ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   היום בחדשות ערוץ 2 (https://israelbody.com/showthread.php?t=69264)

ניגרי ענק 25-12-10 22:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ermac1122 (הודעה 1050288)
באיזה משקל הילדים שמגיעים אליך?

לשמחתי אני לא נאלץ לעבוד כמדריך כושר בשנים האחרונות, אך הייתה לי תקופה שכן עבדתי, וההמלצה שלי חד משמעית לכל מתאמן מתחיל לצרוך חלבון, כתוסף להשלמת הכמות הרצויה.
תתפלא, גם מי ששוקל 60 קילו לא תמיד יגיע לכמות הרצויה, תבדוק את התפריטים של הילדים האלה, הם כמעט לא אוכלים חלבון.

Ermac1122 25-12-10 22:26

מי ששוקל 60 נניח ואתה נותן לו 2 גרם חלבון לכל קילו ממשקל הגוף, יזדקק ל-120 גרם

3 ביצים
1 טונה
1 קוטג'
200 גרם חזה עוף
סה"כ חלבון: 134.7 גרם

קצת יותר מ-2.

שלא תבין אותי לא נכון, אני ממש לא נגד האבקות, ולך ולבילדרים שצריכים להגיע לכמויות גבוהות כ"כ זה בערך חובה.
אני פשוט לא רואה צורך למכור אותן לילדים ששוקלים 60 (וגם יותר)

ח1צן 25-12-10 22:28

אבל זה יותר זול
יותר טעים
יותר קל להכנה
יותר נייד
מחזיק יותר זמן

אז למה לא?

Nothin_BuT_A_Peanut 25-12-10 22:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1050267)
כתבה מבישה, פשוט ניפוח של עובדות מסולפות כדי לעשות סיפור בכוח.
בושה לערוץ 2.
כל ילד בן 13 שנכנס לחדר כושר אני ממליץ לו בלב שלם ובשתי ידיים לקחת חלבון, מה זה החרטאה הזאת?
לטשטש פנים כאילו נתנו להם סמים?
"מקבלים ממילא מהאוכל"?
תראו לי תפריט של ילד שמכיל מספיק חלבון בלי תוסף, הרי רוב הסיכויים שגם אחרי התוסף הוא לא יגיע לרמת המינימום.

אני בלי תוספים (אני לא נגד או משו) ואני אוככל כ 200-220 גרם חלבון על משקל גוף של 83-85.

Scylla 25-12-10 22:38

מה שמוכיח שהפרופסור ההוא לא סגור על עצמו, מצד אחד הוא אומר שלא בעיה להגיע ל200 גר' שזו הכמות המומלצת למפתחי גוף חובבניים וכו' (2.5 גר' לקילו) מצד שני לא צריך אבקת חלבון כי כל החלבון הזה הורס את הכליות...

ברמת העקרון היה שם תובנה שהיא סה"כ נכונה - שאפשר להגיע לאותן תוצאות בלי אבקה, אבל לא כל האנשים מחוברים למטבח נייד 24/7, ואנשים עובדים לומדים וכו', ולא כולם אוהבים לטחון ב0ר ביצים וחלב... אבל יותר קל לקחת 1-2 סקופים ביום מאשר להתחיל לחשב כמויות חלבון שצרכת במהלך היום ולהתחיל לפתוח את המקרר ב2 בלילה לחפש מאיפה להשלים.

Nothin_BuT_A_Peanut 25-12-10 22:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ermac1122 (הודעה 1050295)
מי ששוקל 60 נניח ואתה נותן לו 2 גרם חלבון לכל קילו ממשקל הגוף, יזדקק ל-120 גרם

3 ביצים
1 טונה
1 קוטג'
200 גרם חזה עוף
סה"כ חלבון: 134.7 גרם

קצת יותר מ-2.

שלא תבין אותי לא נכון, אני ממש לא נגד האבקות, ולך ולבילדרים שצריכים להגיע לכמויות גבוהות כ"כ זה בערך חובה.
אני פשוט לא רואה צורך למכור אותן לילדים ששוקלים 60 (וגם יותר)

אתה צודק, אבל תמיד קל לדבר, יש הרבה מתאמנים מתחילים שלא יודעים לאכל גם עם תפריט. הם פשוט לא אוכלים, אולי בורקס במקרה הטוב. אז הם צריכים להתמיד אחושרמוטה כדי לאכל את כל מה שאמרתה, ועם אבקת חלבון זה יקל עליהם.

Ermac1122 25-12-10 22:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nothin_but_a_peanut (הודעה 1050304)
אתה צודק, אבל תמיד קל לדבר, יש הרבה מתאמנים מתחילים שלא יודעים לאכל גם עם תפריט. הם פשוט לא אוכלים, אולי בורקס במקרה הטוב. אז הם צריכים להתמיד אחושרמוטה כדי לאכל את כל מה שאמרתה, ועם אבקת חלבון זה יקל עליהם.

לא מאמין שזה בעיה לאכול את מה שכתבתי, זה ממש לא הרבה.

ולגבי המשפט הראשון שלך, אם הם לא יודעים מה ואיך לאכול אז הפתרון הוא לא ללכת לקנות דלי חלבון
אלא להכנס לאינטרנט ולקרוא.

!Demon! 26-12-10 00:48

תבינו , שמה שמשודר בטלויזיה זה מה שמעונינים שם שיעבור לציבור ולא מה שנכון באמת..
יותר משתלם להם שיוכלו פחמימות , שירכשו מוצרים שיש בהם פחמימות יגידו שחלבון ושומן זה רע..
ירצו שיחשבו שולסטרול מאוכל הורג יגידו גם אתזה...

מי שרוצה באמת לדעת שיפנה למחקרים שאין להם אינטרס שיווקי ,אני לא חושב שזה חדש...

incognito 26-12-10 00:57

שאנשים יגידו שאם אתה אוכל יותר מדי טונה זה הרבה כספית וזה גם לא בריא
קוטג' יותר מדי נתרן שגם לא בריא ברמות גבוהות
למה את זה הם לא אומרים? זה מזון "בריא" וזה יכול לפגוע בך יותר מהאבקות
ולי נראה לי ותקנו אותי אם אני טועה שכל חלבון שאתה אוכל לא משנה מאיפה אם אתה לא שותה מספיק הוא יכול לפגוע בכליות הם מראים צד אחד וזה מה שמעצבן

oz22 26-12-10 04:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ח1צן (הודעה 1050297)
אבל זה יותר זול
יותר טעים
יותר קל להכנה
יותר נייד
מחזיק יותר זמן

אז למה לא?

"כי זה לא בריא"

Nothin_BuT_A_Peanut 26-12-10 07:48

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ermac1122 (הודעה 1050308)
לא מאמין שזה בעיה לאכול את מה שכתבתי, זה ממש לא הרבה.

ולגבי המשפט הראשון שלך, אם הם לא יודעים מה ואיך לאכול אז הפתרון הוא לא ללכת לקנות דלי חלבון
אלא להכנס לאינטרנט ולקרוא.

עוד פעם, בישבילם להיכנס לאינטרנט ולקרוא 20 דק' ולהשכיל זה נקרא לטרוח. בישבילי ובישבילך זה חרטה וזה קל.. אבל ילדים שלא מבינים כלום מהחיים שלהם,הדרך הקלה בישבילם היא לקנות ת'אבקה,הם חושבים שזה מחליף ת'אוכל,אבל מה שזה באמת זה רק תוסף! לאוכל.

Nothin_BuT_A_Peanut 26-12-10 07:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי !demon! (הודעה 1050324)
תבינו , שמה שמשודר בטלויזיה זה מה שמעונינים שם שיעבור לציבור ולא מה שנכון באמת..
יותר משתלם להם שיוכלו פחמימות , שירכשו מוצרים שיש בהם פחמימות יגידו שחלבון ושומן זה רע..
ירצו שיחשבו שולסטרול מאוכל הורג יגידו גם אתזה...

מי שרוצה באמת לדעת שיפנה למחקרים שאין להם אינטרס שיווקי ,אני לא חושב שזה חדש...

תכלס צודק. הבני זונות האלה מדברים על חלבון, כשבכל מקום היום מוכרים סיגריות,כל מיני חרא, ג'אנק פוד. שלא נדבר כמה רעל יש בקולה, אלה מתעסקים בחרא.

Fatboy 26-12-10 10:24

ראיתי הרגע

יש כל כך הרבה חורים בכתבה הפטשית הזאת שזה פשוט עצוב.
זה כל כך חד צדדי ומגמתי שזה מעלה את השאלה אם יש פה אינטרס, או שזה בורות נטו

Mark.Shleifer 26-12-10 10:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי fatboy (הודעה 1050369)
ראיתי הרגע

יש כל כך הרבה חורים בכתבה הפטשית הזאת שזה פשוט עצוב.
זה כל כך חד צדדי ומגמתי שזה מעלה את השאלה אם יש פה אינטרס, או שזה בורות נטו

כששמעתי על הכתבה, הדבר הראשון שחשבתי הוא שיש פה אינטרס כלשהו, אבל העניין הוא שבסוף הכתבה לא פירסמו משהו כתחליף לאבקות, לכן אני לא רואה של מי האינטרס פה.

תאמין לי שאני רוצה שהכתבה תיהיה לא נכונה, חד צדדית ומגמתית, אבל קשה לי לראות את זה כרגע.

אני מניח שנצטרך לחכות לתגובה של הגורו גל ציון-פור.

eatinpie 26-12-10 10:45

ואו, כתבה כל כך אובייקטיבית!

כי ברור שכל אדם מן היישוב מגיע ל200 גרם חלבון.
ולעניינו כל עוד אדם צורך כמות מסויימת של חלבון - מה זה משנה מאיפה החלבון מגיע? העומס על הכליות הרי הוא אותו העומס...

Fatboy 26-12-10 10:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mark.Shleifer (הודעה 1050370)
כששמעתי על הכתבה, הדבר הראשון שחשבתי הוא שיש פה אינטרס כלשהו, אבל העניין הוא שבסוף הכתבה לא פירסמו משהו כתחליף לאבקות, לכן אני לא רואה של מי האינטרס פה.

תאמין לי שאני רוצה שהכתבה תיהיה לא נכונה, חד צדדית ומגמתית, אבל קשה לי לראות את זה כרגע.

אני מניח שנצטרך לחכות לתגובה של הגורו גל ציון-פור.

הנה כמה ממה שאני זוכר

"הבן אדם הממוצע מגיע ל200 גרם חלבון ביום" - תחלק ב4
"עודף חלבון גורם לבעיות בכליות" - גם עודף vitamin c, עודף אלכוהול גורם למוות
"חלבון יעיל רק לספורטאים מקצוענים" - זה כמו להגיד שלאכול בשר זה יעיל רק לספורטאים מקצוענים

ועוד מלא שטויות

המוזיקה הדרמתית כשהילד מכין שייק חלבון, ועצם העובדה שלקחו דווקא ילד שאין לו מושג מה הוא עושה באמת מראה את הטפשיות החד הצדדית.

Mark.Shleifer 26-12-10 11:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי fatboy (הודעה 1050374)
הנה כמה ממה שאני זוכר

"הבן אדם הממוצע מגיע ל200 גרם חלבון ביום" - תחלק ב4
"עודף חלבון גורם לבעיות בכליות" - גם עודף vitamin c, עודף אלכוהול גורם למוות
"חלבון יעיל רק לספורטאים מקצוענים" - זה כמו להגיד שלאכול בשר זה יעיל רק לספורטאים מקצוענים

ועוד מלא שטויות

המוזיקה הדרמתית כשהילד מכין שייק חלבון, ועצם העובדה שלקחו דווקא ילד שאין לו מושג מה הוא עושה באמת מראה את הטפשיות החד הצדדית.

הפריעו לי שלושה דברים שאמרו שם:

1) רק ספורטאים מקצועיים שעושים שני אימונים צמודים אחד לשני באותו יום, צריכים לקחת אבקת חלבון.

2) אחרי אימון מסיבי המערכת האנאבולית מכובה, לכן אין טעם לטרוח לשתות את החלבון מיד לאחר אימון.

3) אחרי אימון כדאי דווקא לצרוך פחמימות ולא חלבונים.

אשמח אם תסביר למה כל אחד מהם לא נכון; הידע שלי לא מספיק כדי להפריך אותם.

idann79 26-12-10 11:56

איזה באסה ... עד שעמדתי לקבל את הגיינר הראשון שלי הכתבה המפגרת הזאת יוצאת !!!

הם דיברו שם כל כך הרבה שטויות , אבל מה לעשות החדשות ישכנעו את ההורים לא משנה מה יגידו שם .

הם אמרו שכל אחד יכול להגיד ל200 גר' חלבון כאילו זה קל !! אבל הקטע שזה ממש לא !!!
נוצר לחץ על הכליות רק שיש צריכת יתר שכבר נהיית מסוכנת . אבל אם בן אדם שאוכל ביום ב170 גר' חלבון ורוצה להשלים טיפה עם אבקה אז אין שום פגיעה בכליות ושום נעליים ... הם היו צריכים להגיד שם שרק עודף חלבון מסוכן ! אבל במקום זה הם אמרו שהכליות שלנו לא אוהבות את האבקה הזאת שזה משהו ממש לא נכון !!!!!

Fatboy 26-12-10 12:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי mark.shleifer (הודעה 1050376)
הפריעו לי שלושה דברים שאמרו שם:

1) רק ספורטאים מקצועיים שעושים שני אימונים צמודים אחד לשני באותו יום, צריכים לקחת אבקת חלבון.

2) אחרי אימון מסיבי המערכת האנאבולית מכובה, לכן אין טעם לטרוח לשתות את החלבון מיד לאחר אימון.

3) אחרי אימון כדאי דווקא לצרוך פחמימות ולא חלבונים.

אשמח אם תסביר למה כל אחד מהם לא נכון; הידע שלי לא מספיק כדי להפריך אותם.

1. הבסיס לטענה זה שבגלל שהאימונים קרובים הגוף צריך להתאושש מהר, אז צורכים אבקת חלבון, ואם האימונים לא קרובים אז לא צורכים אבקת חלבון.
אם ככה אפשר לאמר אותו דבר על כל סוג חלבון, לפי ההיגיון פה לא צריך לאכול בכלל חלבון אם הטווח בין האימונים הוא מעל 24 שעות, אוקיי.

2. אחרי אימון השרירים הם ספוג להכל, בעיקר חלבון, החלבון והפחמימות אחרי אימון זה מה שמחזיר את הגוף למצב אנאבולי.

3. אפילו אם זה היה נכון (וזה לא), איך בדיוק זה מזיק? אפשר לחשוב על זה כעוד השלמת חלבון.

lifton 26-12-10 13:07

אני קורא את התגובות ורק מתבאס בשביל החבר'ה היותר צעירים כאן שיתנזרו מתוספים בגלל ההורים שלהם..

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:19.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ