ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   חלבון או גיינר? (https://israelbody.com/showthread.php?t=72756)

abff 22-07-11 18:36

חלבון או גיינר?

אלה המינונים הכלליים של תוכנית המסה שלי:
אנרגיה: 4240 קלוריות.
פחמימות: 340 גרם
חלבונים: 210 גרם.

השאלה היא האם אני צריך לאחר האימון גיינר או חלבון?

lifton 22-07-11 18:47

לא נראה לי..
אבל מה הגובה?כמה אתה שוקל?ואיזו תוכנית אימונים אתה עושה?

abff 25-07-11 16:43

גובה: 180 ס"מ.
משקל: 68 ק"ג.
תוכנית אימונים: Ab.
בנוסף לחדר כושר אני עושה שני אימוני mma בשבוע, שני אימוני שחייה, שני אימוני בטן ושני אימוני כושר פונקציונאליים.

IGOR 25-07-11 17:05

אתה לא צריך לא גיינר ולא חחלבון.לפי מה שכתבתה יוצא לך להכניס המון חלבון ופחמימה במשך היום שזה טוב.שמע אתה מתעסק המון בספורט. הכל מעולה חוץ מהקלוריות. בגלל שאתה גם שוחה גם אימון mma וגם אימון במכון כדי שתוסיף עוד קלוריות. לפחות שיהיה 4500-4700. פחמימות וחלבון מעולה.

MeniAnti 25-07-11 17:53

בגלל האימוני הmma שזה ממש מתיש את הגוף ושורפים בזה המון קלוריות יוצא שיש ימים שאתה פשוט לא צורך מספיק קלוריות...
מבחינת חלבון אתה מסודר ואין צורך בתוסף אין סיבה שתאכל מייד לאחר האימון אלא אם זה חלק מהארוחות המסודרות שלך אבל מלבד אין לך ממה לחשוש לא יקרה לגוף שלך כלום ולא תשיג בזה שום דבר...

אם בכל זאת אתה מתעקש נשמע שבמקום לזרוק את הכסף לפח ולקנות גיינר תקנה אבקת חלבון + קריאטין וסוכר ענבים יעשו לך את העבודה...

ובכללי הפחממות אצלך ממש קצת אתה זקוק להרבה יותר, וכמובן שלשומן איכותי יש מקום של כבוד כדאי שתאכל הרבה אגוזים ושקדים שמלבד שומן יש בהם מגנזיום.

IGOR 25-07-11 18:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי menianti (הודעה 1107467)
בגלל האימוני הmma שזה ממש מתיש את הגוף ושורפים בזה המון קלוריות יוצא שיש ימים שאתה פשוט לא צורך מספיק קלוריות...
מבחינת חלבון אתה מסודר ואין צורך בתוסף אין סיבה שתאכל מייד לאחר האימון אלא אם זה חלק מהארוחות המסודרות שלך אבל מלבד אין לך ממה לחשוש לא יקרה לגוף שלך כלום ולא תשיג בזה שום דבר...

אם בכל זאת אתה מתעקש נשמע שבמקום לזרוק את הכסף לפח ולקנות גיינר תקנה אבקת חלבון + קריאטין וסוכר ענבים יעשו לך את העבודה...

ובכללי הפחממות אצלך ממש קצת אתה זקוק להרבה יותר, וכמובן שלשומן איכותי יש מקום של כבוד כדאי שתאכל הרבה אגוזים ושקדים שמלבד שומן יש בהם מגנזיום.

בישביל מה סתם לזרוק כסף? הוא מכניס חלבון יותר ממה שהוא צריך. ולמה בדיוק קצת פחמימות? הוא אמור להכניס 3-4 לכל משקל גוף. גם אם הוא מכניס פר 4 יוצא לו 272 והוא מכניס 300+ מה לא בסדר בזה?

MeniAnti 25-07-11 19:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי IGOR (הודעה 1107475)
בישביל מה סתם לזרוק כסף? הוא מכניס חלבון יותר ממה שהוא צריך. ולמה בדיוק קצת פחמימות? הוא אמור להכניס 3-4 לכל משקל גוף. גם אם הוא מכניס פר 4 יוצא לו 272 והוא מכניס 300+ מה לא בסדר בזה?

הוא לא יזרוק שום כסף לפח במידה והוא מתזמן את הארוחה שלו בחדר כושר = עם השייק! אם כמובן זאת אחת הארוחות שלו...

ובקשר לפחממות כאשר תתאמן באיגרוף או קרב מגע או mma תבין למה צריך הרבה פחממות...

IGOR 25-07-11 19:42

תהרוג אותי אני לא מבין מה אתה רוצה. הוא מכניס מספיק חלבון ואתה בכל זאת ממליץ לקנות אפקה? מה הקטע?

MeniAnti 25-07-11 20:01

לפי מה שהבנתי הוא אחד שרוצה לקנות גיינר וזה באמת חבל על הכסף,
לעומת זאת חלבון זה לא בזבוז כסף כי זה זול יותר מקוטג׳ ועולה כמעט כמו חלב...

ואם קונים אבקת חלבון אפשר להכין מזה גיינר בעלות אפסית!

IGOR 25-07-11 20:03

אהה נכון.. צודק!

MeniAnti 25-07-11 20:34

אבל אין לו מה להוסיף עוד כמות של חלבון ממה שכבר יש אלא פשוט להשתמש באבקה בהתאם...

moshe12 27-07-11 10:36

על סמך מה אתה קובע את הקלוריות של התפריט שלך ?כמה גרם חלבון לכל משקל גוף וכמה גרם פחמימה ? לשומנים אין משמעות?

abff 27-07-11 22:45

מסקנה?
יעזור לכם אם אני אפרסם את תפריט התזונה שלי?

IGOR 27-07-11 22:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moshe12 (הודעה 1107860)
על סמך מה אתה קובע את הקלוריות של התפריט שלך ?כמה גרם חלבון לכל משקל גוף וכמה גרם פחמימה ? לשומנים אין משמעות?

מה אתה רוצה? הוא מכניס מספיק חלבון,פחמימה וקלוריות.

פותח הפוסט-הכל בסדר גמור. כמו שאמרו לך אתה יכול לקנות אבקת חלבון אם כבר אבל לפי הערכים הסופיים שלך אתה לא צריך אותה. אתה מסדר טוב מאוד בלי גיינר או אבקת חלבון. רק שים לב ששומן אתה מכניס מספיק בעיקר שומן איכותי {אגוזי מלך,חמאת בוטנים,שמן זית וכו'}..

abff 27-07-11 23:19

אז מה לעשות אחרי האימון?

IGOR 27-07-11 23:35

מה זה מה לעשות אחרי האימון? תנוח מה אתה רוצה לעשות? אתה לא חייב לאכול שום דבר אחרי האימון במידה ואכלתה ארוחה טובה לפני האימון.

moshe12 29-07-11 09:53

igor מזאת אומרת מה אתה רוצה ?תתקן אותי עם אני טועה אבל לשומן הבלתי או החד בלתי רווי יש תפקיד חשוב בבנית מאסת שריר ויצירת הורמונים על מנת להבטיח תפריט תקין לעלייה במאסה ..היחס חלבון ופחמימה בסדר אני לא אמרתי שלא אבל יש להקפיד גם בשומן

IGOR 29-07-11 13:36

ציטוט:

פורסם במקור על ידי moshe12 (הודעה 1108194)
igor מזאת אומרת מה אתה רוצה ?תתקן אותי עם אני טועה אבל לשומן הבלתי או החד בלתי רווי יש תפקיד חשוב בבנית מאסת שריר ויצירת הורמונים על מנת להבטיח תפריט תקין לעלייה במאסה ..היחס חלבון ופחמימה בסדר אני לא אמרתי שלא אבל יש להקפיד גם בשומן

סליחה על אי הבנה שנוצרה פה.

בכל אופן,התכוונתי למשפט הזה " על סמך מה אתה קובע את הקלוריות של התפריט שלך ?כמה גרם חלבון לכל משקל גוף וכמה גרם פחמימה" שכתבתה.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:08.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ