ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   בקשר להומופוביה בפורום (https://israelbody.com/showthread.php?t=25139)

Mutant 05-12-07 23:03

בקשר להומופוביה בפורום

שמתי לב שלהרבה יש חתימה של "No way for gay"
לפני דיי הרבה זמן ראיתי תוכנית שחקרו על ההומופוביה , עשו סקר ושאלו אנשים מה דעתם על תופעת ההומואים , לרוב האנשים שנשאלו לא היה כלום נגדם , אבל היה חלק קטן שפשוט שנאו את ההומואים .
חקרו את העיניין יותר לעומק [אני לא אחפור פה אני פשוט אתן את המסקנות של המחקר ] והגיעו לזה שהאנשים ששונאים את ההומואים ונגד כל "תופעת" ההומואים הם בעצם אנשים שבתוך תוכם הומואים או לפחות יש להם איזו שהיא משיכה אל גברים ולכן הם שונאים את ההומואים כי קשה להם להתמודד עם האמת שהם גם כאלה .
אז אני לא בא להגיד שכל אלה שיש להם את החתימה נמשכים לגברים ,אבל תפסיקו להיות ילדותיים .
אתם לא יוצאים יותר סטרייטים אם תשנאו את השונה , אם אתם רוצים לצאת סטרייטים לכו לזיין בנות ולא את השכל ,וקחו גם את המחקר לתשומת ליבכם .
ערב טוב לכולם .

ShaySE 05-12-07 23:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mutant
לפני דיי הרבה זמן ראיתי תוכנית שחקרו על ההומופוביה , עשו סקר ושאלו אנשים מה דעתם על תופעת ההומואים , לרוב האנשים שנשאלו לא היה כלום נגדם , אבל היה חלק קטן שפשוט שנאו את ההומואים .
חקרו את העיניין יותר לעומק [אני לא אחפור פה אני פשוט אתן את המסקנות של המחקר ] והגיעו לזה שהאנשים ששונאים את ההומואים ונגד כל "תופעת" ההומואים הם בעצם אנשים שבתוך תוכם הומואים או לפחות יש להם איזו שהיא משיכה אל גברים ולכן הם שונאים את ההומואים כי קשה להם להתמודד עם האמת שהם גם כאלה .
אז אני לא בא להגיד שכל אלה שיש להם את החתימה נמשכים לגברים ,אבל תפסיקו להיות ילדותיים .
אתם לא יוצאים יותר סטרייטים אם תשנאו את השונה , אם אתם רוצים לצאת סטרייטים לכו לזיין בנות ולא את השכל ,וקחו גם את המחקר לתשומת ליבכם .
ערב טוב לכולם .

טוב אחי:bow:

מצטער אם פגעו ברגושתיך...

NEATEYE 05-12-07 23:09

טוב הומו.

סליחה אחי זה קרץ.

VoRteX 05-12-07 23:13

מה שעצוב שזה מזכיר את האלימות במגרשי הספורט - במקום לבוא, לצפות במשחק ולעודד חייבים להיגרר לאלימות.
פה זה במקום לבוא ולדון בדברים ענייניים חייבים להיגרר לגזענות...

Mutant 05-12-07 23:13

חחחחחחחחחחחחח איזה רמה ירודה יש לפורום הזה
לא דיברתי על עצמי ,כמה שתהיו יותר גדולים ממני בגיל ופיזית , אני בטוח שנאי מזיין יותר לפחות מחצי ממכם.
ומה שאני בא להבעיר פה זה שלבנאדם שיש לו בעיה עם הומואים זה כנראה כי הוא אחד כזה או שהוא סתם ילדותי - תבחרו .

ציטוט:

פורסם במקור על ידי VoRteX
מה שעצוב שזה מזכיר את האלימות במגרשי הספורט - במקום לבוא, לצפות במשחק ולעודד חייבים להיגרר לאלימות.
פה זה במקום לבוא ולדון בדברים ענייניים חייבים להיגרר לגזענות...

רק אנשים חלשים נגררים לגזענות ודברים כאלה .
לצערינו הרבה מהפורום ומהעולם הם כאלה .

slim shady 05-12-07 23:15

ציטוט:

ערב טוב לכולם .

תאכלס צודק...

אבל מה אכפת לך מה הם שמים בחתימה? מה אתה הומו? (צוחק אחי) שישימו מה בראש שלהם ואם יש פה בפורום הומו שניפגע תאמין לי שאני ישן יותר טוב עם המחשבה שלא מסתובב פה בפורום אייזה מתחנגל שעלול להביא ביד על תמונות של סיקס פאק.. :flowers:

VoRteX 05-12-07 23:16

ציטוט:

חחחחחחחחחחחחח איזה רמה ירודה יש לפורום הזה
לא דיברתי על עצמי ,כמה שתהיו יותר גדולים ממני בגיל ופיזית , אני בטוח שנאי מזיין יותר לפחות מחצי ממכם.
ומה שאני בא להבעיר פה זה שלבנאדם שיש לו בעיה עם הומואים זה כנראה כי הוא אחד כזה או שהוא סתם ילדותי - תבחרו .

ואני חשבתי שסוף כל סוף מישהו בוגר הצטרף לפורום... :ok:

slim shady 05-12-07 23:16

ציטוט:

ת'אכלס..
next week תחרות מדידת הזין הכי גדול... :laughing:

Mutant 05-12-07 23:18

ציטוט:

מה לא בוגר בלהגיד את האמת ?

ולמי ששאל למה זה מפריע לי ?
כי יש אנשים שונים וצריך לכבד אותם - הם אנשים בדיוק כמו כולנו .
ואני מכיר בחור שהוא לא סטרייט ,אבל הוא פשוט בנאדם זהב ואני מאחל לכולם להיות לפחות חצי ממנו .

VoRteX 05-12-07 23:21

ציטוט:

סתם, לפעמים צריך להימנע מהתבטאויות כאלו :fellow:

Mad_dog 05-12-07 23:23

ציטוט:

ערב טוב לכולם .

שמע זה חופש הביטוי כמה שזה חרא זה מה שיש ... הוא שונא הומואים אז שיכתוב את זה מה איכפת לך ????

דבר שני אלו שאומרים שהומופוביה זה בגלל שמפחדים שבתוכם הם הומואים זה כבר בכלל לא נכון זה ההגנה היחידה שהמתרוממים המציאו להשפיל את את הנורמלים ... אני אישית לא איכפת לי ממתרוממים אבל אני בהחלט רוצה שיהיהו יותר מתרוממים ככה ישאר לנורמלים יותר בנות כוסיות :sbb4:

Mutant 05-12-07 23:25

ציטוט:

סתם, לפעמים צריך להימנע מהתבטאויות כאלו :fellow:

אם צריך אז צריך (:

slim shady 05-12-07 23:25

ציטוט:

ולמי ששאל למה זה מפריע לי ?
כי יש אנשים שונים וצריך לכבד אותם - הם אנשים בדיוק כמו כולנו .
ואני מכיר בחור שהוא לא סטרייט ,אבל הוא פשוט בנאדם זהב ואני מאחל לכולם להיות לפחות חצי ממנו .

אני מקווה שאתה מתכוון לחצי העליון.. :laughing:

אחי עזוב אותך שכל אחד ישים מה בראש שלו... מי שבאמת זה מפריע לו שיבוא ויגיד... בנתיים ברוך השם שלא עשני גיי אין פה כאלה אז אין לך מה להתרגש יותר מדי...

וחוץ מזה שלרוב בחברה פה תאמין לי שאין בעיה עם הומאים... יש להם בעיה עם המצעדים הפורובוקטיבים שלהם וכל החרא הזה שהם עושים שכופים את התרבות המגעילה (ותגיד שלא..) עלינו.. וזה באמת מגעיל ושגויי.. עם כל השאר אין לי בעיה..

Mutant 05-12-07 23:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mad_dog
שמע זה חופש הביטוי כמה שזה חרא זה מה שיש ... הוא שונא הומואים אז שיכתוב את זה מה איכפת לך ????

דבר שני אלו שאומרים שהומופוביה זה בגלל שמפחדים שבתוכם הם הומואים זה כבר בכלל לא נכון זה ההגנה היחידה שהמתרוממים המציאו להשפיל את את הנורמלים ... אני אישית לא איכפת לי ממתרוממים אבל אני בהחלט רוצה שיהיהו יותר מתרוממים ככה ישאר לנורמלים יותר בנות כוסיות :sbb4:

חופש הביטוי ? ככה התחילה השואה .
אם זה היה בנאדם אחד לא היתי פותח את האשכול,אבל ראיתי את זה אצל הרבה משתמשים בפורום.
פעם ראית או שמעת שהומו קילל ,השמיץ או פגע בסטרייט ?

Mad_dog 05-12-07 23:31

ציטוט:

אם זה היה בנאדם אחד לא היתי פותח את האשכול,אבל ראיתי את זה אצל הרבה משתמשים בפורום.

מה איכפת לך ???? פוגע בך שיורדים על הומואים ???

tima999 05-12-07 23:33

ציטוט:

להיות הומו זה מחלה....
אם הומו ישמיץ סטרייטים אז יהיה לו, כמו שאומרים אצלנו, "פיזדץ"

israel2290 05-12-07 23:33

מה םמפריע לך שאנחנו מפלגה נגד הומאים...
שנה הבאה במצעד הגאוום כל חברי הפורום שהם במפלגה הולכים לשם עם כל החרדים ודופקים לכל הגאים קטלות בתחת שילמדו לא לקבל בתחת

Mad_dog 05-12-07 23:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tima999
להיות הומו זה מחלה....
אם הומו ישמיץ סטרייטים אז יהיה לו, כמו שאומרים אצלנו, "פיזדץ"

האמת צודק הומו זה מחלה:bow: ... זה נגד הטבע

Mutant 05-12-07 23:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mad_dog
מה איכפת לך ???? פוגע בך שיורדים על הומואים ???

מה אתה מערב אותי ,זה לא פוגע בי , אבל אני מסביר לכם שזה אותו דבר כמו גזענות .
ולהוא שאמר שהומואים זאת מחלה, אנשים נולדים כאלה ואין מה לעשות ,גם אצל החיות יש "סטרייטים" ו"הומואים" ותאמין לי שיש הומואים שיעשו לכל סטרייט "פיזדץ".

Mad_dog 05-12-07 23:37

ציטוט:

מה אתה מערב אותי ,זה לא פוגע בי , אבל אני מסביר לכם שזה אותו דבר כמו גזענות .
ולהוא שאמר שהומואים זאת מחלה, אנשים נולדים כאלה ואין מה לעשות ,גם אצל החיות יש "סטרייטים" ו"הומואים" ותאמין לי שיש הומואים שיעשו לכל סטרייט "פיזדץ".

למה אתה מעלה את הנושא הזה היה סבבה אף הומו לא קפץ :diractor:

וזה לא גזענות בכלל לא מתרוממים הם לא גזע הם מקבלים גזע מאחורה אבל ...

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:28.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ