ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שלום חברים אני צריך כמה עצות!! (https://israelbody.com/showthread.php?t=3602)

natio2 25-12-06 12:05

שלום חברים אני צריך כמה עצות!!

אני בן 18
גובה 170
משקל 147
הייתי מתאמן פעם
יש לי כמה שאלות

אני רוצה להוריד במשקל ובמקביל להתאמן לפי מה שאני יודע בעברי העשיר בתזונה
אני לא צריך תוספים לעלות במסת שריר כי יש לי עודפים.

עכשיו יש לי תפריט תזונה

אני הולך לחזור לחדר כושר מה אתם ממליצים לי לעשות?

מה להגיד למדריך?

אני רוצה לפתח הרוב ידיים. גב.חזה.בטן (למרות שזה היה הכי קשה ) רגליים לא ממש אבל בהמשך כן
וכתפיים

אני יעלה גם תמונות עכשוויות .

תנו תגובות.

תודה רבה
נתי,

natio2 25-12-06 12:43

הנה כמה תמונות שלי !(אני יודע שזה מזעזע !! אז לא לבכות שם

אבל אני הולך לעבוד על זה עם כל הכח שלי ויש לי כזה !!

http://img100.imageshack.us/img100/9...2061212xq2.jpg

http://img95.imageshack.us/img95/7604/2512061213tg6.jpg

http://img218.imageshack.us/my.php?i...2061214hw5.jpg

http://img413.imageshack.us/my.php?i...2061220ul7.jpg

nafusi 25-12-06 13:42

קודם כל יפה שאתה לוקח על עצמך את הפרויקט הזה רק תדע שהכל תלוי בך...
תראה לפי דעתי אתה צריך להכנס לכושר קודם כל לשפר את הסיבולת לב ריאה אתה לא יכול לעבוד עם משקולות בלי שיהיה לך את הכושר המינימלי !
לפני הכל תעשה בדיקות רפואיות שייאשרו לך שאתה יכול להתאמן בחדר כושר, ותתייעץ עם תזונאי ומדריך כושר בדחיפות כדי שיוכלו להתאים לך תפריט ותוכנית אימונים מסודרת!
אני מאחל לך בהצלחה ומקווה ליראות תמונות שלך גם אחרי השינוי

maya 25-12-06 14:16

אתה צריך קודם כול תזונה נכונה תלך לתזונאי או שתקרא מאמרים תבנה תפריט ותעלה אותו לפה לקבל תגובות כמו כן תתחיל לאתאמן תתחיל ב 3 אימוני כוח ו 5-6 אירובי חשוב לשלב את שני סוג האימון כידוע מסת שריר היא ריקמה יותר "בזבזנית" וצורכת יותר קלוריות במנוחה מזה יוצא שבמנוחה תשרוף יותר קלוריות ובאימון האירבי אתה שורף בזמן הפעילות וגם מספר שעות לאחר מכן הגוף שורף כי קצב חילוף החומרים גבוה בהצלחה

- Idan - 25-12-06 14:47

אני ממליץ לך לפנות לגיל גרנות (בעל האתר והחנות ישראלבודי). אני חושב שמעבר לכך שהוא תזונאי מצליח, יהיה לך הרבה יותר קל לעבור את התהליך כשמישהו מקצועי מדריך אותך במקום לעבור אותו לבד.

אם בכל מקרה אתה בוחר לבנות לך תפריט בעצמך, אז דבר ראשון תקרא את המאמר "המדריך המלא לחיטוב",
http://www.israelbody.org/Index.asp?...ryID=81&Page=1

לאחר מכן, אם יהיו לך שאלות ממוקדות יותר, אתה מוזמן לכתוב אותן כאן וננסה לעזור לך ככל האפשר.

שיהיה לך בהצלחה! :book:

nati10 25-12-06 15:05

שמע אח שלי הכי טוב תילך לגיל למה במצב שאתה נמצא זה קשה מאוד לעבוד לבד אם משהו מקצועי שיהיה איתך מתי שאתה מסתבך הוא יעזור לךך אני מאמין שתוך חודשיים כבר יראו שינוי רציני הוא יתן לך תוכנית אימונים תזונה יסביר לך בדיוק מה אתה צריך לעשות שלא תעשה טעויות כמו ההוא שאוכל 400 קלוריות ביום

P-a-n-1-c 25-12-06 15:49

תפנה לגיל.
אתה תתייאש מהר מאוד מהחיטוב כי לצער כולנו הוא באמת יהיה ארוך ומייגע. עם גיל גם תגיע לתוצאות המקסימליות במינימום זמן וגם הוא יחזיק אותך על הרגליים ברגעים הקשים.
בהצלחה וכל הכבוד על היוזמה!

NIRAN 25-12-06 20:06

באמת כל הכבוד לך על היוזמה!
תפנה לגיל, מכוון שהמצב שלך הוא לא חיטוב סטנדרטי שאנחנו רגילים אליו

Moshe 25-12-06 20:13

2 ברירות:
1.לפנות לגיל והוא יביא לך את כל המידע הדרוש
2. לא לפנות אליו לקרוא הרבה ואפשר גם להסתדר , הייתי ממליץ לך בחום לא לעשות את הטעויות שלי ,הייתי במצב דומה אומנם לא על המשקל אלא על האחוזי שומן ובכן עשיתי אנורקסיה מטורפת אכלתי כמו ההוא שאכל פה 400 רק 900 עם אירובי שעתיים ביום בקיצור זו לא הדרך זו שריפת שריר ונוזלים ואין פה שום יעול בשומן , אז המלצה שלי אליך לעשות מסה , כן כן מסה לאכול כמו חזיר להשתגע במשך כמה חודשים לעלות במסת שריר ואז לעשות חיטוב נקי ככל האפשר יש לך את הכלים אז רק לרוץ למטרה יקח לך דיי הרבה זמן אבל שתדע שהכל שווה אל תוותר לשנייה לא על אימון אירובי ולא על סט משקולות גם אם זה קשה מעצבן אי חשק תנסה להעזר במשפחה ובחברים כתומך וכשתתחיל לשמוע את הדברים הללו:
"ואיי איך רזית אתה נראה נפלא" וכדומה דברים כאלה כבר נמאסו עלי ואני לא אוהב אותם יותר אבל בכל מקרה זה סוג של מוטיבציה ,כמו שאומרים "קשה באימונים קל בקרב" , שיהיה לך בהצלחה ידידי :p

NIRAN 25-12-06 20:14

איזה מסה איזה בטיח!!!!!!!!!!
הוא צריך חיטוב רציני מאוד (מאוד) ואז אם הוא רוצה בכלל, לעשות מסה

Moshe 25-12-06 20:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי niran
איזה מסה איזה בטיח!!!!!!!!!!
הוא צריך חיטוב רציני מאוד (מאוד) ואז אם הוא רוצה בכלל, לעשות מסה

חיטוב שמיטוב , תמיד אנשים גדולים שרוצים חיטוב מתחילים במסה כדי להשלים את הפערים בירידה הגדולה שבדרך
אני מוכן להתערב על 20% שומן שאם הוא יפנה לגיל , גיל יביא לו בהתחלה מסה :)

P-a-n-1-c 25-12-06 20:21

תגידו מה אתם דגנרטים???
מה מאסה מה?!?!?!

NIRAN 25-12-06 20:22

איפה אתה חיי?!?!?!?!?!
בחיים לא מסה!

maradona 25-12-06 20:23

אני מבין את הדרך חשיבה אבל היא שגוייה
הוא מתכוון לכך שיעלה במסת שריר בגלל שתא שריר צורך יותר קלוריות מתא שומן ולכן זה יעזור בחיטוב אבל זה לא הדרך כאן.
האיש הזה קיבל כמויות עודפות של מזון בכמויות ועם כל המשקל שיש עליו אני מאמין שיש לו גם שריר
בכל קמרה זה לא העניין
הדרך כאן היא להתחיל את החיטוב כמה שיותר מהר ואני מאוד מקווה שעוד שנה תבוא ותביא לכאן תמונות שאתה עם שישיית קוביות =]
אני ממליץ לך בחום לקבוע פגישה עם גיל קרנות ולהתחיל לקחת את עצמך בידיים!
בהצלחה בחור

Moshe 25-12-06 22:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי maradona
אני מבין את הדרך חשיבה אבל היא שגוייה
הוא מתכוון לכך שיעלה במסת שריר בגלל שתא שריר צורך יותר קלוריות מתא שומן ולכן זה יעזור בחיטוב אבל זה לא הדרך כאן.
האיש הזה קיבל כמויות עודפות של מזון בכמויות ועם כל המשקל שיש עליו אני מאמין שיש לו גם שריר
בכל קמרה זה לא העניין
הדרך כאן היא להתחיל את החיטוב כמה שיותר מהר ואני מאוד מקווה שעוד שנה תבוא ותביא לכאן תמונות שאתה עם שישיית קוביות =]
אני ממליץ לך בחום לקבוע פגישה עם גיל קרנות ולהתחיל לקחת את עצמך בידיים!
בהצלחה בחור

זה גם העניין , העניין הוא שמביאים מסה לאנשים כאלה בד"כ כי לאנשים אשר יש להם 40-45% שומן מודדים כמה ק"ג משומן ואם רואים שהמסה בקנטים מביאים להם בהתחלה לעשות מסה
במקרה הזה אני אומר שגיל יביא לו לעשות מסה בתור התחלה ואז חיטוב אני מוכן להתערב על זה..., אלא אם אני לא מעריך נכון את המסה של הבחור

P-a-n-1-c 25-12-06 23:03

ציטוט:

פורסם במקור על ידי MosheB
זה גם העניין , העניין הוא שמביאים מסה לאנשים כאלה בד"כ כי לאנשים אשר יש להם 40-45% שומן מודדים כמה ק"ג משומן ואם רואים שהמסה בקנטים מביאים להם בהתחלה לעשות מסה
במקרה הזה אני אומר שגיל יביא לו לעשות מסה בתור התחלה ואז חיטוב אני מוכן להתערב על זה..., אלא אם אני לא מעריך נכון את המסה של הבחור

איפה אתה חי??
למה נראה לך שגיל יביא לו מאסה?

oR1515 25-12-06 23:21

המצב לא טוב אבל כל הכבוד לך וזהו רק תלך אל גיל והכל יהיה דבש:)

אליאב 25-12-06 23:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי MosheB
2 ברירות:
1.לפנות לגיל והוא יביא לך את כל המידע הדרוש
2. לא לפנות אליו לקרוא הרבה ואפשר גם להסתדר , הייתי ממליץ לך בחום לא לעשות את הטעויות שלי ,הייתי במצב דומה אומנם לא על המשקל אלא על האחוזי שומן ובכן עשיתי אנורקסיה מטורפת אכלתי כמו ההוא שאכל פה 400 רק 900 עם אירובי שעתיים ביום בקיצור זו לא הדרך זו שריפת שריר ונוזלים ואין פה שום יעול בשומן , אז המלצה שלי אליך לעשות מסה , כן כן מסה לאכול כמו חזיר להשתגע במשך כמה חודשים לעלות במסת שריר ואז לעשות חיטוב נקי ככל האפשר יש לך את הכלים אז רק לרוץ למטרה יקח לך דיי הרבה זמן אבל שתדע שהכל שווה אל תוותר לשנייה לא על אימון אירובי ולא על סט משקולות גם אם זה קשה מעצבן אי חשק תנסה להעזר במשפחה ובחברים כתומך וכשתתחיל לשמוע את הדברים הללו:
"ואיי איך רזית אתה נראה נפלא" וכדומה דברים כאלה כבר נמאסו עלי ואני לא אוהב אותם יותר אבל בכל מקרה זה סוג של מוטיבציה ,כמו שאומרים "קשה באימונים קל בקרב" , שיהיה לך בהצלחה ידידי :p

איזה עצוב שאתה חושב שגיל ימליץ לו מסה ב-150 קילו
ואיזה עצוב שאתה חושב שמסה זה מה שהוא צריך
חיטוב קיצוני והורדת משקל (בשומן) לפחות ב-60 קילו, ואז אולי לדבר על מסה. גם אולי.
ו-60 קילו זה לא מעט אז שיעשה חיטוב חיטוב חיטוב, עדיף לו לאבד גם מסת שריר ולהזרות בשומן בצורה רצינית מאשר לחשוב עכשיו על ה"גוף המושלם" שהוא במצב כזה. שירד במשקל משמעותי ויתחיל מסה עם יסוד טוב, ולא כמו שהוא נראה עכשיו - בלי להעליב.

SiX PACK 25-12-06 23:58

מה גיל כל אחד פה אומר ללכת לגיל מה הוא אלוהים? עם כל הכבוד זה תלוי אך ורק בו נכון שאפר לייעץ וכל זה... אבל בסופו של דבר תעשה ספורט סכייה ריצה ותזונה נכונה מה כל הקטע...

Moshe 26-12-06 06:16

אני אמרתי את דעתי מה שיהיה יהיה
שיעשה חיטוב גם טוב שיעשה מסה טוב פעמיים
אפשר להתווכח עד מחר
ולא גיל לא אלוהים גיל פשוט עושה את הדרך קלה ככל האפשר עם הייעוץ הנכון והדרך הנכונה ככה שלא תפגע בעצמך , לא תאבד שריר או תאבד מינימום שריר ובן אדם מדהים סה"כ...
ואומרים שחייה :)

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:58.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ