ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   ישראל vs רוסיה (https://israelbody.com/showthread.php?t=24000)

Ilan-V 17-11-07 17:02

ישראל vs רוסיה

חבר'ה אני מאמין שרובכם כבר יודעים שהיום בערוץ 11 בשעה 20:00,יקתיים משחק בין ישראל לרוסיה חח אני אומר ישראל לוקח 1:0,מה דעתכם :)?

StaSus 17-11-07 17:07

הממ
תאינלד..

אשכנזי 17-11-07 17:08

רוסיה מעל גול

Ilan-V 17-11-07 17:10

אגב איזה מליונר אנגלי הבטיח שאם דודו ישמור על שאר ריק הוא יקבל איזה כרטיסים להופעהשל איזו זרמת,ואם שחקן ישראלי יבקיע גול חח הוא יקבל מכונית מרצדס בשווי 50 אלף פאונד.

ran_z 17-11-07 17:10

איפה אחי אין מצב, הרוסים האלה חיות טרף, נראה לי גם הם מרביצים שוטים רוסקי סטנדארט לפני המשחק, הנבחרת שלנו צריכה ממש יום טוב שלנו ומנגד יום חלש של הרוסים בשביל לנצח.
ישראל גם יודעת שהיא מחוץ לתמונת העלייה, בניגוד לרוסיה שהמשחק הזה קריטי בשביל להישאר בתמונת העלייה, הם ישחקו עם רעל בעיניים.

ran_z 17-11-07 17:11

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Ilan-V
אגב איזה מליונר אנגלי הבטיח שאם דודו ישמור על שאר ריק הוא יקבל איזה כרטיסים להופעהשל איזו זרמת,ואם שחקן ישראלי יבקיע גול חח הוא יקבל מכונית מרצדס בשווי 50 אלף פאונד.

ברברה סטרייסנד

Ilan-V 17-11-07 17:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z
איפה אחי אין מצב, הרוסים האלה חיות טרף, נראה לי גם הם מרביצים שוטים רוסקי סטנדארט לפני המשחק, הנבחרת שלנו צריכה ממש יום טוב שלנו ומנגד יום חלש של הרוסים בשביל לנצח.
ישראל גם יודעת שהיא מחוץ לתמונת העלייה, בניגוד לרוסיה שהמשחק הזה קריטי בשביל להישאר בתמונת העלייה, הם ישחקו עם רעל בעיניים.

חחחחחחחחחח חולה עליך

StaSus 17-11-07 17:15

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ran_z

חחחחחחחחחחח קרעתה אותי !!!!!!!!!1

kaga 17-11-07 17:15

אין לנו סיכוי! הרוסים אפילו ניצחו את אנגליה. לצערי במדינה שלנו במקום להשקיע בענפי ספורט אחרים משקיעים רק בכדורגל שאין לו ממש תוצאות בכלל.

alpha 17-11-07 17:27

היום מנצחים את אילן ;)

///Efi/// 17-11-07 17:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Ilan-V
חבר'ה אני מאמין שרובכם כבר יודעים שהיום בערוץ 11 בשעה 20:00,יקתיים משחק בין ישראל לרוסיה חח אני אומר ישראל לוקח 1:0,מה דעתכם :)?

איזה ישראל תגיד לי? אני בעד ישראל אבל לא מגיע להם לנצח בשיט!
פעם אחרונה שהניבחרת שיחקה נגד קוראטיה חצי מהסגל פיברקו פציעות כדי לחסוך מעצמם את ההשפלה!
תיראה את יוסי בניון, עד שהוא הכניס שלישיה אם ליברפול ניראה לך שהוא ירצה להפסיד הפסד משפיל וכואב שידרדר לו את המוניטין באנגליה? ביגלל זה הוא "ניפצע", אבל אם הפציעה הקשה שלו הוא הכניס שלישיה אם ליברפול, אבל בניבחרת הוא לא יכול לשחק!
בקיצור הם חבורה של חאפרים, ולא מגיע להם לנצח!

אבל אני בעדם בכל זאת....:wub1:

blinki 17-11-07 17:42

קצת נסחפו ביכוןלת של רוסיה יכול להיות שהיא תנצח אותונו אבל הגיד שאין לנו סיכוי והם ישפילו אותנו זאת הגזמה,במשחק הקודם מולם שהיה בבית שלהם יצאנו תיקו ולא היינו פחות טובים מהם,וץ מזה שאם תסתכל על הסגל שלהם תראה שבקושי יש להם שחקנים מחוץ לרוסיה שאומנם היא ליגה חזקה ועשירה אבל מהקצת שראיתי בשידורים ב5 Live הרמה שם לא כ"כ גבוהה ככה שלא הייתי ממהר לחרוץ את גורלה של הנבחרת,חוץ מזה שבנגיוד לפעמים הקודמות קשטן העיף את כל הזקנים ומעלהה הרכב מאוד התקפי(הייתי אפילו אומר התקפי מדי) ככה שעם כישרנות כמו בוזגלו,יצחקי,בן סהר וברדה המשתפר יש למה לקוות

gman 17-11-07 17:48

בניון לא הולך לשחק נכון?

Ilan-V 17-11-07 17:50

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Wolf
היום מנצחים את אילן ;)

חחח :laughing:

OMRI-TURBO 17-11-07 18:05

רוסיה לא תנצח היום, אל תשאלו איך אני יודע.

///Efi/// 17-11-07 18:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי omri-turbo
רוסיה לא תנצח היום, אל תשאלו איך אני יודע.

קשרים במקומות הנכונים אה?
יש לך בן דוד אליגרך או משו?

ran7 17-11-07 18:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי gman
בניון לא הולך לשחק נכון?

לא
ובוזגלו לא פחות טוב מבניון!!

eminemfan 17-11-07 18:47

ישראל תנצח 2-1,לפחות אני מקווה שכך(אני חי בסרט) אבל הלוואי שמאור בוזגלו יבקיע את שער הנצחון מגיע לאחד כזה ולאבא שלו מרצדס חדשה.

tik-tak 17-11-07 18:59

לי נראה 2:0 לרעתנו

OhadB 17-11-07 19:31

רוסיה תפתח אותם לישראל בקושי יש אינטרסים לנצח חוץ מכבוד . הרי במילא הם לא יעלו שלב.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:26.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ