ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   גלריות הגולשים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=6)
-   -   הערכת אחוזי שומן והתייעצות.. (https://israelbody.com/showthread.php?t=58980)

OFERR 05-09-09 05:00

הערכת אחוזי שומן והתייעצות..

טוב אז ביומיים שאני פה הספקתי ללמוד המון.. לפני כן לא היה לי כלל מושג וכיוון וחשבתי שהכל זה גנטיקה ואי אפשר בשום מצב להוריד כרס קטנה או קצת שומן מאיזורים כאלה ואחרים בגוף..
חשבתי שפותרים את זה בדיאטה קיצונית עם כמה שפחות קלוריות [פחות ייחסתי חשיבות לחלבונים ולאבות המזון וכו.. אני "מתאמן" כבר לאורך תקופה ארוכה בבית אבל גם עם הפסקות די ארוכות באמצע..]

מתאמן הכוונה כפיפות בטן ושכיבות שמיכה, לא הרבה מעבר לזה.. בעבר הרחוק עבדתי קצת על הידיים והכתפיים עם משקולות של 5-7 קילו.
אבל מעולם לא היה לי תפריט מסודר וצריכת חלבונים מספקת וקבועה, לפחות בדיעבד..

אז כמה אחוזי שומן בערך? ועד כמה לרדת?
http://img30.imageshack.us/img30/7466/p04090916219.jpg

שמח שמצאתי אותכם :Embarrassment:

Mr.O 05-09-09 05:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי oferr (הודעה 910846)
טוב אז ביומיים שאני פה הספקתי ללמוד המון.. לפני כן לא היה לי כלל מושג וכיוון וחשבתי שהכל זה גנטיקה ואי אפשר בשום מצב להוריד כרס קטנה או קצת שומן מאיזורים כאלה ואחרים בגוף..
חשבתי שפותרים את זה בדיאטה קיצונית עם כמה שפחות קלוריות [פחות ייחסתי חשיבות לחלבונים ולאבות המזון וכו.. אני "מתאמן" כבר לאורך תקופה ארוכה בבית אבל גם עם הפסקות די ארוכות באמצע..]

מתאמן הכוונה כפיפות בטן ושכיבות שמיכה, לא הרבה מעבר לזה.. בעבר הרחוק עבדתי קצת על הידיים והכתפיים עם משקולות של 5-7 קילו.
אבל מעולם לא היה לי תפריט מסודר וצריכת חלבונים מספקת וקבועה, לפחות בדיעבד..

אז כמה אחוזי שומן בערך? ועד כמה לרדת?
http://img30.imageshack.us/img30/7466/p04090916219.jpg

שמח שמצאתי אותכם :embarrassment:

אל תעשה עכשיו שום חיטוב או משהו בסגנון.
ברור לעין שאין עליך מספיק מאסת שריר ולכן אתה צריך להיכנס למאסה ולהעלות עליך קצת בשר.
ממליץ לך להירשם לחדר כושר - אתה תתקדם הרבה יותר מהר.

fatmanscoop 05-09-09 09:54

מומלץ לך להירשם לחדר כושר .. לצרוך כמה אבקות חלבונים שיסיעו לך בהמשך במאסה רצחנית
בהצלחה בהמשך!

yogiyogi 05-09-09 10:04

לא לעשות חיטב מפה.
תעשה מסה תצבור קצת מסת שריר ואז תעשה חיטוב

OFERR 05-09-09 13:03

אולי לא הייתי הכי ברור אבל אני לא רוצה להתנפח להיות באלדי-בילדר או משהו בסגנון.. רק לחטב קצת את הגוף בעיקר חזה ובטן קודם כל..
לא יודע עד כמה רואים בתמונה אבל יש כרס קטנה שדי מפריעה לי וגם לקוביות לבלוט.. גם קצת בחזה ובעוד חלקים בגוף וזה מאוד מפריע..

אני רק אחרי דיאטה לא קטנה ואני חושש שעם מאסה אני אעלה שוב במשקל - בלי שום חיטוב..
אז הייתי מעדיף להתחיל קודם עם החיטוב ולהשיל את אחוזי השומן המיותרים(אה ועוד לא קיבלתי הערכה) עד הסוף ולבנות את הבסיס למאסה..
אני טועה?

ניר.מ. 05-09-09 14:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי oferr (הודעה 910915)
אולי לא הייתי הכי ברור אבל אני לא רוצה להתנפח להיות באלדי-בילדר או משהו בסגנון.. רק לחטב קצת את הגוף בעיקר חזה ובטן קודם כל..
לא יודע עד כמה רואים בתמונה אבל יש כרס קטנה שדי מפריעה לי וגם לקוביות לבלוט.. גם קצת בחזה ובעוד חלקים בגוף וזה מאוד מפריע..

אני רק אחרי דיאטה לא קטנה ואני חושש שעם מאסה אני אעלה שוב במשקל - בלי שום חיטוב..
אז הייתי מעדיף להתחיל קודם עם החיטוב ולהשיל את אחוזי השומן המיותרים(אה ועוד לא קיבלתי הערכה) עד הסוף ולבנות את הבסיס למאסה..
אני טועה?

אין שום שומן להשיל..10 אחוז שומן..ואם אתה מתאמן גם הכי טוב שתוכל אני בספק אם תגיע לשמינית מבודיבילדר אז אל תבלבל בשכל.
הסיבה למראה של הגוף שלך היא שאין עליך מאסת שריר בכלל- אימונים במכון של ככה חודשיים טובים יביאו אותך למצב ממוצע של בנאדם רגיל שלא מתאמן

blind sniper 05-09-09 14:29

אין לך בשביל מה להתחיל חיטוב אם המסת שריר שלך לא מספקת. אם תכנס עכשיו לחיטוב אתה סתם תרזה, אתה גם ככה די רזה, הכרס הקטנה הזו לא אומרת כלום, זה סה"כ שומן שאתה מוריד בתקופת חיטוב.
תתחיל להתאמן באופן סדיר, תרשם לחד"כ לך משהו כמו 4 פעמים בשבוע..תאכל ארוחות טובות, משביעות ומזינות דגש על חלבון ופחמימה, עד שהגוף יקבל צורה, רק אחרי תקופה (די ארוכה) שהגוף כבר בנה מסת שריר, תוכל להתחיל בחיטוב (הורדת אחוזי שומן).
בהצלחה!

OFERR 05-09-09 20:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניר.מ. (הודעה 910948)
אין שום שומן להשיל..10 אחוז שומן..ואם אתה מתאמן גם הכי טוב שתוכל אני בספק אם תגיע לשמינית מבודיבילדר אז אל תבלבל בשכל.
הסיבה למראה של הגוף שלך היא שאין עליך מאסת שריר בכלל- אימונים במכון של ככה חודשיים טובים יביאו אותך למצב ממוצע של בנאדם רגיל שלא מתאמן

אתה יודע, זה מסוג ההודעות שאתה אומר "טוב אז עכשיו אני אראה לו שאני יכול"
אבל אני לא רוצה.. זאת לא המטרה שלי בפיתוח הגוף.. לא רוצה להיות מפלצת מאסיבית..
ומה הסיפור להיות באדיבילדר? צריך דוקטורט בשביל זה?
היום כל חרגול בן 14 יכול ללכת כמה פעמים בשבוע לחדר כושר ולהתנפח..

אולי התמונה לא הייתה הכי ברורה או שפשוט כל השומן הצטבר באיזון הבטן אבל בתור אחד שמכיר את הגוף, אז כן יש עוד כמה אחוזי שומן להוריד..
לי קצת יותר חשוב שהקוביות והחזה יהיו בולטים ולכן אני רוצה להוריד קצת אחוזי שומן.. על המאסה יהיה אפשר לעבוד באותה מידה אחר כך לא?

אשמח לעוד דעות.. חשוב לי לקבל את ההחלטה הנכונה[בהתאם למטרות שלי] ולהתחיל לעבוד על תפריט..

OFERR 05-09-09 20:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי blind sniper (הודעה 910949)
אין לך בשביל מה להתחיל חיטוב אם המסת שריר שלך לא מספקת. אם תכנס עכשיו לחיטוב אתה סתם תרזה, אתה גם ככה די רזה, הכרס הקטנה הזו לא אומרת כלום, זה סה"כ שומן שאתה מוריד בתקופת חיטוב.
תתחיל להתאמן באופן סדיר, תרשם לחד"כ לך משהו כמו 4 פעמים בשבוע..תאכל ארוחות טובות, משביעות ומזינות דגש על חלבון ופחמימה, עד שהגוף יקבל צורה, רק אחרי תקופה (די ארוכה) שהגוף כבר בנה מסת שריר, תוכל להתחיל בחיטוב (הורדת אחוזי שומן).
בהצלחה!

אני מבין מה אתה מנסה להגיד.. מצד שני, אני גם לא רוצה לעלות במשקל.. רק עכשיו ירדתי לא מעט קילוגרמים..
אז אולי אין מה לחטב כרגע.. אבל עדיין אני רוצה לרדת לפחות מ10% שומן, לאיזור ה8-9, אף על פי שאין לי ממש מושג כמה אני כרגע פחות או יותר..
ככה שגם אם לא יהיו קוביות ושרירים בבטן, לפחות יהיה להם איך לצאת ולא יהיה שומן..

מקווה שאני מספיק ברור אבל מודה שאני מאוד חדש בתחום.. :confused:
ומצטער אם לא התנסחתי טוב בהתאם לנסיבות.

ניר.מ. 05-09-09 22:08

ציטוט:

פורסם במקור על ידי oferr (הודעה 911154)

אולי התמונה לא הייתה הכי ברורה או שפשוט כל השומן הצטבר באיזון הבטן אבל בתור אחד שמכיר את הגוף, אז כן יש עוד כמה אחוזי שומן להוריד..
לי קצת יותר חשוב שהקוביות והחזה יהיו בולטים ולכן אני רוצה להוריד קצת אחוזי שומן.. על המאסה יהיה אפשר לעבוד באותה מידה אחר כך לא?

אשמח לעוד דעות.. חשוב לי לקבל את ההחלטה הנכונה[בהתאם למטרות שלי] ולהתחיל לעבוד על תפריט..

בדיוק מה שמאסה תעשה
אני חותם לך שלא תהיה מפלצת מאימונים בחד"כ

blind sniper 05-09-09 22:39

אחי אתה מפספס פה משהו חשוב.
שוב אתה תתחטב (=תרזה) יהיו לך קוביות אבל אתה תראה אנורקס. אם זה מה שאתה רוצה אז לבריאות.
אתה צריך מאסה ודחוף. אתה צריך להעלות משקל (שריר לא שומן!!).
אני מבין בדיוק למה אתה חותר ולאיזה תוצאות אתה שואף, אני יודע שאתה לא רוצה גוף של באדיבלדר..אתה רוצה גוף חטוב ויפה. אך לפני הכל הגוף צריך צורה ומסה שאותה הוא הופך לשריר.

menib13 06-09-09 00:33

איזה חיטוב בראש שלך אחי תעשה דחוף מאסה חזקהה

JaSoN.B 06-09-09 03:09

ציטוט:

בא לי להביא לך כזאת בעיטה שאתה לא תבין מאיפה זה בא לך באמא שלי...שונא שמזלזלים

moo 06-09-09 03:14

תשמע אין לך מה לחטב
אם תוריד את המעט שומן שיש עליך זה לא שיראו לך קוביות או חזה
סתם תהיה דחליל עם פסים בבטן

תרשם לחדר כושר
תתחיל לאכול יותר ולהתאמן חזק
אחרי שתגדל ותצבור קצת שריר אם תרצה תחטב
עכשיו לחטב זה בגדר אנורקסיה...

OFERR 06-09-09 07:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jason.b (הודעה 911368)
בא לי להביא לך כזאת בעיטה שאתה לא תבין מאיפה זה בא לך באמא שלי...שונא שמזלזלים

אם ככה, אתה מוזמן לפנות לניר.מ היקר, לא אני נכנסתי לנושא הזה אם שמת לב..
ואוקיי אני מתחיל להבין על מה אתם מדברים.. התחלתי לקבל קצת כיוון אבל עדיין זה מפנה אותי לדילמות חדשות בעבודה על המאסה..

אז אומנם עולים במשקל, אבל לא עולים כלל באחוזי השומן? לפחות לא בפנים ובשאר הגוף'?
חוץ מזה, אני יודע כמה תורם החדר כושר אבל לצערי אין לי אפשרות להירשם כרגע וזה יתאפשר רק עוד כמה חודשים..
שבזמן הזה אני מעדיף לעבוד על הבסיס לבד בבית אם זה אפשרי להתאמן ככה על המאסה עם הממצאים שיש לי? משקולות, מתח.. לפחות בינתייים..

ובכללי כשמדברים על המאסה, הגוף צובר אותה רק על השרירים שאני מתאמן, לא?
החשש העיקרי שלי כמו שהסברתי זה להיראות מלא שוב, ולחזור עוד פעם כמה מידות אחורה.. כי בכל זאת, זאת עלייה במשקל, שאני עדיין מנסה להבין כמה אחוזים ממנה זה שריר וכמה זה שומן..

תודה לכל העונים.. אתם בהחלט עוזרים ומקדמים אותי בנושא החשוב הזה..

king l8 06-09-09 15:53

אחי תרביץ במסה

ניר.מ. 06-09-09 19:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי oferr (הודעה 911390)
ואוקיי אני מתחיל להבין על מה אתם מדברים.. התחלתי לקבל קצת כיוון אבל עדיין זה מפנה אותי לדילמות חדשות בעבודה על המאסה..

אז אומנם עולים במשקל, אבל לא עולים כלל באחוזי השומן? לפחות לא בפנים ובשאר הגוף'?
חוץ מזה, אני יודע כמה תורם החדר כושר אבל לצערי אין לי אפשרות להירשם כרגע וזה יתאפשר רק עוד כמה חודשים..
שבזמן הזה אני מעדיף לעבוד על הבסיס לבד בבית אם זה אפשרי להתאמן ככה על המאסה עם הממצאים שיש לי? משקולות, מתח.. לפחות בינתייים..

החשש העיקרי שלי כמו שהסברתי זה להיראות מלא שוב, ולחזור עוד פעם כמה מידות אחורה.. כי בכל זאת, זאת עלייה במשקל, שאני עדיין מנסה להבין כמה אחוזים ממנה זה שריר וכמה זה שומן..

אחי אני זילזלתי?
תגיד לי מה אני בכלל עונה לך בכלל לך תבלע אסטרואידים ואפקות ניפוח? אני מנסה לעזור לך ולהסביר לך ובמקום זה אתה מזלזל במה שאנחנו עושים ולא לוקח שום עיצה..לך ראש בקיר תהנה.
מה שאץה מבקש זה כמו לבקש ללכת שמאלה וגם ימינה -->אי אפשר להיראות כמו שאתה רוצה איך שאתה רוצה

ניר.מ. 06-09-09 20:04

ציטוט:

1.לא רציתי לנסות לאתגר אותך אל תוציא את דברי מהקשרם....כל מה שאני בעצם אומר לך זה שלא תגיע לגוף "מגעיל" (לפי מה שאתה חושב) אם תתאמן בכיף שלך
2. בתור אחד שרואה מידי יום חרגולים למיניהם הולכים לחד"כ זה לא כל כך פשוט כמו שאתה חושב וזה באמת זילזול במה שאנחנו עוסקים בו
3. אין לך אחוז שומן גבוה- הסיבה למראה הזה זוהי הצטברות שומן במקומות מסוימים בגלל מבנה גוף לא משו אבל אתה יכול לטשטש עד להעלים את זה עם מאסה ואימונים

ניר.מ. 06-09-09 20:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי oferr (הודעה 911390)

אין לי מושג למה אחרי שעזרתי לך כבר ובמקום לנסות להבין אותי אתה מאשים אותי בזילזול אבל אם כבר אז........
בקשר לחלק המודגש למאמן מתחיל יש יתרון שמאפשר לו לעלות במאסת שריר בצורה מאוד נקייה עד נקייה לחלוטין (אני לא אחפור עם מונחים) ככה שבהתחלה אין לך מה לחשוש בעלייה בשומן וגם עם תפריט לא הכי מסודר אפשר להגיע לתוצאות (עדיין צריך תפריט עם שמץ של היגיון)

OFERR 07-09-09 00:54

אני האחרון שמזלזל בפיתוח גוף ובללכת לחדר כושר וכל מה שקשור לזה..
אם זה לא היה מעניין אותי, הייתי נכנס לפה ביכלל?
אתה ישר קפצת והספדת בלי סיבה.. ואתה עוד ממשיך להתווכח על זה.
ציטוט:

ואם אתה מתאמן גם הכי טוב שתוכל אני בספק אם תגיע לשמינית מבודיבילדר אז אל תבלבל בשכל.
הרי ברור שכל אחד שלוקח ברצינות את העסק גם לחלק המקצועי ויש לו כוח רצון והתמדה, יכול להגיע תוך כמה שנים של אימונים לרמות גודל גבוהות מאוד ואף להתחרות..
כולם הרי מתחילים מ0.. אף אחד לא נולד טבעי עם ריבועים בבטן והיקף יד של 50.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:29.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ