ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   טכניקה:פאוורקלין,דדליפט,סקוואט (https://israelbody.com/showthread.php?t=67789)

Deadlift 30-09-10 20:29

טכניקה:פאוורקלין,דדליפט,סקוואט

היום המכון נסגר מוקדם,ככה שהייתי בלחץ אטומי אבל בסופו של דבר הספקתי.
לצערי לא הספקתי אפילו לקבוע RM5 בפרס... לא נשאר לי כוח אחרי אימון.
במהלך האימון קבעתי2 PR חדשים:
80X5 דדליפט PR (מצולם)
40X3 פאוורקלין PR (מצולם)

הערות לפני הסירטונים:
1.בדדליפט הידיים שלי היו ישרות לכל אורך התנועה,אבל בגלל הזווית של המצלמה זה לא ניראה ככה.
2.בסט האחרון בפאוורקלין נגמר המקום במצלמה.

דדליפט:60 ק"ג 5 חזרות,80 ק"ג 5 חזרות:
http://www.youtube.com/watch?v=xGDJ8JN5mX0

פאוורקלין: מוט ריק,30 ק"ג,40 ק"ג (נ.ב:ב2 מהחזרות החלקתי אחורה טיפה,אני חייב לקנות נעליים אחרות)
http://www.youtube.com/watch?v=n2j-k_rz0YM

סקוואט:30 ק"ג-סתם לטכניקה (נ.ב:אינעל הנעליים האלה)
http://www.youtube.com/watch?v=Cm4aCqNxb1o
הערות יתקבלו בברכה.

hypertrophy 30-09-10 20:35

דדליפט נראה בסדר
סקוואט אתה יורד מהר כאילו אתה מנסה לעוף...ולפעמים הברכיים בורחות לך בגלל זה-יש סיבה לכך שאתה עושה היי באר?
פאוור קלין-אתה עושה דדליפט ואז מושך עם הידיים...זה לא פאוור קלין
אתה מכיר את הטכניקה?

קפטן שלד 30-09-10 20:37

הדדליפט נראה טוב, לפעמים קצת בורח לך אבל נראה שאתה מבין מה אתה עושה ועושה את זה כמו שצריך.

בפאוורקלין אני מציע לך לעשות פשוט דדליפט, ואז לשחרר את הברכיים מהנעילה ולקפוץ (האנג פאוורקלין). הנקודה שבה המוט נוגע אחרי שהברכיים משוחררות היא הנקודה ממנה צריך לתת את הפיצוץ (הקפיצה\התיישרות ומשיכה\תקרא לזה איך שבא לך) ולהפוך את המרפקים. לאט לאט תוריד את המוט לכיוון הרצפה ותחזור על הנקודה הנכונה לקפוץ ממנה.

סקוואט לא רע, הברכיים שלך גולשות. אתה בטוח שהפנית את כפות הרגליים החוצה? אם כן, תדאג להביא את הברכיים קדימה בתחילת התנועה ואז לשבת ולדחוף ברכיים לצדדים.

No Troll 30-09-10 20:38

הדדליפט ניראה בסדר
אתה מקפיד לשמור אותו קרוב לגוף?
ותפסיק להסתכל לצד.

פוורקלין לא טוב, לא לומדים אותו ככה.
אתה צריך לשמור גם פה את המוט קרוב לגוף.
תיראה את ה-dvd של ss.

הסקוואט לא רע,
תתן לבירכיים לגלוש בהתחלה ובשביל שלא יגלשו בתחתית.

בהצלחה ב-ss,
תפתח לוג.

hypertrophy 30-09-10 20:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1026419)
הדדליפט נראה טוב, לפעמים קצת בורח לך אבל נראה שאתה מבין מה אתה עושה ועושה את זה כמו שצריך.

בפאוורקלין אני מציע לך לעשות פשוט דדליפט, ואז לשחרר את הברכיים מהנעילה ולקפוץ (האנג פאוורקלין). הנקודה שבה המוט נוגע אחרי שהברכיים משוחררות היא הנקודה ממנה צריך לתת את הפיצוץ (הקפיצה\התיישרות ומשיכה\תקרא לזה איך שבא לך) ולהפוך את המרפקים. לאט לאט תוריד את המוט לכיוון הרצפה ותחזור על הנקודה הנכונה לקפוץ ממנה.

סקוואט לא רע, הברכיים שלך גולשות. אתה בטוח שהפנית את כפות הרגליים החוצה? אם כן, תדאג להביא את הברכיים קדימה בתחילת התנועה ואז לשבת ולדחוף ברכיים לצדדים.

לא אמור להיות שראאגס ותאומים בפאוורקלין?

Cuba 30-09-10 20:41

דדליפט:
תקדיש יותר זמן בסט אפ , אל תשתמש בבאונס מהמוט
המוט רחוק מהרגלים..תרים עוד את החזה
סה"כ בסדר
פאוורקלין אני לא מבצע אז אני לא יגיב

סקואט:

אתה לא מתיישב אחורה, תדחוף את הברכיים שלך חזק לצדדים לדעתי תצלם את כל הגוף בסקואט שנראה עם אתה ממקם את המוט כמו שצריך

קפטן שלד 30-09-10 20:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hypertrophy (הודעה 1026425)
לא אמור להיות שראאגס ותאומים בפאוורקלין?

השראג קורה כתגובה מהמכה ברגליים. תאומים מהעלייה על הבהונות. זה לא דברים שצריך לחשוב עליהם לפחות בהתחלה. מספיק לקפוץ.

godam 30-09-10 20:42

תיקון
דדליפט- דבר ראשון המשקל קל לך מידי מספיק שאני רואה את זה עליך החזרה הרביעית בסט הייתה הכי טובה שלך תתחיל עם תחת נמוך יותר ומבט ממוקד לא להזיז תראש באמצע הסט

פאוור קלין - אתה עושה צחוק שים צלחות על המוט ככה לא תקבל תגובות עליו

סקוואט -ברכיים גולשות בטירוף לגבי שבירת מקביל אין ערעור שאתה בחור גמיש עצה לשיפור הוצאת בירכים בשליש התנועה ובשאר התנועה לדחוף אותם לצדדים מבלי לשנות את זווית הגב לריצפה/ירך עם חזה מורם וגב מחוזק כמובן
אם לא עובר תנסה שהתנועה תבוא מהעקב של הכף רגל ולא על האצבעות שייהיה לך בהצלחה מחכה לעוד סרטונים משופרים !

Deadlift 30-09-10 20:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1026419)

הדדליפט בסדר,אני עובד על זה.
בסקוואט הברכיים שלי גולשות? כלומר שאני צריך להזיז את כפות הרגליים יותר החוצה?
הסקוואט היה low bar,וירדתי מהר לא בכוונה,כניראה בגלל החוסר במשקל,זה לא בעיה שאי אפשר לתקן.

פאוורקלין באמת היה לי קצת בעייתי,פשוט עשיתי דדליפט למצב של הנג פאוורקלין ואז עליתי. אני יודע את הסוף של הלהכניס מרפקים,אבל בפאוורקלין אני פשוט צריך ברגע שאני מתיישר כמו בדדליפט לקפוץ ולהכניס מרפקים?

קפטן שלד 30-09-10 20:45

כן בנוגע לפאוורקלין, רק שהפיצוץ הוא ממש לפני הנעילה של הברכיים.
לא להזיז את כפות הרגליים החוצה, לסובב את האצבעות החוצה אולי, אם לא עשית את זה כבר. יש מצב שאתה פשוט מרפה את ההמסטרינג כדי לרדת עמוק מדי, תשאר מכווץ.

Deadlift 30-09-10 20:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1026434)
כן בנוגע לפאוורקלין, רק שהפיצוץ הוא ממש לפני הנעילה של הברכיים.
לא להזיז את כפות הרגליים החוצה, לסובב את האצבעות החוצה אולי, אם לא עשית את זה כבר. יש מצב שאתה פשוט מרפה את ההמסטרינג כדי לרדת עמוק מדי, תשאר מכווץ.

בקשר לפאוורקלין אני חושב שהבנתי,זה פשוט תרגיל ממש מסובך.

בסקוואט,להוציא ת'ברכיים החוצה ואז לשבת? (אולי כדאי שאני אנסה box squat בשביל להתרגל לעומק?)

קפטן שלד 30-09-10 20:50

לא צריך קופסא. אתה תהיה בסדר, קח רק את הטיפים שכתבו לך.

No Troll 30-09-10 20:52

הפוורקלין לא כ"כ קשה.
תתחיל מזה שתשים את המוט בגובה מתאים,
תעלה כמו דדליפט,
ברגע שמוט המגיע למקום בוא אמורים לקפוץ, תקפוץ ותכניס מרפקים מהר.

קח:
http://vimeo.com/6695215

Deadlift 30-09-10 20:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1026426)
דדליפט:
תקדיש יותר זמן בסט אפ , אל תשתמש בבאונס מהמוט
המוט רחוק מהרגלים..תרים עוד את החזה
סה"כ בסדר
פאוורקלין אני לא מבצע אז אני לא יגיב

סקואט:

אתה לא מתיישב אחורה, תדחוף את הברכיים שלך חזק לצדדים לדעתי תצלם את כל הגוף בסקואט שנראה עם אתה ממקם את המוט כמו שצריך

אני חייב להבין אחת ולתמיד,מזה באונס?

ואו.קיי בדדליפט להשקיע יותר זמן בסט-אפ ולנסות להצמיד ת'מוט יותר לגוף.

סקוואט,לסובב את האצבעות החוצה ולדחוף ברכיים החוצה.

פאוורקלין ניראלי שאני פשוט יעשה מתח במקום,אבל בכל מקרה לנסות שברגע שהברכיים לפני נעילה להעיף את המוט למעלה.

כן?

hypertrophy 30-09-10 21:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי קפטן שלד (הודעה 1026427)
השראג קורה כתגובה מהמכה ברגליים. תאומים מהעלייה על הבהונות. זה לא דברים שצריך לחשוב עליהם לפחות בהתחלה. מספיק לקפוץ.

נו בדיוק....אם אין את הקפיצה אז זה לא פאוור קלין...
איך המוט יעלה בדיוק?

Cuba 30-09-10 21:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי deadlift (הודעה 1026442)
אני חייב להבין אחת ולתמיד,מזה באונס?

ואו.קיי בדדליפט להשקיע יותר זמן בסט-אפ ולנסות להצמיד ת'מוט יותר לגוף.

סקוואט,לסובב את האצבעות החוצה ולדחוף ברכיים החוצה.

פאוורקלין ניראלי שאני פשוט יעשה מתח במקום,אבל בכל מקרה לנסות שברגע שהברכיים לפני נעילה להעיף את המוט למעלה.

כן?

כשהמוט נוגע בריצפה וישר אתה עולה למעלה כאילו מקבל פוש כזה

אני עושה מתח אבל עם יש לך זין להתחיל ללמוד על הפאוורקלין אז תעשה קלין

Deadlift 30-09-10 21:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1026477)
כשהמוט נוגע בריצפה וישר אתה עולה למעלה כאילו מקבל פוש כזה

אני עושה מתח אבל עם יש לך זין להתחיל ללמוד על הפאוורקלין אז תעשה קלין

אני מת להתחיל פשוט ss... וזה מבאס אותי ששוב הטכניקה לא בסדר,אבל פאוורקלין אני יודע את ההתחלה שזה דדליפט,ואת הסוף של ההכנסת מרפקים,עכשיו רק צריך לדעת לשלב את הקפיצה.

SmokingSnake 30-09-10 22:24

פאוורקלין: חצי הראשון דדליפט אתה משלב אותו ישר עם הקפיצה.
המוט אמור להיות בשליש התחתון של הירך איפשהו ולא למעלה, ככה שבקפיצה אתה דוחף עם הרגליים טיפה את המוט. בנוסף אתה קופץ בהתחלה עם ידיים ישרות וככה מעביר את הכוח מהטרפזים אל המוט(קשה מאוד לרוב האנשים בהתחלה, כמו שקורה לך שמההתחלה הידיים לא ישרות). שלב אחרון פשוט להרים מרפקים גבוה ולהניח על הכף בלי לפצוע את העצמות מעל החזה.

סקוואט- לא חייב לרדת כזה עמוק, כל השאר נאמר.
דדליפט טוב.

תתחיל ss ותעלה בקפיצות של 2.5 קילו לפאוורקלין, יהיה לך הרבה זמן לשפר טכניקה

Deadlift 30-09-10 23:04

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1026501)
פאוורקלין: חצי הראשון דדליפט אתה משלב אותו ישר עם הקפיצה.
המוט אמור להיות בשליש התחתון של הירך איפשהו ולא למעלה, ככה שבקפיצה אתה דוחף עם הרגליים טיפה את המוט. בנוסף אתה קופץ בהתחלה עם ידיים ישרות וככה מעביר את הכוח מהטרפזים אל המוט(קשה מאוד לרוב האנשים בהתחלה, כמו שקורה לך שמההתחלה הידיים לא ישרות). שלב אחרון פשוט להרים מרפקים גבוה ולהניח על הכף בלי לפצוע את העצמות מעל החזה.

סקוואט- לא חייב לרדת כזה עמוק, כל השאר נאמר.
דדליפט טוב.

תתחיל ss ותעלה בקפיצות של 2.5 קילו לפאוורקלין, יהיה לך הרבה זמן לשפר טכניקה

לא חייב לרדת כזה עמוק? חבל. בכל מיקרה רק ככה אני בטוח שאני שובר מקביל,אז מה אתה אומר,לנסות לרדת פחות? (פעם קודמת אמרו שחסר לי עומק).

בפאוורקלין ברגע שזה עובר ת'ברך,זה צריך לגעת בירך ואז לקפוץ,המוט ישאר לצד הגוף ואני פשוט אכניס את המרפקים מתחתיו ברגע שהוא יעבור את החזה,לא ככה?

SmokingSnake 30-09-10 23:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Deadlift (הודעה 1026518)
לא חייב לרדת כזה עמוק? חבל. בכל מיקרה רק ככה אני בטוח שאני שובר מקביל,אז מה אתה אומר,לנסות לרדת פחות? (פעם קודמת אמרו שחסר לי עומק).

בפאוורקלין ברגע שזה עובר ת'ברך,זה צריך לגעת בירך ואז לקפוץ,המוט ישאר לצד הגוף ואני פשוט אכניס את המרפקים מתחתיו ברגע שהוא יעבור את החזה,לא ככה?

שהירידה העמוקה לא תפריע לך להתקדם, אם אתה מרגיש חזק בכזה עומק תשאר ככה אם לא תחתוך טיפה, עדיף לשבור מקביל עמוק מלא לשבור זה בטוח

בפאוורקלין, מה שכתבתי הודעה קודמת

בקשר לbox squat, מאמנים טיפשים נותנים במכון לאנשים לעשות אותם עם משקל גבוה/עבודה כדי ללמד מה זה "לשבת אחורה" ולא לוקחים בחשבון שהגב יכול להימחץ ככה ולהשבית מישהו שבקושי יודע איפה לשים את המוט על הגב... אם אתה עושה בוקס תעשה רק עם משקל גוף, זה לא משהו שמתאמן מתחיל אמור לעשות, אחרי שאתה יודע לעשות סקוואט והכל פשוט תעשה בוקסים כדי להתחזק/לשפר טכניקה

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:14.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ