ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   פרסום|בנות עם שרירים ^^ לירון כנס כנס יא חרמן P: (https://israelbody.com/showthread.php?t=31592)

extremeboy 24-03-08 21:20

פרסום|בנות עם שרירים ^^ לירון כנס כנס יא חרמן P:

הינה כמה תמונות;

http://img356.imageshack.us/img356/9366/muscle7xv5.jpg
-----------------------------------------------------------------------
זאתי[טוב אפשר להגיד ''זה''] מפחידה טילים:
http://img215.imageshack.us/img215/7396/muscle2wb0.jpg
------------------------------------------------------------------------
זאתי עוד נורמלית:
http://img221.imageshack.us/img221/7...olutionqh7.jpg
http://img215.imageshack.us/img215/8561/dsc45021ae5.jpg
זה הכי אהבתי:
http://img215.imageshack.us/img215/6...girl20aou3.jpg
-----------------------------------------------------------------------
תהנו,ולעוד תמונות כנסו לאתר:
http://shemuscle.com/

feznot 24-03-08 21:45

כנסו לאתר יש שם גם עושות בנץ' פרס בלי חזייה ...

אבל זה דיי מגעיל :\

toxicity 24-03-08 22:14

באתר הזה בפיטנס שמה יש הרבה כוסיות
אבל הבאדיבילדריות זה פשוט הולי שיט

TheGift 24-03-08 22:14

כמעט יצא לי מהבטן 500 גרם חזה עוף בגללך.... :diractor:
איכססססססססססססססס התמונה השניה אחד המפחידים!!

EyeOfTheTiger 24-03-08 22:19

וואלה לפי דעתי בנות לא צריכות להיראות ככה.. מגעיל.

Logout 24-03-08 22:25

http://img215.imageshack.us/img215/7396/muscle2wb0.jpg
זה פשוט לא בסדר:no:

בונא איך הפנים שלה ניהיו מכל מה שהיא הזריקה :S

MagneZium 24-03-08 22:26

מי זה לירון?

maorstyle 24-03-08 22:29

למישהו יש קודים להיכנס לסרטונים שבאתר שם?

noel clarck 24-03-08 22:42

שלום לכולם

מדהים, שבמאה ה 21, גברים עדיין מאויימים מנשים. עדיין לא קלטתם, שאנחנו יותר חזקות ממכם בכ"כ הרבה תחומים, כולל בתחום הכוח והשרירים, שאתם מתעטפים בהם בכ"כ הרבה גאווה?!!?!

התמונות באמת קיצוניות. אף אחת מהן לא נולדה ככה. כל אחת מהן עשתה שימוש מוגזם בחומרים.

במקום זה, שימו תמונות, שמחמיאות ומהללות את הגוף הנשי והשרירי, כמו אותן מתחרות figure באולימפיה - כל אחת שם דוגמנית, יפיפיות!

מאחר והתחום בארץ כ"כ מדולל בבנות, לקחתי על עצמי, בתור נציגה רשמית של איגוד ה - i.f.b.b בארץ, לקדם את תחרויות הנשים.

השנה, באליפות ישראל באוגוסט, תיפתח קטגוריה נוספת - בודיפיטנס - שהיא קטגוריית ביניים בין הפיטנס למרת ישראל. הקטגוריה פונה לאותן נשים, שמצד אחד לא מעוניינות במראה שרירי ומגודל מדי, אך הן גם לא מתעמלות, כמו הבנות בפיטנס ולא רוצות לעשות רוטינה.

אני קוראת לכם, חבריי פורום יקרים, לעזור לי למצוא את אותן בנות, שירצו לעלות ולחוות את חווית התחרות.

למרות שלקחתי מקום שני, אני גאה ושמחה להיות חלק מהאיגוד ומקווה שהשנה עוד בנות יהנו מהחוויה.

arbel2 24-03-08 22:47

ציטוט:

פורסם במקור על ידי noel clarck
שלום לכולם

מדהים, שבמאה ה 21, גברים עדיין מאויימים מנשים. עדיין לא קלטתם, שאנחנו יותר חזקות ממכם בכ"כ הרבה תחומים, כולל בתחום הכוח והשרירים, שאתם מתעטפים בהם בכ"כ הרבה גאווה?!!?!

התמונות באמת קיצוניות. אף אחת מהן לא נולדה ככה. כל אחת מהן עשתה שימוש מוגזם בחומרים.

במקום זה, שימו תמונות, שמחמיאות ומהללות את הגוף הנשי והשרירי, כמו אותן מתחרות figure באולימפיה - כל אחת שם דוגמנית, יפיפיות!

מאחר והתחום בארץ כ"כ מדולל בבנות, לקחתי על עצמי, בתור נציגה רשמית של איגוד ה - i.f.b.b בארץ, לקדם את תחרויות הנשים.

השנה, באליפות ישראל באוגוסט, תיפתח קטגוריה נוספת - בודיפיטנס - שהיא קטגוריית ביניים בין הפיטנס למרת ישראל. הקטגוריה פונה לאותן נשים, שמצד אחד לא מעוניינות במראה שרירי ומגודל מדי, אך הן גם לא מתעמלות, כמו הבנות בפיטנס ולא רוצות לעשות רוטינה.

אני קוראת לכם, חבריי פורום יקרים, לעזור לי למצוא את אותן בנות, שירצו לעלות ולחוות את חווית התחרות.

למרות שלקחתי מקום שני, אני גאה ושמחה להיות חלק מהאיגוד ומקווה שהשנה עוד בנות יהנו מהחוויה.

מסכים למרות הנימה הפמיניסטית המתלהמת של ההודעה
יש דבר ראשון לכבד אותן כספורטאיות שנכון לשעה זאת ? עשו קצת יותר בתחום פיתוח גוף מרוב חברי הפורום (כולל עבדכם הנאמן המותש מהיום הארוך שלו ,אך עדיין סקסי להחריד :sbb4: )

בכל תחום יש הקצנות ,כמו שיש מרקוס רול והייקו קאלבך ושאר מפלצות מסה ,סביר להניח שיהיו להן הקבלות גם במגזר הנשי של הספורט הזה ,אבל יש מתחרות כמו לינדה מורי ,רייצ'ל מקליש ,קורי אוורסון (אחת הכוסיות ,בשיא הרצינות ) ,שמאירות את הספורט הזה באור אחר ,חיובי הרבה יותר מחלק מהבחורות שהצגתן כאן

Ido 24-03-08 22:48

ציטוט:

שלום לכולם

שלום לך נואל..
תודה על התגובה. לדעתי את צודקת פה ב80 אחוז, אבל אין מה לעשות גברים לא יאהבו בחיים את עניין הבודיבילדינג הנשי..כי זה בהחלט לא יפה. אם כבר הפיטנס לדעתי לא דוחה אותי אישית.. הוא יפה דווקא.. והרבה מהבנות שם נראות מצויין..
בקשר להצלחה הנשית לעומת הגברית בתחומים בחיים אני בכלל לא מסכים איתך. הגברים מכניסים בממוצע יותר מהנשים, וזה רק חלק מהדוגמאות שקיימות. :sbb4:

noel clarck 24-03-08 22:53

ארבל

צודק, אולי קצת נסחפתי. פשוט קשה לקבל את העובדה, שאתם (הגברים) לא מסוגלים לקבל אישה כדבר חזק. מבחינתכם, אנחנו צריכות להיות ענוגות ןחמודות, להיות במטבח ואז לעבור למיטה ולחכות לכם שם בתחתונים וחזיה.

אני אישית מאוד נהנית מאימונים ולו בגלל שזה עושה לי טוב. אני לא מחפשת להיות גדולה - זה תופעת הלוואי של האימונים המפרכים שלי - יעיד מישל טרוני!

אני קוראת בזה לכולם - תנו לי כתף בסיפור הזה - אני באמת מחפשת בנות לתחרות.
בכל חד"כ יש בנות שמתאמנות.
שכל אחד מכם יסתכל קצת לצדדים כשהוא מתאמן!
השנה - פחות גודל ומסה - יותר חיטוב ומראה אתלטי!

תודה

noel clarck 24-03-08 22:58

תודה על התגובה , עידו

אני רוצה להאמין, שכל מה שגבר יכול להשיג, בכל תחום - עבודה, לימודים, אימונים - גם אישה יכולה להשיג!

חבל שיש כזאת נבערות בקטע הזה.

אני לא יכולה להאשים אתכם - ככה חונכתם.

אפשר, מעבר להכל, להסתכל לצדדים ולראות את האישה כשווה, מבעד לערפיליי הסטיגמות, לא???

BodyKilo 24-03-08 23:03

דוגרי?
גועל נפש :\ (סבבה שיהיה שרירים משהו נחמד, אבל בנות לתחום הbb? בעע...

maorstyle 24-03-08 23:34

[quote=maorstyle]למישהו יש קודים להיכנס לסרטונים שבאתר שם?למישהו יש????

noni 25-03-08 08:17

ציטוט:

שלום לכולם

כל הכבוד על הגישה, אני בעד , אבל אם כבר צריך לדחוף את הפיתוח גוף הנשי שגם ככה סובל בכמות מתחרות אפסית כמעט, פיטנס ופיגר זה סבבה הם ניראות טוב ואתלטיות אבל זה לא ממש "זה" , אבל אני באופן אישי אוהב לראות שרירניות על הבמה, ורצוי כמה שיותר גדולות (גם באוף סיזן הם סבבה) , וכמה שיותר מהן .

בהצלחה לך .

Arsan 25-03-08 08:23

ציטוט:

שלום לכולם

ז"ל :laughing:

tomerA 25-03-08 13:02

בונא באתר שהבאת יש בפיטנס ממש כוסיות על!

SiX PACK 25-03-08 13:09

ציטוט:

ארבל

צודק, אולי קצת נסחפתי. פשוט קשה לקבל את העובדה, שאתם (הגברים) לא מסוגלים לקבל אישה כדבר חזק. מבחינתכם, אנחנו צריכות להיות ענוגות ןחמודות, להיות במטבח ואז לעבור למיטה ולחכות לכם שם בתחתונים וחזיה.

אני אישית מאוד נהנית מאימונים ולו בגלל שזה עושה לי טוב. אני לא מחפשת להיות גדולה - זה תופעת הלוואי של האימונים המפרכים שלי - יעיד מישל טרוני!

אני קוראת בזה לכולם - תנו לי כתף בסיפור הזה - אני באמת מחפשת בנות לתחרות.
בכל חד"כ יש בנות שמתאמנות.
שכל אחד מכם יסתכל קצת לצדדים כשהוא מתאמן!
השנה - פחות גודל ומסה - יותר חיטוב ומראה אתלטי!

תודה

כפרה עליך, הוצאת לי את המילים מהפה ;)

אני חושב שאישה צריכה להיות אישה ולא 95 קילו עם יד 40 ו 5% שומן, מצטער אבל זו דעתי.

yonip 25-03-08 13:31

ציטוט:

שלום לכולם

וואלה ? במה אתם יותר חזקות מאיתנו ? בלהכין שניצלים? ( גם זה לא בטוח)
בואי ניראה מי יותר חזק הPOWERLIFTERית הכי חזקה , או הPOWERLIFTER הכי חזק ?
:laughing:
אז למה את אומרת שאתם יותר חזקות מאיתנו בכוח ובשרירים? ועל איזה עוד תחומים את מדברת ?
אני שונא בנות פמניסטיות כמוך, ואני לא שובניסט למרות ההודעה הזאת, אני פשוט חושב שהפמניזם גורם לנשים להיות גבריות (כמוך בלאט) וגורם לגברים להיות נשיים ו"להתחבר לצד הנשי שלהם" , וזה לא טוב.
נשים למטבח! ( טוב נו, או למזכירות)

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:04.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ