ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   טעימה מהניגרי הענק 14 יום לפני מר ישראל! (https://israelbody.com/showthread.php?t=38959)

Pro_XXL 14-08-08 01:21

טעימה מהניגרי הענק 14 יום לפני מר ישראל!

http://img297.imageshack.us/img297/3139/15zy3.jpg

הינה הקישור!
רובתיי הניגרי עשה שינויי עצום ומטורף משנה שעברה!
טרפזיים וכתפיים רצחניות אחי!חטוב ורואים נחשים היטב שיהיה המון בהצלחה אחי!
בהחלט עולים איתו מתחרים ברמה השנה אבל מגיע לבחור פאקינג ריספקט על כל יום ויום שהוא מקדיש בישביל הספורט וקורע תתחת!
הוא מתכנן להגיע לתחרות בסביבות משקל הקטגוריה.

מאחל לך המון הצלחה אח שלי!
אוהב אותך:cool:

zuko 14-08-08 02:02

אכן שנוי מדהים מהתמונות מהתחרויות הקודמות כל הכבוד,באמת נישמע וניראה כאחד שנותן את הכול לספורט,והתוצאות לא מעכזבות,אגב אני טועה או שאביב היה נגד סטרואידים בספורט פיתוח גוף?

בהצלחה בתחרות!

Pro_XXL 14-08-08 02:09

רק האפסים נגד,ואם יש איזה אידיוט שאומר לך שתגיע לרמה גבוהה בבאדיבילדינג טבעי תמסור לו שידחוף את השקרים שלו למקום שהוא יצא ממנו:) (שהוא נולד)
אביב מעולם לא היה נגד אבל גם מעולם לא תמך ועודד אנשים להשתמש בחומרים אנאבוליים כדי לצבור תוצאות!

moshebe 14-08-08 02:23

לא יודע איך הוא הגיע לגודל הזה לא עבר כ"כ הרבה זמן
בכל מקרה מגיע לו את כל הכבוד והערצה - אחד האנשים שאני יותר תופס מהם פה בפורום
באמת מעורר השראה התגובות שהגבת אז על כמה שאתה מקריב ועל הרעב לפני תחרויות וכאלה - איש גדול !

Logout 14-08-08 02:28

מטורףף!!
איזה טרפזים!!:eek:

buzaglo 14-08-08 02:30

כשמו כן הוא, לפחות בחצי הוא פשוט מטורף טרפזים עצומים כתפיים ענקיות, בהצלחה אחינו!

Real 14-08-08 02:43

איך אני זוכר שראיתי תמונות שלך עוד כשאיתי (גיימר) היה פעיל פה,
למעלה משנה וחצי שנתיים אולי ואיך שאתה נראה היום פשוט מדהים,
המון בהצלחה בתחרות.

zuko 14-08-08 02:49

ציטוט:

פורסם במקור על ידי pro_xxl (הודעה 611697)
רק האפסים נגד,ואם יש איזה אידיוט שאומר לך שתגיע לרמה גבוהה בבאדיבילדינג טבעי תמסור לו שידחוף את השקרים שלו למקום שהוא יצא ממנו:) (שהוא נולד)
אביב מעולם לא היה נגד אבל גם מעולם לא תמך ועודד אנשים להשתמש בחומרים אנאבוליים כדי לצבור תוצאות!

לדעתך ברמת פיתוח הגוף בארץ מתאמן טיבעי לא יכול לנצח תחרות?(בשום קטגוריה?)

eyalamzleg 14-08-08 02:52

גדל בצורה יוצאת דופן כל הכבוד לו מאחל לו בהצלחה
נראה אותכם[גלעד וניגרי] על הבמה השנה,בהצלחה לשניכם !

The Sun 14-08-08 07:43

איזה נחשים! נראה שהוא יגיע מוכן אחושרמוטה כל הכבוד
ניגרי אני שם לעודד אותך כשתהיה על הבמה

noni 14-08-08 08:03

מרשים מאוד

נראה מצויין, בהחלט עבר "שידרוג" , בהצלחה בתחרות !

Dr. Muscle 14-08-08 09:16

אהבתי מאד... למרות שכבר ידעתי שאתה באיזור הגודל הזה לפי מה שארבל אמר, תמיד טוב מראה עיניים. כמובן שאני עוקב אחרי ההתקדמות שלך כבר כמה וכמה שנים והשינוי הוא פשוט עצום.

The Sun 14-08-08 09:18

בונא אני בשוק, במבט שני על התמונה אני קולט כמה אתה חטוב - אשכרה רואים הפרדות בין 3 החלקים של הכתף, אלוהים ישמור אני רואה את הכתף האחורית שלך מהפאקינג מסקיולר !

shahar-king 14-08-08 09:46

כל הכבוד אביב ניראה מעולה

Pro_XXL 14-08-08 09:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי zuko (הודעה 611713)
לדעתך ברמת פיתוח הגוף בארץ מתאמן טיבעי לא יכול לנצח תחרות?(בשום קטגוריה?)

זה נדיר מאוד!
ויש מקרה אני פשוט קצת קיצוני בזמן האחרון...קח את אופיר בכר לדוגמא ב2006 מר ישראל של נאבא
לקח תקטגוריה של עד 70 קילו.

ניגרי ענק 14-08-08 09:56

תודה חברים על הפרגון, ובעיקר לגלעד שהפך בחודשים האחרונים לאחד החברים הכי טובים שלי, אני פשוט מת על הבחור הזה יש לו לב זהב.
אני עושה את המקסימום להגיע מוכן ומאמין שהכל יהיה בסדר, נשארו עוד שבועיים, אני זקוק לעוד כמה שפצורים, כנראה בעיקר מבחינת ייבוש נוזלים.
מקווה מאוד להיות באזור גבול המשקל בעד 82, וכן, שמעתי שעולים איתי אנשים טובים, אני דווקא שמח לתחרות טובה.
כל אחד יעשה את המיטב, ואני מאמין בשופטים.
בכל אופן אקבל כל תוצאה, אפרגן לכולם בכל מקרה.

KALINA 14-08-08 10:04

כל הכבוד , אביב! נירה מוכן ומסוכן! תגיד לי רק את מי אתה מחשיב למיתחרים שלך? מי לדעתך יכנס לשלישית הזוכים?

ניגרי ענק 14-08-08 10:09

שאלת את זה כמה פעמים יכול להיות שאתה אחד מהם?
בכל אופן אני לא מכיר אישית את המתחרים, שמועות עפות בכל כיוון מדברים על 9 חברה לפחות, את רובם פשוט מעולם לא ראיתי.
יש את אנטון מאשדוד שהוא בחור מוכשר, ועוד בחור מהמכון שלהם.
מדברים על איזה תותח אלמוני שראיתי שכבר הכתירו לו כתרים של לי פריסט הישראלי, אבל שוב, לא ראיתי אותו.
אני מניח שבעוד שבועיים בדיוק נהייה הרבה יותר חכמים.

KALINA 14-08-08 10:26

מדברים עליך,אנטון מב"ש ואיזה יוסי אלמוני מנתניה,שלדברי לנה מאד מסוכן,אולי ביותר. יוסי בן נעים אם יחלית להתחרות בקטגוריה שלך. כך מ4 האלו לדעתי תצא השלישיה. פשות מסקרן איך זה נירה "מבפנים"

ניגרי ענק 14-08-08 10:43

יפה, אני רוצה תחרות איכותית, ושיהיו כמה שיותר חברה טובים.
מעריך את כל המתחרים, כולם עובדים עכשיו קשה ברמה שלא תיאמן, והכל רק למען ההישגיות והסיפוק נאישי, הרי כסף אנחנו רק מפסידים מזה, והרבה מאוד.
אני מתרכז בעצמי עכשיו מפני שהשבועיים האלה הם קריטים, צריך לתת עוד "קוו'ץ" קטן, ולהשלים את העבודה הקשה הזאת.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:53.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ