ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   שכיבות סמיכה ומתח (https://israelbody.com/showthread.php?t=58732)

BATISTA210 29-08-09 20:00

שכיבות סמיכה ומתח

אני לא מבין למה רוב האנשים שעוסקים בפיתוח גוף מזניחים אימון שכיבות סמיכה ומתח ומשקיעים הרבה יותר באימון מכונות ומשקולות. זה אמון אינטנסיבי לשרירים המייצבים ומפתח רמת כוח,מחטב,גמישות,מהירות- אתה יכול להיות גדול אבל מגושם.

גם בודי בילדרים יכולים לאמץ את זה ולהיות הרבה יותר מטרקטור גדול ומגושם!

///Efi/// 29-08-09 20:34

אחלה..

Dream Theater 29-08-09 21:09

כי זה לא מתאים לrm10

HTS 29-08-09 21:35

מה אתה רציני ? זה כמו לחיצת חזה במוט, רק שאתה לא שולט בהתנגדות = לא שווה כלום

JAGA_JAGA 29-08-09 22:03

אתה מוזמן לדפוק את הראש בקיר הקרוב....

///Efi/// 29-08-09 22:20

ציטוט:

פורסם במקור על ידי hts (הודעה 907064)
מה אתה רציני ? זה כמו לחיצת חזה במוט, רק שאתה לא שולט בהתנגדות = לא שווה כלום

אבל זה מביא לך גמישות וחיטוב..

Tapit 29-08-09 22:20

למה אתה סתם אומרים, אני עושה רק בטן מרפקים ומתח ואני שוקל 60 קילו על 1.90 ואני נראה שרירי לא כמו כל הגדולים המגעילים האלה עם האסטרואידים והאבקות ניפוח...

BATISTA210 29-08-09 23:27

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tapit (הודעה 907094)
למה אתה סתם אומרים, אני עושה רק בטן מרפקים ומתח ואני שוקל 60 קילו על 1.90 ואני נראה שרירי לא כמו כל הגדולים המגעילים האלה עם האסטרואידים והאבקות ניפוח...

חחח.. אחי 60 קילו על מטר 90 זה לא כזה בסדר אבל תמשיך, אתה בדרך..:carry86w:

ובקשר לכל החכמולוגים: יש לי חבר שנה וחצי בחדר כושר, מתאמן מתמיד הכל טוב ויפה, אני כמה שנים חייתי על שכיבות סמיכה,מתח ומשקולות חופשיים. באתי לחדר כושר שהוא מתאמן בו ותוך שבוע דחקתי 80 קילו שלוש סטים 8 חזרות בזמן שהוא בשנה וחצי הגיע למשקל כזה. בכל דבר שנוגע לכוח התעליתי עליו ועל עוד כמה שמתאמנים פרק זמן ממושך בחדר כושר.
תרגילים מוזנחים כאלה בנו לי סיבולת ועמידה בלחץ למשך זמן ממושך ככה שיכולתי לגבור על אחרים במשחקי כוח כגון הורדות ידיים וכדומה.
תוך 4 חודשים הגעתי למשקל מאה קילו 3 חזרות. :d:d

///Efi/// 29-08-09 23:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי batista210 (הודעה 907148)

ובקשר לכל החכמולוגים: יש לי חבר שנה וחצי בחדר כושר, מתאמן מתמיד הכל טוב ויפה, אני כמה שנים חייתי על שכיבות סמיכה,מתח ומשקולות חופשיים. באתי לחדר כושר שהוא מתאמן בו ותוך שבוע דחקתי 80 קילו שלוש סטים 8 חזרות בזמן שהוא בשנה וחצי הגיע למשקל כזה. בכל דבר שנוגע לכוח התעליתי עליו ועל עוד כמה שמתאמנים פרק זמן ממושך בחדר כושר.
תרגילים מוזנחים כאלה בנו לי סיבולת ועמידה בלחץ למשך זמן ממושך ככה שיכולתי לגבור על אחרים במשחקי כוח כגון הורדות ידיים וכדומה.

כי היתאמנת ליפני.. לא התחלת בידיוק מאפס. אם בשנים האלה שחיית על שכיבות שמיכה, היית חי על בנץ' פרס, היית מגיע לתוצאות יותר טובות..

GT707 29-08-09 23:48

ציטוט:

אתה ממש ליצן... אתה נראה שרירי ואתה 60 קילו על 190? ב מטר 90 אתה צריך להיות 80 קילו רק כדי להיות הבסיס לגובה הזה על מה אתה מדבר...
אסטרואידים?
אבקות ניפוח?

ליצן החצר לך לישון

sami04 30-08-09 01:36

ציטוט:

אני יעזוב תשטויות האחרות, אבל:

אסטרואידים

http://apod.nasa.gov/apod/image/0406...yl_galileo.jpg

סטרואיד

http://youbeenblinded.com/wp-content...eenhancers.jpg

יא בן ז|נה טיפש.

JaSoN.B 30-08-09 07:01

ציטוט:

אני חושב שהוא צחק :o אבל אם לא...יצאת טונה

Dark_Muse 30-08-09 09:44

הוא היה ציני...

אני בטוח שבטיסטה (האמתי) בטח גם השיג את הגוף שלו רק משכיבות סמיכה.

Fatboy 30-08-09 10:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dark_muse (הודעה 907323)
הוא היה ציני...

ו200 כפיפות בטן ביום

הוא עבד לפי התכנית של מייקל לואיס.

Tapit 30-08-09 14:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי GT707 (הודעה 907161)
אתה ממש ליצן... אתה נראה שרירי ואתה 60 קילו על 190? ב מטר 90 אתה צריך להיות 80 קילו רק כדי להיות הבסיס לגובה הזה על מה אתה מדבר...
אסטרואידים?
אבקות ניפוח?

ליצן החצר לך לישון

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sami04 (הודעה 907263)
אני יעזוב תשטויות האחרות, אבל:

אסטרואידים

http://apod.nasa.gov/apod/image/0406...yl_galileo.jpg

סטרואיד

http://youbeenblinded.com/wp-content...eenhancers.jpg

יא בן ז|נה טיפש.

ציטוט:

פורסם במקור על ידי BATISTA210 (הודעה 907148)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תהיו בריאים.

BATISTA210 30-08-09 18:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dark_muse (הודעה 907323)
הוא היה ציני...

לך תדע עם הגוף שלו הוא יכול עם העיגולים של העיניים לעשות שכיבות סמיכה לא פחות מ10 חזרות..
(ציני)
אני רק אומר לכל אלה שלא הבינו (עדיין) משכיבות סמיכה אי אפשר להיתפתח ולהיות רוני קולמן הדור הבא, אבל אלה תרגילים שצריך לשלב אותם בתוכנית האימונים פעם בשבוע להקדיש להם את הזמן שלהם.

אדם שדוחק 200 קילו לא יכול לעשות 50 מרפקים, ובן אדם שמנוסה במרפקים ודוחק 80 קילו יכול להגיע למאה מרפקים.
לסיכום מרפקים מצוין לבניית שרירים מייצבים שברגע שתדחוק משקל כבד לא תעשה נדנדה עם המשקולות שבסוף תיפול על הראש של המתאמן האחר.

Tapit 30-08-09 18:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי batista210 (הודעה 907532)
לך תדע עם הגוף שלו הוא יכול עם העיגולים של העיניים לעשות שכיבות סמיכה לא פחות מ10 חזרות..
(ציני)
אני רק אומר לכל אלה שלא הבינו (עדיין) משכיבות סמיכה אי אפשר להיתפתח ולהיות רוני קולמן הדור הבא, אבל אלה תרגילים שצריך לשלב אותם בתוכנית האימונים פעם בשבוע להקדיש להם את הזמן שלהם.

אדם שדוחק 200 קילו לא יכול לעשות 50 מרפקים, ובן אדם שמנוסה במרפקים ודוחק 80 קילו יכול להגיע למאה מרפקים.
לסיכום מרפקים מצוין לבניית שרירים מייצבים שברגע שתדחוק משקל כבד לא תעשה נדנדה עם המשקולות שבסוף תיפול על הראש של המתאמן האחר.

בדקת את זה? יש לך הוכחות לזה? למה סתם לדבר?
אני לא דוחק חצי מזה ומכפיל אותך במרפקים, סבבה?

HTS 30-08-09 19:04

ציטוט:

פורסם במקור על ידי BATISTA210 (הודעה 907532)
(ציני)

http://www.ihasaflavor.com/lolcats/g...-internets.jpg

BATISTA210 30-08-09 19:09

ציטוט:

פורסם במקור על ידי tapit (הודעה 907535)
בדקת את זה? יש לך הוכחות לזה? למה סתם לדבר?
אני לא דוחק חצי מזה ומכפיל אותך במרפקים, סבבה?

סתם שאלה, כמה אתה מגיע במרפקים??

אנדרוליזם 30-08-09 20:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי batista210 (הודעה 907028)
אני לא מבין למה רוב האנשים שעוסקים בפיתוח גוף מזניחים אימון שכיבות סמיכה ומתח ומשקיעים הרבה יותר באימון מכונות ומשקולות. זה אמון אינטנסיבי לשרירים המייצבים ומפתח רמת כוח,מחטב,גמישות,מהירות- אתה יכול להיות גדול אבל מגושם.

גם בודי בילדרים יכולים לאמץ את זה ולהיות הרבה יותר מטרקטור גדול ומגושם!

כמה שטויות אוי ואווייייייי.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:36.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ