ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   אלון גבאי טוען שהוא וג'ף סעיד טבעיים (https://israelbody.com/showthread.php?t=79326)

שאקד 02-06-13 22:35

אלון גבאי טוען שהוא וג'ף סעיד טבעיים

https://www.youtube.com/watch?v=xjqpePvZxxI
אם לא קשור לכאן, תעבירו.

The phenomenon 03-06-13 10:48

סרטון משכנע יש לומר.
אבל.... לא יודע.

alpha 03-06-13 18:58

נו ו? מה אתה רוצה להגיד? תלמד להתאמן תלמד לאכול תישן טוב תקפיד 24.7 במשך כמה שנים גם אתה תהיה טוב
תפסיקו לחפש איפה לא

guyeee 03-06-13 21:18

תאמת שקצת קשה לדעת. הוא עשה תסרטון הזה וניראה שהוא מדבר אמת ולא משקר. מצד שני, הגוף שלו. עד כמה זה באמת אפשרי להגיע לגוף כזה בטבעי?

מישהו כתב שהוא חושב שלאלון אין בעיה להגיד שהוא לא טבעי הבעיה היא שאנשים חושבים שאם אתה לוקח סטרואידים זה עושה בשבילך את כל העבודה ואתה לא צריך להשקיע באימונים ובאוכל. שזאת טעות מוחלטת. אז ככה שאם אלון יגיד שהוא לא טבעי אז אנשים יגידו "מה הפלא הוא לא טבעי. אם אני אקח סטרואידים אני גם יראה ככה".

אלברט ברכה 03-06-13 21:57

תמשיכו להיות נאיביים.
בגלל זה אתם נראים כמוהו, נכון?

the raccoon 03-06-13 22:36

די עם בלבולי הביצים יא אללה
אי אפשר לשמר מסת שריר גבוהה באחוז נמוך בלי חומרים
מה כל הקשקושים האלה

אלברט ברכה 03-06-13 22:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the raccoon (הודעה 1167184)
די עם בלבולי הביצים יא אללה
אי אפשר לשמר מסת שריר גבוהה באחוז נמוך בלי חומרים
מה כל הקשקושים האלה

אחי
עם התמדה, השקעה והפצצה - אפשר להשיג הכל!

Gaga1234 03-06-13 23:44

לא משנה כמה תקנאו כמה תלכלכו הבנאדם לא נגע בחומרים
ואפשרי להגיע לגוף יותר טוב משלו בלי חומרים הבנאדם שוקל 80קילו על 1.76 על 8-7% זה אפשרי טבעי ועוד איך..
אנשים בלי תוצאות רק יודעים לקנא וללכלך זה הכי קל.
הבנאדם לא נגע בחומרים נקודה זה לא גוף של בנאדם שלוקח סטרואידים אמרתי את דעתי בפוסטים אחרים בנאדם שמ 2010 לא עשה שיפור משמעותי לא לוקח סטוראידים נקודה..

אלברט ברכה 04-06-13 00:16

צחי לדעתי בפעם הבאה שאתה מוצץ לו תשתדל לא לבלוע את כל השפיך אלא לשמור דגימה כדי שנוכל לשלוח אותה למעבדה ולבדוק את הסוגיה אחת ולתמיד.

Gaga1234 04-06-13 01:30

אלברט ידוע שאתה שחיף במציאות וכנראה שאן לך תוצאות אבל,
זה שאתה כזה לא אומר שאתה יכול לקרוא לכל אחד מוזרק.
יש אנשים שמצליחים להתקדם הגוף של אלון זה לא רמה של בנאדם שמזריק זה שיש לו גוף אסטתי ואיכות שריר והפרדות והכל זה גנטיקה טובה נטו..
אני שונא כל פעם להכנס לויכוח הזה אבל מ 2010 הבנאדם עם אותו גוף תעקבו אחרי אשכולות שלו מה האינטרס שלו לשקר?..
עזבו בצד שהוא מתאמן 10-ש-נ-י-ם זה בלתי אפשרי להגיע לגוף כזה בתקופת זמן כזאת? להזכיר הוא שוקל 80קילו על 1.76 על 7-8% שומן מה קשה כל כך להגיע לזה כטבעי חח..
? איפה אתם חיים איפההה...
ומה הבעיה לשמור על אחוז שומן נמוך בלי להזריק לא הבנתי חחח לאכול נטרלי להכניס מספיק חלבון ולהתאמן כבד
ממש קשה ..

nadavmoore 04-06-13 01:34

יש פה עניין של מה הוא מגדיר כסטרואידים, יכול להיות שטסט הוא לא מזריק. אבל אני ב100 אחוז בטוח שהוא על מליון ואחד שורפי שומן (יש מצב על gh גם, שזה הורמון גדילה שהרבה לא מחשיבים כ"סטרואיד") הבעיה פה היא בהגדרות לא באמת\שקר.
הוא לא הגיע לרמה כזאת של חיטוב ונשאר ככה לאורך זמן רק מלאכול קוטג' כל היום. תפסיקו להיות תמימים חוץ מזה בסרט מי שיודע לזהות בן אדם שמשקר לפי עיוותים בפנים ידע לזהות שהוא משקל כמעט כל משפט שני שלו.

בכל מקרה שיהיה לו בכיף, גם ככה הוא עושה כסף ונהנה מהחיים אז מה אכפת לו להגיד שהוא טבעי!?
אני מאחל לו רק בהצלחה ולכם שלא תמשיכו לחיות בסרט

DaSpider 04-06-13 05:59

מה אכפת לכם? איך זה יעזור או יפריע לכם בחיים אם הוא טבעי או לא? טבעי? שיבושם לו ואפשר להמשיך בחיים. לא טבעי? גם.

the raccoon 04-06-13 09:14

חח נדב איפה לקחת קורסים בהבעות פנים ?
צחי יא קרציה , תראה לי אדם אחד טבעי כמוהו בכל הארץ .
להיות 7 אחוז שומן , בלי להיות קטבולי , זה בלתי אפשרי .

Gaga1234 04-06-13 14:03

סתכל על נתונים יבשים שלו 80קילו על 1.76 על אחוז שומן נמוך שהוא 7-8 זה נתונים של בנאדם טבעי..
כל המבנה שלו הבטן ההפרדות והאסטתיקה זה נטו גנטיקה טובה ואחוז שומן נמוך.
זה נתונים של בנאדם טבעי ואפשר לשמור על אחוז שומן נמוך לא כולם עולים באחוזי שומן באימונים שלהם
יש כאלה שכן יש כאלה שכמעט ולא בגלל גנטיקה טובה.

OfirD 04-06-13 14:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי daspider (הודעה 1167208)
מה אכפת לכם? איך זה יעזור או יפריע לכם בחיים אם הוא טבעי או לא? טבעי? שיבושם לו ואפשר להמשיך בחיים. לא טבעי? גם.

צודק!
למי אכפת?
גם אם הוא מזריק דליים של חומרים, וגם אם הוא טבעי, הוא עדיין נראה מעולה (בעצם שניהם).

המשפט "זה הכל סטרואידים" זה רק משפט שנועד להשתיק את המצפון שלנו. בתת מודע אנחנו חושבים "זה שאני לא נראה כמוהו זה לא כי אני עצלן, זה כי הוא מזריק".

the raccoon 04-06-13 15:26

לאפחד אין את היכולת להיות 6-8 אחוז שומן , עם מסת שריר מאוד מפותחת ולשמר את זה . סוף פסוק

OfirD 04-06-13 16:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי the raccoon (הודעה 1167222)
לאפחד אין את היכולת להיות 6-8 אחוז שומן , עם מסת שריר מאוד מפותחת ולשמר את זה . סוף פסוק

ונניח שהם לוקחים קלן בכמות שמספיקה להרזות פיל, ומזריקים 9 ליטר של סוסטנון ווינסטרול מדי יום,
זה משנה משהו? זה ממעיט מההישג שלהם? זה עושה אותם פחות שריריים?
כל הדיון הזה מיותר.

No_Troll 04-06-13 21:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Gaga1234 (הודעה 1167220)
סתכל על נתונים יבשים שלו 80קילו על 1.76 על אחוז שומן נמוך שהוא 7-8 זה נתונים של בנאדם טבעי..
כל המבנה שלו הבטן ההפרדות והאסטתיקה זה נטו גנטיקה טובה ואחוז שומן נמוך.
זה נתונים של בנאדם טבעי ואפשר לשמור על אחוז שומן נמוך לא כולם עולים באחוזי שומן באימונים שלהם
יש כאלה שכן יש כאלה שכמעט ולא בגלל גנטיקה טובה.

יא ילד כאפות

haas 04-06-13 22:43

אתם אשכרה חושבים שזה יקדם אותכם לאנשהו אם תמשיכו לבלבל תמוח בלי סוף אם הם טבעיים או לא טבעיים ...

אלברט ברכה 04-06-13 23:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gaga1234 (הודעה 1167202)
אלברט ידוע שאתה שחיף במציאות וכנראה שאן לך תוצאות אבל,
זה שאתה כזה לא אומר שאתה יכול לקרוא לכל אחד מוזרק.
יש אנשים שמצליחים להתקדם הגוף של אלון זה לא רמה של בנאדם שמזריק זה שיש לו גוף אסטתי ואיכות שריר והפרדות והכל זה גנטיקה טובה נטו..
אני שונא כל פעם להכנס לויכוח הזה אבל מ 2010 הבנאדם עם אותו גוף תעקבו אחרי אשכולות שלו מה האינטרס שלו לשקר?..
עזבו בצד שהוא מתאמן 10-ש-נ-י-ם זה בלתי אפשרי להגיע לגוף כזה בתקופת זמן כזאת? להזכיר הוא שוקל 80קילו על 1.76 על 7-8% שומן מה קשה כל כך להגיע לזה כטבעי חח..
? איפה אתם חיים איפההה...
ומה הבעיה לשמור על אחוז שומן נמוך בלי להזריק לא הבנתי חחח לאכול נטרלי להכניס מספיק חלבון ולהתאמן כבד
ממש קשה ..

נכון, בגלל זה אתה נראה כמוהו ולא כמו ילד סומלי יא מעפן

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:35.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ