ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   לחתום קבע בצבא ... (https://israelbody.com/showthread.php?t=13620)

פינגווין 05-07-07 18:22

לחתום קבע בצבא ...

טוב ככה תקשיבו הפרופיל שלי 97 הקב"א לא יודע אבל המבחנים הלכו לי מצוייןנשאר זמן לבדוק וכו
זה לא אומר כלום אבל בכל זאת , הקיצור ברגע שישלחו לי את מה שאני רוצה לבחור אני רוצה ללכת על משו גבוהה יותר כמו שייטת או סיירת , לעשות גדנ"ע ואז יום סיירות וכו ...ןאחרי שאני מסיים תשרות
אני רוצה לחתום קבע , כי הלימודים שלי זה לא משו שמראה על העתיד אני מסיימם מגמת אלקטרוניקה ומחשבים ובקרה שנה הבאה עם ממוצע של 65-+ , קיצור רציתי לדעת איך התנאים בקבע
ואם זה שווה ללכת על קבע בכלל ...אם יש למישו משו מישו שעשה קבע איך זה מתנהל בכלל?
אתה חוזר כל יום הביית כמו עבודה וזה?

כמובן שאם לא יצא תיחידה שאני רוצה , אני עדיין ישרת ועדיין יחשוב על קבע.

DarkGulis 05-07-07 18:33

אתה מקבל מלא הטבות לפי מה שאני רואה מחבר שלי..
אבא שלו בקבע בחיל האוויר..הוא קיבל אוטו..משכורת 10k חצי מהדברים הוא מקבל חינם...
הוא קיבל פלאפונים לכל המשפחה..והוא טס ונוסע לחופשות כמעט בחינם.. וכו'

///Efi/// 05-07-07 18:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי DarkGulis
אבא שלו בקבע בחיל האוויר..הוא קיבל אוטו..משכורת 10k חצי מהדברים הוא מקבל חינם...

זה עוד כלום אתה יודע כמה אתה מקבל אם אתה גם ניפצע בצבא? דואגים לך לא כמו שתיפצע במקום עבודה אחר ששם אולי יעלו לך את הפנסיה...

פינגווין 05-07-07 18:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי DarkGulis

גם אני שמעתי את כל הדברים האלה, אבל זה לא יכול להיות עד כדי כך טוב.
כאילו אז כל בן אדם היה חותם קבע ...
שמעתי ממישו שעשה קורס קצינים והוא בחיל האוויר וחתם קבע ל 10 שנים שהוא מקבל 25K חודשי
לא יודע עד כמה זה הגיוני...

///Efi/// 05-07-07 18:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי פינגווין
גם אני שמעתי את כל הדברים האלה, אבל זה לא יכול להיות עד כדי כך טוב.
כאילו אז כל בן אדם היה חותם קבע ...
שמעתי ממישו שעשה קורס קצינים והוא בחיל האוויר וחתם קבע ל 10 שנים שהוא מקבל 25k
לא יודע עד כמה זה הגיוני...

אם זה היה פחות אז אף אחד לא היה חותם קבע

Kachok 05-07-07 18:38

שמע אם הסתדרת על מקום טוב ועם הרבה אופציות להתקדם בדרגות ובתפקידים שיחקת אותהףכי בתכל"ס לקריירה צבאית יש המון ואני מתכוון המון יתרונות,המון הטבות בכל מני דברים כמו מס,חופשות,רכב וכו'....

ואם אתה נפצא בצבא,כמובן עדיף בצורה הכי קלה אתה מקבל כסף מפה ועד הודעה חדשה

וגם הפנסיה אחרי כמות שנות שירות מסויימת נהפכת למאוד מכובדת ככה שזה בשילוב עם פרישה יחסית מוקדמת משאירה לך המון כסף וזמן לבזבז אותו

Yoggie 05-07-07 18:58

פינגווין... אני מציע לך קודם להתגייס. כשתגיע לשנה האחרונה שלך יהיו לך כבר את כל התשובות ותראה אולי זה בכלל לא הכיוון שלך. אנשים משתנים, במיוחד בצבא. ואתה תלמד להכיר טוב את המע' אם אתה רוצה להשאר או לא.
לי היתה אפשרות לחתום קבע לעוד 3 שנים ולא בתור קצין (למרות שהציעו לי גם לצאת לקצינים על חשבון הקבע) שזה אומר כפול 2 בשכר ובסופו של דבר סירבתי למרות שחשבתי גם להשאר בקבע עוד לפני שהתגייסתי. יש לך עוד זמן ...

ran_z 05-07-07 19:12

עדיף להיות חיה בטבע, מאשר נגד בקבע.

trhetrhe 05-07-07 19:20

אני יכול להגיד לך שאח שלי מפק"צ בדובדבן (מפקד צוות) הוא חתם קבע לשנה, הייתה לו משכורת של 5 אלף, בלי אוטו, רק פלאפון קיבל!
אבל ההנחות שהוא קיבל היו טובות 30% הנחה במגה ספורט ו-h&o
הוא נסע לאילת שבוע ב-200 ש"ח!
הוא יצא רק לשבתות הוא לא הגיע כל יום!

זה מה שאני יכול להגיד לך....

dstyle 05-07-07 19:27

קריירה צבאית רצינית ,משכורות מצויינות מלא הטבות מכל הכיוונים חופשות מכוניות פלאפונים ועוד ,אם יש לך וותק,והפנסיה אחלה.זה ממש טוב בעיקר למי שאין לו איזשהו החלטה של מה הוא רוצה ללמוד\לעבוד בו
זה שמעליי,לא מדובר פה בשנה מדובר בהרבה שנים תאמין לי שעם וותק וזמן מקבלים אוהו:o

פינגווין 05-07-07 20:53

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Yoggie
פינגווין... אני מציע לך קודם להתגייס. כשתגיע לשנה האחרונה שלך יהיו לך כבר את כל התשובות ותראה אולי זה בכלל לא הכיוון שלך. אנשים משתנים, במיוחד בצבא. ואתה תלמד להכיר טוב את המע' אם אתה רוצה להשאר או לא.
לי היתה אפשרות לחתום קבע לעוד 3 שנים ולא בתור קצין (למרות שהציעו לי גם לצאת לקצינים על חשבון הקבע) שזה אומר כפול 2 בשכר ובסופו של דבר סירבתי למרות שחשבתי גם להשאר בקבע עוד לפני שהתגייסתי. יש לך עוד זמן ...

אני יודע שאני ילמד הרבה והכל , בסוף השירות וכו
אבל אני רוצה להיות כמה שיותר מוכן לזה , אגב אם אפשר לשאול ... למה סירבת?

arbel2 05-07-07 20:58

הכל תלוי בך
אם אתה מצליח להישתלב במערכת ,ומוצא את עצמך שם ? תחתום קבע
אבל צהל זה גוף מאוד בעייתי להישתלב בו ,אני מקווה שאם זאת המטרה שלך תשיג אותה ,אבל אני בקושי רואה את עצמי מסיים את שלושת שנות החובה (סעמק עוד שנה ו11 למניאק ).

boris19 05-07-07 21:01

כמו שאמרו לך קודם תתגיס, כי הצבא זה דבר קשה מאוד והרבה משתנים בתקופה הזו בקיצוניות, קודם תראה ואח"כ תחליט אם בכלל בא לך.
אם תתקבל לשייטת,סיירת ואחת החטיבות הבחירות ההטבות והתנאים שתקבל יהיו חלומיים (שייטת,סיירת, שלד"ג,669 וכו..)

פינגווין 05-07-07 21:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי arbel2
הכל תלוי בך
אם אתה מצליח להישתלב במערכת ,ומוצא את עצמך שם ? תחתום קבע
אבל צהל זה גוף מאוד בעייתי להישתלב בו ,אני מקווה שאם זאת המטרה שלך תשיג אותה ,אבל אני בקושי רואה את עצמי מסיים את שלושת שנות החובה (סעמק עוד שנה ו11 למניאק ).

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
כן כולם אומרים לי אתזה כל החברה שבצבא
"אהה אתה עדיין בראש של קבע , חכה שתתגייס אתה תמות לצאת משם"

חח נירא כבר מה קורה איתי

ציטוט:

כמו שאמרו לך קודם תתגיס, כי הצבא זה דבר קשה מאוד והרבה משתנים בתקופה הזו בקיצוניות, קודם תראה ואח"כ תחליט אם בכלל בא לך.
אם תתקבל לשייטת,סיירת ואחת החטיבות הבחירות ההטבות והתנאים שתקבל יהיו חלומיים (שייטת,סיירת, שלד"ג,669 וכו..)
בעזרת ה'

Bir0x 05-07-07 22:20

2 ההורים שלי בקבע בתל-נוף וזה משתלם מאוד לחתום קבע:
כסף טוב מאוד ולא חייבת השכלה גבוהה,המון הטבות וכרטיסים מוזלים באתר "חבר",פנסיה טובה,פלאפון חינם ואחרי שאתה די וותיק מקבל אוטו בלי לשלם על דלק,אפשרויות קידום טובות וזה שם די שכונה לפי מה שאבא שלי אמר.

בקיצור לך על זה

trhetrhe 05-07-07 22:40

זה גם תלוי מאוד באיזה יחידה אתה ובאיזה דרגה אתה!

שומר החומות 06-07-07 00:31

:):):):) אני מוכרח להגיד שצחקתי כשראיתי את ההודעה שלך...
כולה עשית צו ראשון ואתה כבר מדבר על קבע בצבא?
בוא תתגייס, תתחיל שירות סדיר...כשתהיה לקראת השיחרור שלך תתחיל לחשוב על זה...
לא חסרים אנשים שחלמו על קריירה צבאית מפוארת, התגייסו והבינו שהצבא זה בכלל לא מה שהם דמיינו וניסו לצאת משם כמה שיותר מהר.

פינגווין 06-07-07 01:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי שומר החומות
:):):):) אני מוכרח להגיד שצחקתי כשראיתי את ההודעה שלך...
כולה עשית צו ראשון ואתה כבר מדבר על קבע בצבא?
בוא תתגייס, תתחיל שירות סדיר...כשתהיה לקראת השיחרור שלך תתחיל לחשוב על זה...
לא חסרים אנשים שחלמו על קריירה צבאית מפוארת, התגייסו והבינו שהצבא זה בכלל לא מה שהם דמיינו וניסו לצאת משם כמה שיותר מהר.

צו ראשון עשיתי לפני שנה :flowers:
בצו ראשון בכלל לא חשבתי על זה.

שומר החומות 06-07-07 09:59

סתם לידע כללי,
שייטת 13 נקראת בקיצור שייטת, נכון.
אבל למה לסיירת מטכ"ל אתם קוראים סיירת? זה לא כינוי ולא קיצור, סיירות בצה"ל יש הרבה.
ושלדג זה לא ראשי תיבות.

עד כאן עניין של לשון עם אבשלום קור.

THE_JUGGERNAUT 06-07-07 11:14

אם אץה חושב שכל מי שחותם קבע מרוויח 10k-25k אתה כנראה "קצת" חי בסרט....

כמו שאמרו אין לך בכלל מה לחשוב על זה עכשיו בכלל, תאמין לי, יהיה לך מספיק זמן

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:56.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ