ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   מחפש חוג/קורס לפרוק לחצים ולשחחר אדרנלין (http://israelbody.com/showthread.php?t=60114)

speed 10-10-09 19:40

מחפש חוג/קורס לפרוק לחצים ולשחחר אדרנלין

אני מחפש איזה חוג של אומנות לחימה שלרוב עושים קרבות או מתאמנים באימוץ פיזי רציני אפילו באילטורי רחוב, משהוא חזק..
אני לא מרגיש שאני ממצא את עצמי בריצה ובפיתוח גוף (ואני גם כרגע לא במכון, אני מתאמן בבית עם משקולות יום כן יום) אני מחפש משהוא להוציא את המרץ, מ שהוא שלומדים קפיצות או תרגילים מיוחדים או אימון פיזי קשה מאוד זה הסגנון וכמה שיותר בשבוע (אפילו חמש)
אני רוצה לשלב את זה עם הריצה והאימון עם המשקולות בבית, אבל אני רוצה להגיע למצב של מעבר למה שאפשר ואז למתן את עצמי ולא הפוך כמו עכשיו שאני מרגיש שאני יכול להתאמן יותר חזק.
אני גר במשגב (5 דק' מכרמיאל 20 דק' מהקריון במוצקין) כל אזור הקריות זה פנטסטי בשבילי, ועם בחורים בגיל 19 בערך, ומעלה יהיה אפילו יותר טוב שיהיה קשוח.. אני מחפש קריעה שזה ימלא אותי לגמרי..

nani 10-10-09 19:49

קריעה?
סקוואט כבד , דדליפט כבד יפרק אותך טוב!!!

אני אחרי דדליפט טוב לא יכול לעמוד :)

Eyeseen 10-10-09 19:50

גם אני מחפש .. שמעתי ש mma זה חזק לאללה..

ao-ao 10-10-09 20:09

כל השטויות האלה של קריעה זה איגרוף תאילנדי ודברים כאלה
אבל אם אתה מחפש אומנות לחימה טובה בתור אומנות לחימה אני ממליץ לך לבחור משהו
אחר אני אישית בקראטה והיתי כמה שיעורים באיגרוף תאילנדי ואתה כבר יכול להבין מה אני מעדיף...

bored2death 10-10-09 20:38

איגרף קלאסי
עם המאמן המתאים האימונים יכולים להיות מאוד קשים!

speed 10-10-09 20:46

אחי, תאכל'ס אי אפשר להתאמן בפיתוח גוף כל יום, צריך יום מנוחה, אני מחפש קריעה מבחינה אחרת.. בנוסף..

אוקי, אז mma איגרוף תאילנדי ואיגרוף קלאסי אני יברר.
השאלה השניה, אני בן 19 ואני לא מחפש להיות עם ילדודס אלא עם חבר'ה בגיל שלי, יש כאלה לרוב? ואיפה אני יכול למצוא יותר? משהוא מכיר מכון באיזורים כמו :משגב, כרמיאל, ק. אתא/מוצקין/שמואל/קרית חיים?

ao-ao 10-10-09 22:00

אני מכיר בנהריה אם עוזר לך

speed 10-10-09 22:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ao-ao (הודעה 928277)
אני מכיר בנהריה אם עוזר לך

כן, נראה לי זה בסדר.. לא יותר מידי זמן, חצי שעה אני שם..
אתה יודע מה יש שם?
ראיתי עכשיו סרטונים, בינתיים mma נראה לי הכי מושך, הקרבות עם מכות טובות, דם והכל בלי רחמים..

ao-ao 10-10-09 23:26

יש בנהריה קראטה איגרוף תאילנדי ג'יוג'נסו
טיקוונדו וmma

dethMAN 10-10-09 23:39

טאקוונדו יתאים לך בול לדעתי.

speed 11-10-09 00:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ao-ao (הודעה 928368)
יש בנהריה קראטה איגרוף תאילנדי ג'יוג'נסו
טיקוונדו וmma

איפה האולם/מכון נמצא? בדרך למכביי אש אחרי הגעתון, המועדון הזה שעל הדרך? (הזה שהיה עליו הפגנה משהוא נגד העירייה שהוציאו עליו הרבה כסף) זה זה?
בכל מקרה, יש שם נאמר בmma חבר'ה בגיל שלי (19)? במה אתה מתאמן?
בדקתי את הטקוונדו, הרבה בעיטות.. לא הבנתי רק למה אין שימוש גם בידיים, למשל בmma יש שימוש בכל הגוף ובאיגרוף תיאלנדי בעיקר בידיים בגלל זה אני חושב על mma כי יש בזה קרבות ושימוש בכל הגוף ואותי אישית זה משך (גם שזה עד הסוף עם המכות, דם זה שטויות..לפחות לפי הסירטונים..) והכי הכי, מה שאני מחפש זה אימונים קשים..

Tapit 11-10-09 00:20

אם אתה כבר הולך על אומנות לחימה תוציא מקסימום יעילות מזה - mma.

ao-ao 11-10-09 12:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי speed (הודעה 928401)
איפה האולם/מכון נמצא? בדרך למכביי אש אחרי הגעתון, המועדון הזה שעל הדרך? (הזה שהיה עליו הפגנה משהוא נגד העירייה שהוציאו עליו הרבה כסף) זה זה?
בכל מקרה, יש שם נאמר בmma חבר'ה בגיל שלי (19)? במה אתה מתאמן?
בדקתי את הטקוונדו, הרבה בעיטות.. לא הבנתי רק למה אין שימוש גם בידיים, למשל בmma יש שימוש בכל הגוף ובאיגרוף תיאלנדי בעיקר בידיים בגלל זה אני חושב על mma כי יש בזה קרבות ושימוש בכל הגוף ואותי אישית זה משך (גם שזה עד הסוף עם המכות, דם זה שטויות..לפחות לפי הסירטונים..) והכי הכי, מה שאני מחפש זה אימונים קשים..

בא נמיין את זה ככה-
אני אישית בקראטה שוטוקן בגעתון מעל א.א של האופניים
הmma זה בתיקוותנו ברחוב אחד העם יש שם הרבה חוגים גם הטקוונדו שמה ונראה לי גם קונג פו
אני לא יודע איך בmma כי לא היתי
טקוונדו אני גם לא ממליץ ובאיגרוף תאילנדי יש גם שימוש ברגליים
בעיקר ברכיות ובעיטות לירך ויש שם גם הרבה חישולים
אל תאכל את הסירטונים של הmma כי אני לא חושב שזה מה שאתה רואה בטלויזיה/אינטרנט
בשביל אומנות לחימה אני ממליץ לך קראטה כי אני יודע מה זה אבל אין שם אקשן ואימונים קשים יותר מדי אבל זה אפקטיבי
אימונים קשים זה איגרוף תאילנדי אבל פחות טכניקה יותר פיצוצים בלי לשים לב ושמה יש עבודה עם מגע
פעם בכמה אימונים
mma-לא הייתי תלך לבדוק
נ.ב יש גם איגרוף קלאסי בכפפות הזהב

vitali02 11-10-09 12:49

יש בנהריה איגרוף עם מאמנים רוסים כאלה טובים הייתי שם חודש אני לא אהבתי אבל בשבילך אני חושב שזה טוב.
תנסה זה טוב יוציא לך את העצבים את הכל

speed 11-10-09 19:40

איך קוראים למרכז הזה? אני צריך את המס' טלפון לבירורים מתי להגיע וכו'
אגב mma זה השם הלועזי של קרב מגע לא? זה אומנות לחימה ישראלית (ככה קראתי באיזה תגובות של משהוא שהביא פה סרטונים של שני אחים שמטיילים בכל העולם בשביל ללמוד את שיטות אומנויות הלחימה מאיפה שהם באו)

speed 13-10-09 02:19

ao-ao אתה יודע את השם של המרכז או מס' טלפון, איכשהוא להשיג אותם, משהוא?

Dark_Muse 13-10-09 10:59

Mma כנראה, אם יש בארץ.

CcnoobNoscam 13-10-09 11:43

ציטוט:

פורסם במקור על ידי speed (הודעה 928218)
אחי, תאכל'ס אי אפשר להתאמן בפיתוח גוף כל יום, צריך יום מנוחה, אני מחפש קריעה מבחינה אחרת.. בנוסף..

אוקי, אז mma איגרוף תאילנדי ואיגרוף קלאסי אני יברר.
השאלה השניה, אני בן 19 ואני לא מחפש להיות עם ילדודס אלא עם חבר'ה בגיל שלי, יש כאלה לרוב? ואיפה אני יכול למצוא יותר? משהוא מכיר מכון באיזורים כמו :משגב, כרמיאל, ק. אתא/מוצקין/שמואל/קרית חיים?

בכרמיאל יש מכון bjj וגם באזור הקריות,אותו מאמן רק ימים שונים.

Mma יש רק באזור המרכז.
אם אתה רוצה קריעת תחת,תרשם לאיגרוף תאילנדי
אבל אני מתקשה להאמין שתמצא מקום שעובד 6ימים בשבוע.

והbjj אם אתה מגיע לרמה גבוה של jj אתה יכול להגיע לmma דרך זה.

ao-ao 13-10-09 15:18

ציטוט:

פורסם במקור על ידי speed (הודעה 929923)
ao-ao אתה יודע את השם של המרכז או מס' טלפון, איכשהוא להשיג אותם, משהוא?

תחפש בגוגל "תקוותנו" ותחפש סניף בנהריה
אם לא תמצא אני אנסה להשיג לך פלאפון

Tapit 13-10-09 15:33

Mma יש גם בדרום וגם במרכז, לא יודע לגבי הצפון.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:20.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ