ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   מרגיש עיף באימונים (חיטוב) (http://israelbody.com/showthread.php?t=76110)

matany001 30-06-12 19:18

מרגיש עיף באימונים (חיטוב)

זה היום השני שלי כולה מאז שהתחלתי עם החיטוב, ואני מרגיש שקשה לי מאוד להתאמן.
השרירים שלי חלשים, אני רועד כזה, ואין לי מספיק אנרגיה באימונים

ברור שזה בגלל שאני מכניס הרבה פחות קלוריות ביום, אבל איך אני אמור להמשיך להתאמן ככה? שאני מרגיש עייף כל האימון ולא מגיע למה שהגעתי לפני שהתחלתי לשמור באוכל..

יש שיטה שתביא לי אנרגיה באימונים? (בלי לאכול פחמימות)

אני שותה גם כדורים שורפי שומן שיש בהם קפאין, שזה אמור לתת לי מרץ אבל זה לא עושה כלום.

matany001 02-07-12 01:55

מה אתם לא כזה אוהבים לעזור פה אה?

אופטימוס_פריים 02-07-12 09:13

תנסה לא לקחת את הכדורים כמה ימים ותראה אם עדיין אתה רועד באימון. לדעתי זה לחץ דם גבוה מידי.

shaych 02-07-12 09:13

יכול להיות שאתה הורדתה את הפחממות בצורה קיצונית מידי.
אפשר לדעת פרטים: גיל, גובה, משקל, אחוז שומן וכמה פחממות אתה אוכל ביום?

jessic 02-07-12 11:36

תזונה בעיצוב גוף דומה לתזונה בבנית שריר???

talp 02-07-12 16:15

אז תשתה קפאין ולא כדורים שיש בהם קפאין...
ובחיטוב מורידים במשקלים אין מה לעשות.

matany001 03-07-12 00:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shaych (הודעה 1136581)
יכול להיות שאתה הורדתה את הפחממות בצורה קיצונית מידי.
אפשר לדעת פרטים: גיל, גובה, משקל, אחוז שומן וכמה פחממות אתה אוכל ביום?

שמע אני יש לי בעיה, אני נמצא אפילו בתת משקל.. אני אמור להראות שטוח בבטן (אנשים אחרים עם משקל מו שלי, עם בטן שטוחה)

משקל: 69
גובה: מטר שבעים ושבע.
גיל 18 ומה חודשים.
אחוז שומן? אין לי מושג תגיד לי אתה..

תמונה 1: http://srv1.jpg.co.il/7/4ff209d5d6c02.jpg
תמונה 2: http://srv1.jpg.co.il/3/4ff20a1045ae5.jpg
תמונה 3 (שאני מתכופף) : http://srv1.jpg.co.il/9/4ff20a5842ff5.jpg

וואלה אחי, ירדתי 15 קילו, רואים עלי שרזיתי אבל לא משנה מה אני ושה לא רואים בטן שטוחה, חייב להיות שם כפלים, ויש לי שרירים בבטן אני מתאמן המון פשוט השומן שם :\

קיצור כמה אחוזי שומן?
ונקווה שהכדורים האלה יעזרו.

shaych 03-07-12 12:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי matany001 (הודעה 1136612)
שמע אני יש לי בעיה, אני נמצא אפילו בתת משקל.. אני אמור להראות שטוח בבטן (אנשים אחרים עם משקל מו שלי, עם בטן שטוחה)

משקל: 69
גובה: מטר שבעים ושבע.
גיל 18 ומה חודשים.
אחוז שומן? אין לי מושג תגיד לי אתה..

תמונה 1: http://srv1.jpg.co.il/7/4ff209d5d6c02.jpg
תמונה 2: http://srv1.jpg.co.il/3/4ff20a1045ae5.jpg
תמונה 3 (שאני מתכופף) : http://srv1.jpg.co.il/9/4ff20a5842ff5.jpg

וואלה אחי, ירדתי 15 קילו, רואים עלי שרזיתי אבל לא משנה מה אני ושה לא רואים בטן שטוחה, חייב להיות שם כפלים, ויש לי שרירים בבטן אני מתאמן המון פשוט השומן שם :\

קיצור כמה אחוזי שומן?
ונקווה שהכדורים האלה יעזרו.

אתה נראה משהו כמו 15% שומן.
קודם כל, יפה שירדתה 15 קילו אך עדין אתה לא מוגדר בתת משקל.
כדי לרדת 15 הגוף צריך להיות תקופה ארוכה בגרעון קלורי מה שגורם לעייפות מצטברת.
לפי התמונות אני רואה שאין לך מסה מכיוון שהיתה בגרעון קלורי כל תקופת האימון.
הייתי ממליץ לך לעזוב כרגע את החיטוב לצבור קצת מסה להגיע ל-75 קילו בערך ואז החזרה לחיטוב תהיה לך הרבה יותר קלה ואפקטיבית.

אתה מתאמן בבית או בחדר כושר?
איך בנוי האימון שלך?
כיצד התפריט שלך בנוי היום?

YoeL-BB 03-07-12 16:19

תיקח קריאטין עם קפאין או פורמולת קריאטין

matany001 03-07-12 19:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shaych (הודעה 1136627)
אתה נראה משהו כמו 15% שומן.
קודם כל, יפה שירדתה 15 קילו אך עדין אתה לא מוגדר בתת משקל.
כדי לרדת 15 הגוף צריך להיות תקופה ארוכה בגרעון קלורי מה שגורם לעייפות מצטברת.
לפי התמונות אני רואה שאין לך מסה מכיוון שהיתה בגרעון קלורי כל תקופת האימון.
הייתי ממליץ לך לעזוב כרגע את החיטוב לצבור קצת מסה להגיע ל-75 קילו בערך ואז החזרה לחיטוב תהיה לך הרבה יותר קלה ואפקטיבית.

אתה מתאמן בבית או בחדר כושר?
איך בנוי האימון שלך?
כיצד התפריט שלך בנוי היום?

אחי ירדתי 15 קילו בלי דיאטה אחת, רק ריצות ארוכות..
ומה זאת אומרת אין לי מסה יענו גודל? אחי יש לי שרירים, לדעתי אפילו מפותחים הבעיה שהשומן מסתיר אותם.
ולמה אם אני יעלה ל75 קילו יהיה לי יותר קל להוריד את אחוזי השומן?

אני מתאמן בחדר כושר כל יום (כל יום שרירים אחרים)
ופעם ביומיים ריצה, ומשתדל לאכול בריא. תקופות שכן, תקופות שפחות..
ציטוט:

פורסם במקור על ידי YoeL-BB (הודעה 1136640)
תיקח קריאטין עם קפאין או פורמולת קריאטין

כרגע אני לוקח שורף שומן Xenadrine Extreme

entranz 04-07-12 13:47

אוקיי אז ככה, קודם כל יום שני בחיטוב מה שאתה מרגיש זה לא נראה לי בגלל החיטוב אולי זה בגלל שינה לא טובה או כל דבר אחר.
זה לא הגיוני תוך יומיים להתחיל להרגיש את האפקט של הירידה בכח ברמה שאתה תיארת...
מה שכן גם יכול להיות שבאמת אתה קיצצת בהגזמה את התפריט שלך שזה לא טוב, צריך בהדרגה להוריד.
בכל מקרה, לפי מה שכתבת, בעניין הריצות הייתי ממליץ לך לעבור להליכות מהירות זה שומר יותר על מסת שריר או אם כבר ריצות הייתי הולך על אינטרוואלים שהם יותר אפקטיביים בשביל לשמור על מסת שריר ולשרוף שומן.
וגם זה שאתה מתאמן כל יום זה קצת מוגזם לדעתי... אני בטוח שגם אני הייתי מרגיש ככה חלש אם הייתי מתאמן ככה כל יום... גם כשהייתי עובד כל שריר ביום אחר לא הגעתי למצב כזה בחיים, אתה יכול בקלות לגרום לגוף שלך להיות במצב של אימון יתר מה שמוביל לעייפות וגרוע מזה, לפציעות. אז תזהר עם זה.
אני במקומך אפילו אם אתה על תוכנית abcd או abcde אפילו או לא משנה איזה תוכנית, לדעתי אל תעבור את ה5 אימונים בשבוע.... הגוף צריך מנוחה מדי פעם, אפילו שאתה עובד על דברים אחרים לגמרי....
ולגבי הכח, רק קפאין.
קריאטין לא כדאי זה מפוצץ נוזלים ואתה כרגע רוצה להתחטב אז לא הייתי ממליץ... ולדעתי רק בגלל שקיץ תעשה את החיטוב הזה אבל שתגיע לאחוז נמוך תתחיל עליית מסה נקייה... תן פוש עכשיו ולדעתי כבר בספטמבר תתחיל עליית מסה נקיה ואיכותית של 5-6 חודשים.

matany001 05-07-12 01:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי entranz (הודעה 1136677)
אוקיי אז ככה, קודם כל יום שני בחיטוב מה שאתה מרגיש זה לא נראה לי בגלל החיטוב אולי זה בגלל שינה לא טובה או כל דבר אחר.
זה לא הגיוני תוך יומיים להתחיל להרגיש את האפקט של הירידה בכח ברמה שאתה תיארת...
מה שכן גם יכול להיות שבאמת אתה קיצצת בהגזמה את התפריט שלך שזה לא טוב, צריך בהדרגה להוריד.
בכל מקרה, לפי מה שכתבת, בעניין הריצות הייתי ממליץ לך לעבור להליכות מהירות זה שומר יותר על מסת שריר או אם כבר ריצות הייתי הולך על אינטרוואלים שהם יותר אפקטיביים בשביל לשמור על מסת שריר ולשרוף שומן.
וגם זה שאתה מתאמן כל יום זה קצת מוגזם לדעתי... אני בטוח שגם אני הייתי מרגיש ככה חלש אם הייתי מתאמן ככה כל יום... גם כשהייתי עובד כל שריר ביום אחר לא הגעתי למצב כזה בחיים, אתה יכול בקלות לגרום לגוף שלך להיות במצב של אימון יתר מה שמוביל לעייפות וגרוע מזה, לפציעות. אז תזהר עם זה.
אני במקומך אפילו אם אתה על תוכנית abcd או abcde אפילו או לא משנה איזה תוכנית, לדעתי אל תעבור את ה5 אימונים בשבוע.... הגוף צריך מנוחה מדי פעם, אפילו שאתה עובד על דברים אחרים לגמרי....
ולגבי הכח, רק קפאין.
קריאטין לא כדאי זה מפוצץ נוזלים ואתה כרגע רוצה להתחטב אז לא הייתי ממליץ... ולדעתי רק בגלל שקיץ תעשה את החיטוב הזה אבל שתגיע לאחוז נמוך תתחיל עליית מסה נקייה... תן פוש עכשיו ולדעתי כבר בספטמבר תתחיל עליית מסה נקיה ואיכותית של 5-6 חודשים.

אוקי נאמץ את מה שאמרת תודה.
:)

OoOOO 05-07-12 15:23

אתם ציינתם שהוא 15 אחוז שומן, לפי זה אני מניח שצריכים לראות ריבועים או לפחות בטן מאוד חטובה.
יש לו דיי הרבה שומן בבטן יחסית לשאר הגוף ומעניין אותי איך אפשר להוריד את זה..(אני חושב שזה יעזור גם לפותח האשכול)

matany001 06-07-12 16:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ooooo (הודעה 1136725)
אתם ציינתם שהוא 15 אחוז שומן, לפי זה אני מניח שצריכים לראות ריבועים או לפחות בטן מאוד חטובה.
יש לו דיי הרבה שומן בבטן יחסית לשאר הגוף ומעניין אותי איך אפשר להוריד את זה..(אני חושב שזה יעזור גם לפותח האשכול)

בכל שאר הגוף אין לי בכלל שומן, מה שהצטבר בבטן זה שומן עיקש שקשה מאוד להוריד..

תמיד אחרי שהורדת המון הצמיג האחרון הוא הכי קשה להוריד, באמת אני לא יודע מה לעשות אני מצליח רק להוריד ק"ג אבל לא באחוזי שומן.

itaymadddd 07-07-12 02:05

גג אפשר לאכל יותר קלוריות ולעשות יותר אירובי

Xanadoo 08-07-12 00:11

אבל כעקרון בתקופת החיטוב מורידים קצת מעצימות האימונים.

gustavo 10-07-12 04:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי matany001 (הודעה 1136787)
בכל שאר הגוף אין לי בכלל שומן, מה שהצטבר בבטן זה שומן עיקש שקשה מאוד להוריד..

תמיד אחרי שהורדת המון הצמיג האחרון הוא הכי קשה להוריד, באמת אני לא יודע מה לעשות אני מצליח רק להוריד ק"ג אבל לא באחוזי שומן.

אתה לא יכול לשלוט איפה יצטבר לך השומן. לרוב מצטבר בבטן, יש כאלה שיש להם תחת גדול, יש כאלה שיש להם הרבה שומן בתאומים, כל אחד והשומן שלו.

באופן כללי מה שהחבר'ה אומרים לך פה הוא הגיוני. כדאי לך לעשות הרבה פחות אימונים, אני הייתי אומר יום כן, יום לא. גם אם זה קבוצת שרירים אחרת. ואפילו אם צריך מידי פעם יומיים- תקח. אומרים את זה פה כל פעם מחדש- שרירים נהרסים באימון ונבנים במנוחה.
וקח את הזמן. עשית שינוי מרשים מאוד אם ירדת 15 קילו- זה יפה מאוד! אתה לא שמן כבר, עכשיו תעבוד על השרירים, תבנה תפריט לפי המאמרים פה, בלי דיאטות קיצוניות. קח את הזמן.
קובי בריאנט (לא בודיבילדר, אבל עדיין ספורטאי אחד הגדולים) פעם אמר בראיון:
If they watch me train, running on a track, it doesn't look like I'm over-exerting myself. It's a consistency with which you do it, in other words, it's an every-day-thing. You have a program, and a schedule, and you have to abide by that, religiously. You just stick to it, and it's the consistency that pays off

אל תהרוג את עצמך, אבל תתמיד, ובסוף זה ישתלם.

matany001 14-07-12 20:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gustavo (הודעה 1136989)
אתה לא יכול לשלוט איפה יצטבר לך השומן. לרוב מצטבר בבטן, יש כאלה שיש להם תחת גדול, יש כאלה שיש להם הרבה שומן בתאומים, כל אחד והשומן שלו.

באופן כללי מה שהחבר'ה אומרים לך פה הוא הגיוני. כדאי לך לעשות הרבה פחות אימונים, אני הייתי אומר יום כן, יום לא. גם אם זה קבוצת שרירים אחרת. ואפילו אם צריך מידי פעם יומיים- תקח. אומרים את זה פה כל פעם מחדש- שרירים נהרסים באימון ונבנים במנוחה.
וקח את הזמן. עשית שינוי מרשים מאוד אם ירדת 15 קילו- זה יפה מאוד! אתה לא שמן כבר, עכשיו תעבוד על השרירים, תבנה תפריט לפי המאמרים פה, בלי דיאטות קיצוניות. קח את הזמן.
קובי בריאנט (לא בודיבילדר, אבל עדיין ספורטאי אחד הגדולים) פעם אמר בראיון:
If they watch me train, running on a track, it doesn't look like i'm over-exerting myself. It's a consistency with which you do it, in other words, it's an every-day-thing. You have a program, and a schedule, and you have to abide by that, religiously. You just stick to it, and it's the consistency that pays off

אל תהרוג את עצמך, אבל תתמיד, ובסוף זה ישתלם.

אבל לא משנה כמה אני אתאמן ויעשה ריצות תמיד ישאר לי השומן בבטן, אלא אם אני יתחיל לאכול בריא וכאן זה הבעיה שלי, כמעט כל יום אני במלחמה פנימית עם עצמי, מרגיש חלש שאני לא יכול לשלוט על עצמי. תמיד אני מתחיל לאכול בריא, כל יום אבקות חלבונים, שורפי שומן, לא אוכל שטויות, לאחר 4-5 ימים אני נופל למלכודת קטנה ואוכל משהו, ומשם זה מדרדר..
אני כבר לא יודע מה לעשות עם הקטע של האוכל.

רון 17-07-12 11:56

20-25 אחוז.. אין מצב 15
לי יש 14 ובקושי רואים שומן

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:00.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ