ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   הפרמיירה של ibff ישראל (https://israelbody.com/showthread.php?t=79044)

ניגרי ענק 04-05-13 23:58

הפרמיירה של ibff ישראל

הרשמים שלי: על הנייר אין הצדקה ל 4 איגודים במדינה קטנה כל כך, לקהילה שלמרות התרחבות מעורר התפעלות (וזו עובדה, מי שיש לו פייסבוק וודאי הבחין בה), היא עדיין קטנה יחסית.
עם זאת, כמות המתחרים שהגיעה לתחרות שהרים סטיבן בדגר, מפתיעה.
ראינו קטגוריות, ברובן, מלאות.
ליינים של 5, ו 7 מתחרים.
הכמות הייתה יפה, האיכות פחות: חלק גדול מהמתחרים אינם ראויים כרגע לעלות על במה
חלקם לא עשו דיאטה
חלקם צריכים עוד ארבע, חמש שנים לפני שאפשר יהיה לדבר בכלל על במה
אני מתפלא מהכמות, יש לי בעיה עם האיכות
הרבה אנשים רוצים וזה מעולה - אבל כדאי שיהיה סינון, לפחות מינימאלי
הלאה, אני הולך לארגון האירוע
לא אשמת המארגנים שבחום המטורף של מאי התקלקל המזגן אבל בשורה התחתונה זה היה איום ונורא
סאונה, חמאם טורקי, תקראו לה איך שבא לכם
למי שהיה שם ביציע, בא למות
הייתה בעיה רצינית מאוד עם ההנחייה
הבחורה שעלתה, עם כל הרצון הטוב, אין לה מושג
לא הוצגו קטגוריות כמו שצריך לפנ עלייתן, שלא לדבר על קריאת הפוזות, שזה היה מביך פשוט
אנטון שהגיע כצופה התנדב להציל את העסק והוא אכן הציל אותו
כשדיבר זה נראה אחרת, ועדיין - מדובר באלתור
מה אם אנטון לא היה מגיע?
הלאה לשולחן השופטים
איאל חסון, חזי יריב אלון בן שחר ואולגה, כולם מתחרים מנוסים שמבינים בספורט
כולם ראויים פלוס
מה עשתה שם ריטה שביט החביבה, שיש לי איתה היכרות אישית - וטובה?
היא אישה מצוינת, היא איננה קשורה לספורט הזה
מעולם לא התחרתה, מעולם לא שפטה, אני בספק כמה זה בכל מעניין אותה
חבל מאוד ולא מוסיף כבוד
לא חסרות מתחרות מצוינות שיכלו לשפוט
באשר לתחרות עצמה אני מוצא לנכון לציין את נתי שעשה שינוי נהדר, והציג רגליים שהרבה זמן לא ראיתי - מבחינת דיטלזיציה
אני חושב שללב פרגר יש פוטנציאל גדול בגלל מבנה גנטי יפהפה וסימטריה נדירה
הוא חייב אבל להוסיף גודל כדי להתקדם
סשה, הבחור שלפי טופס השיפוט ניצח הוא בחור מוכשר שנמצא בתחילת דרכו
אני לא חושב שהוא יכול לנצח את נתי, כמו שהם היום - אבל זו רק דעתי
בשורה התחתונה, כל הכבוד לסטיבן. הוא בחור טוב שאוהב באמת את הספורט
הוא עשה הכל לבד, לדעתי גם הפסיד כסף - שהוא הביא מהבית
רק מה, חייב שיפור גדול בארגון האירוע הבא
הבנתי ממנו שזו בדיוק הכוונה
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...26797268_n.jpg

KALINA 05-05-13 08:39

ניגרי,זה לא בדיוק. בגלל טעות איומה שעשיתי בתור כרוז,הכרזתי על נתי בטעות ומי שניצח למעשה זה אלכס בולייבסקי.
לאחר בדיקת הפרוטוקולים הוחלט להניק את התואר לאלכס. היום סטיבן יעשה את זה.
נ.ב. למרות במטבחון המצומצם החליט אחרת.

ניגרי ענק 05-05-13 10:28

אני מבטיח סיקור נרחב.
בשורה התחתונה, אני לא מקבל את ההחלטה הזאת, למרות כבוד עצום לאנשים שישבו בשולחן השיפוט - כולם (למעט אחת שלא שייכת לענף) מתחרים מצוינים.
אבל עוד ארחיב בהמשך, כאמור - צריך לשבת על זה, ויש למה לחכות.

Homie 05-05-13 11:50

עצוב לי לראות תמונות כאלו, הרמה משתפרת אבל בחיאת תעשו סקוואטים.

nadavmoore 05-05-13 13:21

ציטוט:

פורסם במקור על ידי homie (הודעה 1165015)
עצוב לי לראות תמונות כאלו, הרמה משתפרת אבל בחיאת תעשו סקוואטים.

נתי מסקביט ומסקביט מצויין, אני עד לזה

ניגרי ענק 05-05-13 14:12

נתי הציג דיטלזציה מטורפת ברגליים, לא רואים את זה בתמונה - אבל הוא היה מדהים.

ניגרי ענק 05-05-13 15:07

זה הבחור שזכה (על פי פרוטקול השופטים), סשה בולבסקי:

http://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphoto...09704776_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...01803543_n.jpg

צעיר מאוד מוכשר, כפי שגם אמרתי לו לפני התחרות
זכה במר צפון של ifbb לפני שנתיים
רק לדעתי חסר לו עוד הרבה בשלות כדי להגיע לרמה של נתי
ההבדלים ברגליים, במבט מקרוב, תהומיים ממש
מה עוד שנתי הפגין גם פוזינג מדהים והרבה כריזמה על הבמה
לא מבין את ההחלטה

ניגרי ענק 05-05-13 15:13

לב פרגר, שזכה בפיטנס גברים נמוך, עם חברה שלו אלין אלקין
ללב יש גנטיקה יפהפיה בעיני, אם יוסיף גודל נכון לו עתיד גדול
השאלה אם הוא יכול וגם אם הוא רוצה

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...94630802_n.jpg

אמרון 06-05-13 11:16

וואי התמונות עושות עוול למתחרים אני מכיר את הבחורים וראיתי לדוגמא את לב כמה ימים לפני התחרות זה עולם אחר ממה שרואים בתמונות

ניגרי ענק 06-05-13 21:38

ישראל אתה מאוד מאוד צודק.
ולא שכחתי: מחר הדיווח שלי, כמובטח.
תמונה של האוברול, בינתיים:

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...52178787_n.jpg

ניגרי ענק 08-05-13 16:05

בודיבילדינג עד 175:

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...31060650_n.jpg

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...46746000_n.jpg

SMURF 08-05-13 16:18

סליחה, אין לי כוונה להעליב אף אחד, אבל מהתמונות נראה שהאירוע היה מחפיר! זה נראה כמו ניסיון להחזיר את הענף כמה עשורים אחורה.

ניגרי ענק 08-05-13 19:23

תקבלו סיקור מדויק, ויש גם ביקורת אבל לא רק. סבלנות. זה כבר מגיע...

ניגרי ענק 09-05-13 00:01

הרשמים שלי: על הנייר אין הצדקה ל 4 איגודים במדינה קטנה כל כך, לקהילה שלמרות התרחבות מעורר התפעלות (וזו עובדה, מי שיש לו פייסבוק וודאי הבחין בה), היא עדיין קטנה יחסית.
עם זאת, כמות המתחרים שהגיעה לתחרות שהרים סטיבן בדגר, מפתיעה.
ראינו קטגוריות, ברובן, מלאות.
ליינים של 5, ו 7 מתחרים.
הכמות הייתה יפה, האיכות פחות: חלק גדול מהמתחרים אינם ראויים כרגע לעלות על במה
חלקם לא עשו דיאטה
חלקם צריכים עוד ארבע, חמש שנים לפני שאפשר יהיה לדבר בכלל על במה
אני מתפלא מהכמות, יש לי בעיה עם האיכות
הרבה אנשים רוצים וזה מעולה - אבל כדאי שיהיה סינון, לפחות מינימאלי
הלאה, אני הולך לארגון האירוע
לא אשמת המארגנים שבחום המטורף של מאי התקלקל המזגן אבל בשורה התחתונה זה היה איום ונורא
סאונה, חמאם טורקי, תקראו לה איך שבא לכם
למי שהיה שם ביציע, בא למות
הייתה בעיה רצינית מאוד עם ההנחייה
הבחורה שעלתה, עם כל הרצון הטוב, אין לה מושג
לא הוצגו קטגוריות כמו שצריך לפנ עלייתן, שלא לדבר על קריאת הפוזות, שזה היה מביך פשוט
אנטון שהגיע כצופה התנדב להציל את העסק והוא אכן הציל אותו
כשדיבר זה נראה אחרת, ועדיין - מדובר באלתור
מה אם אנטון לא היה מגיע?
הלאה לשולחן השופטים
איאל חסון, חזי יריב אלון בן שחר ואולגה, כולם מתחרים מנוסים שמבינים בספורט
כולם ראויים פלוס
מה עשתה שם ריטה שביט החביבה, שיש לי איתה היכרות אישית - וטובה?
היא אישה מצוינת, היא איננה קשורה לספורט הזה
מעולם לא התחרתה, מעולם לא שפטה, אני בספק כמה זה בכל מעניין אותה
חבל מאוד ולא מוסיף כבוד
לא חסרות מתחרות מצוינות שיכלו לשפוט
באשר לתחרות עצמה אני מוצא לנכון לציין את נתי שעשה שינוי נהדר, והציג רגליים שהרבה זמן לא ראיתי - מבחינת דיטלזיציה
אני חושב שללב פרגר יש פוטנציאל גדול בגלל מבנה גנטי יפהפה וסימטריה נדירה
הוא חייב אבל להוסיף גודל כדי להתקדם
סשה, הבחור שלפי טופס השיפוט ניצח הוא בחור מוכשר שנמצא בתחילת דרכו
אני לא חושב שהוא יכול לנצח את נתי, כמו שהם היום - אבל זו רק דעתי
בשורה התחתונה, כל הכבוד לסטיבן. הוא בחור טוב שאוהב באמת את הספורט
הוא עשה הכל לבד, לדעתי גם הפסיד כסף - שהוא הביא מהבית
רק מה, חייב שיפור גדול בארגון האירוע הבא
הבנתי ממנו שזו בדיוק הכוונה

אלברט ברכה 09-05-13 00:33

התחרות הזאת מראה כמה זה מיותר שיש כל כך הרבה ארגונים.
אין שום בשורה בתחרות הזאת, כמו ברוב התחרויות האחרות.

כל אחד רוצה לעשות מופע ראווה ולהראות כמה הוא גבר, בשורה התחתונה אלה לא האירועיים שישפרו את הענף הזה.

ועם כל הכבוד למתחרים, הרמה שלהם מאוד מאוד נמוכה ביחס לאיגודים אחרים.

nm3212000 09-05-13 08:01

צודק. כל כך הרבה איגודים רק מורידים את הרמה בארץ.

KALINA 09-05-13 09:41

עכשיו יש לך 4 אלטרנאטיבות לאיזה איגוד ללכת ... והעובדה בשטח שהטוקבאקיסטים הכי אמיצים בד"כ בוחרים ללכת לאיזה מר דרום עם 1.5 מיתחרים בקטגוריה

אלברט ברכה 09-05-13 10:37

כל אחד רוצה להיות מר ישראל אבל אף אחד לא רוצה לנצח את הטובים ביותר.

nadavmoore 09-05-13 10:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אלברט ברכה (הודעה 1165192)
כל אחד רוצה להיות מר ישראל אבל אף אחד לא רוצה לנצח את הטובים ביותר.

זאת הבעיה ב"תחרות יופי" שנחשבת לספורט, שהשיפוט הוא סובייקטיבי... (אגב זאת בעיה גם בעיה בהתעמלות אומנותית למשל - למרות ששם קצת יותר קשה להתווכח עם השיפוט) כאשר בספורט אמיתי בדר"כ יש תוצאה שצריך לעבור\קבוצה שצריך לנצח\משקל שצריך להרים- ואין על זה עוררין.

ככה שב"ספורט" (bb) תמיד יהיו ספקולציות ובעיות - לא משנה באיזו רמת תחרות

אלברט ברכה 09-05-13 11:05

זה נכון אבל לא על זה דיברתי.

מתחרים בתחרויות האלה אנשים שהחומרים שהם משתמשים בהם הם בזבוז.

KALINA 09-05-13 13:48

ניגרי,זה אותם אנשים שנותנים עצות ללפיד איך להנהל תקציב או שאני טועה?

nadavmoore 09-05-13 14:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי KALINA (הודעה 1165198)

אתה טועה.

אלברט ברכה 09-05-13 15:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי kalina (הודעה 1165198)

אני לא יודע מה אתה רוצה, אבל לי זה קצת חורה שאנשים מכינים את עצמם חודשים לתחרות שאת השלט שלה לא החליפו משנת 2001 ורק משנים את הספרות, ושנותנת למתחרים דלי חלבון ותלושים לליזר כפרס על השקעה של אלפי שקלים בסייקל, אוכל, אובדן שעות עבודה ומה לא.

בילדינג בארץ הרוויח ביושר את כלללללללללל התלונות\הסתלבטויות\הערות שרק אפשר.

אפשר לחשוב שהתחרויות של 2008 היו כאלה טובות שעכשיו קמים עוד ארגונים ומחקים את הכשלון הארגוני הזה.

ניגרי ענק 09-05-13 18:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי KALINA (הודעה 1165198)

אחי, בוא לא נזהם את הפורום עם השם הטמא והמזוהם של הרמאי השפל הנקלה והמתועב ההוא.

לגבי הביקורת עצמה, מוזר מאוד שאנשים שלא היו ולא יהיו בתחרויות מרהיבים עוז לנתח ולהסביר ולהסיק מסקנות

על סמך מה ועל סמך מי?

הרי הם לא היו שם

ולא יהיו שם

השורה התחתונה, כפי שכבר אמרתי בעבר: לא נוכל לגרום לאנשים לצמצם או לסגור איגודים, ואני גם בכלל לא בטוח כמה זה טוב

צריך לשאוף לשפר את הקיים מה שיותר ולתקן את הטעון תיקון

לכן כל מה שכתבתי כאן נועד לעזור לסטיבן לתקן, סך הכל מגיע לו כל הכבוד על היוזמה

אני שומע ששני ספורטאים צעירים וכריזמטיים כמו מאור וחאפיז לקחו על עצמם להיות מעורבים מאוד מאוד ב ifbb ושתהייה השנה תחרות אדירה - וגם זו בשורה טובה

הלוואי

הלוואי שכולם יצליחו

arbel2 09-05-13 19:42

נתי היה צריך לקבל את האובראול.

KALINA 09-05-13 19:43

ניגרי,בודיבילדינג בישראל זה אתה וזה אני. אתה כי אתה חי את זה,מתחרה ,גם היחיד שסוקר את התחום וכותב על זה(בוא נזכר איך נולד הרעיון)...
ואני הרווחתי את הזכות להביא דעה כי...לא נרחיב,אבל עשיתי לא מעט או שבעצם כן ארחיב- התחרתי,הכנתי אנשים לתחרויות,גייסתי משאבים,אירגנתי והנחתי תחרויות ואני יכול לרשום בגאובה שבודיבילדינג - זה אני.
מי שלא עשה מינימום שבמינימום- לקנות כרטיס מזורגג לחתקות- שישב וישתוק.

כמו שאומרים- תשתנה אתה והעולם סביבך ישתנה!
מי שרוצה בודיבילדינג אחר בארץ- שישאל את עצמו - "מה אני עשיתי בישביל בודיבילדינג בישראל"!

ניגרי ענק 09-05-13 21:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי kalina (הודעה 1165216)
ניגרי,בודיבילדינג בישראל זה אתה וזה אני. אתה כי אתה חי את זה,מתחרה ,גם היחיד שסוקר את התחום וכותב על זה(בוא נזכר איך נולד הרעיון)...
ואני הרווחתי את הזכות להביא דעה כי...לא נרחיב,אבל עשיתי לא מעט או שבעצם כן ארחיב- התחרתי,הכנתי אנשים לתחרויות,גייסתי משאבים,אירגנתי והנחתי תחרויות ואני יכול לרשום בגאובה שבודיבילדינג - זה אני.
מי שלא עשה מינימום שבמינימום- לקנות כרטיס מזורגג לחתקות- שישב וישתוק.

כמו שאומרים- תשתנה אתה והעולם סביבך ישתנה!
מי שרוצה בודיבילדינג אחר בארץ- שישאל את עצמו - "מה אני עשיתי בישביל בודיבילדינג בישראל"!

כבר אמרתי לך שאני אוהב אותך?

:d:d:d:d

hypertrophy 09-05-13 23:41

בחייייי אוחכת קלינה...!
אתה רוצה לומר לי שזאת לא בושה לפתוח עוד אירגון נידח וצדדי כזה בארץ??
ניחא הקמתם את נאק והבאתם תחרויות ברמה גבוהה אבל פה אנחנו מדברים על איגוד שפשוט מבייש את עניין הפיתוח גוף!
כל מי שרוצה עולה מי שלא לקח בשני איגודים רצוף את התואר עובר לאיגוד שהוקם לפני חודשיים!!!
תסלח לי ואני מבין את הצורך והרצון שלך לפרגן אבל אירגון כזה הוא בושה ולהתחרות בארגון כזה זאת בושה
זה שמישהו שם לקח את התואר אז מבחינת עצמו ועשרת האנשים באירגון הוא מר ישראל !!!
אתה מבין שמעכשיו כל אחד יכול לומר שהוא מר ישראל?!?!
עוד חודש אני אעשה תחרות מר ישראל ואני רציני בזה בכלללללל מילה!!!! ואני אתחרה!!!! ואני אקח מקום ראשון!!!
ואני אהיה פאקינג מר ישראל!!!!!!
תזכרו מה אמרתי!!!! עוד חודש האירגון שלי עושה תחרות מר ישראל!!

Scylla 10-05-13 03:52

זה פשוט בדיחה, מאוד מקווה שהpl בישראל שעוד בחיתולים לא ידרדר לרמה כזאתי...
הקטע המגוחך שאי אפשר להגיד איזה איגוד הכי חזק כי זה פשוט על המזל איזה קאסט נופל איפה, אני מכיר בחור שלקח מקום נמוך בנאבבא שבוע-שבועיים אחרי זה לקח ראשון בifbb, לפעמים זה יכול לקרות הפוך אין שום עקביות... שלא נדבר על תחרויות איזוריות.
ניגרי לגבי דיטיילז ברגליים צר לי לבאס אותך אבל ראיתי מתחרים עם רגליים מאוד קטנות באוף סיזן שקיבלו דיטיילז מדהימים בחיטוב. זה שהם חטובים לא אומר שהרגליים גדולות.
לגבי עלות / תועלת של מתחרה זה עניין דבילי להתווכח עליו זה לא ספורט רווחי ואף אחד לא עושה בשביל הכסף, הדבר היחידי ששווה לעשות זה מאמן / יועץ / ווטאבר לוקח מר ישראל עד 5 קילו לגילאי 24-25 וחצי קטגוריית פיטנס נמוך ואז רושם את זה בכרטיס ביקור. שלא תבינו אותי לא נכון גם בpl זה ככה.
אני מקווה מאוד שיקרה משהו חיובי ומישהו מאיזשהו איגוד ירים את הענף יתן תחרות מעולה ואז אף אחד רציני לא ירצה להתחרות בשאר האיגודים ותסתיים כל הסאגה הזאתי.
אנטון אני מסכים איתך (לשם שינוי) שקל לדבר דרך המקלדת (ע"ע עצות ללפיד) אבל זה חלק מהעניין... גם בלהיות שר אוצר וגם בלהיות bb או ספורטאי כלשהו.

לצורך העניין אני כן שילמתי כרטיס לפני כמה שנים :)

KALINA 10-05-13 14:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hypertrophy (הודעה 1165244)
בחייייי אוחכת קלינה...!
אתה רוצה לומר לי שזאת לא בושה לפתוח עוד אירגון נידח וצדדי כזה בארץ??
ניחא הקמתם את נאק והבאתם תחרויות ברמה גבוהה אבל פה אנחנו מדברים על איגוד שפשוט מבייש את עניין הפיתוח גוף!
כל מי שרוצה עולה מי שלא לקח בשני איגודים רצוף את התואר עובר לאיגוד שהוקם לפני חודשיים!!!
תסלח לי ואני מבין את הצורך והרצון שלך לפרגן אבל אירגון כזה הוא בושה ולהתחרות בארגון כזה זאת בושה
זה שמישהו שם לקח את התואר אז מבחינת עצמו ועשרת האנשים באירגון הוא מר ישראל !!!
אתה מבין שמעכשיו כל אחד יכול לומר שהוא מר ישראל?!?!
עוד חודש אני אעשה תחרות מר ישראל ואני רציני בזה בכלללללל מילה!!!! ואני אתחרה!!!! ואני אקח מקום ראשון!!!
ואני אהיה פאקינג מר ישראל!!!!!!
תזכרו מה אמרתי!!!! עוד חודש האירגון שלי עושה תחרות מר ישראל!!

יאיר,אני אשאל אותך בלי טיפת ציניות-מה אתה מציע? ואני אגזים ואמקד את השאלה- מול מי אתה רוצה שאני אשפיל את עצמי-מול אשר או אל מול אמנון?

KALINA 10-05-13 14:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1165251)
הקטע המגוחך שאי אפשר להגיד איזה איגוד הכי חזק כי זה פשוט על המזל איזה קאסט נופל איפה, אני מכיר בחור שלקח מקום נמוך בנאבבא שבוע-שבועיים אחרי זה לקח ראשון בifbb, לפעמים זה יכול לקרות הפוך אין שום עקביות... שלא נדבר על תחרויות איזוריות.
ניגרי לגבי דיטיילז ברגליים צר לי לבאס אותך אבל ראיתי מתחרים עם רגליים מאוד קטנות באוף סיזן שקיבלו דיטיילז מדהימים בחיטוב. זה שהם חטובים לא אומר שהרגליים גדולות.
לגבי עלות / תועלת של מתחרה זה עניין דבילי להתווכח עליו זה לא ספורט רווחי ואף אחד לא עושה בשביל הכסף, הדבר היחידי ששווה לעשות זה מאמן / יועץ / ווטאבר לוקח מר ישראל עד 5 קילו לגילאי 24-25 וחצי קטגוריית פיטנס נמוך ואז רושם את זה בכרטיס ביקור. שלא תבינו אותי לא נכון גם בpl זה ככה.
אני מקווה מאוד שיקרה משהו חיובי ומישהו מאיזשהו איגוד ירים את הענף יתן תחרות מעולה ואז אף אחד רציני לא ירצה להתחרות בשאר האיגודים ותסתיים כל הסאגה הזאתי.
אנטון אני מסכים איתך (לשם שינוי) שקל לדבר דרך המקלדת (ע"ע עצות ללפיד) אבל זה חלק מהעניין... גם בלהיות שר אוצר וגם בלהיות bb או ספורטאי כלשהו.

מי זה המישהו הזה?

גשש בלש 10-05-13 19:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1165251)

מצטער לאכזב אותך אחי, אבל ענף הפאוור ליפטינג בארץ כבר ירד לרמה הזאת.

ניגרי ענק 11-05-13 00:54

יאיר, אני מבין לגמרי את העמדה שלך
אבל שוב, כמו שאמר אנטון: השאלה היא מה אתה מציע
יכול להיות שהמצב הבריא היה שיהיו פה שני איגודים, יכול להיות - בכלל לא בטוח אגב כי מונופול או חצי מונופול זה תמיד תמיד דבר רע - אבל אתה לא יכול למנוע מאנשים ליזום דבר חדש
יש לציין שגם סטיבן ולפניו סטאס, הם לא המציאו איגודים: הם מייצגים בישראל איגודים קיימים שפועלים בעולם
הם קיבלו את הסמכות לכך מהאנשים שמנהלים את האיגודים בחו"ל
ככה שלבוא ולהגיד "גם אני אקים איגוד ואקרא לו כך וכך", זה לא רציני
עכשיו שוב, השאלה מה עושים
כבר אמרתי: לא תגרום להם לסגור לצמצם או להתאחד
אז צריך לשאוף שהרמה תעלה שליקויים יתוקנו ושהמתחרים יקבלו יותר
המתחרים רשאים להחליט איפה ומתי להתחרות, זה לא בהכרח דבר רע
ועוד דבר, כשמתקיימות כמה תחרויות בשנה, בכמה מקומות: נצרת עילית, נתניה, טבריה, דימונה, חיפה - גם זה לא דבר רע (אם כי זה נכון שחייב להיות סינון של מתחרים ולו למען התדמית של הספורט שלנו)

ניגרי ענק 11-05-13 01:01

אגב, הינה עוד ספורטאי שהגיע בשייפ יפה מאוד - טארק באסול
וזה לא הספיק לו לראשון - לב פרגר לקח את הקטגוריה הזאת

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...97658020_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...59051138_n.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...93275872_n.jpg

אלברט ברכה 11-05-13 12:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1165300)
אגב, הינה עוד ספורטאי שהגיע בשייפ יפה מאוד - טארק באסול
וזה לא הספיק לו לראשון - לב פרגר לקח את הקטגוריה הזאת

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...97658020_n.jpg

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...59051138_n.jpg

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphoto...93275872_n.jpg

אתה יכול להסביר למה למתחרה אחד אין רגליים נורמליות? אני לא מדבר על גדולות. נורמליות?

TrueBlood 11-05-13 12:38

4 איגודים (אם ספרתי נכון) זה באמת יותר מידי במדינה קטנה כמו ישראל...
כמובן שזה מוערך שמישהו מוכן להשקיע מזמנו ומכיסו בפתיחת איגוד חדש, אבל לטעמי ההשקעה הייתה משתלמת יותר אם הייתה מכוונת לאחד האיגודים שקיימים כבר עכשיו.. זה סתם יוצר ריבוי איגודים וכמו שאמרו יש כמה "מר ישראל" בישראל..

sgenkoro 11-05-13 12:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אלברט ברכה (הודעה 1165305)
אתה יכול להסביר למה למתחרה אחד אין רגליים נורמליות? אני לא מדבר על גדולות. נורמליות?

כי רוב לא אוהב לעבוד על רגליים.
כי רוב מתחיל לפתח גוף עליון ורק שנתקעים נזכרים ברגליים ודדליפט,
כי עבודה על רגליים דורשת מאמץ כמו עבודה על כל השרירים אחרים בגוף וסקוואט של משקלים נמוכים לא עוזר כל כך.
תאומים עוד יותר בעיתיים, אם אין גנטיקה טובה רוב אנשים בכלל מזניחים אותם.

nadavmoore 11-05-13 15:04

אנטון אתה מצחיק מאד, אתה אומר שאסור לבקר את הבילדינג בישראל כי אני לא מתחרה או לא עשיתי כלום בשביל הספורט? מה ניב רסקין עשה בשביל הספורט בארץ ישראל? הוא לא ספורטאי סה"כ עיתונאי אני ספק אם הוא שיחק איזה ספורט בחיים שלו והוא הקים את יציע העיתונות והוא מבקר כדורגל וכדורסל בארץ מפה עד הודעה חדשה אז לפי ההגיון שלך אין לביקורת שלו שום תכלית ושום עניין כי הוא לא מהענף - הא בעצם הוא היה במשחקי כדורסל אז מותר לו לבקר את שחקני הכדורסל (?!).
הספורט בארץ בכלליות לא ברמה גבוהה כך גם ענף הבאדי בילדינג, נכון שיש עילויים פה ושם (מאור, סטס וכו'...) אבל בכללי אין מה לבוא לראות תחרות בארץ בדיוק בגלל הסיבה שאין מספיק מתחרים ראויים וכמעט בכל תחרות יהיו 2-3 מתחרים בולטים וזהו כל השאר יהיו "נחמדים" -משהו שמי שהיה במכון בארה"ב למשל יראה 10-15 אנשים כאלו לפחות מתאמנים בכל מכון סביר שם. בגלל ריבוי האירגונים וה"קלות" לזכות בתארים הרמה בbb לא תעלה מכאן שהתחרויות לא יהיו מעניינות. אני יודע שnac עשו אירוע יפה פעם אחת שנה שעברה וכל הכבוד להם על זה אבל עדיין , אירוע יפה לא יספיק פה. ברגע שיהיה 2 אירגונים מקסימום וקרב אלוף האלופים בניהם אולי המצב יישתפר והרמה תעלה- תשווה את זה לקרוספיט נגיד , ענף חדש שהגיע לארץ יש מליון מכונים שמכינים את המתחרים שלהם לתחרות אבל התחרות היא פעם בשנה ברמה מסויימת - כל המתחרים יודעים איזו רמה הם צריכים להגיע אליה כדי בכלל להכנס לתחרות שלא לדבר על לקחת מקומות גבוהים ויש זוכה אחד! . אז לא תראה איזה מישהו שסתם בא כי הוא חושב שהוא בכושר כי הוא לא יישרוד איוונט אחד. אותו דבר פווארליפטינג- כולם מסביב יודעים מי המתחרים הרציניים ומה בערך המשקלים שצריך להרים כדי לקחת מקום טוב ולא לעשות לעצמך פאדיחות, בbb אתה יכול לבחור לך איזה מר צפון כזה בלי להתאמץ(יחסית לבילדר ברמות הגבוהות) יותר מידי לקחת מקום ראשון...אין כל כך "תנאים מוקדמים". לדעתי אם היה רק nac וifbb ובוא נגיד גם נאבה וזהו אבל כדי להיות מר ישראל היית צריך לנצח את המנצחים מכל אירגון זה הדבר הכי טוב שיכול לקרות לbb כאן בארץ אבל בגלל שלאנשים יש יותר מידי אגו בתחרות הזאת (בכל זאת bb זאת תחרות אגו) אז זה לא ייקרה וחבל.

sixpounder 11-05-13 15:31

כן יש פה לאנשים הגיון מוזר, עד שלא צילמת סרט אסור לך להביע דעה על סרטים, עד שלא עשית מוסיקה אסור להביע דעה על מוסיקה? זה לא עובד ככה. התחרות היתה ברמה גרועה וזהו. זאת עובדה. לכל אירוע שהוא זה אירוע ברמה נמוכה טקסים בבית ספר יסודי ברמה יותר גבוה. לא מדבר על מתחרים כל אחד שיעשה את השיקולים שלו אבל זה באמת לא הגיוני שמר ישראל נראה ככה. מישהו יראה את זה מחו״ל מה הוא יחשוב על הרמה בארץ?

עמרי מרג 11-05-13 17:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אלברט ברכה (הודעה 1165305)

אתה שואל/כותב את זה כאילו שהשיחה היא עם 'האחראי עם הרגליים בפיתוח הגוף הישראלי' ואתה מתלבט אם להעניש אותו על אי מילוי תפקידו... : ))))

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:50.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ