ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   דיון - איך מסתדרים עם זמני הארוחות כנסו רגע (https://israelbody.com/showthread.php?t=55414)

Melamed 16-06-09 19:56

דיון - איך מסתדרים עם זמני הארוחות כנסו רגע

שמעו חברה עקב זה שאני אמור לאכול כל 3-4 שעות אני לא יוצא מהבית כי אם אני יוצא זה או שאני מפספס ארוחה או שאני עלול לפספס את השעה 3 שבה אני מתאמן ואני כל הזמן בבית חחח

איך אתם מסתדרים עם זה?
אני לא מתכוון לצאת עם צידנית :d

pala 16-06-09 20:01

אתה ילד מסכן וכל כך חסר ידע.

Melamed 16-06-09 20:01

פרט,נמק והסבר
(אם אפשר בלי להעליב)

!Demon! 16-06-09 20:09

אל תזין גם כי זה הוצאה קלורית ובעיה להשלים...
צא מהסרט , באמת , אני שוקל 90 קילו יוצא מבלה עושה מה בא לי כמובן אוכל הרבה מתאמן קיצר מוצא זמן , וכל זה בלי תוספים..
אז איך זה שאתה לא מסתדר?אתה שוקל כולה 50...
חוץ מזה שממש לא חייב לאכול כל 3 שעות

Melamed 16-06-09 20:12

כאילו הכוונה האימון תקוע לי בול באמצע של היום זה לא לפה ולא לפה אני מתאמן ב-3
ועכשיו חופש אז חשבתי להעביר את האימון לשעות הבוקר ככה ששאר היום יהיה לי פנוי..
נשמע טוב לא?

xpl1 16-06-09 20:15

לא לא נשמע טוב, אתה נכנס לזה יותר מדי פסיכולוגית ואתה סתם תפתח לעצמך בעיה שאחר כך יהיה קשה לצאת ממנה.

יש לי 2 הצעות בשבילך שעדיף לך לקחת אחת מהם מעכשיו:

1. תעזוב את כל הקטע של פיתוח גוף מעכשיו - כי אתה נכנס לזה בצורה לא נכונה ואתה סתם תחרפן את עצמך

או

2. תתחיל לאכול כבר כמו בנאדם, תאכל מתי שאתה רעב, העיקר הוא לאכול טוב ואוכל איכותי ולתת לגוף מספיק בשביל לגדול - זה הכל.

תבחר אחד מהם כי לפי כל הפוסטים המפגרים שאתה רושם אתה בדיוק בכיוון של מה שרשמתי למעלה.

Melamed 16-06-09 20:17

לא לא לא לא הבנתם אותי נכוןןן
זה לא שאני לא אוכל או משהו
אני אוכל כל כמה שעות פשוט אבל אין שום קשר
לא חשוב קשה לי להסביר למה התכוונתי... (זה כמו באח הגדול שהיה שעינב בובליל שאלה את שחר הגדול הזה מה אתה עושה שאתה יוצא לקניון או עם חברים אתה לוקח צידנית? והאמת שזה די מצחיק איך באמת מסדתרים עם זה)

Krisg 16-06-09 21:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי melamed (הודעה 853621)
פרט,נמק והסבר
(אם אפשר בלי להעליב)

אי אפשר להסביר לך אמרו לך כבר יותר מדי פעמים ואתה לא מבין, כי אתה בראש של ילד שלא רוצה גם להבין. תעשה מה שאתה רוצה, עוד שנה,שנתיים,שלוש אתה תבין ותצחק על מה שהיית עושה ועל השטויות שהיית חושב. ככה אני מקווה לפחות

Melamed 16-06-09 21:39

לא עוד שנה שנתיים אני מתחיל לשנות גישה כבר מהיום אני מבין שמשהו השתבש בכל התהליך של הדיאטה שהייתה לי ואני לא מתכוון לוותר על עצמי
תודה על המוטיבציה

DanD 16-06-09 22:58

ציטוט:

פורסם במקור על ידי melamed (הודעה 853630)
כאילו הכוונה האימון תקוע לי בול באמצע של היום זה לא לפה ולא לפה אני מתאמן ב-3
ועכשיו חופש אז חשבתי להעביר את האימון לשעות הבוקר ככה ששאר היום יהיה לי פנוי..
נשמע טוב לא?

גם אם לא חופש אתה יכול להעביר אותו לערב איזה שטויות אתה מדבר!!
אני יוצא חופשיי מקסימום מאחר בכמה זמן את הארוחה אתה ממש דפוק שאתה נשאר כל היום בבית!

eden.B. 16-06-09 23:59

תאכל לפני שתצא, תאכל כשתחזור.
וגם אם אתה יוצא עם חברים לשכונה או משהו בסביבה תגיד להם שאתה עולה אוכל משו וחוזר.
אתה יכול למצוא זמן אל תדאג.

Melamed 17-06-09 06:11

סבבה אחים שלי תודה...
אבל יש לי שאלה קטנה אני מאוד חושב שבחופש אני מעביר את האימון לבוקר
ככה שכל היום יהיה לי פנוי בלי לחץ ואני יוכל לבלות ולהנות עכשיו השאלה שלי אם זה בסדר?
והאם ארוחת בוקר היא תהיה הארוחה לפני אימון?

מתי אתם מתכוונים להתאמן בחופש? באיזה שעות

roybns 17-06-09 08:02

מה אתם רוצים ממנו אני לא מבין? הוא פותח אשכול מפגר לדעתכם? אז אל תגיבו לא לכולם יש ידע... ובשביל זה נועד הפורום לרכוש ידע,להעזר באנשים.
זה שפה מישהו שוקל 90 קילו ואוכל כמו שצריך היידד אתה גבר שבגברים.
ולמה מציעים לו בכלל לעזוב פיתוח גוף? אולי תעזבו אתם? אנשים פה חיים בסרט ורק מחכים לצאת פה על חברים חדשים בפורום.
Melamed תאכל לאט לאט ותתאמן לאט לאט ואל תראה פה אנשים בעיניים.... גם הם היו בדיוק כמוך

ChonGo 17-06-09 10:13

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 853628)
אל תזין גם כי זה הוצאה קלורית ובעיה להשלים...
צא מהסרט , באמת , אני שוקל 90 קילו יוצא מבלה עושה מה בא לי כמובן אוכל הרבה מתאמן קיצר מוצא זמן , וכל זה בלי תוספים..
אז איך זה שאתה לא מסתדר?אתה שוקל כולה 50...
חוץ מזה שממש לא חייב לאכול כל 3 שעות

+1 ;)
מסכים איתך לגמרי אחי.
איך אתה בדיוק לא מסתדר?! תיהיה יותר גמיש זה הכל, לא הכל בחיים זה לאכול בדיוק בשעה אחי.
אני יוצא כל יום, גם ביום וגם בלילה, ועדיין מסתדר פיקס עם האימונים והאכילה, ובלי תוספים!
הבעיה שלך, שאתה נורא מקובע, תלמד להיות גמיש. את האימונים אל תעשה בשעה קבועה בדיוק, תשנה קצת אם לא יוצא לא קורה כלום. תאכל לפני שאתה יוצא ואחרי. לא רואה פה בעיות.
יום טוב אחי!

!Demon! 17-06-09 10:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי roybns (הודעה 854045)
מה אתם רוצים ממנו אני לא מבין? הוא פותח אשכול מפגר לדעתכם? אז אל תגיבו לא לכולם יש ידע... ובשביל זה נועד הפורום לרכוש ידע,להעזר באנשים.
זה שפה מישהו שוקל 90 קילו ואוכל כמו שצריך היידד אתה גבר שבגברים.
ולמה מציעים לו בכלל לעזוב פיתוח גוף? אולי תעזבו אתם? אנשים פה חיים בסרט ורק מחכים לצאת פה על חברים חדשים בפורום.
Melamed תאכל לאט לאט ותתאמן לאט לאט ואל תראה פה אנשים בעיניים.... גם הם היו בדיוק כמוך

תגיד לי מה הבעיה שלך?
לא אמרתי שאני שוקל 90 קילו כדי להתלהב אין לי צורך בזה אני רציתי להראות לו שאם אני יכול להסתדר אז הוא בטוח יכול

roybns 17-06-09 10:32

תפרגנו לאנשים תעזרו להם הם פונים לחברי הפורום כי אין להם מושג בכל מה שנוגע לתזונה ואימונים ומי שכבר ממקוצע פחות יותר יכול רק לעזור לא להרוס את הבן אדם
demon הכל בסדר אני מדבר בכללי לאחרונה בפורום אנשים חדשים מקבלים מותיקים הערות פוגעות...לא לענין

ronaldo 17-06-09 10:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי roybns (הודעה 854075)
תפרגנו לאנשים תעזרו להם הם פונים לחברי הפורום כי אין להם מושג בכל מה שנוגע לתזונה ואימונים ומי שכבר ממקוצע פחות יותר יכול רק לעזור לא להרוס את הבן אדם
demon הכל בסדר אני מדבר בכללי לאחרונה בפורום אנשים חדשים מקבלים מותיקים הערות פוגעות...לא לענין

יש פה בנעוצים מאמרים ל90% מהשאלות שנשאלות פה כל יום.
אנשים עצלנים ורוצים שיאכילו אותם בכפית.
אם אין לו מושג שיתחיל לקרוא, זמני הארוחות זה נושא שנטחן פה יותר מידי ואם הוא לא מוצא נעוץ שיריץ חיפוש.
מי שעצלן מגיע לו לקבל הערות ותשובות כאלה.

Melamed 17-06-09 11:28

עלק עצלן
חבל שאתה לא יודע כמה מאמרים ונעוצים קראתי פה

Big_Hand 17-06-09 11:53

שמעו זה באמת לא בסדר מה שהיה כאן.
בנאדם נרשם לפורום אחרי שקרא את המאמרים הכנראה לא מדוייקים באתר,
ואני מדבר על זה שבאתר כל המאמרים אומרים "איכלו כל 3-4 שעות / איכלו חלבון ופחמימות בכל ארוחה וכו' " ופתאום כשהוא נכנס לפורום אומרים לו שהכל שטויות. -wtf?
הדברים שרשומים באתר והדברים המדוברים בפורום נוגדים אחד את השני כאילו הפורום מעולם לא היה קשור לאתר!

אז אני שואל את עצמי, מה קורה פה?
או שתשנו את כל המאמרים באתר שאומרים דברים לא נכונים, או שבכלל מה שמדובר בפורום הזה לא נכון.

אני אישית מבין מה קורה פה, אבל משתמש חדש שרק נרשם לפורום לא אמור להבין.

manzor 17-06-09 13:24

תאכלס, במאמרים פה יש עדיין מידע מוטעה בחלקם.
מלמד - לא חייב לאכול כל x שעות, העיקר הערכים בסוף, פשוט תחבר ארוחות\תאכל ארוחות גדולות יותר.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:12.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ