ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Aesthetic Natural Bodybuilding Motivation (https://israelbody.com/showthread.php?t=79305)

zivgin 01-06-13 03:52

Aesthetic Natural Bodybuilding Motivation

סרטון של אלון גבאי, ג'ף סעיד, כריס לוואדו, לקס גריפין, מאט אוגס ודניאל בלקוול
https://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphot...96451104_n.jpg

לחצו על התמונה להפעלת הסרטון

רובם (כמעט כולם) מתחרים בתחרויות פיטנס\בודיבילדינג טבעי.

דעתכם?

**למען הסר ספק - אני לא מביע פה את דעתי אם הם טבעיים או לא, אני רושם בצורה אובייקטיבית את מה שהם אומרים.

Scylla 01-06-13 06:24

מצאתי אותם תחת ההגדרה של נרקיסיזם במילון.

ORs 01-06-13 10:36

בודיבילדינג טבעי חחחחח אז אני רוני קולמן
לא מחזיק מהם כלום

אלברט ברכה 01-06-13 12:46

חחחחחח טבעי..
אתה מטעה פה אנשים.

יש גם תחרויות ליפטינג שבהם עוברים בדיקות - זה אומר שהם התנקו והיו תקופת זמן קצרה בלי, לא שהם טבעיים לגמרי.

Samsung 01-06-13 14:00

הגודל והמסה שלהם לא חריגה, אולי אולי השתמשו באיזה שורף שומן בסוף בלבד.

לא צריך אנבוליים בכדי להגיע לזה.

אנשים טבעו עם החומרים והמודעות אליהם, שכחו\לא יודעים למה אפשר להגיע בדרך טבעית.

alonl6 01-06-13 16:23

לא יודע, אבל אני מניח שיש אנשים וסרטוני אימונים שהם יותר מרשימים (שמצהירים על עצמם שהם טבעיים) מאשר חבורת הביץ' בויז האלה. (זה נראהל י שם שדי מתאים להם).

Scylla 01-06-13 16:47

הם נראים טוב אין לי ספק אבל הליקוק עצמי שלהם מחליא אותי ברמה הגבוהה ביותר...

Gaga1234 01-06-13 16:50

אלון גבאיי לא ברמה של מישו שמזריק מצטער, אפשר להגיע לזה טבעי וזה ממש ממש לא כזה סיפור כמו שאתם עושים מזה.
רוב האנשים פשוט מזלזלים כי כנראה הם נראים חרא ולא מצליחים להתקדם אז הכי קל להגיד""הוא מזריק אחיי""
ובלי קשר שאלון לא עשה התקדמות משמעותית בכל השנים האחרונות אז זה נראה לכם בנאדם שמזריק איפה ההגיון עם הוא היה מזריק אתם לא חושבים שהוא היה קצת מתקדם יותר..?
נו באמת תפסיקו לדבר שטויות.

אופטימוס_פריים 01-06-13 17:46

הם נראים ללא שיפורים מוזרקים.
רק לי נראה שהם עובדים ממש חזק על הידיים לעומת שאר הגוף?

the pharmacist 01-06-13 20:04

דיייי דיייייי

ORs 01-06-13 21:03

תראה את הגוף של אלון גבאי נראה לך אפשר להגיע לאחוז שומן כזה בלי כלום ?

אלברט ברכה 01-06-13 22:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gaga1234 (הודעה 1166941)
אלון גבאיי לא ברמה של מישו שמזריק מצטער, אפשר להגיע לזה טבעי וזה ממש ממש לא כזה סיפור כמו שאתם עושים מזה.
רוב האנשים פשוט מזלזלים כי כנראה הם נראים חרא ולא מצליחים להתקדם אז הכי קל להגיד""הוא מזריק אחיי""
ובלי קשר שאלון לא עשה התקדמות משמעותית בכל השנים האחרונות אז זה נראה לכם בנאדם שמזריק איפה ההגיון עם הוא היה מזריק אתם לא חושבים שהוא היה קצת מתקדם יותר..?
נו באמת תפסיקו לדבר שטויות.

כן אחי.
הוא נראה יותר טוב מ95 אחוז מהמתחרים בתחרויות בילדינג בארץ, שמצהירים שהם מזריקים, אבל הוא? מה פתאום!

אחי, אולי גם wwe לא מבוים?

אגב, יפה להם להסתיר תרגליים (לאלון דווקא אני זוכר שיש טובות).

Gaga1234 01-06-13 22:10

תסתכל על תמונות שלו מ 2009-2010 ותראה שהוא טבעי אן התקדמות משמעותית בכלל..
עם הוא היה מזריק הוא לא היה נראה ככה היום.
נקודה ונראה יותר טוב מ 95% מהמתחרים בארץ?
הגזמת קצת לא? חחחחחח...
אולי מבחינת אסטתיקה אבל במאסה בכלל לא נכון מספיק לדבר שטויות ולזלזל בכולם.

אלברט ברכה 01-06-13 22:19

גבר,
תפסיק לזיין לי ולכל הפורום תשכלללללל.
הוא רוצה להראות ככה ובדיוק ככה כי זו הנישה שלו, בלי קשר לאם הוא מזריק או לא, הוא פשוט אוהב את המראה הזה, הוא אמר שאין לו כוונה לזוז מהצורה הזו, נקודה.

בתור בילדר הוא נראה יותר טוב מאלוף האלופים שנאק הכתירה, וכל הפורום פה כבר הסכים על זה, אתה יכול להגיד מה שבא לך. כמובן שזה בהתאם לנסיבות וכשהם לא עלו על במה, אבל זה מה שכולם פה אמרו.

עםםםםםםםם הוא היה מזריק אחי, אחי אחי אחי, שוב אני מסביר לך אחי, שהוא כתב 20 אלף פעם שהוא לא בילדר, הוא יותר לכיוון של ביץ' בוי או מה שזה לא יהיה. אין לו שום שאיפה להראות בילדר, להתחרות בתחרות בילדינג או מה שלא יהיה. לצערנו הרמה בארץ כ"כ נמוכה שself proclaimed beach boy כמוהו ינצח קטגוריות פה בהליכה.

עכשיו כמובן יבוא הניגרי ויביא לי רשימה של בילדרים מ144, אבל עם כל הכבוד לזה שיש טובים ממנו, הסטטיסטיקה היא זו שמדברת, ועל כל אחד טוב ממנו יש 30 גרועים ממנו, וזו הפואנטה.

Gaga1234 01-06-13 22:23

אני לא מסכים איתך לאלון חסר המון גב ועובי בישביל להראות כמו בילדר.
יש לו גוף אסטתי וגנטיקה ומבנה אחד היפים מסכים איתך.
אבל בנוגע לחומרים אן מצב מצטער אני אומר את זה לא משנה מה! הוא לא הזריק!,זה פשוט לא הגיוני לי ש מ 2010 הוא נראה בערך אותו דבר,בנאדם שלא עושה התקדמות משמעותית ונראה ככה כמה שנים לא משתמש בחומרים נקודה .

אלברט ברכה 01-06-13 22:30

תגיד לי צעחי, כמה אתה יכול להיות מטומטם?????????????????????.
כתבתי לך 30 פעם שהוא אמר 900000000 פעם שהוא לא מעוניין להתקדם מעבר לזה.
זה הגוף שהוא רוצה להחזיק מעכשיו עד שהוא מת.

IGOR 01-06-13 22:34

חחחחחחח שתיהיו בריאים.. למי אכפת מחבורת הגייז האלה......http://forum.santabanta.com/showthre...allpapers-(150)

hypertrophy 02-06-13 12:17

איך אני מת על התגובות המלומדות של צח.....הבחור מומחה פיתוח גוף אל תתווכחחחחחח איתווווו!!!!!

Scylla 02-06-13 18:05

צחי אני מתאמן לא מעט שנים מכיר לא מעט מתחברים (bb או pl) ועדיין שמישהו מהמכון סיפר לי את רשימת לוקחי הממתקים במכון שלי הייתי בהלם. אתה לא תאמין כמה אנשים שנראים חצי כוח ומטה מזריקים. יצא לי לראות גם מתחרה טבעי לעומת לא טבעי בהכנה לתחרות איזה הבדלים קיימים, קל מאוד לראות מי כן ומי לא... רוב האנשים על מנת להגיע לא.ש של אלון יגיעו כמו שלד מהלך בלי טיפת שריר.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:02.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ