ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פציעות ספורט (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=9)
-   -   כאבים במרכז החזה! כבר חודשיים לא יודע מה זה (http://israelbody.com/showthread.php?t=54393)

misha1003 26-05-09 21:21

כאבים במרכז החזה! כבר חודשיים לא יודע מה זה

טוב זה התחיל מהחדר כושר התאמנתי כמה זמן התחלתי להרגיש לפעמיים קצת כאבים באמצע החזה
אחרי זה עשיתי הפסקה של חודשיים לא התאמנתי בכלל לא עשיתי כלום אבל עדיין הכאבים לא עברו
ככה סתם זה לא כואב רק מתי שאני לוחץ על המקום והזה וגורם ללחץ זה מתחיל לכואב ואז מתי שאני משחרר זה כואב איזה 5 שניות והכאב נעלם!
אני מרגיש את הכאב מתי שאני עושה את התרגיל הזה של בטן שאני שם עלי משקולת 8 קילו ומרים את הרגליים למעלה אני מרגיש את הלחץ בחזה
ופעם אחד נסיתי לבדוק נשענתי אם החזה שלי על כיסא וגרמתי לחץ שם וזה התחיל לכואב ממש חזק ואז מתי ששחררתי זה כאב איזה 15 שניות והכאב עבר
ועוד משהו אני משתעל כבר איזה 3 חודשיים ומתי שאני משתעל אני גם מרגיש כאב בחזה של השתעלות שלי ...
וזה כואב רק מתי שאני לוחץ על זה ככה סתם זה לא כואב
עשיתי צילום רנגן לא מצאו שום דבר...
עשיתי בדיקת דם משהו שקשור לשיעול גם לא מצאו שום דבר
בבקשה זה מתחיל להפחיד אותי מה זה יכול להיות? :mellow:

וגם מתי שאני מצמיד את המרפקיים זה לזה אני גם מרגיש כאב שם באותו המקום
וגם מתי שאני עושה מתיחות אניי אני מזיז את כתפיים אחורה אני מרגיש שם כאב וגם ממש קדימה אני מרגיש שם כאב.ץ.

orl2008 28-05-09 00:11

וואי אחי o_o
חשבתי שרק לי יש את זה
נראה לי שזה בגלל שהשרירים גדלו, והם לוחצים אחד על השני, בעת קירוב המרפקים למשל, או מתיחות

לדעתי, זה בסדר אחי =]

TheDrag0n 28-05-09 03:40

מה בסדר בזה מה?

את האמת להגיד לך? זה קרה לי גם בגיל 15 בערך..אבל זה קרה לי כשעשיתי מקבילים.
סבלתי מזה איזה 3-4 חודשים ובאמת שעד לפני שנה בערך לא עשיתי מקבילים..(היום אני בן 20)
כשהלכתי לרופא הוא לא ידע להגיד לי יותר מידי מזה או תרופה מסויימת..
הוא רק אמר לי ש"פתחתי את החזה"..כמובן שזה לא משהו שרואים או משהו כזה.
אבל כשהייתי נושם עמוק וחזק הייתי מרגיש כאבים..הייתי משתעל בדיוק כמוך כל התקופה של הכאבים והייתי מתפתל.

פיתרון ? תרופה ? אין לי מושג..וגם אני ממליץ לך לא להקשיב לביטוי שהרופא נתן לי "פתחתי את החזה" (זה לא משוה טוב כן? זה סוג של פציעה)

כי זה סתם רופא משפחה..ככה שאין לי מושג מה זה בדיוק, אבל גש לרופא עד שתכיר בבעיה.

ד"ר עופר בר 28-05-09 14:19

תשובה

ציטוט:

פורסם במקור על ידי misha1003 (הודעה 838461)
טוב זה התחיל מהחדר כושר התאמנתי כמה זמן התחלתי להרגיש לפעמיים קצת כאבים באמצע החזה
אחרי זה עשיתי הפסקה של חודשיים לא התאמנתי בכלל לא עשיתי כלום אבל עדיין הכאבים לא עברו
ככה סתם זה לא כואב רק מתי שאני לוחץ על המקום והזה וגורם ללחץ זה מתחיל לכואב ואז מתי שאני משחרר זה כואב איזה 5 שניות והכאב נעלם!
אני מרגיש את הכאב מתי שאני עושה את התרגיל הזה של בטן שאני שם עלי משקולת 8 קילו ומרים את הרגליים למעלה אני מרגיש את הלחץ בחזה
ופעם אחד נסיתי לבדוק נשענתי אם החזה שלי על כיסא וגרמתי לחץ שם וזה התחיל לכואב ממש חזק ואז מתי ששחררתי זה כאב איזה 15 שניות והכאב עבר
ועוד משהו אני משתעל כבר איזה 3 חודשיים ומתי שאני משתעל אני גם מרגיש כאב בחזה של השתעלות שלי ...
וזה כואב רק מתי שאני לוחץ על זה ככה סתם זה לא כואב
עשיתי צילום רנגן לא מצאו שום דבר...
עשיתי בדיקת דם משהו שקשור לשיעול גם לא מצאו שום דבר
בבקשה זה מתחיל להפחיד אותי מה זה יכול להיות? :mellow:

וגם מתי שאני מצמיד את המרפקיים זה לזה אני גם מרגיש כאב שם באותו המקום
וגם מתי שאני עושה מתיחות אניי אני מזיז את כתפיים אחורה אני מרגיש שם כאב וגם ממש קדימה אני מרגיש שם כאב.ץ.

כאבי החזה הם כנראה מוסקולוסקלטלים.
ללא בדיקה לא ניתן לדעת בבטחון.
מומלץ לנסות טיפול תומך-
ע"ע מאמר שלי באתר.
בענין השיעול-
נדרש בירור מקיף יותר לשיעול כרוני.
לרוב מדובר ב pnd, אסטמה או צרבת,
אך יש סיבות רבות נוספות.
יש לפנות לרופא אא"ג/ ריאות/ גסטרו.

רפואה שלמה.

misha1003 29-05-09 00:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ד"ר עופר בר (הודעה 839443)
כאבי החזה הם כנראה מוסקולוסקלטלים.
ללא בדיקה לא ניתן לדעת בבטחון.
מומלץ לנסות טיפול תומך-
ע"ע מאמר שלי באתר.
בענין השיעול-
נדרש בירור מקיף יותר לשיעול כרוני.
לרוב מדובר ב pnd, אסטמה או צרבת,
אך יש סיבות רבות נוספות.
יש לפנות לרופא אא"ג/ ריאות/ גסטרו.

רפואה שלמה.

איזה בידקה אתה ממליץ לי לעשות לא מזמן(אתמול) הלכתי לרופא ריאות הוא עשה לי בדיקה דיפוזיה הוא אמר לי שהכל בסדר הוא אמר שיש לי סיכוי ממש קטן לאסמה הבידקה הזאות שאני נושאף לתוך צינור קטן כזה...
איזה מאמר אתה יכול להביא לי ועוד משהו אני התמאנתי אתמול עשיתי אימון חזה הכל בטן עכשיו אני מרגיש שזה התחיל לכאוב יותר והרבה יותר חזק נגיד פעם הייתי צריך ללחוץ אם כל היד כדי לגרום לכאב עכשיו מספיק לי ללחוץ אם אצבע אני כבר מרגיש כאב יכול להיות שזה קשור משהו לשרירים?

ציטוט:

פורסם במקור על ידי thedrag0n (הודעה 839292)
מה בסדר בזה מה?

את האמת להגיד לך? זה קרה לי גם בגיל 15 בערך..אבל זה קרה לי כשעשיתי מקבילים.
סבלתי מזה איזה 3-4 חודשים ובאמת שעד לפני שנה בערך לא עשיתי מקבילים..(היום אני בן 20)
כשהלכתי לרופא הוא לא ידע להגיד לי יותר מידי מזה או תרופה מסויימת..
הוא רק אמר לי ש"פתחתי את החזה"..כמובן שזה לא משהו שרואים או משהו כזה.
אבל כשהייתי נושם עמוק וחזק הייתי מרגיש כאבים..הייתי משתעל בדיוק כמוך כל התקופה של הכאבים והייתי מתפתל.

\

פיתרון ? תרופה ? אין לי מושג..וגם אני ממליץ לך לא להקשיב לביטוי שהרופא נתן לי "פתחתי את החזה" (זה לא משוה טוב כן? זה סוג של פציעה)

כי זה סתם רופא משפחה..ככה שאין לי מושג מה זה בדיוק, אבל גש לרופא עד שתכיר בבעיה.

ואי אחי כנ"ל הלכתי לרופא הוא לא יודע מה להגיד לי הוא אומר שהוא לא יודע מה זה בדיקות אני יוצא הכל נקי בלי שום בעיה t_t מה לא עשיתי רנגן בדיקת דם בדיקות ריאה הכל!! הכל בסדר
ציטוט:

פורסם במקור על ידי orl2008 (הודעה 839198)
וואי אחי o_o
חשבתי שרק לי יש את זה
נראה לי שזה בגלל שהשרירים גדלו, והם לוחצים אחד על השני, בעת קירוב המרפקים למשל, או מתיחות

לדעתי, זה בסדר אחי =]

אחי זה עבר לך עוד שזה עדיין כואב בלין הדבר זה מטריף ומעצבן!!!!

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:19.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ