ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   עליה במסת שריר = עליה באחוז שומן :\ כנסו (http://israelbody.com/showthread.php?t=73504)

Moliere 22-09-11 01:04

עליה במסת שריר = עליה באחוז שומן :\ כנסו

אהלן
אני כרגע בתקופה של עלייה במסת שריר וכתוצאה מכך עליתי גם באחוזי שומן
ואני לא יכול לסבול את המראה של עצמי ככה עם הקרס הזאת
עכשיו אני יודע שאירובי לא שורף רק שומן אלה גם שריר וזה לא בא בחשבון אבל קראתי איפשהו מאיזה אחד שכשהוא מתאמן לקראת תחרות הוא עושה הליכות של שעה וככה מונע שריפת שריר ושורף רק שומן . האם יש אמת בדבר?

מה גם שראיתי כמה חבר'ה שהעלו סרטונים שלהם ליוטיוב של לפני ואחרי (חלקם מרשימים ביותר)
ולמרות שהם התחילו בתור שחיפים בשום קטע לא רואים אותם משמינים יותר מדי
איך זה?

wh2o 22-09-11 03:30

קודם כל, שריר =/= שומן.
אתה לא העלתה שומן בגלל שהעלתה שריר, אתה מעלה שומן כי אתה אוכל יותר ממה צריך, שזה בסדר גמור אבל אם אתה רוצה לרזות קצת אזז פשוט תאכל פחות, אם תאכל מספיק אתה עדיין יכול ללהתחזק והשרירים שלך יגדלו, אבל זה לא כאילו שכמה שאתה אוכל יותר אתה מקבל יותר שרירים.

ואתה יכול לרוץ, זה לא ישרוף שרירים.

Moliere 22-09-11 09:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי wh2o (הודעה 1114707)
קודם כל, שריר =/= שומן.
אתה לא העלתה שומן בגלל שהעלתה שריר, אתה מעלה שומן כי אתה אוכל יותר ממה צריך, שזה בסדר גמור אבל אם אתה רוצה לרזות קצת אזז פשוט תאכל פחות, אם תאכל מספיק אתה עדיין יכול ללהתחזק והשרירים שלך יגדלו, אבל זה לא כאילו שכמה שאתה אוכל יותר אתה מקבל יותר שרירים.

ואתה יכול לרוץ, זה לא ישרוף שרירים.

לא התכוונתי שהשריר אחראי בצורה ישירה על השומן אלה שבשביל לגדול צריך לאכול ויחד עם זה בא גם השומן.
בהתחלה כן הייתי אוכל הכל ולא היה כזה מזיז לי עם יש שומן או אין כי לפי מה שקראתי בפורום פה הבנתי שצריך לאכול כמו חייה ולאכול גם מזון עם שומנים (לא זוכר למה) ואז ראיתי שזה לא הכי עוזר ואני סתם משמין. אז פניתי ליועץ מקצועי שיראה לי את הדרך
עכשיו התפריט שהוא בנה לי מורכב מקצת פחממות, קצת קצת שומן והרבה חלבון
הבעיה היא שאני עדיין לא מרזה ממש ורוב הזמן רעב :\

הייועץ שלי גם אמר שמקסימום פעמים בשבוע אירובי של חצי שעה אחרת אני ישרוף שריר

ANIMA0855 22-09-11 20:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moliere (הודעה 1114713)
לא התכוונתי שהשריר אחראי בצורה ישירה על השומן אלה שבשביל לגדול צריך לאכול ויחד עם זה בא גם השומן.
בהתחלה כן הייתי אוכל הכל ולא היה כזה מזיז לי עם יש שומן או אין כי לפי מה שקראתי בפורום פה הבנתי שצריך לאכול כמו חייה ולאכול גם מזון עם שומנים (לא זוכר למה) ואז ראיתי שזה לא הכי עוזר ואני סתם משמין. אז פניתי ליועץ מקצועי שיראה לי את הדרך
עכשיו התפריט שהוא בנה לי מורכב מקצת פחממות, קצת קצת שומן והרבה חלבון
הבעיה היא שאני עדיין לא מרזה ממש ורוב הזמן רעב :\

הייועץ שלי גם אמר שמקסימום פעמים בשבוע אירובי של חצי שעה אחרת אני ישרוף שריר

אחי מה אתה מתבכיין חח
אני מתאמן ואני עליתי 10 קילו במשקל ובקושי בשריר מכיוון שלא אלתי הרבה חלבונים וזה לא בנה את השריר שלי אתה יודע איזה מבאס זה!!
השומן יוצא לי מהחולצה כבר!!
אתה תעלה בשומן זה נכון אבל אם אתה מתאמן נכון,מגיע לחלבונים שאתה צריך,עובר את הbmr שלך אז הכול בסדר!!

MeniAnti 23-09-11 01:38

אימון ארובי (בעיקר הליכה ולא ריצה) כאשר הדופק לא עובר את ה130- 140 הוא שורף שומן!
מעבר לזה, היינו 150 ומעלה זה שורף שריר...

Moliere 24-09-11 02:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי menianti (הודעה 1114783)
אימון ארובי (בעיקר הליכה ולא ריצה) כאשר הדופק לא עובר את ה130- 140 הוא שורף שומן!
מעבר לזה, היינו 150 ומעלה זה שורף שריר...

אפשר בבקשה לינק למקור הידע הזה?

טייני 24-09-11 02:41

חחח וואו זאת באמת אחת הפסקאות המטומטמות ביותר...

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:30.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ