ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   יוצאים מתקופת "חיטוב" קיצונית? (https://israelbody.com/showthread.php?t=697)

ironman 27-09-06 10:37

יוצאים מתקופת "חיטוב" קיצונית?

בטיפ של קיד הוא טוען שצריך להוסיף סביב האימון את הקלוריות ושהן באות מחלבון ופחמימות...
משהו לא מסתדר לי בסיום חיטוב אנחנו כבר על כמות דיי נכבדת של חלבון על חשבון פחמימה.
לא אמורים להתחיל להוריד את הכמות חלבון ולהחליף בפחמימה הרי הם אותם קלוריות?
מישהו יכול להסביר לי על יציאה מחיטוב יותר טוב?:helpsmilie:

Bullet 27-09-06 13:15

בזהירות ולאט....

SaBaGMaN 27-09-06 13:17

תלוי כמה חלבון אכלת ליפניי...אם אכלת פי 3 ממה שהגוף שלך צריך אז תחזור למצב הרגיל לפי מישקל גוף וכו'..
מומלץ לעלות ב250-300 קלוריות כל שבוע..חשוב שזה יהיה אחריי האימון (פחממות) כי בזמנים האלה הגוף יותר צריך אותם,אל תעלה במכה 1000 קלוריות אתה רוב הסיכויים תעלה באפקט הריבאונד שזה מה שקורה בדרך כלל שמעלים את הכמות בבת אחת,אז בעיקרון כל שבוע עוד קצת לתפריט
בהצלחה!

ironman 27-09-06 18:13

אני אוכל פי 3 מהמשקל גוף שלי אפילו יותר260 גרם חלבון שוקל 78 קילו להתחיל להוריד קודם חלבון ולהחליף בפחמימה מה אתם אומרים ?

Bodybuilder 27-09-06 19:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ironman
אני אוכל פי 3 מהמשקל גוף שלי אפילו יותר260 גרם חלבון שוקל 78 קילו להתחיל להוריד קודם חלבון ולהחליף בפחמימה מה אתם אומרים ?

מעניין מאוד : אתה יכול לפרסם תפריט ?

angrymofo 27-09-06 20:03

260 גרם חלבון זה כמו לעשות פיגוע התאבדות בתוך הכליות שלך.

Ori-Silver 27-09-06 20:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ironman

אחי זה מטורף הגוף שלך לא מנצל את הכמות הזאת תוריד לכפול 1.8 מהמשקל גוף

ironman 27-09-06 20:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ori-silver
אחי זה מטורף הגוף שלך לא מנצל את הכמות הזאת תוריד לכפול 1.8 מהמשקל גוף

מנצל יופי תאמין לי שתהיה על מאה גרם פחמימה ביום הוא ינצל יופי!
חוץ מזה אני אצל גיל וזה תפריט שלו...

the kid 27-09-06 20:33

ההמלצה שלי היא המלצה כללית, שכן בדרך כלל אדם שזקוק לעלות את צריכת הקלוריות היומית שלו צריך שזה יתבצע בצורה מאוזנת ומחולקת בין כל אבות המזון.
רוב האנשים, גם בתקופות חיטוב, לא צורכים יותר מ-40% חלבון בדיאטה שלהם (אלא אם כן מדובר בדיאטה המכילה אך ורק חלבונים או Psmf), כך שאם נוסיף רק פחמימות ושומן לדיאטה, היחסים עשויים להשתנות ולהפגע ולגרום לכך שאחוז החלבון בדיאטה ירד מ-30%, וזה לא כל כך רצוי. אני בעד דיאטה עשירה בחלבון תמיד, הן בתקופות "מסה" והן בתקופות "חיטוב". הן פשוט עוזרות לרוב האנשים למשש את מטרותיהם בקלות ובמהירות יותר.
הזמן שבו הגוף יכול לנצל הכי טוב פחמימה וחלבון, ו"לסנטז" יותר חלבון שריר וגליקוגן, הם מסביב לפעילות הגופנית. לכן, תוספת של חלבון ופחמימה מיד לפני/בזמן ומיד לאחר האימון תהיה חכמה בתור התחלה. בנוסף, מאחר ולאחר דיאטת חיטוב דלת קלוריות ופחמימות, סביר להניח שהסבילות לגלוקוז מעט נפגעת, וצריך להוסיף לאט לאט פחמימות ובזמנים המתאימים. בתור התחלה, תוספת של 250 קק"ל מסביב לאימון בשבועיים הראשונים יהיו השלב הראשון. לאחר שבועיים, עוד 250 מסביב לאימון. ולאחר השבועיים הנוספים, להוסיף עוד 250 קק"ל במשך כל הארוחות ביום (250 קק"ל/6 ארוחות ביום = 40 קק"ל תוספת בכל ארוחה יומית) או ב1-2 ארוחות נוספות במשך היום, עד שמגיעים לכמות הקלוריות הרצויה (וכמות הפחמימה, חלבון והשומן המומלצים), מבלי לאגור יותר מסת שומן ואגירת נוזלים מוגזמת בדרך.

בהצלחה,
יואב

gal.T 27-09-06 20:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי angrymofo
260 גרם חלבון זה כמו לעשות פיגוע התאבדות בתוך הכליות שלך.

אתה מוכן להפסיק לדבר שטויות בבקשה.

ironman 27-09-06 22:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the kid
ההמלצה שלי היא המלצה כללית, שכן בדרך כלל אדם שזקוק לעלות את צריכת הקלוריות היומית שלו צריך שזה יתבצע בצורה מאוזנת ומחולקת בין כל אבות המזון.
רוב האנשים, גם בתקופות חיטוב, לא צורכים יותר מ-40% חלבון בדיאטה שלהם (אלא אם כן מדובר בדיאטה המכילה אך ורק חלבונים או Psmf), כך שאם נוסיף רק פחמימות ושומן לדיאטה, היחסים עשויים להשתנות ולהפגע ולגרום לכך שאחוז החלבון בדיאטה ירד מ-30%, וזה לא כל כך רצוי. אני בעד דיאטה עשירה בחלבון תמיד, הן בתקופות "מסה" והן בתקופות "חיטוב". הן פשוט עוזרות לרוב האנשים למשש את מטרותיהם בקלות ובמהירות יותר.
הזמן שבו הגוף יכול לנצל הכי טוב פחמימה וחלבון, ו"לסנטז" יותר חלבון שריר וגליקוגן, הם מסביב לפעילות הגופנית. לכן, תוספת של חלבון ופחמימה מיד לפני/בזמן ומיד לאחר האימון תהיה חכמה בתור התחלה. בנוסף, מאחר ולאחר דיאטת חיטוב דלת קלוריות ופחמימות, סביר להניח שהסבילות לגלוקוז מעט נפגעת, וצריך להוסיף לאט לאט פחמימות ובזמנים המתאימים. בתור התחלה, תוספת של 250 קק"ל מסביב לאימון בשבועיים הראשונים יהיו השלב הראשון. לאחר שבועיים, עוד 250 מסביב לאימון. ולאחר השבועיים הנוספים, להוסיף עוד 250 קק"ל במשך כל הארוחות ביום (250 קק"ל/6 ארוחות ביום = 40 קק"ל תוספת בכל ארוחה יומית) או ב1-2 ארוחות נוספות במשך היום, עד שמגיעים לכמות הקלוריות הרצויה (וכמות הפחמימה, חלבון והשומן המומלצים), מבלי לאגור יותר מסת שומן ואגירת נוזלים מוגזמת בדרך.

בהצלחה,
יואב

את זה אני הבנתי אבל עדיין להוסיף חלבון? מתי להוריד את כמות החלבון אז רק שמגיעים למאזן ניטרלי להחליף בפחמימה?

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:58.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ