ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   מאמר חדש באתר: עידן מויס (https://israelbody.com/showthread.php?t=77023)

zivgin 16-10-12 20:12

מאמר חדש באתר: עידן מויס

עידן מויס ראיון מיוחד לישראלבודי אלוף ישראל לנוער 2012 עידן מויס: "אני רוצה להגיע לרמות הגבוהות ביותר"

ילד הפלא החדש של פיתוח הגוף הישראלי מבית ישראלבודי ממש לא מתכוון להיות אפיזודה חולפת או גימיק כמו אחרים שזכו בקטגוריה הזאת ונעלמו. כנער שמן שעשה מהפך הוא מעוניין להמשיך ולהתמיד כדי להגיע בעתיד גם לחו"ל. בראיון מיוחד לישראלבודי הוא מספר על הרגלי התזונה שלו ("שומר כל השנה"), האימונים ("5 פעמים, ו 6 בחיטוב"), ההכנה לתחרות ("כבר עשיתי דיאטות, ושום דבר לא היה דומה לזה"), וגם למה אין לו חברה

למאמר לחץ כאן

גשש בלש 16-10-12 20:36

תודה על הכתבה :)

harder 16-10-12 22:07

יפה
שאלה בלי לזלזל סתם מעניין טבעי ?

Triple 9th 16-10-12 22:09

קיריל מה עם סרטונים חדשים?
הערוץ שלי מתחיל לצבור תאוצה ואתה לא מדביק את הפער!

ArtiumOAK 17-10-12 09:56

ציטוט:

פורסם במקור על ידי harder (הודעה 1145276)
יפה
שאלה בלי לזלזל סתם מעניין טבעי ?

אין טבעי גם בתחרות ראשונה מה שכן זה שיש חומרים קלים וכבדים מתחילים מהקל כמובן כן? באמת ניראלך שאפשר להתחרות בלי לקחת חומרים בשביל לא לרדת 20קילו במסת שריר שעתיים אירובי ביום ... קצת מחשבה קיריל חשבתי שאתה מבין קצת יותר

SMURF 17-10-12 11:59

תודה נגרי, כתוב מאוד יפה. לטעמי, חסרה התמודדות עם הקשים האמיתיים שהספורט מציב מול הצעירים (נגעתם בנושא בקצה המזלג).

ניגרי ענק 17-10-12 13:56

חשבתי שהתקדמנו כבר מהדיון של "טבעי" או "לא טבעי", בחייכם חברים.
הדיון האמיתי בנושא של חברה בגילו של עידן זה: יתמיד או לא יתמיד.
הניסיון מראה ש 90 אחוז מאלה שמככבים בגיל הזה, נעלמים אחר כך
צצים להם מלא דברים, מלא גירויים שהם רוצים לנסות - ושבאים בהכרח על חשבון העיסוק בספורט הזה ברמה תחרותית
דווקא מי שמגיע לספורט בשלב בשל יותר בחייו, נשאר (למרות שגם זו הכללה גסה).
אם זה, יש גם חריגים.
כרגע נראה שהבחור לגמרי בעניין, הזמן יגיד עד כמה זה באמת ככה.

אמרון 17-10-12 14:24

אביב כתבה ממש ממש יפה מנוסחת יפה ונוגעת בול . לגבי עידן אני יכול לספור על יד אחת אנשים שהשקיעו כמוהו, אני בהתחלה לא האמנתי שהוא יגיע מוכן אבל בחודש האחרון הוא הפתיע את כולם. הבחור פדאנט לא מוותר על דקה אירובי ובלי שום צ׳יטים אם הוא יסתדר עם הצבא צפו להפתעה שנה הבאה.

nadavmoore 17-10-12 17:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ArtiumOAK (הודעה 1145338)
אין טבעי גם בתחרות ראשונה מה שכן זה שיש חומרים קלים וכבדים מתחילים מהקל כמובן כן? באמת ניראלך שאפשר להתחרות בלי לקחת חומרים בשביל לא לרדת 20קילו במסת שריר שעתיים אירובי ביום ... קצת מחשבה קיריל חשבתי שאתה מבין קצת יותר

BUSTED!:clap:

אחרי זה דני בא ואומר שאתם טבעיים ומאכיל סרטים את כל הילדים הקטנים פה בפורום.

harder 17-10-12 18:44

ציטוט:

פורסם במקור על ידי artiumoak (הודעה 1145338)

קלן זה גבנו לא מעניין
רציתי לדעת בקשר למאססה שהו השיג בעזרת מתוקים או לא

אלברט ברכה 17-10-12 19:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי harder (הודעה 1145397)
קלן זה גבנו לא מעניין
רציתי לדעת בקשר למאססה שהו השיג בעזרת מתוקים או לא

אתה לרגע האמנת שהם טבעיים?
אני לא.
אבל איפה כל הסיפורים של אנטון וסטס ולא יודע מי שהם לא מביאים חומרים ולא זה ולא פה ולא שם? למה היה צריך להכחיש דבר ככ ברור מלכתחילה?

זה לא גורע כלום, כולם מזריקים בבילדינג (והרוב גם בפאוורליפטינג), מי שרוצה להתחרות חייב ליישר קו אחרת אין לו מה למכור.

ניגרי - לא כל ילד שהתחרה 2-3 תחרויות הוא בילדר, לא כל אחד שראה את הסרט של שוורצנגר הוא בילדר. זאת גם הבעיה בכל הבילדינג. בילדר צריך להקרא מישהו שיש אחריו היסטוריה של תחרויות ושנים של אימונים. זה כבר מציק באוזן לשמוע כל אחד שהתחיל להתאמן לפני 9 חודשים מדבר על מר ישראל וכו', גם כדי לחלום צריך לעשות כברת דרך כלשהי.
לוקח שנים של אימונים כדי להתמקצע בספורט מסוים, רק עילויים יוצאים לאירופה בגיל צעיר, כל השאר אחרי שנים של אימונים ומשחקים, ככה זה צריך להתנהל בתחום הזה.

ניגרי ענק 17-10-12 19:52

אלברט, אני הראשון שטוען שספורטאי צריך לקרוע כמה זוגות כפפות ולאכול הרבה כאב לפני שיש לו זכות לקשור לעצמו כתרים. אבל מה, הילדים האלה מוכיחים כבר בגילם הצעיר יכולת - בעיקר מנטאלית, ולכן מגיעה להם במה, תוך שימת דגש על כך שהמבחן הוא התמדה, ואין בלתו.
אני מדגיש את זה כל הזמן.
יש אנשים שפשוט התפוגגו אבל זה לא גורע ממה שהם עשו.

אמרון 17-10-12 19:53

לא מבין פה אנשים כל פוסט אתם חייבים להרוס ! ובוא נגיד שעידן לקח ממתקים למה נראה לך שהוא יצהיר בפורום שכל העולם ואשתו קורא בוא שהוא לוקח אתם יודעים שזה לא חוקי שפוסלים מתחרים על זה תחשבו קצת לפני שאתם שואלים שאלות דביליות

Cuba 17-10-12 20:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אמרון (הודעה 1145405)
לא מבין פה אנשים כל פוסט אתם חייבים להרוס ! ובוא נגיד שעידן לקח ממתקים למה נראה לך שהוא יצהיר בפורום שכל העולם ואשתו קורא בוא שהוא לוקח אתם יודעים שזה לא חוקי שפוסלים מתחרים על זה תחשבו קצת לפני שאתם שואלים שאלות דביליות

אני לא טוען שהוא לקח חומר כזה או אחר .. אני חושב להפך שכל הכבוד לו שהוא זכה

אבל כמו שאלברט רשם לא כל אחד שמתחרה הוא בודיבילדר כמו שלא כל שחקן כדורגל בליגה ז' נחשב כדורגלן .

עם כל הכבוד שיש לי לתוצאה שהבחור השיג ובאמת שכל הכבוד לו יש לו עוד דרך ארוכה בשביל להקרא בודי בילדר..

אבל בכל זאת יפה על האומץ והמוטיבציה לעלות על הבמה בגיל כזה צעיר..נקווה שיתמיד אם הוא יכנס לזה חזק עוד 3-4 שנים הוא יהיה באמת בילדר רציני

אמרון 17-10-12 22:30

אחי כל מי שמתחרה הוא מפתח גוף ההבדל שיש מפתחי גוף מקצוענים ויש כאלה שהם חובבים זה הכל

nadavmoore 17-10-12 23:57

עזוב , עידן לא האישו פה (למרות שהכתבה יפה והכל) . הקטע הוא שדני בא ואומר שהמתאמנים שלו טבעיים , מעלה תמונות של שינויים שלהם תוך חודשיים שהם עולים במסת שריר ויורדים בשומן ומאכיל סרטים את הילדים הקטנים שקוראים פה בפורום (בשביל לקדם את עצמו כלכלית עם שקרים כנראה) ואז בא מתאמן שלו ובעצמו אומר שהוא לוקח חומרים.

לדעתי דווקא אם עידן כן לקח חומרים אז כל הכבוד לו. אני לא מאמין בבאדיבילדרים טבעיים גם לא בגיל צעיר. מי שלוקח על עצמו פיתוח גוף צריך לעשות הכל כדי להגיע מוכן על הבמה, אם זה אומר לקחת חומר כזה או אחר ועל הבמה הוא נראה טוב - כל הכבוד לו וזה מותר.

אבל להיות כמו דני ולהראות לנו תמונות של "כביכול" מתאמנים שלו שהוא טוען שהם טבעיים והם לא . ועושים שינויים פיזיולוגים הזויים זאת בושה וחרפה (לדעתי) וצריך להגיד את האמת בקטע הזה בשביל לא להשלות פה את קוראי הפורום. אם הפורום הזה רוצה להיות רציני ואיכותי, צריך לקרוא לילד בשמו ולא להתחבא. כי שבא מישהו שלא מבין ומסתכל על הפוסט הזה של דני בפורום תמונות גולשים הוא חושב שדני המאמן הכי טוב בעולם שמביא תוצאות בלתי אפשריות בעליל (למתאמן טבעי) זה מה שהוא מוציא מהפורום הזה, הפורום הזה (לדעתי) צריך להוקיע שטויות כאלו. (אם כבר אתם בקטע של להעלות את הרמה ולשמור עליה גבוהה)

BlueNinja 18-10-12 15:37

פשוט בושה מה שהולך פה, כל אחד רק מנסה לחפש על מה לרדת, לא מפרגנים בשיט.

כנסו רגע לפורום של bb, תראו איך מפרגנים בחו"ל, רק מדרבים ונותנים מוטיבציה,מ 2007 אני פה וזה פשוט בושה למה שהפורום הפך להיות.

ניגרי ענק 18-10-12 18:16

זה באמת מוזר.
מצד שני כל דעה לגיטימית, בתנאי שהיא נאמרת בצורה מכובדת.
חבל רק שכל אלה שחושבים אחרצת לא מתבטאים, לפחות הייתה נוצרת תמונה מאוזנת יותר.
אני לא רוצה פורום ש"רק מפרגנים", ביקורת בונה זה חלק מהסיפור, אבל אני כן רוצה יותר איזון.
לכן מי שחושב שמגיע פרגון לספורטאים מוזמן לעשות את זה.
שתי דקות של מאמץ קטן ועשיתם את היום למישהו.

אלברט ברכה 18-10-12 22:01

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1145404)
אלברט, אני הראשון שטוען שספורטאי צריך לקרוע כמה זוגות כפפות ולאכול הרבה כאב לפני שיש לו זכות לקשור לעצמו כתרים. אבל מה, הילדים האלה מוכיחים כבר בגילם הצעיר יכולת - בעיקר מנטאלית, ולכן מגיעה להם במה, תוך שימת דגש על כך שהמבחן הוא התמדה, ואין בלתו.
אני מדגיש את זה כל הזמן.
יש אנשים שפשוט התפוגגו אבל זה לא גורע ממה שהם עשו.

בבילדינג וליפטינג לפני שיש לך 10 שנים ברזומה אין בכלל מה לדבר על רמה גבוהה.

יכולת מנטלית גבוהה היא היכולת לעשות דיאטה\משטר אימונים קשה לאורך שנים, לא חצי שנה.

בגלל זה אני חושב שבעיקר בעולם הבילדינג בו יש הרבה פרמטרים לא מדידים ממהרים להאדיר אנשים שעוד לא קרעו זוג נעליים.

אמרון 18-10-12 23:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אלברט ברכה (הודעה 1145515)
בבילדינג וליפטינג לפני שיש לך 10 שנים ברזומה אין בכלל מה לדבר על רמה גבוהה.

יכולת מנטלית גבוהה היא היכולת לעשות דיאטה\משטר אימונים קשה לאורך שנים, לא חצי שנה.

בגלל זה אני חושב שבעיקר בעולם הבילדינג בו יש הרבה פרמטרים לא מדידים ממהרים להאדיר אנשים שעוד לא קרעו זוג נעליים.

אני מסכים עם מה שאתה אומר, אבל זה לא אומר שמי שעשה תחרות אחת והגיע ברמה טובה זה מוריד מהרמה שלו. אתה יכול להעריך יותר מתחרה ששנים בעסק ומשקיע אבל גם לחברה הצעירים מגיע את הפרגון, סך הכל בגיל הזה מה שעושים כל היום זה לשתות ולעשן, לא מבין למה בחור צעיר שעשה כזה שינוי אתם כאילו מורידים מהרמה שלו

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:48.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ