ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   האמת על interactive (https://israelbody.com/showthread.php?t=38627)

shai224 08-08-08 02:39

האמת על interactive

לילה טוב אנשים ,
ביקשתי מהמדריך שלי שימצא את הדף שמראה את האמת על INTERACTIVE לאחר שראיתי לפני כמה ימים את הפוסט הקודם על אחד המוצרים שלה , החברה שנמכרת כולה ב 18 מדינות שחצי מהן מדינות ערב כגון איראן , עיראק , ירדן , כווית וכו'..והבעלים שלה ערבי והשם שלו לא פחות ולא יותר נאסראלה...מדובר בסתם חברה שלא תמצאו בבודיבילדינג קום ושום אתר אמריקאי מכובד לא מוכר אותו,ומאד מעניין למה....אתם בטח יודעים את התשובה.

המדריך הסביר לי שאחרי שהדף הזה הודפס והופץ , היבואן שלהם ביקש מנסראלה שיוריד החלק שמדבר על הנסראלה הזה,תשימו לב שבחלק העליון של הדף כתוב מכתב מהנשיא ובעלים של החברה ואחריו מגיע החלק של מי החברה ומהי...מה שמוכיח שזה באמת הדף המקורי של האתר של החברה ששונה ונמחק כדי שאנחנו לא נדע מי הבעלים שלה וככה נבין מי עומד מאחוריה.
מסתבר שהעיפו את החלק הזה כי ידעו שאנשים ככה יבינו שמדובר בסתם חברה ולא ירכשו את המוצרים.

לשמחתי המדריך שלי מצא את הדף הזה ושיגעתי אותו שיתן לי , אני אישית לא הייתי שותה את המוצרים שלהם בחיים,לא חס וחלילה בקטע של גזענות אבל וואלה מדובר בסתם חברה ואני לא מהמר על מה שאני מכניס לגוף שלי,אני שותה רק מהחברות המובילות בארצות הברית..ולא סתם חברות מוזרות ומשונות שכאלה , עשו לי טובה אנשים ואל תרכשו "מוצרים" לא מוכרים שאתם לא יודעים באמת מהו מקורם האמיתי.

הדף המדובר (יש לציין כי הסריקה לא יצאה משהו , אנסה לסרוק אצל חבר ולהעלות באיכות טובה יותר) :
http://img183.imageshack.us/img183/9...0005qe3.th.jpg

m0she 08-08-08 03:04

לא הבנתי מה "סתם" פה. כי לנשיא קוראים נסראללה? כי מוכרים את זה בכווית? חשבתי שזאת איזו בדיקת מעבדה או משהו.

shai224 08-08-08 03:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she (הודעה 606375)
לא הבנתי מה "סתם" פה. כי לנשיא קוראים נסראללה? כי מוכרים את זה בכווית? חשבתי שזאת איזו בדיקת מעבדה או משהו.

אח שלי , אחרי שחבר התנסה עם הגיינר של החברה הזאת וחטף כאבי בטן וכשראיתי עוד פוסט על הנושא של החברה הזאת ועוד מישהו שרשם את אותה התופעה עם כאבי הבטן רציתי להעלות את המודעות של החברה הזאת ומי עומד מאחורייה .
משה אתה בעצמך תמיד אומר לקנות מחברות מוכרות בעלות שם כגון אופטימום , צ'מפיון וכו'...
אז לפחות שלאנשים שלאוו דווקא מכירים את החברה הזאת רציתי להעלות את המודעות עד כמה שהיא בריצפה.
שיהיה לך לילה טוב אחי.

BodyBone 08-08-08 03:21

טוב לדעת תגיד שי יש לך מסנג'ר אייסיקיו או משהו ?

m0she 08-08-08 03:22

אז תגיד שהשתמשו והיו תופעות לואי לא נעימות.. לא הבנתי מה רצית להגיד עם הסריקה הזאת

בכל אופן, כמובן שמומלץ לקנות מחברות מוכרות ולא קופסאות עם כיתוב בתאילנדית :p

shai224 08-08-08 03:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי m0she (הודעה 606382)
אז תגיד שהשתמשו והיו תופעות לואי לא נעימות.. לא הבנתי מה רצית להגיד עם הסריקה הזאת

בכל אופן, כמובן שמומלץ לקנות מחברות מוכרות ולא קופסאות עם כיתוב בתאילנדית :p

בדיוק מה שניסית להעביר פה , להסביר לחבר'ה הצעירים שוואלה לא משתלם לרכוש תוספים של חברות לא מוכרות ועוד שגורמות לתופעות לואי כמו שציינתי .
לפעמים עדיף להשקיע טיפה יותר כסף אבל לדעת שקונים משהו מוצר שיש לו שם עולמי והכי חשוב -איכותי- ולא להתפשר על קטנות.

BodyBone 08-08-08 03:38

שי אשאל שוב כי אולי לא שמתה לב , יש לך אימיל מסנג'ר אייסיקיו משהו ליצירת קשר ?

WEST $ SIDE 08-08-08 08:45

החלבון שלהם זוועתי מחיבנת טעם והגיינר שלהם מכיל 80 גרם סוכר או יותר ...

והשייקר שלהם אל איכותי ונשבר תוך שבועיים ...חח

ironman 08-08-08 12:38

לא הבנתי מה הקטע בגלל שהוא ערבי?
תביאו בדיקות מעבדה לפחות

ShaI^MymoN 08-08-08 13:04

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ironman (הודעה 606508)
לא הבנתי מה הקטע בגלל שהוא ערבי?
תביאו בדיקות מעבדה לפחות

וואלה shai224 גם אני מכיר את הדף הזה :):):):) על הדף הזה דיברתי,אתה צודק במאה אחוז רואים שזאת סתם חברה שמוכרים אותה בעיקר במדינות ערב חחח וזה הרי ברור למה אין אותם בהרבה מדינות.

Ironman לא נראה לי ששי בא בקטע של גזענות והוא אפילו ציין את זה,נראה לי שרצה להוכיח שמדובר ביצרן קטן עם סחורה לא איכותית ושלא יעבדו עלינו שמדובר בחברה רצינית,גם אני אישית לא הייתי מכניס מוצר של inter active לגוף שלי,מי שחוסך 30-50 ש"ח על הגוף שלו פשוט עושה שטות,תחסכו על תוסף לאוטו או משהו כזה אבל משהו שאתם מכניסים לגוף?? ועד אחרי שאומרים לכם פה שאנשים מקבלים איתו כאבי בטן ושילשולים? לכו על חברות מוכרות ואמינות וזהו זה הגוף שלכם אנשים!!!!!!!!!!!!!!!

shai224 08-08-08 14:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shai^mymon (הודעה 606520)
וואלה shai224 גם אני מכיר את הדף הזה :):):):) על הדף הזה דיברתי,אתה צודק במאה אחוז רואים שזאת סתם חברה שמוכרים אותה בעיקר במדינות ערב חחח וזה הרי ברור למה אין אותם בהרבה מדינות.

Ironman לא נראה לי ששי בא בקטע של גזענות והוא אפילו ציין את זה,נראה לי שרצה להוכיח שמדובר ביצרן קטן עם סחורה לא איכותית ושלא יעבדו עלינו שמדובר בחברה רצינית,גם אני אישית לא הייתי מכניס מוצר של inter active לגוף שלי,מי שחוסך 30-50 ש"ח על הגוף שלו פשוט עושה שטות,תחסכו על תוסף לאוטו או משהו כזה אבל משהו שאתם מכניסים לגוף?? ועד אחרי שאומרים לכם פה שאנשים מקבלים איתו כאבי בטן ושילשולים? לכו על חברות מוכרות ואמינות וזהו זה הגוף שלכם אנשים!!!!!!!!!!!!!!!

מחזק את דברייך איש , תודה לך והנה לכם עוד מישהו שאכן הבין מהם מוצרי החברה הזאת. ועד כמה איכותה ירודה בשוק .
שלא תבינו אותי לא נכון , ממש לא פתחתי את הפוסט הזה בקטע חס וחלילה של גזענות או משהו בסגנון הזה , מה שניסיתי להראות פה זה סך הכל שבאמת מדובר ביצרן קטן ושלא יערבבו פה אנשים על גודלה של החברה כי זאת לא המציאות כפי שהיא.
על הדרך , רציתי לפרסם את המודעה שפתאום משום מה נעלמה לה מאתר החברה שלהם שבה בעצם הבעלים של החברה , נסראללה הזה מודע למדינות שרוכשות את המוצרים שלו וציינתי אילו מדינות שבינייהן איראן עיראק וכו'...
אם זאת באמת היתה חברה בעל שם חזק ואיכות בלי פשרות , נדמה היה לכם שהמוצרים שלה היו נמכרים סך הכל ב 18 מדינות בעולם? לי אישית לא נראה , אם בכלל מדובר על 18 או אפילו פחות.
קחו לדוגמא את צ'מפיון או אופטימום שאלו מוצרים בעלי איכות בלי פשרות שלא יורדים אף פעם מאיכותם וכמובן מוכרים ונמכרים בכל העולם כולו , לחברות כגון אלו אני מייחס חשיבות רבה כי כמו שציינתי , על -איכות- לא מתפשרים , ובאמת תחשבו פעמיים לפני שאתה מכניסים "חומרים" בעלי איכות ירודה לגופכם.

ironman 08-08-08 18:46

טוב כנראה שזמנה של חברה זו לו תחזיק פה הרבה זמן בארצינו זה בטוח כבר
אני מקווה שכספי הרווחים של החברה לא ילך לטילים עלינו :thumbdown:

shai224 08-08-08 20:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ironman (הודעה 606886)

באמת נקווה .

gad57 08-08-08 20:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shai^mymon (הודעה 606520)

30 50 שקל? יותר בכיוון של 100+...
הגיינר שלהם באמת נראה זוועתי לפי הערכים לא ניסיתי אבל עם האבקת חלבון אין שום בעיה.
הטעם שלה הוא כמו הmrm (וניל) מתערבבת בן **** ואין שום כאב בטן לא שילשולים ולא נעליים

ShaI^MymoN 09-08-08 14:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ironman (הודעה 606886)

שמע זה באמת מפחיד לך תדע מה שמים לנו שם,לא סתם אנשים עם כאבי בטן והטעם שלה ממש זוועה,מי שקונה interactive מטורף,שימו עוד קצת על משהו איכותי אנשים!!!!!!

ShaI^MymoN 10-08-08 14:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gad57 (הודעה 606999)
30 50 שקל? יותר בכיוון של 100+...
הגיינר שלהם באמת נראה זוועתי לפי הערכים לא ניסיתי אבל עם האבקת חלבון אין שום בעיה.
הטעם שלה הוא כמו הmrm (וניל) מתערבבת בן **** ואין שום כאב בטן לא שילשולים ולא נעליים

לגבי המחיר,מה 100 שח פחות? זה עוד יותר מוכיח שמדובר פה שמשהו זול ולא איכותי,הטעם שלו מזכיר סויה קצת אני לא אתפלא אם שמים בו סויה ואומרים שיש מי גבינה חחח כבר קרו מקרים ולא יכול להיות 100 אחוז מי גבינה בכזההההההההה מחיר נמוךךךך:cool:

shai224 20-08-08 22:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shai^mymon (הודעה 608429)
לגבי המחיר,מה 100 שח פחות? זה עוד יותר מוכיח שמדובר פה שמשהו זול ולא איכותי,הטעם שלו מזכיר סויה קצת אני לא אתפלא אם שמים בו סויה ואומרים שיש מי גבינה חחח כבר קרו מקרים ולא יכול להיות 100 אחוז מי גבינה בכזההההההההה מחיר נמוךךךך:cool:

שי אחי ערב טוב ,
עכשיו בדיוקת יצא לי להריח את הגיינר שלהם , וואי וואי אלוהים ישמור איזה ריח ! נבלה מריחה יותר טוב!

ShaI^MymoN 22-08-08 00:17

חחח תגיד תודה שלא הרחת את החלבון שלהם חחח

Bodybuilder 22-08-08 00:26

מה אתם מזיינים במח ? חברה מצויינת, חבר שלי השתמש במוצרים שלהם ז"ל...

gad57 22-08-08 00:56

עשיתם מזה ציאניד...
אין שום בעיה עם הריח של החלבון עם הערבוב שלו ועם הטעם שלו (וניל).
הדלי אצלי משהו כמו חודש וחצי ואף פעם לא כאבה לי הבטן לא שלשלתי ולא יצא לי זנב או קרניים...
זה שהבעלים של החברה ערבי ושהמוצר לא משווק בBB לא אומר שהאיכות שלו ירודה, אם תשימו לב יש הרבה מוצרים שלא נמצאים בBB כמו Perfect Whey , זה לא אומר שזה חרא של מוצר.
זה שהמוצרים שלהם משווקים בעיקר בעולם הערבי ולא בשאר העולם קשור יותר לזה שהבעלים ערבי מאשר המוצרים שלה.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:30.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ