ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   קראתי בפעם השניה את "מה לאכול בשביל להיות חזק וגדול" (https://israelbody.com/showthread.php?t=69239)

lifton 23-12-10 18:56

קראתי בפעם השניה את "מה לאכול בשביל להיות חזק וגדול"

אחת ולתמיד אני יספר את הקטע שיש לי בתפריט כמו שצריך יתכן שתיהיה נטיה לחפירה..
המאמר הזה של "איש הלילה" לדעתי מנפץ הרבה אשליות של המון אנשים.
כרגע אני על תפריט 3200 קלוריות.
תוכנית אימון ss
המשקל 90 קילו פלוס מינוס. תקוע ולא מצליח להתקדם ל100.

אני רוצה להקפיץ את התפריט לאיזור ה4000.

תפריט עכשיוי.

שיבולת שועל (קוואקר) לא מבושלת 100 גרם 392 קלוריות
חלב טרי כד 2 ליטר 1% 400 גרם 168 קלוריות
חמאת בוטנים 30 גרם 185 קלוריות
פסטה מחיטה מלאה מבושלת 300 גרם 388 קלוריות
חזה עוף מבושל 325 גרם 468 קלוריות
אורז חום מבושל 450 גרם 535 קלוריות
לחם חיטה מלאה 5 פרוסות 376 קלוריות
קוטג` 3% חצי גביע 100 קלוריות
ביצה (חלבון) 3 חלבוני ביצים 61 קלוריות
ביצה (חלמון) חלמון גדול 60 קלוריות
שיבולת שועל (קוואקר) לא מבושלת 50 גרם 196 קלוריות
שקדים 20 גרם 125 קלוריות
יוגורט 1.5% 145 גרם 75 קלוריות

סה"כ 3200 קלוריות, 410 גרם פחמימה, 60 גרם שומן, 220 גרם חלבון.

קשה לי להוסיף עוד פסטה ועוד אורז כי זה כמויות של חצי קילו כמעט וזה הרבה לארוחה, חוץ מזה שיותר מ400 גרם פחמימה זה מספיק. איפה מוסיפים?

אני מדגיש שאני מוסיף פה ושם אוכל שעובר לידי ביומיום...אז אני מגיע לקצת יותר מזה.
בקיצור, בשר טחון יכול להיות אופציה טוב, לעשות המבורגרים ולאכול כעוד ארוחה, אבל קשה לדעת כמה קלוריות יש כאן.

קיצר עוד משקל = עוד כח כדברי המאמר, ומבחינתי אתם פה היועצים שלי בקטע הזה, תנו מה שיש לכם תגידו כל מה שאתם חושבים.

alvaalva 23-12-10 19:17

למה חלב 1%?

lifton 23-12-10 19:47

אוקיי..מצוין.
נעבור לחלב 3%? או יותר?

Alon332 23-12-10 19:51

למה לזרוק חלמונים? למה קוטג' 3%? למה יוגורט 1.5%? למה אין בשר?

lifton 23-12-10 19:59

אל תשאלו למה?..התבססתי על תפריט שקיבלתי למסה בישראל בודי לפני יותר משנה, פשוט כל פעם הוספתי עוד קצת.

הקטע המצחיק שלפני יותר משנה הייתי בייעוץ בישראל בודי ולמסה נתנו לי הכל 1%..3%..ובכמות של כמה פרוסות לחם, 150 גרם חזה עוף...בקיצור כאילו שיש לי בעיית השמנה, כמויות מדויקות ושנשארתי רעב אמרו לי לאכול פרי, אני חלילה לא בא להתלונן ,הם החברה הכי טובה בארץ בתחום, אין ספק, רק שלדעתי היה פה קצר.

ולשאלותיך: "למה לזרוק חלמונים? אחד מספיק (כי אני יודע שאחד ביום מספיק וכו) למה קוטג' 3%? אולי נעבור ל5% אבל זה לא מה שישנה למה יוגורט 1.5%? למה לא? למה אין בשר? בזה אתה צודק אני צריך להוסיף בשר "

איזה חלק בשר לבקש שאני קונה? אנטריקוט? סינטה?

ואם כבר בקטע של שיתוף, בדיוק עכשיו אני מכין 650 גרם תפוח אדמה (סטייל ציפס משהו אששש) בתנור עם 170 גרם שניצל אפוי.

alvaalva 23-12-10 20:06

נתחיל מזה שתעבור לחלב 3 אחוז.
2 ליטר יוצא 1200 קלוריות.

lifton 23-12-10 20:11

אני שותה 400 אני יכול להתאמץ ולשתות חצי ליטר, לדבריו של גל ציון פור מישהו שאני סומך ומעריך צריכה כזו היא מיותרת. חצי ליטר חלב 3% יוצא 290 קלוריות.
מקובל. עברתי.

דבר נוסף אני עושה שייק באיזה 10 וחצי בבוקר ,שיבולת שועל חלב חמאת בוטנים וסקופ סינטה 6 , וארוחה אחרי זה יוצאת רק בצהריים 3-4 שעות לאחר מכן. בעייתי?

alvaalva 23-12-10 20:35

ציטוט:

פורסם במקור על ידי lifton (הודעה 1049757)
אני שותה 400 אני יכול להתאמץ ולשתות חצי ליטר, לדבריו של גל ציון פור מישהו שאני סומך ומעריך צריכה כזו היא מיותרת. חצי ליטר חלב 3% יוצא 290 קלוריות.
מקובל. עברתי.

דבר נוסף אני עושה שייק באיזה 10 וחצי בבוקר ,שיבולת שועל חלב חמאת בוטנים וסקופ סינטה 6 , וארוחה אחרי זה יוצאת רק בצהריים 3-4 שעות לאחר מכן. בעייתי?

אתה לא חייב לשתות ברצף, אבל יכול נגיד 4 פעמים במשך היום חצי ליטר.
אבל תעשה מה שבאלך.

buf123 23-12-10 20:50

כיף לכם שאתם יכולים לשתות ככה חלב...
אם אני רק שותה טיפה חלב הבטן שלי מתחילה לעשות רעשים של אופנוע מוטוקרוס
היום ניסיתי לשתות בשייק 600ml עם הפרפקט זה טעים רצח אבל אז ואי ואי...........

OverPower 23-12-10 21:06

ציטוט:

פורסם במקור על ידי lifton (הודעה 1049704)
אחת ולתמיד אני יספר את הקטע שיש לי בתפריט כמו שצריך יתכן שתיהיה נטיה לחפירה..
המאמר הזה של "איש הלילה" לדעתי מנפץ הרבה אשליות של המון אנשים.
כרגע אני על תפריט 3200 קלוריות.
תוכנית אימון ss
המשקל 90 קילו פלוס מינוס. תקוע ולא מצליח להתקדם ל100.

אני רוצה להקפיץ את התפריט לאיזור ה4000.

תפריט עכשיוי.

שיבולת שועל (קוואקר) לא מבושלת 100 גרם 392 קלוריות
חלב טרי כד 2 ליטר 1% 400 גרם 168 קלוריות
חמאת בוטנים 30 גרם 185 קלוריות
פסטה מחיטה מלאה מבושלת 300 גרם 388 קלוריות
חזה עוף מבושל 325 גרם 468 קלוריות
אורז חום מבושל 450 גרם 535 קלוריות
לחם חיטה מלאה 5 פרוסות 376 קלוריות
קוטג` 3% חצי גביע 100 קלוריות
ביצה (חלבון) 3 חלבוני ביצים 61 קלוריות
ביצה (חלמון) חלמון גדול 60 קלוריות
שיבולת שועל (קוואקר) לא מבושלת 50 גרם 196 קלוריות
שקדים 20 גרם 125 קלוריות
יוגורט 1.5% 145 גרם 75 קלוריות

סה"כ 3200 קלוריות, 410 גרם פחמימה, 60 גרם שומן, 220 גרם חלבון.

קשה לי להוסיף עוד פסטה ועוד אורז כי זה כמויות של חצי קילו כמעט וזה הרבה לארוחה, חוץ מזה שיותר מ400 גרם פחמימה זה מספיק. איפה מוסיפים?

אני מדגיש שאני מוסיף פה ושם אוכל שעובר לידי ביומיום...אז אני מגיע לקצת יותר מזה.
בקיצור, בשר טחון יכול להיות אופציה טוב, לעשות המבורגרים ולאכול כעוד ארוחה, אבל קשה לדעת כמה קלוריות יש כאן.

קיצר עוד משקל = עוד כח כדברי המאמר, ומבחינתי אתם פה היועצים שלי בקטע הזה, תנו מה שיש לכם תגידו כל מה שאתם חושבים.

חחח למה התפריט סבל הזה? אתה בעונש?
תעיף את השיבולת שועל ותאכל פסטה / תפוחי אדמה / אורז וכו' , במקום עוף תאכל בשר אדום כמו גבר, קוטג' יוגורט וחלב תאכל באחוזים הכי גבוהים שיש (אפילו אם האחוזים הכי גבוהים לא טעימים לך אבל זה החוק לגבי גברים במאסה), אל תפריד את החלבונים מהחלמונים בביצים, תאכל אותם שלמות.

אה והכי חשוב, אל תספור קלוריות, זה מיותר. תאכל מספיק בשביל להתאושש לאימון הבא. בהצלחה

lifton 23-12-10 22:01

חח אוקיי.

אז ביצים אוכלים שלמות.
שיבולת שועל אני אוכל כי נחמד לי עם זה ויש קלוריות ופחמימות, זה טעים עם שייק בבוקר, וממלא את הבטן לפני השינה, אני אוכל אורז ופסטה כמו שאמרתי.

השידרוג היחיד זה להעלות אחוזים של הקוטג והחלב ולהוסיף מנת בשר אדום במקום עוף.

איזה בשר אתם ממליצים?
רעיון שחשבתי זה, להכין המבורגרים מבשר טחון, איזה 400 גרם כל המבורגר ולהקפיא אותם.

Nothin_BuT_A_Peanut 23-12-10 22:52

ציטוט:

פורסם במקור על ידי overpower (הודעה 1049769)
חחח למה התפריט סבל הזה? אתה בעונש?
תעיף את השיבולת שועל ותאכל פסטה / תפוחי אדמה / אורז וכו' , במקום עוף תאכל בשר אדום כמו גבר, קוטג' יוגורט וחלב תאכל באחוזים הכי גבוהים שיש (אפילו אם האחוזים הכי גבוהים לא טעימים לך אבל זה החוק לגבי גברים במאסה), אל תפריד את החלבונים מהחלמונים בביצים, תאכל אותם שלמות.

אה והכי חשוב, אל תספור קלוריות, זה מיותר. תאכל מספיק בשביל להתאושש לאימון הבא. בהצלחה

אתה לא צודק בכלל. למה לעשות מסה מגעילה? הת-פריט שהוא הביא מצויין.
וחזה עוף זה מצויין, וכן הוא צריך להפריד ביצים. זה גם קשור ללהיות בריא, לא סתם שמן וחזק.

lifton 23-12-10 23:26

זה מה שאני חושב.
חלב אני יעבור אולי ל3% קוטב טעים לי 3%..

מבחינת בשר, אלו חלקים עדיפים? סינטה? אנטריקוט? מה עם בשר טחון?
וכפחמימה במקום פסטה או אורז..יש עוד רעיונות?
אני אוכל פסטה מחיטה מלאה וכך גם אורז, פה אני גם חושב שאני יעבור לאורז לבן..יש לי מספיק סיבים עם כל השיבולת שועל הזו.

subzero1122 24-12-10 00:52

קודם כל אנחנו לא סובלים אצלנו שגיאות כתיב
כותבים ב0ר, סבבה? עם 0, לא עם ש, כמו בן שהר רק הפוך.

עם עם עם עם עם יש לך כ0ף אז תמיד עדיף אנטריקוט, עם עם עם עם עם לא אז גם ב0ר טח1ן יכול להיות טר1ל.

lifton 24-12-10 02:01

..מורי ורבי סאבזירו..מצטער על הטעות..אתה עם הסקבט..והב0ר..צריך להקים ולהפיץ בעולם שפה משלך..

ב0ר אנטריקוט. 0גור.

אנטריקוט בצהריים עם אורז לבן, חזה עוף עם פסטה מחיטה מלאה אחר הצהריים. אין מאושר ממני באדם.

subzero1122 24-12-10 02:51

למה אתה אוכל ע1רז לבן? עושים עליך סנקציות בבית?

Ermac1122 24-12-10 02:56

אורז לבן יכול להיות טעים אם לא מגבילים אותו לאורז+מים בסיר

Scylla 24-12-10 04:43

איש הלילה אומנם גדול וחזק ואני שחיף חלשלוש אבל הכל צריך לקחת בפרופורציה ולא לחפש בכוח איפה לדחוף עוד קלוריות לפני שאתה יודע איפה אתה עומד, שבלסתי כמו חמור הייתי גדול ושמן, עכשיו אני אוכל לא מעט, אבל לא בהגזמה, מקפיד לא לאכול הרבה פחמימות, כן לאכול הרבה חלבון, ויחסית הרבה שומן ואני כמעט לא משמין (וקל לי להשמין יחסית) צריך להתחיל מתפריט מסויים ולהוסיף בהדרגה לא חוכמה לאכול על 70 קילו כאילו אתה 90, כי אתה תמיד צריך לחשוב לאן אתה מתקדם, לגבי אחוז שומן של מוצרים - שומן זה ממש לא רע, גם שומן רווי, אבל צריך להתחשב בשאר הערכים שמשתנים גם - פחמימות ושומן, אם אתה לחוץ על חלבון ולא חסר לך שומן למשל אז עדיף לעבור למוצרים יותר רזים שמכילים פחות שומן ויותר חלבון לדוגמא, המצב תקף גם להפך... שומן לא בעיה לצרוך יש לא מעט מקורות אבל חלבון לא תמיד קל למצוא אוכל קל (מבחינת שובע) וזול מבחינת כספית אז לפעמים טוב לנצל למקס' את המוצרים שמכילים חלבון שיהיו רזים על הדרך (בשר, מוצרי חלב וכו') אני אישית אוכל גם וגם, ושום צד הוא לא "מוחלט" ונכון הכל עניין של פרופורציות, לא לאכול רק גבנצ 50 אחוז שומן וצנצנת מיונז, ולא להתנזר משומן ולנקות חזה עוף מיובש ....

ניגרי ענק 24-12-10 07:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Scylla (הודעה 1049831)
איש הלילה אומנם גדול וחזק ואני שחיף חלשלוש אבל הכל צריך לקחת בפרופורציה ולא לחפש בכוח איפה לדחוף עוד קלוריות לפני שאתה יודע איפה אתה עומד, שבלסתי כמו חמור הייתי גדול ושמן, עכשיו אני אוכל לא מעט, אבל לא בהגזמה, מקפיד לא לאכול הרבה פחמימות, כן לאכול הרבה חלבון, ויחסית הרבה שומן ואני כמעט לא משמין (וקל לי להשמין יחסית) צריך להתחיל מתפריט מסויים ולהוסיף בהדרגה לא חוכמה לאכול על 70 קילו כאילו אתה 90, כי אתה תמיד צריך לחשוב לאן אתה מתקדם, לגבי אחוז שומן של מוצרים - שומן זה ממש לא רע, גם שומן רווי, אבל צריך להתחשב בשאר הערכים שמשתנים גם - פחמימות ושומן, אם אתה לחוץ על חלבון ולא חסר לך שומן למשל אז עדיף לעבור למוצרים יותר רזים שמכילים פחות שומן ויותר חלבון לדוגמא, המצב תקף גם להפך... שומן לא בעיה לצרוך יש לא מעט מקורות אבל חלבון לא תמיד קל למצוא אוכל קל (מבחינת שובע) וזול מבחינת כספית אז לפעמים טוב לנצל למקס' את המוצרים שמכילים חלבון שיהיו רזים על הדרך (בשר, מוצרי חלב וכו') אני אישית אוכל גם וגם, ושום צד הוא לא "מוחלט" ונכון הכל עניין של פרופורציות, לא לאכול רק גבנצ 50 אחוז שומן וצנצנת מיונז, ולא להתנזר משומן ולנקות חזה עוף מיובש ....

:clap:

כבוד על ההודעה הזאת.

קפטן שלד 24-12-10 08:46

ציטוט:

פורסם במקור על ידי scylla (הודעה 1049831)

ל1לז, מזל שאני שלד אחרת הייתי שמן!

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:05.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ