ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   אלי איפרגן (https://israelbody.com/showthread.php?t=3568)

Daniel-Barak 24-12-06 19:11

אלי איפרגן

חזרתי היום מהמלון בטבריה... :jockey:
המכון בו התאמנתי בזמן שהותי היה מכון בספא "חמי טבריה", שם פגשתי בבחור גדול (בעיקר בפלג גוף עליון), העונה לשם אלי איפרגן.
יצא לי לדבר איתו פעם אחת, שיחה ממש קצרה, רק כמה משפטים. ממה שהוא אמר לי, הוא כבן 30 והתחרה לא מעט פעמים בעבר, בעיקר באמצע שנות ה-90. הוא היה מר צפון בשנת 94 (או 95, הוא לא זוכר בעצמו חחח) וכמה פעמים, נראה לי שהוא אמר 4, סגן מר ישראל.
את האיגוד/ים בהם התחרה, לא אמר לי.

הבחור טברייני. שאלתי אותו אם הוא מכיר את אביב עומר ("ניגרי ענק") וכן את אופיר בכר ("האדמו"ר"), והוא השיב בחיוב.

אם מישהו מכן מכיר את הבחור, יודע עליו עוד קצת (אביב, אופיר, הלו?), פגש אותו או שיודע איפה יש תמונות שלו מתחרויות בהן התחרה, מוזמן להגיב באשכול זה.

:1eye:

ניגרי ענק 24-12-06 21:26

עד כמה שידוע לי הוא התחרה כשהיה נער, בזמן שגם יואב התחרה, נדמה לי שהוא קצת יותר מבן 30.
עובד כמציל, בחור נחמד.
יותר מזה אני לא יודע.

Night_Wolf 24-12-06 21:29

אני לא שמעתי על הבחור אבל מה שרשמתה מענין אפשר לראות תמונות מהשיא שלו?

טל יואב 24-12-06 22:36

יש לי הרבה תמונות שלו מעיתון ספורט און הוא לקח מקום שני בצעיר בשנת 1993 אחרי שלמה ניקסון מחולון , הוא התחרה שוב בשנת 1994 ולקח מקום שני שוב בצעיר אחרי קובי די קורי האגדי יצא לי לשוחח עימו מספר פעמים הוא מר הצפון בשנת 1995 ואחרי זה הסתכסך עם צבי הר לב בחור חייכן כשאני התחרתי בנוער הוא התחרה בצעיר והוא יותר מבוגר ממני ואני בן 31 , אין לי סורק לסרוק את התמונות למחשב וזה מעיתון , מעניין אך הוא נראה היום ?

Daniel-Barak 24-12-06 22:47

אז הוא בטח בן 32-33...
אם תעלנה תמונות שלו מהזמן בו היה מתחרה (יואב, תנסה לסרוק דרך מישהו שיש לו סורק ולעלות לפורום), אני יוכל לומר אם הוא נראה עדיין טוב יחסית לאז.
מה שכן אני יכול לומר שהרגליים שלו לוקות. התאומים ממש קטנים ושאר הרגליים גם נראות קטנות (מזל שלבש מכנס קצר באותו אימון שראיתי אותו)...
מבחינת פלג גוף עליון יש מאסה מעולה, התרשמתי מהידיים וכתף תיכונה בעיקר, אומנם בלי הרבה פרופורציה וכמה אחוזי שומן שלדעתי מעכירים על המאסה, אבל עדיין חיה.

טל יואב 24-12-06 23:03

גם אז רגליו היו קטנות יחסית , אני זוכר שהוא כל כך התבאס שהוא לקח מקום שני שוב שהוא לא עלה על "הפודיום" לקח את הגביע והסתלק מיד , "בפאוז דאון " הוא כל הזמן ניסה להסתיר את קובי ממש רדף אחריו יש לי את הקלטת וידאו עדיין בבית ניתן לראות זאת בברור אני זוכר שעדר קהל המעריצים שהגיעו מרמלה לוד באר יעקוב של קובי די קורי כעסו ממש היה עוד אחד שלקח מקום שלישי גם מטבריה יובל בונן אני חושב שקראו לו , איזה נוסטלגייה אתה מזכיר לי עכשיו אחי חה חה החה :jockey: FUCK עברו כבר 14 שנה ?:1eye:

עוז20 24-12-06 23:11

אביב, הוא מזכיר לי את ג'ורג' אלי והוא גם חברים טובים שמעתי, חח... בהמות...

עוז20 24-12-06 23:12

דניאל יא נקניק למה לא באת להגיד שלום? עד שכבר אתה בטבריה...

ניגרי ענק 25-12-06 01:02

לפי מה שאני הבנתי מג'ורגיאן, הם לא חברים ממש.
מכירים ככה בערך, אתה יודע איך זה בעיר שלנו, כולם מכירים את כולם.
אלי יוצא למקומות שג'ורגיאן מאבטח בהם, יש ביניהם היכרות שטחית.

Daniel-Barak 25-12-06 07:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי עוז16
דניאל יא נקניק למה לא באת להגיד שלום? עד שכבר אתה בטבריה...

אתה תהרוג אותי - שכחתי בכלל שאתה מטבריה! :ph34r: ואללה סליחה אחי, יצאתי נקניק באמת חחח... אם לא הייתי מתבלבל הייתי כבר מדבר איתך באייסי או מסנג'ר וסוגרים עניינים.
בתכנון בכלל, הייתי אמור ליצור קשר עם מוטי המנהל, שגם היה אמור לבוא למלון כלשהו בטבריה, להפגש ואולי גם לעשות אימון משותף: שנינו וגם אביב עומר (שממה שהבנתי מוטי יצר קשר איתו), אבל מוטי לא הגיע בסוף למלון והדבר לא יצא לפועל.

אה אבל שמע, בזמן האחרון אני וחברים (בגלל הכבר לכולם כמעט יש רישיון בלי מלווה), יוצאים לאיזור, גבעת אבני - טבריה וכו' ובד"כ בסופ"ש. אני אדבר איתך איזה יום אם אנחנו נסע לטבריה, נתכנן מפגש משו כזה

עוז20 25-12-06 13:07

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Daniel-Barak
אתה תהרוג אותי - שכחתי בכלל שאתה מטבריה! :ph34r: ואללה סליחה אחי, יצאתי נקניק באמת חחח... אם לא הייתי מתבלבל הייתי כבר מדבר איתך באייסי או מסנג'ר וסוגרים עניינים.
בתכנון בכלל, הייתי אמור ליצור קשר עם מוטי המנהל, שגם היה אמור לבוא למלון כלשהו בטבריה, להפגש ואולי גם לעשות אימון משותף: שנינו וגם אביב עומר (שממה שהבנתי מוטי יצר קשר איתו), אבל מוטי לא הגיע בסוף למלון והדבר לא יצא לפועל.

אה אבל שמע, בזמן האחרון אני וחברים (בגלל הכבר לכולם כמעט יש רישיון בלי מלווה), יוצאים לאיזור, גבעת אבני - טבריה וכו' ובד"כ בסופ"ש. אני אדבר איתך איזה יום אם אנחנו נסע לטבריה, נתכנן מפגש משו כזה

סבבה אחי דבר איתי אל תשכח..

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:07.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ