ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   ארכיון (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=10)
-   -   אביב עומר ,(ניגרי ענק) כרטיס - ביקור . (https://israelbody.com/showthread.php?t=25)

NIRAN 15-03-06 15:07

אחלה כרטיס איזה מעניין זה!!!!

טל יואב 15-03-06 15:12

את הראיון ערכתי עם אביב בטלפון ,
אני חייב לציין שהראיון עם אביב היה שונה מכל שאר הראיונות שעשיתי עד עכשיו ,
אביב נפתח בקלות והוא איש שיחה מאוד מעניין ועקב הכימיה שהייתה בינינו עוד לפני הכל זרם כמו שיחה של שתי חברים ותיקים,
יש לזכור שמדובר בשתי אנשים אשר עוסקים בשיווק אז הדברים הם אחרת ,אביב הצליח להקרין ממש את האופי המיוחד שלו דרך הראיון ומלבד הנאה גדולה למדתי ממנו מספר דברים , לא את הכל הכנסתי לכרטיס ביקור כי היו דברים off the record "אוף דה רקורד" לבקשתו של אביב .
כל כרטיס יכול להיות מדליק הכל תלוי במרואיין ועד כמה הוא זורם בשיחה ונפתח איתך עם אביב היה חיבור טוב מההתחלה.
שי קיבלתי את המייל שלך אני יתקשר אלייך תכף.
עומרי טורבו החמוד,
האם יש מצב שתכניס לאריכיון גם את כרטיסי הביקור של מרקוס ראול ודייב דרייפר? לא ראיתי אותם כבר בשום מקום וחבל.
אביב אנחנו עוד נהיה בקשר בקרוב.

Ori_D 15-03-06 15:20

אהבתי מעניין מאוד
ZMA זה בסה"כ אבץ, מגנזיום וויטמין B6.
אומרים שכל אלה ביחד גורם לשחרור של טסטוסטרון, זאת הפעם הראשונה שאני שומע שיש ממנו תוצאות, עד עכשיו רק דברים רעים שמעתי עליו

שי345 15-03-06 15:50

יואב מתי אני יקבל כרטיס ביקור ? :lol:

ענבר 15-03-06 16:01

אחלה כרטיס יואב ;)

Real 15-03-06 18:09

כרטיס חזק .. מפתח גוף אם לב.. בנאדם אחד הטובים שיש בספורט הלחוץ הזה..
ירבו כרטיסים כאלה ואנשים כמוך ;)

nitim 15-03-06 19:07

תודה יואב, אהבתי. אני מחבב את אביב כמפתח גוף אני חושב שהוא רציני ושהוא מורעל..
הוא לא סנוב לחבר'ה ומשתף אותנו בסיפורים שרק יכולים לתת לנו יותר רעל להתקדם להתאמן ולהתמיד :)

בהצלחה אחי ושוב מזל טוב והרבה בהצלחה כאיש נשוי:)

nitim 15-03-06 19:10

תודה יואב, אהבתי. אני מחבב את אביב כמפתח גוף אני חושב שהוא רציני ושהוא מורעל..
הוא לא סנוב לחבר'ה ומשתף אותנו בסיפורים שרק יכולים לתת לנו יותר רעל להתקדם להתאמן ולהתמיד :)

בהצלחה אחי ושוב מזל טוב והרבה בהצלחה כאיש נשוי:)

Vin diesel 15-03-06 19:55

תודה יואב אחלה כרטיס אחי :)
באמת מעניין!! | boxing |

ניגרי ענק 16-03-06 11:21

יואב לא הכניס לכרטיס פרט פיקנטי שהייתי רוצה שתדעו: יש מתחרה בעולם שהוא דוגמא ומופת בעיני, וקוראים לו ג'י קאטלר.
לטעמי הוא היה צריך לזכות כבר השנה במר אולימפיה, ובכל אופן, בתחרות הקרובה זה יקרה!

טל יואב 16-03-06 13:48

ציטוט:

Originally posted by ניגרי ענק@Mar 16 2006, 01:21 PM
יואב לא הכניס לכרטיס פרט פיקנטי שהייתי רוצה שתדעו: יש מתחרה בעולם שהוא דוגמא ומופת בעיני, וקוראים לו ג'י קאטלר.
לטעמי הוא היה צריך לזכות כבר השנה במר אולימפיה, ובכל אופן, בתחרות הקרובה זה יקרה!

הקסטה כבר נגמרה שכחתה :lol: :D ;)
אני גם חולה על ג"יי קאטלר הרבה יותר מכל אחד אחר אבל צערי כל עוד שרוני ימשיך להתחרות כולם באים להתחרות רק על המקום השני .
רוני צריך לבוא ממש אבל ממש ב- out of shape כדי להפסיד ורוני לא טירון ולא יעשה טעות כזאות אף פעם.
אני מעדיף את הגופה של ג"יי מעל רוני מכמה סיבות ,
1. הכתפיים הרבה יותר גדולות ועגולות .
2. רגל עליונה של ג"יי הרבה יותר יפה וחטובה .
3. בטן פי 10 יותר מושקעת ומושלמת לעומת רוני .
רוני כבר הגיע למצב שהוא כבר נראה כאילו לקחו כל מיני חלקים מגופות שונות וחיברו אותו ביחד .
העיניין שג"יי לא מצליח להגיע לרמת ייבוש בישבן ובגב כמו שרוני מצליח בכל כך קלות כאילו זה בא לרוני בטביעיות הקטע הזה מה גם שלרוני יש את הגב המטורף ביותר שנראה אי פעם ברגע שהם מפנים גב לקהל התחרות נגמרת ורוני הולך הבייתה עם עוד גביע סאנדו.

Gamerrrrr 16-03-06 14:38

קודם כל יואב אתה צודק אבל לדוריאן היה גב יותר גדול :D
דבר שני, ג'יי הוא הרבה יותר אנשוי מרוני, תסתכלו לו על הפרצוף, קום כל הוא נראה אינטליגנט, דבר שני הוא הנשמה של הספורט, אני זוכר איזה ארנולד קלאסיק שכשהודיעו לו על הזכייה במקום לשמוח הוא הלך וחיבק את דקסטר אני חושב

Dr. Muscle 16-03-06 21:13

אחלה ראיון!
ג'יי לא הולך לקחת השנה כלום וזה גם לצערי... אבל הוא יהיה כאן גם אחרי הפרישה של רוני ויאכל לאסוף שאריות שגם זה משהו :)

טל יואב 17-03-06 00:07

איתי קודם כל דוריאן כבר לא מתחרה זה אתה כבר יודע מזמן ואני יודע שהוא המועדף עלייך ולכן דעתך היא משוחדת מעט .איפו כתוב שהגב שלו גדול יותר משל רוני ?
dr. muscle ,
אתה צודק השאלה שנשאלת היא :
האם ג"יי יהיה במצב בריאותי תקין לאחר פרישתו של רוני למרות גילו הצעיר של ג"יי יחסית
מצב בריאותי תקין להמשיך ולהעמיס כימייה ולהמשיך ולהתחרות מי יודע כמה שנים ירצה רוני לשלוט בממלכת האולימפיה ?
מיניסיוני הבנתי הם פורשים לא כי הם רוצים אלה כי מצבם הבריאותי שלהם מאלץ אותם לכך.
כך אמר לי במפורש המלך דוריאן עקב ריבוי פציעות ....
כך אמר לי במפורש גם המלך ליי הייני בשנת 1999 בארנולד קלאסיק
הכל בידי שמיים רוני נבדק כל חודשיים בדיקות מקיפות על מצב בריאותו מהבדיקה האחרונה לדבריו מצבו מעולה אך הכל יכול להשתנות בצורה דרסטית לכאן או לכאן.
אגב GAMERRRR ,
תודה רבה לך על הדיסק המיוחד שצרבתה לי רק היום ישבתי לראות אותו ממש יפה תודה אחי .

Omri4eveR 17-03-06 00:50

יואב ראיתי רק עכשיו את הכרטיס כל הכבוד אחי תמשיך ככה :)
אביב נהנתי מאוד להכיר אותך יותר מקרוב מקווה שיהיה לך ולנו בהצלחה תומכים בךתמיד!
יואבש שמעתי שהייתה היום במכון אוףף למה לא באתי.. ויודע מה? ביררת מי זאת איילת ומתברר שאני מכיר אותה מצויין ולא רק זה היא הכי נחמדה מכל המדירכים והמדריכות בעיניי תמיד מחייכת :)

Dr. Muscle 17-03-06 11:45

יואב ידידי, כבר באולימפיה הזו צצו מספר סימני שאלה בנוגע להשתתפות של רוני וגם מי שהכין אותו לתחרות (צ'אד ניקולאס) אמר שהוא עוד לא יודע אם רוני יחליט להשתתף. מדברים על האולימפיה הבאה בתור האולימפיה האחרונה של רוני - מי יודע אם זה באמת יהיה כך, אבל כנראה שרוני יעדיף למנוע את הבעיות הבריאותיות טרם יקרו (הוא כבר בן 41 וזה לא צעיר בכלל).

ron_22 17-03-06 12:28

:king: אחלה כרטיס

Mr.Bazooka 17-03-06 12:33

ron 22
זה אתה בחתימה??

Gamerrrrr 17-03-06 12:53

ציטוט:

Originally posted by טל יואב@Mar 17 2006, 12:07 AM
איתי קודם כל דוריאן כבר לא מתחרה זה אתה כבר יודע מזמן ואני יודע שהוא המועדף עלייך ולכן דעתך היא משוחדת מעט .איפו כתוב שהגב שלו גדול יותר משל רוני ?
אגב GAMERRRR ,
תודה רבה לך על הדיסק המיוחד שצרבתה לי רק היום ישבתי לראות אותו ממש יפה תודה אחי

רואים :D
יואב סתם מתוך התעניינות איזה סרטונים אהבת יותר? אהבתי של ג'יי קאטלר באופן אישי

ניגרי ענק 19-03-06 09:46

ציטוט:

Originally posted by Gamerrrrr@Mar 16 2006, 02:38 PM
קודם כל יואב אתה צודק אבל לדוריאן היה גב יותר גדול :D
דבר שני, ג'יי הוא הרבה יותר אנשוי מרוני, תסתכלו לו על הפרצוף, קום כל הוא נראה אינטליגנט, דבר שני הוא הנשמה של הספורט, אני זוכר איזה ארנולד קלאסיק שכשהודיעו לו על הזכייה במקום לשמוח הוא הלך וחיבק את דקסטר אני חושב

הוא חיבק את כריס קורמיר, ניחם אותו ורק אחר כך חגג את הזכיה השלישית שלו בארנולד קלאסיק.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:21.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ