ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   איך יודעים שאנחנו באימון יתר או שורפים שריר במהלך היום? (עבודה/לא ישנים וכ"ו)... (http://israelbody.com/showthread.php?t=37664)

Guy_Malka 22-07-08 23:08

איך יודעים שאנחנו באימון יתר או שורפים שריר במהלך היום? (עבודה/לא ישנים וכ"ו)...

כותרת.

tomerA 22-07-08 23:10

מה שכתבת זה שני דברים שונים.
יכול להיות פירוק שריר ללא אימון יתר, אבל אם אתה באימון יתר אתה מפרק יותר שריר מאשר אתה בונה לכן אתה מפרק שריר.
הסימפטומים של אימון יתר הם קשיי שינה וחולשה פיזית כללית. ורמות גבוהות של tcp או משהו כזה... (האנזים שמפרק שריר).
אולי יש עוד כמה תסמונות אבל אני לא זוכר כרגע.

Guy_Malka 22-07-08 23:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tomera (הודעה 591288)
יכול להיות פירוק שריר ללא אימון יתר, אבל אם אתה באימון יתר אתה מפרק יותר שריר מאשר אתה בונה לכן אתה מפרק שריר.
הסימפטומים של אימון יתר הם קשיי שינה וחולשה פיזית כללית. ורמות גבוהות של tcp או משהו כזה... (האנזים שמפרק שריר).

נו זה מה שאני רוצה לדעת... שמע אני מיתאמן הרבה זמן שנתיים וחודש חודשיים ככה ואני יודע מה זה פירוק שריר וכול הדברים האלו... ועכשיו בחופש ניכנסתי לעבודה שאני מרים בא מינימום בין 10 ל 15 קילו ל 2 או 5 שניות ומניח את זה במקום... ואני אוכל טוב והכול טוב וחוזר הביתה נח גם כן וישן בין 8 ל 12 שעות וגם מיתאמן בערב וטיפה כואב לי הלב שנגיד עשיתי יד קידמית ויום למחרת אני מאמץ אותה ורואה אותה מישתגעת אז אני אוכל סרטים יאוווווווו לא טוב יאווו אני שורף וזה וזה וזה!!! ביגלל זה פתחתי את הנושא הזה

KOKO16 23-07-08 00:05

מה הכוונה אימון יתר? אם לדוגמא אני עושה 3 קבוצות פעמיים בשבוע זה נחשב לאימון יתר?

KOKO16 23-07-08 00:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי koko16 (הודעה 591319)
מה הכוונה אימון יתר? אם לדוגמא אני עושה 3 קבוצות פעמיים בשבוע זה נחשב לאימון יתר?

המשך: (עברו 10 דקות, איזה מעצבן זה)

עד עכשיו הייתי עובד על כל קבוצה פעם אחת בשבוע (חוץ אולי מיד קדמית שהייתי עושה פעמיים). עכשיו שיש לי חופש החלטתי לעלות בעומס ולעשות חזה, כתפיים ויד קדמית פעמיים בשבוע בנוסף לקבוצות שאני עושה פעם אחת בשבוע (גב ,רגליים, יד אחורית). האם זה נחשב לעמוס מידי (עומס יתר)? או שאני סתם פרנואיד? פשוט מישהו אמר לי שהשריר עלול להתפרק מאשר לגדול וזה די הכניס אותי ללחץ.....
רק לציין שאני צורך קריאטין ככה שזה תורם להתאוששות השריר וכו'...

freepsider 23-07-08 08:26

ציטוט:

תגיד יש כתבות בנושא?

סתם לידע כללי מעניין אותי לדעת באיזה שלב שריר יפרק את עצמו...

SiX PACK 23-07-08 08:30

כשהאימון הוא מעבר ל- 90 דק'.

trx--->sus 23-07-08 09:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי six pack (הודעה 591418)

לא כיסית את הנושא בכלל

shahar-king 23-07-08 15:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי six pack (הודעה 591418)

זה לא מדוייק אלון זה מאוד תלוי בתזונה של אותו אדם ואני מאמין שזה מישתנה גם מאדם לאדם
יש לא מעט מיתאמנים מנוסים ששותים באמצע האימון שייק עם סוכר ענבים ולחבון ואני בטוח שהם יכולים להאריך את האימון שלהם

SiX PACK 23-07-08 20:45

אז הנה:

"כשהאימון מבוצע כהלכה, עם עצימות גבוהה ומשקלים כבדים, בווריאציה של סופר סטים ודרופ סטים למינהם, וכמובן תוכנית אימונים אפקטיבית שמערבת שרירים גדולים, לא תהיינה אפקטיביות לאימון שיערך על פרק זמן של כ- 90 דק' ויותר"

בעצם, אם האימון מבוצע כהלכה, כמו שמדובר, בעצימות גבוהה ומשקלים כבדים כאמור, לא תהיינה אפשרות לערוך אימון של יותר מ- 90 דק' (לדעתי) מנסיון אישי, כמתאמן טבעי כמובן.

tomerA 23-07-08 21:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי six pack (הודעה 591792)
אז הנה:

"כשהאימון מבוצע כהלכה, עם עצימות גבוהה ומשקלים כבדים, בווריאציה של סופר סטים ודרופ סטים למינהם, וכמובן תוכנית אימונים אפקטיבית שמערבת שרירים גדולים, לא תהיינה אפקטיביות לאימון שיערך על פרק זמן של כ- 90 דק' ויותר"

בעצם, אם האימון מבוצע כהלכה, כמו שמדובר, בעצימות גבוהה ומשקלים כבדים כאמור, לא תהיינה אפשרות לערוך אימון של יותר מ- 90 דק' (לדעתי) מנסיון אישי, כמתאמן טבעי כמובן.

תלוי מה מטרות האימון שלך.
אימוני כוח יכולים לעבור את השעה וחצי לאיומן.

VoRteX 23-07-08 21:24

ציטוט:

אולי אתה מדבר על cpk, והוא לא מפרק שריר.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:02.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ