ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פורום אימוני כוח (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=17)
-   -   לשלב קרוספיט באמצע התוכנית (http://israelbody.com/showthread.php?t=80953)

motherfuckerscreamer 07-01-14 21:56

לשלב קרוספיט באמצע התוכנית

אני דיי התחלתי להתעניין בכל העניין של הקרוספיט עקב צפייה מרובה בסרטונים של ריץ' פרונין וקלוקוב :rolleyes:

רציתי לשאול, אני כרגע בשלבים דיי מוקדמים ב SS
ואני רואה את עצמי מסיים את זה ועובר ישר לתוכנית שמאוד קרובה למהות של הקרוספיט
אני שמן והסיבולת שלי נדפקה מהחזרות הקצרות והמשקלים הכבדים, והאכילה המרובה מכל הבא ליד, אך אני רוצה איכשהו לשחזר את זה בתוכנית הבאה לקראתה אני אלך.

האם לחכות שאני יסיים את התוכנית מבחינת משקלים או שאפשר לשלב בלי שזה יפגע איכשהו בהתקדמות?

מה הייתם ממליצים?

Homie 11-01-14 23:42

אין שום סיבה שלא תשלב אלמנטים מקרוספיט, ממליץ לך בינתיים כשאתה מתאמן יחסית מתחיל,
לנסות לעבוד לפעמים בצורות של emom או לשלב דברים של משקל גוף בין הסטים של התרגילי כוח וכאלו דברים,
תריץ טיפה חיפוש באתרים שתבין מה המונחים וסוגי אימונים שונים אם אתה צריך דוגמאות ספציפיות
לקרוספיט כוון כוח אז אני אשים פה

nadavmoore 12-01-14 09:12

אני ממליץ שתחליט מה אתה רוצה, כי גם את הss אתה לא עושה כמו שצריך.

אם לא תתמיד בשיטה אתה לא תגיע לשום מקום.

לדעתי עדיף שתסיים ss כמו שצריך ואז תמשיך עם 5\3\1 ותתחיל לשלב מטקונים וכו' , אני לא כל כך מסכים עם מה שהומי אמר סתם כי כבר נמאס לי לראות קרוספיטרים חלשים שחושבים שהם קרוספיטרים, זה עושה שם רע לקרוספיטרים

Homie 12-01-14 12:35

חח נדב אתה יודע מה הגישה שלי לגבי האימוני כוח, אני פשוט לא חושב שזה בהכרח יבוא כנגד, אבל אם אתה מכיר אותו יותר טוב וחושב שזה יבוא במקום הכוח אז ברור שלא, הכוח צריך להיות בחשיבות גבוהה יותר,
מה שכן הוא יכול לעשות emom ולהתחזק יפה מאוד

nadavmoore 12-01-14 13:06

תסתכל את הלוג ss שלו ותגיד לי אתה. אני לא מכיר אותו אישית פשוט יש לו תגובות ודברים מוזרים שהוא עושה.

אני אגיד לך את האמת אני חושב שלהתחזק תוך כדי תוכנית כוח, לבד, צריך איפשהו להבין קצת באימונים אנטומיה פיזיולוגיה מאמץ מול התאוששות וכו' אז אם אין לך מאמן אישי צמוד או שאתה במכון קרוספיט ויש אנשים חכמים שמכוונים אותך בין לבין אתה (לא אתה זה שלא מבין מספיק) יפסיד מ2 הכיוונים...

Homie 13-01-14 09:15

אכן כן

motherfuckerscreamer 15-01-14 22:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1178896)
אני ממליץ שתחליט מה אתה רוצה, כי גם את הss אתה לא עושה כמו שצריך.

אם לא תתמיד בשיטה אתה לא תגיע לשום מקום.

לדעתי עדיף שתסיים ss כמו שצריך ואז תמשיך עם 5\3\1 ותתחיל לשלב מטקונים וכו' , אני לא כל כך מסכים עם מה שהומי אמר סתם כי כבר נמאס לי לראות קרוספיטרים חלשים שחושבים שהם קרוספיטרים, זה עושה שם רע לקרוספיטרים

מסכים איתך, אני לא עושה סטפ ביי סטפ. אבל אני עושה משהו, וזה מעולה לדעתי. אני מרוצה מהתוצאות שלי כי אני יודע שבסיטואציה אליה נקלעתי, אני רושם הישגים יפים, הכל יחסי.

קשה לשחק את המשחק הזה שאתה בצבא, בקושי אוכל, תשוש ועייף, שעות בלתי אפשריות וגם לצפות מעצמך להתקדם. []פרה פרה גבר

אני עכשיו פצוע רק כי מיהרתי יותר מדיי בדרך לעוד 5 קילו בפרס. כן, דברים נדפקים לפעמים. מה גם האשכול הזה הוא ככה ככה מעודכן כי יש מלא אימונים שאני לא מספיק לעדכן.

אני רוצה שאתה תבטיח לי, אתה והומי, שנשארתם מקובעים לאורך כל התוכנית הזאת (שאני מאמין שהתחלתם איתה) ולא חשבת להרחיב אופקים, או להוסיף כמה תרגילי עזר כדי לפרוץ את הקיבעון של השלוש תרגילים 3 סטים חמש חזרות וביי הביתה.

תגיד מה דפוק בזה שאני מנסה להעלות במשקל על המוט אבל בסט השלישי לא עולה בחזרה החמישית? עזוב זה במלא מתסכל אותי רצח העובדה שהפסקתי להתקדם במלא תרגילים. ובנץ' פרס בכלל אני שוקל להפסיק לעשות כי הכתף שלי גמורה פשוט מכל אימון. אני בתקופה מאוד מתסכלת ואני מחפש דרכים לרומם את עצמי, אז מה קרה אם לפעמים אני צופה בסרטונים של ריץ' פרונין ומנסה אותם בבית? תפסיקו להיות כאלה אנטי כל דבר. "קרוספיטרים חלשים", כאילו מדינת ישראל בונה עלינו נציגים לאולימפיאדה הבאה. חלאס...

nadavmoore 16-01-14 14:00

אני עשיתי ss בלי לזוז ממנה והגעתי בכמה חודשים ל155 סקוואט ל2x5 דדליפט 160 x5 ובנץ 100 3x5.

אחרי זה עברתי לליניארית וכל מיני שטויות (הייתי בעונת פוטבול, נפצעתי, עשיתי שיקום חזרתי לss ושוב הגעתי למשקלים האלו)

אין בעיה להוסיף תרגילי עזר לתוכנית ולשנות אותה, כשיש לך מושג מה אתה עושה. לך- אין מושג מה אתה עושה ואתה לא צריך להעלב מזה. אני גם חושב שמה שחשוב זה להוסיף משקל על הגוף ולעלות ליניארית כל אימון אבל עובדה שמה שאתה עושה פוצע אותך ולא מקדם אותך.
אתה שוכח שאני קרוספיטר וגם הומי, זה לא שירדנו על קרוספיטרים בכלל. פשוט בארץ רוב הקרוספיטרים מבחינת כוח לא מגיעים לרמה גבוה מבחינת משקלי עבודה, יש אולי 15 שבאמת חזקים ומשקיעים באימוני כוח.
ואם תסתכל על פרונינג הוא 90 אחוז מהזמן מתאמן כוח ורק לפני התחרות נכנס לכושר מטקונים. אז גם הוא היה אומר לך שקודם תתחזק ואז תתעסק בכל השאר.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:01.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ