודעה 689909)
יש לך עוד כמה שנים טובות להירקב בארץ המגעילה הזאת אלה אם כן אתה מעדיף להשתמט

אתה חתיכת חרא תאמין לי

ואלירן מצטער שאני ככה סטיתי מהנושא לרגע פשוט צבט לי בלב אתה יודע שאני מת עליך ומאחל לך בהצלחה.

Eliran_M 03-11-08 00:17

בחזרה אחי ואני מבין אותך נשמה

blackbimer 03-11-08 00:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי pro_xxl_universe (הודעה 690059)
אהלן גבר מה המצב?
תקשיב..אם אתה באמת אבל באמת אוהב את התחום ומרגיש שזה החיים שלך אז אין סיבה שלא להאמין:)
תמשיך להתמיד תמשיך להיות קינג ולהגיע לתוצאות:king:
עכשיו אחי...לא משנה מה יגידו לך בטח "קודם תעשה סייקלים אחרים שתממש את הפוטנציאל הטבעי שלך ואז תחשוב על לעבור" או "קודם תיתחרה ואז תדבר" אל תיתיחס לכאלו דברים!
תאמין בעצמך אחי ותמשיך להשקיע גם אם מלגלגים לך מי שיורד עליך קח את הירידות שלו בתור מוטיבציה ורעל ותמשיך להתקדם!מה לעשות אחי זה ספורט פומבי וחשוף מאוד שאתה מציג בו את הגוף שלך תמיד יהיה את "השמוק" שלא יאהב איך שאתה ניראה או שפשוט יקנא בך ויעליב אותך,יצחק עליך,במידה וזה בפורומים יתנהג כמו סופר אפס פחדן לוזר ומזדיין ויפתח שם משתמש ירד עליך ומהמשתמש שלו יפרגן לך,מה שהכי חשוב כל דבר פרגון או ביקורת בונה או עלבונות קח בכמוטיבציה ותמשיך להתקדם!
בקשר לארצות הברית?טבעי או לא טבעי אתה תיתקדם שם כמו שבחיים לא תיתקדם פה!
משרד הבריאות פה מורכב ממפגרים ואנשים שוללים כל מה שקשור לפיתוח גוף "כי זה לא אנושי וניראה מסוכן" בין אם זה מסוכן ובין אם זה לא ובארצות הברית הרמת השכלה של הבני אדם "קצת" יותר גבוהה משל "ישראלי טיפוסי" ככה ששם יש הערכה וכבוד לתחום והמודעות שם הרבה הרבה יותר גדולה ככה שמצפה לך גן עדן של ממש שם:yup:
כאן אנשים יודעים רק לפצח גרעינים מול משחקי כדורגל או כדורסל ולשתות בירה להשתכר ואז לרדת לאוטו ליסוע כמו מטורפים לצפור ב4 בבוקר ולחשוב שהם שווים משהו חוץ ממוחטה ירוקה שאתה מצונן:1:

ערב מעולה נשמה!

שטויות במיץ עגבניות תת רמה

מה הקשר ?? מה?

jackson%% 03-11-08 00:37

קודם כול תהנה מהחיים אתה עוד בחור צעיר שלא ראה הרבה ,הצהרות כאלה באות לך על חשבון של הרבה דברים לטוב ולרע,כך את זה בתור דוגמא:בגיל צעיר כזה להיות באדיבילדר זה לא פשוט ,לאומת זאת הילד הממוצע רוצה להיות כדורגלן שם יש זוהר פירסום ובמיוחד הרבה כסף(שאפשר לחיות מימנו בחיים גם אחרי הכדורגל לא כולם ) ,באדיבילדר זה חיים שונים לגמרי זה תזונה, שינה, אימונים אינטנסיביים ואתה פשוט נהיה כמו רובוט ולא תוכל לעשות דברים כמו שהרבה אנשים רגילים עושים ואני מדבר ביכלל על המיקצוענים! שתבין אתה צעיר וכבר מעכשיו לחיות כמו באדיבילדר (אני בטוח שאתה מוותר על דברים אחרים כדי להשלים חלבונים של התפריט או לישון ת8 שעות ביום)וזה חבל אתה ילד ולא מיקצוען ואתה חי כמו, ומוותר על דברים אחרים בשביל מה ?
תישאל את עצמך עוד כמה פעמים אם זה מה שאתה רוצה וברצינות!!
כך בחשבון שלא תיהיה רוני קולמן, אבל תמיד יהיה לך תמכון גם עם תהיה עובד באיזה מיפעל.....
בהצלחה בכול מיקרה.... אני אומר לך דברים פה מניסיון של החיים שלי עשיתי כמה טעויות (רציתי להיות גם מישהו ובסוף לא יצא כלום וביזבזתי והקרבתי דברים מהחיים שלי בשביל זה והמון כולל דברים כמו כסף בסוף מיסתבר שטעיתי ,חח בסוף אני תמיד יוכל לשחק כדורגל בשכונה עם חברים)......מקווה שקראת.

shukila 03-11-08 00:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eliran_m (הודעה 690073)
בחזרה אחי ואני מבין אותך נשמה

אתה יודע כמה חלומות היו לי בגיל שלך..בגיל הזה כל חודש נכנס שיגעון חדש לראש

אם העניין של ארצות הברית היה כזה מפתה אז כל הסוסים בארץ היו עוברים לשם

Pro_XXL_Universe 03-11-08 00:58

ציטוט:

פורסם במקור על ידי blackbimer (הודעה 690075)
שטויות במיץ עגבניות תת רמה

מה הקשר ?? מה?

בירה נשר:king:

kristine_87 03-11-08 01:04

מישהו רוצה חזיר בפיתה?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:47.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ