ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   (התנצלות)הגעתי למסקנה שטעיתי והחלטתי לפרוש<---- (https://israelbody.com/showthread.php?t=3396)

Night_Wolf 20-12-06 12:38

(התנצלות)הגעתי למסקנה שטעיתי והחלטתי לפרוש<----

טוב אז ככה...

אתמול רובכם סמתם לב על פוסט שהעלתי על "לחם בסופרמרקט" ועל התגובות הגזעניות שלי בזמן האחרון בפורום בעיקר כלפי אתיופים,אני יודע שנבלתי את הפה ואולי חלק מכם נפגע ואני רוצה לבקש על סליחה מכל אחד ואחד שפגעתי בו פה אני בד"כ לא בן אדם שמחפש לפגוע באנשים ואין לי כוונות רעות פשוט חלק מהדיעות שלי באו מכך שאותם האנשים שהייתי רגיל להשמיץ פה הם אלו שפגעו בי ועשו לי תמוות בתור ילד קטן ונער ובתקופה שהייתי שמן אני מודה שאני הגזמתי אם התגובות שלי וביישתי את ישראלבודי ומעל הכל גרמתי בלאגן רציני בפורום ולבן אדם מספר אחת פה שהוא אח בישבילי גיל גרנות

לסיכום אני רוצה להתנצל בפנים כל חברי הפורום ובפני כל האורחים שקוראים וקראו את הפוסט ומעתה ואילך אני לא אגיב יותר בפורום בצורא סתמית אני מחקתי את החתימה הפשיסטיתומעכשיו אני יבוא לפה אך ורק לבצע את המטרה שלי וזאת לתרום מהידע הצנוע שלי בפיתוח גוף בכל נושא שאני יכול ולהגיב לתמונות בזירת הגולשים!

שוב פעם לא הייתה לי כוונה באמת לפגוע באף אחד ולמרות שאני רבתי בזמן האחרון פה אם המון אנשים כל אחד פה הוא כמו בן משפחה שלי ואני רוצה להיתנצל
גיל אם אתה קורא תפוסט עכשיו אני מבקש סליחה בעיקר מימך אחי אם הייתי מפעיל תשכל שלי ויודע שהפוסט יגרום בעיות הייתי סותם את הפה

שיהיה לכולם יום טוב ומקוה שתסלחו לי מי שלא סולח שלא יחשוב שאני ישלול אותו אני תמיד יקבל אותו וילמד להעריך אותו

גלעד-nightwolf

gog 20-12-06 12:49

"לטעות זה אנושי, לסלוח זה אלוהי"

כל הכבוד אחי.

Der Metzgermeister 20-12-06 12:51

טוב לדעת שיש פה אנשים עם שכל.

Night_Wolf 20-12-06 13:08

לא צריך להיות אם שכל כדי להגיע למסקנה הזאת צריך להיות בן אדם שמבין ויודע מזה לפגוע באחרים ויודע מתי להפסיק פשוט מאוד

shahaflol 20-12-06 13:40

באמת יפה שאתה מתנצל, אבל יש לי הרגשה שאתה מתנצל רק כי גיל גרנות בא לפה והעיר על זה, כי כשאחרים העירו על זה אף אחד לא התייחס. אני ראיתי את הפוסט, ולא הגבתי בו כי זה היה מיותר אבל כשאמרו לכם שזה גזעני ומיותר מצדכם אף אחד לא טרח להתנצל.

Night_Wolf 20-12-06 13:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי shahaflol
באמת יפה שאתה מתנצל, אבל יש לי הרגשה שאתה מתנצל רק כי גיל גרנות בא לפה והעיר על זה, כי כשאחרים העירו על זה אף אחד לא התייחס. אני ראיתי את הפוסט, ולא הגבתי בו כי זה היה מיותר אבל כשאמרו לכם שזה גזעני ומיותר מצדכם אף אחד לא טרח להתנצל.

בהחלט גיל השפיע עלי הכי הרבה רוב האנשים שדברתי איתם פה אני לא מכיר אישית אבל את גיל כן ושבן אדם שבאמת קרוב אלייך מעיר לך ואומר לך תיראה איפה אתה חי ואיך אתה מדבר לפעמים אז "נופל האסימון" אבל בכל מקרה להיתנצלות שלי היא כלפיי כולם וכל מי שהשמצתי פה בפורום וגם כלפי גיל

Eagle 20-12-06 13:51

אתה לא צריך לפרוש,
מי שצריך לפרוש זה אלה שמדברים כמוך, ולא מבינים שהם טועים וממשיכים עם זה.

Night_Wolf 20-12-06 13:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Eagle
אתה לא צריך לפרוש,
מי שצריך לפרוש זה אלה שמדברים כמוך, ולא מבינים שהם טועים וממשיכים עם זה.

שאמרתי שאני פורש התכוונתי שאני פורש מכל הדיעות הגזעניות האלה פה בפורום כי הבנתי שזה סתם מקלקל אותו,אם חשבתה שמפיתוח גוף אני פורש אז טעיתה אחי אני לא עוזב את זה לא אחרי כל ההשקעה שלי

מתן18 20-12-06 13:56

אוקייייי עם כל הכבוד לגיל,שהוא אדם שכולנו מעריכים,זה שהוא כתב כמה מילים לא אומר שצריך לשנות דעה..ולאחוז בקרנות המזבח...

להזכירכם,גם עומרי טורבו,אדם עם שכל על הכתפיים הביא דעות די קיצוניות כך ש"אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו אזובי הקיר, אם לויתן בחכה הועלה מה יעשו דגי הרקק"

נקודה למחשבה.

Night_Wolf 20-12-06 13:59

ציטוט:

פורסם במקור על ידי מתן16
אוקייייי אם כל הכבוד לגיל,שהוא אדם שכולנו מעריכים,זה שהוא כתב כמה מילים לא אומר שצריך לשנות דעה..ולאחוז בקרנות המזבח לבקשת סליחה.

להזכירכם,גם עומרי טורבו,אדם עם שכל על הכתפיים הביא דעות די קיצוניות כך ש"אם בארזים נפלה שלהבת מה יגידו אזובי הקיר, אם לויתן בחכה הועלה מה יעשו דגי הרקק"

נקודה למחשבה.

הוא לא שינה לי ת'דיעות אבל זאת הדיעה שלו שהכי השפיעה עלי וגם אחרי הפוסט של הלחם הרגשתי מטומטם

מתן18 20-12-06 14:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
הוא לא שינה לי ת'דיעות אבל זאת הדיעה שלו שהכי השפיעה עלי וגם אחרי הפוסט של הלחם הרגשתי מטומטם

סבבה אחי אם ככה אתה מרגיש..

P-a-n-1-c 20-12-06 14:07

תוכלו להסביר בקצרה מה הלך באשכול כי ראיתי שאפילו גיל התעצבן

Bodybuilder 20-12-06 14:13

גלעד מה קרה ?
לא הבנתי ממה כול הבלגאן

סהר! 20-12-06 14:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gog
"לטעות זה אנושי, לסלוח זה אלוהי"

כל הכבוד אחי.

צודק
אין לי מה להוסיף

Gamerrrrr 20-12-06 14:49

גלעד, אתה מתנצל שהיו לך את הדיעות האלה?? או אתה מתנצל על שכתבת את הדיעות האלה בפורום??
יש הבדל

Night_Wolf 20-12-06 15:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
גלעד, אתה מתנצל שהיו לך את הדיעות האלה?? או אתה מתנצל על שכתבת את הדיעות האלה בפורום??
יש הבדל

אני מתנצל שכתבתי את הדיעות האלה בפורום,כנס למסנג'ר אני צריך לדבר איתך דחוף אחי!

אליאב קרייסלר 20-12-06 15:51

היה פה אשכול שגלעד רשם שהוא הלך לסופרמרקט וראה אנשים מגזע שונה נוגעים בלחם ובוחרים עם הידיים איזה הם רוצים לקחת וכו'... אחרי זה באותו פוסט התחילו לרדת על אנשים מאותו הגזע וללכלך עליהם (זה לפי מה שנראהלי)
בכל מקרה גלעד כל הכבוד אחי אוהבים אותך בישראלבאדי גם אם תדחוף סינטול לזרת :ph34r:

Night_Wolf 20-12-06 15:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
היה פה אשכול שגלעד רשם שהוא הלך לסופרמרקט וראה אנשים מגזע שונה נוגעים בלחם ובוחרים עם הידיים איזה הם רוצים לקחת וכו'... אחרי זה באותו פוסט התחילו לרדת על אנשים מאותו הגזע וללכלך עליהם (זה לפי מה שנראהלי)
בכל מקרה גלעד כל הכבוד אחי אוהבים אותך בישראלבאדי גם אם תדחוף סינטול לזרת :ph34r:

איך אני אוהב אותך כל היום אתה והסינטול שלך אליאב ולנטינו שכמותך:jockey:חחחחחחחחחחחחחח

OMRI-TURBO 20-12-06 16:20

אני מתנצל אם פגעתי במישהו בפורום המטרה של האשכולות שקשורות בגזע והמחקר שלו היא על מנת להעלות נושאים לדיון,בעל האתר לא רוצה שנעלה יותר את הנושא של מדעים/מחקרים או דעות שקשורות לגזע בגלל שזה פוגע בגולשים.

Gamerrrrr 20-12-06 16:21

סליחה שפגעתי במישהו באתר, וסליחה שהעלתי את דעותי באתר הזה.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:27.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ