ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   הוק גריפ לכל מי שמסתבך וחושב לוותר כי הוא בכיין (https://israelbody.com/showthread.php?t=76855)

Homie 01-10-12 12:12

הוק גריפ לכל מי שמסתבך וחושב לוותר כי הוא בכיין

"The hook grip can be tricky initially, especially for individuals with smaller hands, and even more so for those smaller handed individuals whose hands are also thick. The short answer is: Make it work. There's a reason that every weightlifter in the world uses the hook grip, and that's simply that when you're accelerating a barbell as you do in the snatch and clean, you cannot maintain your grip without it.

When you start feeling sorry for yourself, just remember that there are 56 kg (124 lb) men who snatch and clean with the hook grip on the same 28 mm barbell that the rest of us use. Halil Mutlu snatched 138 kg at 56 kg. If someone with hands that small can hold onto a weight that big with a snatch grip, you can find a way to manage."

"For most people, there is some stretching that needs to occur before the hook grip feels really secure. The best way to accomplish this is to simply use the hook grip every time you're pulling a bar. Your thumbs will stretch out a bit and your hands will become conditioned to the position, and it will eventually start feeling much more comfortable. "

http://www.catalystathletics.com/blo...hp?blogID=1671

No_Troll 01-10-12 16:12

אולי זה מעולה למי שיש כפות ידיים גדולות (לי)
התחלתי להשתמש באחיזה זו באופן קבוע כשחזרתי להתאמן לפני חצי שנה, ולא נתקלתי בבעיות.

Cuba 01-10-12 16:39

אני טוב לי במשולבת.. לא רואה למה לעשות הוק במה זה יתרום לי

alvaalva 01-10-12 16:45

אם תעשה משולבת בלי להחליף ידיים קבוע אתה תראה שיהיה לך טרפז אחד יותר גדול מהשני.

אלברט ברכה 01-10-12 16:52

אחיזה משולבת היא אכן לא דבר טבעי לגוף.

Homie 01-10-12 18:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי no_troll (הודעה 1143181)
אולי זה מעולה למי שיש כפות ידיים גדולות (לי)
התחלתי להשתמש באחיזה זו באופן קבוע כשחזרתי להתאמן לפני חצי שנה, ולא נתקלתי בבעיות.

חח אתה מסרב לקרוא דבריםםםםםםםםם

אלברט ברכה 01-10-12 18:34

ציטוט:

פורסם במקור על ידי homie (הודעה 1143158)
"the hook grip can be tricky initially, especially for individuals with smaller hands, and even more so for those smaller handed individuals whose hands are also thick. The short answer is: Make it work. There's a reason that every weightlifter in the world uses the hook grip, and that's simply that when you're accelerating a barbell as you do in the snatch and clean, you cannot maintain your grip without it.

When you start feeling sorry for yourself, just remember that there are 56 kg (124 lb) men who snatch and clean with the hook grip on the same 28 mm barbell that the rest of us use. Halil mutlu snatched 138 kg at 56 kg. If someone with hands that small can hold onto a weight that big with a snatch grip, you can find a way to manage."

"for most people, there is some stretching that needs to occur before the hook grip feels really secure. The best way to accomplish this is to simply use the hook grip every time you're pulling a bar. Your thumbs will stretch out a bit and your hands will become conditioned to the position, and it will eventually start feeling much more comfortable. "

http://www.catalystathletics.com/blo...hp?blogid=1671

איפה שיש קושי, שם יש חולשה וצריך לטפל.
עדיף להמנע מאחיזה משולבת כמה שיותר.

Cuba 01-10-12 18:47

כבר שנתים אני עם אחיזה משולבת ואין לי שום בעיה בטרפזים

No_Troll 01-10-12 19:02

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Homie (הודעה 1143205)
חח אתה מסרב לקרוא דבריםםםםםםםםם

מה הקשר?

the raccoon 01-10-12 19:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי cuba (הודעה 1143216)
כבר שנתים אני עם אחיזה משולבת ואין לי שום בעיה בטרפזים

שאלתי אחד מחבירנו היותר מתעסקים בפרופורציות ואסתטיקה..(גלעד בן יעקב)
והוא אמר שזה שטות שהאחיזה המשולבת משפיעה באופן שונה על הטרפזים.

אלברט ברכה 01-10-12 19:33

אני לא דיברתי על פרופורציות בהכרח, אבל אתה לא יודע לחשוב לבד?

ניר123 01-10-12 19:42

אני לא חושב שיש אחיזה אחת לכל התרגילים.
ההוק הוא רק כשהאחיזה הרגילה שלך לא מספיקה. ולפעמים עדיף עדין לעשות אובר-אנדר לפני ההוק בשביל האמות..
אבל ללא ספק שההוק אחיזה מעולה

Homie 01-10-12 19:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי no_troll (הודעה 1143225)
מה הקשר?

שכל הקטע במאמר הזה זה לא לפריקים כמוך שהם עצומים.

No_Troll 01-10-12 19:55

ציטוט:

פורסם במקור על ידי homie (הודעה 1143235)
שכל הקטע במאמר הזה זה לא לפריקים כמוך שהם עצומים.

הכוונה שלי בהודעה הראשונה הייתה שהוק גריפ מעולה למי שיש לו כף יד גדולה, זה לא סותר את המאמר.
אגב בהודעה הראשונה המילה הראשונה "אולי" הייתה בטעות, הכוונה הייתה "הוק גריפ זה מעולה למי שיש כפות ידיים גדולות"
כנראה נפלה אי הבנה.

Homie 01-10-12 20:06

אההההההה אההה אהההההה !
אי הבנה לחלוטין,
בקיצור גם שמתי את זה בעקבות איזה דיון בקבוצה בפייסבוק שמישו אמר שהידיים שלו קטנות מדיי

Cuba 01-10-12 20:11

בכל מקרה במה עדיף לעשות הוק מאשר משולבת?

Homie 01-10-12 20:18

בעיקרון בקלין וסנאץ, בדד ליפט גם לא אמור להיות לך בעיה לפחות בחלק, לפחות בהתחלה בסטים הראשונים אני מאמין שזה יעזור לאחיזה

Cuba 01-10-12 20:21

לא יודע אני שנתים כבר עושה משולבת בדדליפט והכול בסדר..
סנאצ וקלין גם ככה אני לא עושה אז זה לא מעניין

SmokingSnake 01-10-12 20:52

עשיתי 160 לעשירייה בhook לפני שבועיים, רק כדי לראות איך זה, חוץ מלזיין לי את האגודל לא תרם לי הרבה להרמה, למרות שזה יותר נוח ממשולבת הגוף מרגיש יותר יציב כי העומס מתחלק בצורה שווה בשני הצדדים.

אני במשקלי שיא נשאר עם המשולבת, עד החימום האחרון אני משתמש באחיזה רגילה

hook בשבילי רק בפאוורקלין

אלברט ברכה 01-10-12 21:30

ציטוט:

פורסם במקור על ידי smokingsnake (הודעה 1143259)
עשיתי 160 לעשירייה בhook לפני שבועיים, רק כדי לראות איך זה, חוץ מלזיין לי את האגודל לא תרם לי הרבה להרמה, למרות שזה יותר נוח ממשולבת הגוף מרגיש יותר יציב כי העומס מתחלק בצורה שווה בשני הצדדים.

אני במשקלי שיא נשאר עם המשולבת, עד החימום האחרון אני משתמש באחיזה רגילה

hook בשבילי רק בפאוורקלין

תוכל לפרט בבקשה גם באיזה צבע התיק שלך באימון, איפה נמצאת הבירזייה באימון ואיזה שירים שמעת באימון?????

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:52.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ