ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   שלום שאלה חשובה בנוגע לאבקת חלבון בבקשה צריך עזרה. (https://israelbody.com/showthread.php?t=18655)

meirz15 07-09-07 14:55

שלום שאלה חשובה בנוגע לאבקת חלבון בבקשה צריך עזרה.

אז ככה אני שותה אולטימט נוטרישן פרוסטאר טעם בננה...

עכשיו מישהו אמר לי שעה לאחר שתיית השייק לא לאכול כלום לאחר שעה מה צריך לאכול? ארוחה רצינית או סתם נשנוש?...

ושמתי לב שבאבקה אין פחמימות בכלל האם מומלץ שלאחר שתיית השייק מייד לאכול 2 פרוסות לחם אם איזה ממרח ריבה או משהו או שלא מומלץ או לאכול קצת פירות או ירקות יישר אחרי שתיית השייק.
.

תודה אלו השאלות מקווה לתשובות תודה רבה קרנפים..

Vin diesel 07-09-07 14:59

ביחד אם השייק לאחרי אימון אתה צריח או לישתות סוכר ענבים,או לאכול בננה או טמרים.
שעה לאחרי ששתיתה את השייק אתה צריח לאכול ארוחה. זה יכול להיות קוט"ג אם לחמנייה וסלט אם שמן זית.

meirz15 07-09-07 15:15

שניה אחי אני רוצה להבין אז בייחד אם השייק אני צריך לאכול איזה בננה או תמרים אי אפשר לדוגמא נגיד שתי פרוסות לחם אם חמאת בוטנים?? ואחי איזה כמות צריך של תמרים או כמה בננות?

ושאתה אומר שעה אחרי השתייה של השייק לאכול ארוחה זה אומר ארוחה שיהיה בה 30 גרם חלבון גם או פחות??

meirz15 07-09-07 16:09

מישהו??? פליזזז

Elevation 07-09-07 16:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי meirz15

עכשיו מישהו אמר לי שעה לאחר שתיית השייק לא לאכול כלום לאחר שעה מה צריך לאכול? ארוחה רצינית או סתם נשנוש?...

ושמתי לב שבאבקה אין פחמימות בכלל האם מומלץ שלאחר שתיית השייק מייד לאכול 2 פרוסות לחם אם איזה ממרח ריבה או משהו או שלא מומלץ או לאכול קצת פירות או ירקות יישר אחרי שתיית השייק.
.

עם השייק תוריד פחמימות ביחס כפול לחלבונים, ימינה שמאלה. (זה יוצא 0.8 גרם לכל ק"ג משקל גוף לפחמימה) כשאתה משתדל להימנע משומנים.

בארוחה שתבוא עד שעה לאחר מכן, וכמה שיותר מוקדם יותר טוב, לדעתי, תכלול את כל אבות המזן, אל תתקמצן בשומן וסיבים וזאת כל התורה.

meirz15 07-09-07 16:16

רגע אז נאמר ויישר אחרי האימון שתיתי שייק שיש בוא 30 גרם חלבון אז מייד לאחר שתיית השייק לדפוק 2 פיתות שבהם יש בייחד 90 גרם פחמימות ונגיד עוד בננה ותמר אחד

האם מה שאמרתי זה טוב?

Elevation 07-09-07 16:17

ציטוט:

רגע אז נאמר ויישר אחרי האימון שתיתי שייק שיש בוא 30 גרם חלבון אז מייד לאחר שתיית השייק לדפוק 2 פיתות שבהם יש בייחד 90 גרם פחמימות ונגיד עוד בננה ותמר אחד

האם מה שאמרתי זה טוב?

ביחד עם השייק תוריד נניח שלושה ארבעה תמרים, אחרי זה ארוחה שמכילה את כל אבות המזון.

meirz15 07-09-07 16:22

אז אתה רוצה להגיד לי שבשלושה ארבעה תמרים יש 120 גרם פחמימות?

כי אמרו לי שצריך על כל גרם חלבון 3-4 גרם פחמימות ....

אז מה אתה אומר אחי?

Kachok 07-09-07 16:23

יחס של 1:2 בין חלבון לפחמימה הוא המומלץ אחרי האימון

Elevation 07-09-07 16:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Elevation

ציטוט:

.

עם השייק תוריד פחמימות ביחס כפול לחלבונים, ימינה שמאלה. (זה יוצא 0.8 גרם לכל ק"ג משקל גוף לפחמימה) כשאתה משתדל להימנע משומנים.

בארוחה שתבוא עד שעה לאחר מכן, וכמה שיותר מוקדם יותר טוב, לדעתי, תכלול את כל אבות המזן, אל תתקמצן בשומן וסיבים וזאת כל התורה.

ציטוט:

אז אתה רוצה להגיד לי שבשלושה ארבעה תמרים יש 120 גרם פחמימות?

כי אמרו לי שצריך על כל גרם חלבון 3-4 גרם פחמימות ....

אז מה אתה אומר אחי?

מי אמר לך?

meirz15 07-09-07 16:38

ראיתי באינטרנט וגם אחד סוס במכון אמר לי שזה טוב

קח תיראה מהאתר של ynet תזונה

"אם אתם מאלה שנוהגים לקרוא את המספרים לפני שאתם פותחים את הפה, השתמשו בנוסחה: על כל 1 גרם חלבון צריך לספק 3־4 גרם פחמימה. "

gil-Nissim 07-09-07 16:44

ציטוט:

"אם אתם מאלה שנוהגים לקרוא את המספרים לפני שאתם פותחים את הפה, השתמשו בנוסחה: על כל 1 גרם חלבון צריך לספק 3־4 גרם פחמימה. "

אני מציע לך שתתחיל ליקרוא מאמרים באתרים אחרים וריצינים ברשת..
למה כל מה שרשום ב-ynet שווה לתחת..

ומה הקטע שלך עם פרוסות לחם בתור פחממה ?...
מה רע בתמרים,סוכר ענבים,בננה ?...

בקיצור ענו לך על השאלה..

Elevation 07-09-07 16:59

ציטוט:

מאה עשרים גרם פחמימה זה בערך מה שאני אוכל ביום שלם בחיטוב. :ohmy:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:08.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ