ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   הבילדרים לא לבד (https://israelbody.com/showthread.php?t=78439)

the raccoon 05-03-13 01:02

הבילדרים לא לבד

הפיגור הגיע גם אלינו
http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...82722161_n.jpg

arbel2 05-03-13 12:41

רוצה להרחיב בנושא ?

the raccoon 05-03-13 12:48

עכשיו הודיעו על התחרות הזאת שתתקיים בדיוק בתאריך של תחרות שהחבר'ה מהפורומים הולכים להתחרות בה
שהתאריך שלה פורסם ממזמן
לא רק שתחרות אחת מספיקה בארצנו הקטנטונת , גם לתקוע את זה באותו התאריך..

SmokingSnake 05-03-13 13:51

אם מה שאתה אומר נכון זה גרוע... דווקא חשבתי שהאווירה בתחום שונה

הוקיסט שוקיסט 05-03-13 14:05

מה שמצחיק שאריאלה שהיא ממארגני התחרות הזאת התחרתה בדימונה

No_Troll 05-03-13 15:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SmokingSnake (הודעה 1160047)
אם מה שאתה אומר נכון זה גרוע... דווקא חשבתי שהאווירה בתחום שונה

אתה ממש טועה.

Grizzly 05-03-13 15:43

שכחו מי קידם את הליפטינג

קודם כל שלום !
אני מגיע מהתחום של אומנויות הלחימה ופה רק מדפדף כבר המון שנים. תארו לעצמכם אם עוצמת הזעם שלי עד כדי שלא התעצלתי לצור חשבון ולהגיב!
אז כפי שאמרתי אני לא מהתחום את מתוקף תפקידי מדבר עם אנשים ושומע דברים גם כשהם לא מכוונים לאוזני. אין לכם מושג איך החבורה הזאת - אריאלה, לוליק, ואלרי ושאר ירקות לכלכו אחד על השני בכל פינה תוך כדי חיבוקים והמשך אימונים משותפים. אני עובד עם בחור שמכיר את כל הברנג׳ה ויודע . נושא התחרות נטחן כמו מים בלי שמישהו יזיז את התחת המלכותי שלו, וכולם האשימו את כולם. עד שבא אדטו ופשוט .... הפלא ופלא ארגן תחרות אחת, ואחריה גם שנייה וגם השלישית
אתם יודעים מה - לא התחרות הראשונה ולא השנייה לא היו מושלמות, הייתי כצופה בפתח תקווה וראיתי את דימונה דרך היוסטרים, מסכים עם הביקורת ועם הערות. :)אך מצד שני אל תשכחו - לפני זה היה אפס מאופס !!!
ועדיין לא זה מה שמרגיז אותי. אני זוכר את הראיונות, הכתבות והגלריות שהוקמו באתר של אדטו, מי לפני זה ידע בכלל על ואלרי? אריאלה? אולי רק הכיר את לוליק וזהו. מי בכלל היה מודע לקיומו של כל העסק הזה חוץ מקומץ מתאמנים שרובם בכלל לא מתקשרים בעברית (סלחו לי , זה לא משהו אישי נגד הרוסים).
והיום האם מישהו ראה את הרשימה של הילדים ונוער ישראלים באתר של אדטו ? אני מאמן ג׳ודו כבר 15 שנים ומבין כמו שאף אחד אחר לא מבין מה זה אומר - הספורט הזה מתקדם, מושך ילדים ואולי בבוא היום יציל מישהו מסמים או אלכהול! אז סלחו לי גברת אריאלה ומר לוליק, הזיבולים שלכם על טובת הספורט פשוט עלובים, אם הייתם באמת דואגים לספורטאים, לא הייתם תוקעים את התחרות שלכם באותו יום, אלא להיפך מנסים להביא לאדטו כמה שיותר מתחרים גם אם זה נוגד את האינטרסים האישיים שלכם.
סלחו לי על ההתבטאויות, אני פשוט כועס מאוד.

הוקיסט שוקיסט 05-03-13 15:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי grizzly (הודעה 1160067)
קודם כל שלום !
אני מגיע מהתחום של אומנויות הלחימה ופה רק מדפדף כבר המון שנים. תארו לעצמכם אם עוצמת הזעם שלי עד כדי שלא התעצלתי לצור חשבון ולהגיב!
אז כפי שאמרתי אני לא מהתחום את מתוקף תפקידי מדבר עם אנשים ושומע דברים גם כשהם לא מכוונים לאוזני. אין לכם מושג איך החבורה הזאת - אריאלה, לוליק, ואלרי ושאר ירקות לכלכו אחד על השני בכל פינה תוך כדי חיבוקים והמשך אימונים משותפים. אני עובד עם בחור שמכיר את כל הברנג׳ה ויודע . נושא התחרות נטחן כמו מים בלי שמישהו יזיז את התחת המלכותי שלו, וכולם האשימו את כולם. עד שבא אדטו ופשוט .... הפלא ופלא ארגן תחרות אחת, ואחריה גם שנייה וגם השלישית
אתם יודעים מה - לא התחרות הראשונה ולא השנייה לא היו מושלמות, הייתי כצופה בפתח תקווה וראיתי את דימונה דרך היוסטרים, מסכים עם הביקורת ועם הערות. :)אך מצד שני אל תשכחו - לפני זה היה אפס מאופס !!!
ועדיין לא זה מה שמרגיז אותי. אני זוכר את הראיונות, הכתבות והגלריות שהוקמו באתר של אדטו, מי לפני זה ידע בכלל על ואלרי? אריאלה? אולי רק הכיר את לוליק וזהו. מי בכלל היה מודע לקיומו של כל העסק הזה חוץ מקומץ מתאמנים שרובם בכלל לא מתקשרים בעברית (סלחו לי , זה לא משהו אישי נגד הרוסים).
והיום האם מישהו ראה את הרשימה של הילדים ונוער ישראלים באתר של אדטו ? אני מאמן ג׳ודו כבר 15 שנים ומבין כמו שאף אחד אחר לא מבין מה זה אומר - הספורט הזה מתקדם, מושך ילדים ואולי בבוא היום יציל מישהו מסמים או אלכהול! אז סלחו לי גברת אריאלה ומר לוליק, הזיבולים שלכם על טובת הספורט פשוט עלובים, אם הייתם באמת דואגים לספורטאים, לא הייתם תוקעים את התחרות שלכם באותו יום, אלא להיפך מנסים להביא לאדטו כמה שיותר מתחרים גם אם זה נוגד את האינטרסים האישיים שלכם.

צודק במאה אחוז!!!
אני הולך להשתתף בתחרות פעם ראשונה בפתח תקווה, ואני מאמין שבלי הפירסום של ד"ר גל אדטו בכלל לא הייתי יודע שיש תחום כזה בארץ.
מה גם שהתחרות בדימונה היא הראשונה אחרי איזה 10 שנים לפי מה שהבנתי שהיה בה סקוואט.

Grizzly 05-03-13 16:05

נכון

היה מונוליפט אחד בארץ שואלרי בנה , אז אני זוכר שאדטו כתב ופרסם בלי סוף על המונוליפט ועל ואלרי ועל כל הקבוצה , והחבר שלי בעבודה סיפר לי איך לוליק עצמו מלכלך על ואלרי ועל אריאלה (למרות שהוא מאמן אותה שנים). יאמר לזכותו של אדטו - מילה אחת של לכלוך לא יצאה מפיו. אולי התחרויות שלו לא היו מושלמות, אבל לפחות בנאדם מנסה ולא מתייאש. אחד אחר היה כבר מקפל את הבסטה ושולח את כולם לכל הרוחות. האתר שלא (גם לא מושלם בעיני) פתח דלתות לאנשים והרים את הספורט למדריכה אחרת.
בדיוק מאותה סיבה שקורה פה בחיים לא תהיה לנו מדליה אולימפית בג׳ודו !

No_Troll 05-03-13 16:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי grizzly (הודעה 1160067)
קודם כל שלום !

מסכים1
שנים שאין תחרות pl (מלאה - סקוואט) בארץ, ולא נראה שהיה לwpc אכפת / היה קל יותר לעשות לחיצה משיכה.
פתאום כשאדטו עושה תחרות pl, מתעוררים.

SmokingSnake 05-03-13 16:29

התחום הזה התפתח בשנתיים-שלוש האחרונות כשיותר ויותר התחילו להבין שאימוני כוח זו הדרך למתאמן טבעי להתקדם.
יש כמות אדירה של ילדים ונוער שנחשפים לתכניות האלה והספורט יכול להתקדם בארץ הרבה יותר מוויטליפטינג ותחומים אחרים.

מקווה שכל המשחקי כוח האלה לא יעצרו את התנופה.
מקסימום נקים איגוד מחתרתי Clowns Powerlifting Club כמו שלואי הקים ארגון לחברי'ה שלו

Grizzly 05-03-13 16:35

מסכים

ממש התנהגות ילדותית - התחום הזה היה זרוק מתחת לרגליים שלהם שנים, פתאום בא מישהו , מרים את הצעצוע ואז כולם קופצים ומגלים שבעצם הם כל כך רוצים את זה לעצמם !

TrueBlood 05-03-13 20:23

אוף נו באמת... התחרות powerlifting הראשונה שלי הולכת להיות הקרובה ב28-29 וכיוון שאני התחלתי אימוני כוח רק ביום ראשון (עד אז התאמנתי רגיל, ואז המאמן שאל אותי אם אני מעוניין להתחרות)ֿ,זאת אומרת חודש הכנה,אני לא מצפה מעצמי להפציץ כמו שצריך להפציץ ולכן בניתי גם על התחרות הזאת השנה על מנת שאני באמת אוכל להוציא מעצמי יותר.. תתארו לכם את האכזבה שלי עכשיו..

Grizzly 05-03-13 20:40

מה הבעיה?

מה הבעיה להתחרות עכשיו?

TrueBlood 05-03-13 22:11

אני מתחרה עכשיו אבל בניתי על תחרות יותר מאוחרת במהלך השנה הזאת, שבה אני אוכל לתת יותר באותה קטגוריה שאני נמצא בה, מאשר הקרובה (שאני לא אספיק להתכונן אליה הרבה)

XVGX5310 05-03-13 22:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי trueblood (הודעה 1160124)
אני מתחרה עכשיו אבל בניתי על תחרות יותר מאוחרת במהלך השנה הזאת, שבה אני אוכל לתת יותר באותה קטגוריה שאני נמצא בה, מאשר הקרובה (שאני לא אספיק להתכונן אליה הרבה)

אל תדאג עכשיו יהיה הרבה יותר
אמור להיות בקיץ ושמעתי שמועות על דצמבר משהו?

arbel2 05-03-13 23:06

עצרתם לחשוב שאולי יהיה פה משהו טוב ?
עוד אין לכם פרטים ביד וכבר hate.

the raccoon 05-03-13 23:14

אין לזה שום אפשרות להיראות טוב
ניסינו לדבר איתם וגם ספורטאים וותיקים ומכובדים מאיתנו
המענה הוא לא מענה ומאד לא אינטליגנטי

Grizzly 05-03-13 23:46

טוב? ומה עם אתיקה וכבוד בסיסיים?

אני למזלי מדריך ג׳ודו כתחביב ולא כמקצוע עיקרי. אני יודע מה הולך בחדרי חדרים של המדריכים בפול טיים - רק לרמוס ולהרוס. אין שום דבר טוב בלהכריז על תחרות באותו תאריך במיוחד כשאדטו פרסם את שלו ממזמן. זה לא מקצועי, לא אתי ולא נקי מבחינת ספורט. אף אחד לא עושה דבר כזה, אפילו לא איגודים מתחרים אצלנו. עדיין יש קווים אדומים ומצידי שיביאו את מלכת בריטניה או יפריחו 500 יונים באולם ספורט - כל זה לא שווה יריקה אם זה לא בא בצורה מכובדת, אלא באחד בלילה מאמצע שום מקום.
שוב תזכירו לי מי זאת אריאלה ? לא יודעים - תכנסו לאתר של אדטו ותקראו כתבות שבחים וראיונות שעשו לה.

לינקס 06-03-13 00:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי grizzly (הודעה 1160070)
היה מונוליפט אחד בארץ שואלרי בנה , אז אני זוכר שאדטו כתב ופרסם בלי סוף על המונוליפט ועל ואלרי ועל כל הקבוצה , והחבר שלי בעבודה סיפר לי איך לוליק עצמו מלכלך על ואלרי ועל אריאלה (למרות שהוא מאמן אותה שנים). יאמר לזכותו של אדטו - מילה אחת של לכלוך לא יצאה מפיו. אולי התחרויות שלו לא היו מושלמות, אבל לפחות בנאדם מנסה ולא מתייאש. אחד אחר היה כבר מקפל את הבסטה ושולח את כולם לכל הרוחות. האתר שלא (גם לא מושלם בעיני) פתח דלתות לאנשים והרים את הספורט למדריכה אחרת.
בדיוק מאותה סיבה שקורה פה בחיים לא תהיה לנו מדליה אולימפית בג׳ודו !

נכון!

חבר מהעבודה סיפר לך? וואלה? נו טוב אם זה חבר מהעבודה אז זו הוכחה נ י צ ח ת שזה נכון

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:22.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ