ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   צ'יט אחד המטורפים.... (https://israelbody.com/showthread.php?t=18583)

ואן דאם 06-09-07 16:08

צ'יט אחד המטורפים....

היום היה לי טיול מהבסיס ללונה גל...
בקיצור הרבה זמן לא עשיתי צ'יט טוב.. וסיימתי חיטוב (הרגשתי כמו מלך עם הגוף היה פשוט תענוג)...
בקיצור מה שאכלתי זה כבר לא צ'יט.. זה פשוט התקפת אוכל...
אכלתי פיצוחים גרעינים שקדים וכו' וכו'...
אחרי זה עוגות עוגיות ועוד כל מיני שטויות שהיו...
חזה עוף אורז אפונה לחמניות חומוס(בכמויות מסחריות :jockey: ) ...
בקיצור אני מפוצץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ
להמשיך לאכול רגיל ? או שעדיף לא לאכול כבר כי הכנסתי מלא פחמימות ושומנים.. שאין לי מקום כבר להכניס כלום....

YONI 06-09-07 16:10

אני יכול לייעץ לך דבר אחד תנסה לא להיתדרדר לצ'יטים קרובים מידי ולשמור על תפריט שלא תעלה בשומן סתם כי אחרת כל העבודה הזאת תהיה לחינם
יש לי נסיון מר עם זה תאמין לי אני במקום שזה יהיה כמו שצריך ואני יהיה רוב השנה במאסה ואז פעם פעמיים בשנה חיטוב, אצלי זה הפוך כל השנה חיטוב ופעמיים מאסה כי אני נוטה לעלות מאוד מלוכלך... מאוד....

ואן דאם 06-09-07 16:13

לא עושה צ'יטים קרובים אחי... אני במאסה עכשיו....
אני עושה צ'יטים לעיתים רחוקות.. הפעם פשוט הייתי חייב להשתוללל.. הרבה זמן לא נגעתי במתוקים.. אנשים נגנבו עליי.. הם לא האמינו שאני אוכל מה שבא לפה... בדרך כלל אני מאוד נמנע מכל הדברים האלו.. אבל הפעם הייתי חייב לשבור קצת תשיגרה... ואם כבר עשיתי צ'יט.. אז עשיתי אותו רציני ... ואכלתי הכל בלי לעשות חשבון...

F][_aMe 06-09-07 16:14

אני יש לי בעיה. אני עושה צ'יט אחד, היום שלי נדפק כי אני תמיד שקוע במחשבה של "זהו, הלך היום הזה לעזאזל הצ'יט הרס לי אותו", אז דופק כבר צ'יטים כל היום.
גם ככה אני מתפרק רק פעם ב... במיוחד בחיטוב כבר חודש לא היה לי צ'יט פחמימה כזה טוב, ואני מקווה שגם לא יהיה בזמן הקרוב.

trhetrhe 06-09-07 16:15

אני דפקתי היום 2 לאפות :)

ואן דאם 06-09-07 16:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי trhetrhe

:):):):) זה בשבילי קינוח בצ'יט

YONI 06-09-07 16:16

אצלי בחיטוב אני לא נוגע חודשים בכלום ולא מסתכל ימינה ושמאלה, אולי מפה הבעייה שלי גם, כי אני מגיע לתכנית מאסה בלי אויר במפרשים ואז כשהנפילה מגיעה אז מגיעות כבר אחריה צלילות וזהו אני מגיע למצב שאני צריך לחטב עוד פעם...
אבל לפחות אני עולה בשריר גם אז לחיטוב שלי יש מטרה טובה בסוף

ואן דאם 06-09-07 16:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yoni
אצלי בחיטוב אני לא נוגע חודשים בכלום ולא מסתכל ימינה ושמאלה, אולי מפה הבעייה שלי גם, כי אני מגיע לתכנית מאסה בלי אויר במפרשים ואז כשהנפילה מגיעה אז מגיעות כבר אחריה צלילות וזהו אני מגיע למצב שאני צריך לחטב עוד פעם...
אבל לפחות אני עולה בשריר גם אז לחיטוב שלי יש מטרה טובה בסוף

לא יקרה כלום אם תאכל פה ושם אחי.. להיפך זה רק יעזור לך .. ( לי לפחות זה עוזר פסיכולוגית ופיזית) ... אתה לא תשמין מפעם אחת... ובמיוחד אם היא לא קבועה... יש אנשים שאוכלים כמויות גדולות של גאנק פוד ביום יום ולא משמינים אז אתה תשמין מצ'יט פעם בשבועיים שלוש ?
תיקח הכל בפרופורציה...

YONI 06-09-07 16:23

אני כן משמין מאוד מהר אני אסביר לך למה גם, אני גם מקפיד על תפריט מאסה וגם עוד אוכל מלא ציטים שאני אוהב שזה הרוב מתוקים אתה מבין, אז כל העודפים זה ישר שומן זה כל הבאסה אצלי
אבל שטויות במאסה אני באמת לא עושה חשבון...
רק תחשוב על זה שאני עובד במלון 5 כוכבים אז מבחינת האוכל אני מסודר והכוונה לכל סוגי האוכל אז זאת הסיבה גם לנפילות האלה..

ואן דאם 06-09-07 16:34

מלא צ'יטים זה משהו אחר...
בשביל זה עושים צ'יט כל שבועיים שלוש....

YONI 06-09-07 16:36

זה לבנאדם שלא עובד עם אוכל כל היום וצריך לראות אותו עובר לו מול העיניים ולהיות במלחמה מתמדת עם זה...

ZlaTaN 06-09-07 16:48

טילוים בצבא?

ג'ובניק של מה אתה?

ואן דאם 06-09-07 16:52

גובניק גובניק... אם לא הייתי גובניק נראה לך היה לי זמן להתאמן ולאכול מסודר ?
אני משרת בחיל הים בחיפה... ממ"מ(מאה מטר מאימא) :]
בקיצור דפקתייייייייייי קוט'ג עם שתי פרוסות לחם מחיטה מלאה + כפית חמאת בוטנים + פרי עם כל זה שאני מפוצץ :)

zav 06-09-07 16:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי trhetrhe

זה נכון שהלאפה השנייה פחות טעימה?
כאילו, מאכזבת?

חח זו נשמעת שאלה טיפשית, אבל אחרי לאפה אחת כ"כ בא לך עוד אחת,
שכשאתה אוכל אותה אתה מתבאס שזה לא מה שציפית חח..
ככה נראה לי לפחות, בגלל זה אף פעם לא אכלתי 2 ברצף.

Sugarzaza 06-09-07 17:07

אני לא מסוגל לעשות צ'יטים, כנראה פסיכולוגי

למרות שמדי פעם אני חוטא באיזה סלט מירקות לא אורגניים
P:

damn 06-09-07 17:21

אממ לא כזה מטורף.. בהחשב בי שדפקתי 3 דאבל מק רואיל עם ציפ'ס ענק שתייה ענקית ועוד גלידה פיצוץ.

ואן דאם 06-09-07 17:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Sugarzaza
אני לא מסוגל לעשות צ'יטים, כנראה פסיכולוגי

למרות שמדי פעם אני חוטא באיזה סלט מירקות לא אורגניים
P:

אז תתחיל לעשות אחי....
אתה נהנה מהאוכל האורגני שלך ?
מדי פעם לא יזיק איזו שווארמה טובה ...
גלידה ?
פיצה ?
המבורגר ? בקיצור יש כל כך הרבה דברים טעימים שאפשר להנות מהם אז למה לא להנות ?
ואם ירקות לא אורגניים נחשבים אצלך צ'יט אז המצב שלך באמת גרוע :dry:

YOG558 06-09-07 17:26

שמע אח שלי אל תתבאס ואל תחוש ריגשי אשמה אמרת שאתה בד''כ מאוד מקפיד ואתה לא עושה דברים כאלה אז אם התפנקת על צי'ט אחד לא קרה כלום עכשיו תמשיך לאכול כרגיל בתפריט ונגיד תקצץ מימנו קצת בפחמימות ובשומנים לאיזה שבוע וחצי ואז תמשיך אותו כמו שהוא אם אתה רוצה איך שהוא לכפר על זה אבל בקטנה ...

ולזה שאכל לאפות
אצלי אחי לאפה זה כבר משו אחר אי אפשר בלי זה צי'ט לא צ'יט לאפה זה לאפה

F][_aMe 06-09-07 18:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ואן דאם
אז תתחיל לעשות אחי....
אתה נהנה מהאוכל האורגני שלך ?
מדי פעם לא יזיק איזו שווארמה טובה ...
גלידה ?
פיצה ?
המבורגר ? בקיצור יש כל כך הרבה דברים טעימים שאפשר להנות מהם אז למה לא להנות ?
ואם ירקות לא אורגניים נחשבים אצלך צ'יט אז המצב שלך באמת גרוע :dry:

תאכלס צ'יט פעם בשבועיים שלושה נשמע לי די הרבה, אצלי אם כבר צ'יט אז פעם בחודש וחצי מינ'.
אבל צ'יט זה צ'יט, וכשאני אומר צ'יט אני מתכוון לזה חחח אין הרבה אנשים שהקיבה שלהם יכולה להכיל מה שהקיבה שלי יכולה להכיל... וזה לא טוב. :dry:

Danzig 06-09-07 18:25

קודם כל לא הייתי ממליץ בכלל בסוף חיטוב לדפוק צ'יטים מטורפים וכו' (הבנתי שסיימת חיטוב לא?)
דבר שני אם אתה לא יכול להכניס יותר כלום כמו שאמרת אז אל תכניס אל תאכל בכוח במיוחד לא אחרי צ'יט.
אני אם היה לי איזה צ'יט בחיטוב (והיה לי איזה כמה) אז פשוט הייתי נמנע מכל הפחמימות לאורך כל שאר היום (אם התפריט של ה50 פחמימות מינוס לא היה הרבה מה להוריד...)

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:20.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ