ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   הגעתי למצב הכי גרוע,מה לעשות?o: חייב עזרה (https://israelbody.com/showthread.php?t=6649)

dstyle 07-03-07 20:17

הגעתי למצב הכי גרוע,מה לעשות?o: חייב עזרה

המצב שלי הוא כזה :
התאמנתי שישה חודשים באופן שוטף ורציני בלי הפסקות,עכשיו אחריהם באה הפסקה ועוד אחת ועוד אחת שבסופה הפסקתי להתאמן והתאמנתי פעם בשבוע וגם זה בקושי כיי גם שם לא היה לי זמן הגעתי למצב שירדתי בשריר, עליתי בשומןן ועכשיו חרא חרא חרא אני לא יודע מה לעשות הייתי חטוב לאללה ועליתי הכי מלוכלך כי הסתמכתי על זה שאני אשאר חטוב ולאמשנה מה בגלל המבנה שלי . גם ככה יש לי מבנה צר עצמות דקות ועד שצברתי את המאסה עבדתי קשה .
עכשיו לקיץ אין לי מושג מה לעשות?מסה או חיטוב ? ואם חיטוב :s מה אני אעשה?אני לא רוצה לפרק שריר כל גרם שריר חשוב לי כל דבר שעבדתי עליו מצד שני אני לא רוצה להשאר על ה13 אחוז הזה אני רוצה 10 לפחות
קוביות נעלמו כמעט לגמרי אין צורה לכתף או משהו יד אחורית רואים רק בהפעלה גב בקושי שומן במותניים וירדתי קצת בשריר קיצר המצב על הפנים מה לעשות?
תודה

idof111 07-03-07 20:24

תתחיל עכשיו באיזה תוכנית עצבנית של עליה במאסה, אולי עדיף שתשתמש באבקת חלבון כדי לא לעלות באחוזי שומן מיותרים, חודש-חודשיים לפני הקיץ תתחיל חיטוב ותמשיך עם אימוני המאסה, כמובן אל תרד מטווח ה10 חזרות, ותאכל הרבה חלבונים!!!!
בהצלחה!!

DropDead 07-03-07 20:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי idof111
אולי עדיף שתשתמש באבקת חלבון כדי לא לעלות באחוזי שומן מיותרים, בהצלחה!!

WTF ?!

תראה אחי אני מציע שתנסה מסה כמה שיותר נקיה תשלב קצת אירובי ולקראת הקיץ ככה חודש ומשו תתחיל חיטובון ..

Bodybuilder 07-03-07 20:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי idof111
תתחיל עכשיו באיזה תוכנית עצבנית של עליה במאסה, אולי עדיף שתשתמש באבקת חלבון כדי לא לעלות באחוזי שומן מיותרים, חודש-חודשיים לפני הקיץ תתחיל חיטוב ותמשיך עם אימוני המאסה, כמובן אל תרד מטווח ה10 חזרות, ותאכל הרבה חלבונים!!!!
בהצלחה!!

צודק אחי ! ואי הוצאתי לי את המילים מהפה ... גם אני רציתי להגיד לו להישתמש באבקות חלבון כדי לא לעלות באחוזי שומן !
אתה געון :cry_1: :cry_1:

YNZ 07-03-07 20:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bodybuilder
צודק אחי ! ואי הוצאתי לי את המילים מהפה ... גם אני רציתי להגיד לו להישתמש באבקות חלבון כדי לא לעלות באחוזי שומן !
אתה געון :cry_1: :cry_1:

חאלס לרדת על אנשים ..
אולי הוא התכוון שהוא ייקח אבקת חלבון במקום גיינר או משו לא יודע ..
זה לא סיבה לרדת עליו אחי הוא ניסה לעזור

shpitz 07-03-07 20:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dstyle
המצב שלי הוא כזה :
התאמנתי שישה חודשים באופן שוטף ורציני בלי הפסקות,עכשיו אחריהם באה הפסקה ועוד אחת ועוד אחת שבסופה הפסקתי להתאמן והתאמנתי פעם בשבוע וגם זה בקושי כיי גם שם לא היה לי זמן הגעתי למצב שירדתי בשריר, עליתי בשומןן ועכשיו חרא חרא חרא אני לא יודע מה לעשות הייתי חטוב לאללה ועליתי הכי מלוכלך כי הסתמכתי על זה שאני אשאר חטוב ולאמשנה מה בגלל המבנה שלי . גם ככה יש לי מבנה צר עצמות דקות ועד שצברתי את המאסה עבדתי קשה .
עכשיו לקיץ אין לי מושג מה לעשות?מסה או חיטוב ? ואם חיטוב :s מה אני אעשה?אני לא רוצה לפרק שריר כל גרם שריר חשוב לי כל דבר שעבדתי עליו מצד שני אני לא רוצה להשאר על ה13 אחוז הזה אני רוצה 10 לפחות
קוביות נעלמו כמעט לגמרי אין צורה לכתף או משהו יד אחורית רואים רק בהפעלה גב בקושי שומן במותניים וירדתי קצת בשריר קיצר המצב על הפנים מה לעשות?
תודה

חיטוב.

Bodybuilder 07-03-07 20:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי YNZ
חאלס לרדת על אנשים ..
אולי הוא התכוון שהוא ייקח אבקת חלבון במקום גיינר או משו לא יודע ..
זה לא סיבה לרדת עליו אחי הוא ניסה לעזור

מה פתאום לרדת !!! לא ירדתי עליו אחי...

maya 07-03-07 20:57

עדיף לך חודש מסה אתה בעבר היתאמנתה הגוף זוכר לכן יותר קל לך תן חודש תתאמן חזק תאכל טוב ואז תתחיל חיטוב

HHHEELLBBOOYY 07-03-07 20:58

תלמג לכתוב כבר זה עובר כל גבול ואתה עוד מדגיש את השכגיאות שלך במקומך הייתי בוכה

dstyle 07-03-07 22:21

אוקיי תודה רבה לכולם אני חושב שאני אעשה חודש -חודשיים מאסה רצינית נקייה ואז חיטובון.
תודה:blush:

Bodybuilder 07-03-07 22:45

ציטוט:

פורסם במקור על ידי HHHEELLBBOOYY
תלמג לכתוב כבר זה עובר כל גבול ואתה עוד מדגיש את השכגיאות שלך במקומך הייתי בוכה

אטה מידבר עלי ? :huh:

nafusi 08-03-07 17:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Bodybuilder
אטה מידבר עלי ? :huh:

נראה לי שכן אחי תעבור שוב על מה שכתבת...

Leo 09-03-07 19:14

תקרא את החתימה שלך 10 פעמים ותתרפא.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:30.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ