ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   טונה vs אבקת חלבון (https://israelbody.com/showthread.php?t=68098)

tomer90 13-10-10 21:51

טונה vs אבקת חלבון

תגידו ההבדל בין אבקת חלבון לטונה הוא משמעותי? כאילו אני יודע שיש לאבקת חלבון יתרון בספיגה אבל הוא משמעותי?

BigWolf 13-10-10 22:36

בס"ד

כן. (לספורטאי)

Cuba 13-10-10 22:37

אין הבדל מהירות הספיגה לא כל כך צריכה לעניין אותך כל עוד אכלת כל היום כמו שצריך

tomer90 13-10-10 22:40

ממממ אחד כן אחד לא, מישהוא אחר? גל?

BigWolf 13-10-10 22:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1031085)
אין הבדל מהירות הספיגה לא כל כך צריכה לעניין אותך כל עוד אכלת כל היום כמו שצריך

בס"ד

הבדל חייב להיות (אבקת חלבון נספגת מהר יותר - עובדה בדוקה) רק מה שבעצם אומר cuba, שההבדל במהירות הספיגה לא צריך לעניין אותך אם במשך היום אכלת טוב וכמו שצריך, בסוף תגיע לאותו דבר.

אני באופן אישי לא חושב שזה ממש מדויק, אבל אני לא מומחה. זאת דעתי האישית המבוססת על הגיון.

Cuba 13-10-10 22:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigwolf (הודעה 1031091)
בס"ד

הבדל חייב להיות (אבקת חלבון נספגת מהר יותר - עובדה בדוקה) רק מה שבעצם אומר cuba, שההבדל במהירות הספיגה לא צריך לעניין אותך אם במשך היום אכלת טוב וכמו שצריך, בסוף תגיע לאותו דבר.

אני באופן אישי לא חושב שזה ממש מדויק, אבל אני לא מומחה. זאת דעתי האישית המבוססת על הגיון.

צודק התבלבלתי התכוונתי שאין טעם להתעסק בשטויות האלה כי מה שמשנה בסוף זה כמה ערכים הכנסת סה"כ אבקת חלבון נספגת מהר יותר אבל זה לא דבר שהוא קריטי

tomer90 13-10-10 22:53

אני חושב שלא ניסחתי טוב את השאלה, מה שהתכוונתי זה האם יש הבדל מבחינת ההתפתחות שלי, אם אבקת חלבון תעזור לי להתפתח יותר מאשר טונה כאשר אני צורך אותה אחרי אימון ובכלל.

Cuba 13-10-10 22:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tomer90 (הודעה 1031098)
אני חושב שלא ניסחתי טוב את השאלה, מה שהתכוונתי זה האם יש הבדל מבחינת ההתפתחות שלי, אם אבקת חלבון תעזור לי להתפתח יותר מאשר טונה כאשר אני צורך אותה אחרי אימון ובכלל.

לא

תראה את no troll בחיים לא קנה אבקת חלבון והוא ענק

subzero1122 13-10-10 22:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Cuba (הודעה 1031102)
לא

תראה את no troll בחיים לא קנה אבקת חלבון והוא ענק

:confused::confused::confused::confused::confused: :confused::confused:

אז? הוא גם מגעיל אחושרמוטה
:XDemoticon::XDemoticon::XDemoticon::XDemoticon:

tomer90 13-10-10 22:59

ענק זה טוב, השאלה אם הוא גם חזק

Cuba 13-10-10 23:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tomer90 (הודעה 1031107)
ענק זה טוב, השאלה אם הוא גם חזק

הוא חלש מאוד 190 סקואט...

BigWolf 13-10-10 23:23

בס"ד

notroll זה לא דוגמה לצורך העניין (השאלה ששאלת) מכמה סיבות:
1 - אי אפשר לדעת לאיזה הישג הוא היה מגיע אם היה שותה אבקת חלבון
2 - התזונה שלו לא דומה לתזונה של הרבה מתאמנים
3 - הוא "אקסטרימל" ז"א בודק את גבול יכולת הגוף שלו (כי זה עושה לו טוב, וכי הוא לפני גיוס, יש לו הרבה "רעל"
4 - הוא נולד כאדם גדול ביחס למרבית האנשים, ולכן ליד אנשים קטנים יותר ברור שזה נראה מטורף

מעבר לכך, שהוא באמת עובד קשה, ומגיע להישגים מאוד מאוד יפים

Cuba 13-10-10 23:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigwolf (הודעה 1031121)
בס"ד

notroll זה לא דוגמה לצורך העניין (השאלה ששאלת) מכמה סיבות:
1 - אי אפשר לדעת לאיזה הישג הוא היה מגיע אם היה שותה אבקת חלבון
2 - התזונה שלו לא דומה לתזונה של הרבה מתאמנים
3 - הוא "אקסטרימל" ז"א בודק את גבול יכולת הגוף שלו (כי זה עושה לו טוב, וכי הוא לפני גיוס, יש לו הרבה "רעל"
4 - הוא נולד כאדם גדול ביחס למרבית האנשים, ולכן ליד אנשים קטנים יותר ברור שזה נראה מטורף

מעבר לכך, שהוא באמת עובד קשה, ומגיע להישגים מאוד מאוד יפים

אתה רציני איתי? הבן אדם מתקדם בסקואטים משבוע לשבוע ב5 קילו איך הוא היה יכול להתקדם יותר מזה? מה אתה חושב שאבקת חלבון זה קסם? זה כמו כל חלבון אחר

2 זה שהתזונה שלו לא דומה לתזונה של הרבה אנשים זה טוב כי הוא יודע לשמור על תזונה כמו שצריך אוכל כמו בהמה ומתקדם טוב מאוד עם רוב האנשים בפורום היו אוכלים ומתאמנים כמוהו הם היו גדולים וחזקים

3 לא הבנתי מה הקשר? עובדה שהתוכניות "כוח" האלה עובדות עליו ועוד הרבה אנשים עובדה הוא גדול וחזק, איש הלילה גדול וחזק, moo גדול וחזק
4 נולד נולד כאדם גדול? אתה מכיר אותו מלפני שהוא התחיל להתאמן? מה היו משקלי העבודה שלו בהתחלה? על סמך מה אתה אומר את זה?

שוב אני יגיד יש תוצאות בשטח שהתוכניות האלה עובדות תראה איזה גדול וחזק הוא ועוד אנשים פה

BigWolf 13-10-10 23:34

בס"ד

נכון. זה כמו כל חלבון אחר, אבל כמה מאנשי מקצוע מאוד ממליצים עליו בבוקר ואחרי האימון. לפי דעתך זה רק בגלל סיבה מסחרית? אין מאחורי זה שום הגיון ?
"נולד כאדם גדול" - ראיתי את הסרט שלו עם הסקווט. ראיתי את הפרופורציות שלו. וכך היה נראה לי. אתה חושב שהוא לא גדול ביחס לאדם ממוצע בישראל (הכוונה עוד לפני שהתחיל להתאמן)?

Cuba 13-10-10 23:40

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigwolf (הודעה 1031128)
בס"ד

נכון. זה כמו כל חלבון אחר, אבל כמה מאנשי מקצוע מאוד ממליצים עליו בבוקר ואחרי האימון. לפי דעתך זה רק בגלל סיבה מסחרית? אין מאחורי זה שום הגיון ?
"נולד כאדם גדול" - ראיתי את הסרט שלו עם הסקווט. ראיתי את הפרופורציות שלו. וכך היה נראה לי. אתה חושב שהוא לא גדול ביחס לאדם ממוצע בישראל (הכוונה עוד לפני שהתחיל להתאמן)?

א' יכול ליהיות מאוד שייוקי במיוחד ישראל בודי כל פעם שקניתי אבקה אמרו לי תשתמש אחרי אימון ובבוקר
אני משתמש אחרי אימון כי זה נוח עד שאני מגיע הביתה עובר 20 דקות ואז אני כבר אוכל בבית עוד ארוחה חוסך זמן

ב' זה שהבנאדם גדול לא אומר שהוא צודק שחובה לקחת בבוקר ואחרי אימון

ג' יכול ליהיות מאוד שזה פשוט נוח להם לשתות ככה

ראית סרטון שלו על סקואט נו זה אחרי שהוא התאמן לא לפני לפני אני בטוח שהוא היה נראה כמו כל אדם ממוצע

BigWolf 14-10-10 00:59

בס"ד

cuba, ולמה אתה באופן אישי קונה ושותה אבקת חלבון, ולא עובד לפי הדוגמה של notroll ? רק בגלל שזה נוח וחוסך זמן או שיש עוד סיבות ? (הכוונה אולי לספיגה מהירה, איכות החלבון, תוספים שונים כמו גלוטמין BCAA וכו')

Jueizk 14-10-10 01:05

אתה יכול להתקדם בלי אבקת חלבון בדיוק כמו עם, השאלה היא האם אתה מסוגל לאכול מספיק חלבון בלי זה. יש גבול כמה טונה אפשר ללעוס ביום.

BigWolf 14-10-10 01:33

בס"ד

אולי אפשר להביא עוד דבר נוסף בעד אבקת החלבון, הרי בסופו של דבר זה זול יותר

Cuba 14-10-10 10:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bigwolf (הודעה 1031187)
בס"ד

cuba, ולמה אתה באופן אישי קונה ושותה אבקת חלבון, ולא עובד לפי הדוגמה של notroll ? רק בגלל שזה נוח וחוסך זמן או שיש עוד סיבות ? (הכוונה אולי לספיגה מהירה, איכות החלבון, תוספים שונים כמו גלוטמין bcaa וכו')

בגלל שאני חייל אז אני לא עובד ולקנות חלב ובשר בסופו של דבר יעלה לי יותר..
אז אני אוכל טונה קוטג' וכאלה דברים שההורים קונים אז פעם בחודשים וחצי אני מוציא משכורת צבאית על האבקה

ניגרי ענק 14-10-10 11:24

מבחינת ערכים אין כמעט הבדל: טונה הכי דומה ל"וואי" נקי מפני שאין בה שומן ופחמימות (או במידה זניחה).
העניין הוא ששייק הרבה יותר נוח אחרי אימון, וגם בבוקר.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:29.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ