ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   מר ישראל nabba מי הולך לבוא? ומי הולך להתחרות שם:?) (https://israelbody.com/showthread.php?t=72535)

Gaga1234 06-07-11 00:42

מר ישראל nabba מי הולך לבוא? ומי הולך להתחרות שם:?)

אוקיי אני יודע ש ב 21 יש מר ישראל של האיגוד nabba
מי המתחרים שהולכים להתחרות
ואיכן תתקיים התחרות?
אני יודע שמהפורום מתחרים ניגרי,ואיתי ...
אבל בכללי שאני ידע מי הולך להתחרות שם השנה?
יהיה לדעתכם תחרות ברמה גבוה יחסית? (כי בכל זאת הייתה תחרות של nac אז רוב האנשים התחרו שם אז לא יתחרו ב nabba?)...

בכל מקרה אני כנראה יבוא לשם מי מתכוון לנסוע ולבוא?..
שתפו שנדע...

lifton 06-07-11 02:19

איפה התחרות?..בחיים לא הייתי וכבר הרבה זמן שאני רוצה להגיע לתחרות.

Gaga1234 06-07-11 02:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי lifton (הודעה 1103718)
איפה התחרות?..בחיים לא הייתי וכבר הרבה זמן שאני רוצה להגיע לתחרות.

http://www.nabba.co.il/forum_nabba/i...showtopic=1608

עכשיו מצאתי אחי התחרות ב 21
בכפר סבא..

בכל מקרה מי הולך להתחרות?...

ניגרי ענק 06-07-11 11:24

עוד כמה שמות שכבר נרשמו: מרדכי בוכניק, תומר שוקרון, מוטי הרוש, שלומי יחבס, מני בלדב בנוער.
ובטח יהיו עוד הפתעות, כמו תמיד.

Gaga1234 06-07-11 11:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1103732)
עוד כמה שמות שכבר נרשמו: מרדכי בוכניק, תומר שוקרון, מוטי הרוש, שלומי יחבס, מני בלדב בנוער.
ובטח יהיו עוד הפתעות, כמו תמיד.

מרדכי בוכניק ממש מטורף הוא ירושלמי..
בכל מקרה ניגרי מחזיק לך אצבעות נקווה שתיקח הפעם מקום ראשון הגיע לך שנה שעברה ולא קיבלת נעודד אותך שם:)..

ניגרי ענק 06-07-11 11:28

תודה רבה, אני צריך כל אחד ואחד מכם.

ניגרי ענק 06-07-11 11:39

גם אופיר בכר מתחרה.

Cuba 06-07-11 12:41

כמה זה עולה כניסה לקהל?

nadavmoore 06-07-11 12:42

ניגרי מה זה הקטע הזה עם התקנון? שאתה מחוייב להם שנתיים ואסור לך להתחרות באף ארגון אחר וכל השטויות שקראתי שם? מה האינטרס? אם האינטרס הוא לקדם את הפיתוח גוף בארץ למה לא מאחדים את נאק ונאבבא ועושים תחרות אחת, מה הקטע בלגרום לכך שמתמודדים טובים לא יעלו כי הם מחוייבים לנאק אחרי הכל הקטע הוא שאנשים רוצים לראות את מאור ,סטס ואראל אורן(סתם) על במה אחת באלוף האלופים... בטח אגו ופוליטיקה לדעתי פיתוח הגוף בארץ לא ייתקדם רק בגלל הקטע המפגר הזה- יותר מידי אירגונים יותר מידי מתמודדים שפזורים בין הארגונים ויש כאלו שאפילו לא רוצים להתחרות בארץ לדעתי אם תהיה תחרות אחת שתאחד את כל הגדולים זה יביא גם יותר חשיפה גם יותר ספונסרים פרסים כספיים הרמה תעלה (תהיה יותר תחרות). כשכל שבוע יש לך תחרות אזורית או תחרות "מר ישראל" של איגודים שונים זה מוריד מהעניין ומהרמה.

Chest 06-07-11 14:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1103744)
ניגרי מה זה הקטע הזה עם התקנון? שאתה מחוייב להם שנתיים ואסור לך להתחרות באף ארגון אחר וכל השטויות שקראתי שם? מה האינטרס? אם האינטרס הוא לקדם את הפיתוח גוף בארץ למה לא מאחדים את נאק ונאבבא ועושים תחרות אחת, מה הקטע בלגרום לכך שמתמודדים טובים לא יעלו כי הם מחוייבים לנאק אחרי הכל הקטע הוא שאנשים רוצים לראות את מאור ,סטס ואראל אורן(סתם) על במה אחת באלוף האלופים... בטח אגו ופוליטיקה לדעתי פיתוח הגוף בארץ לא ייתקדם רק בגלל הקטע המפגר הזה- יותר מידי אירגונים יותר מידי מתמודדים שפזורים בין הארגונים ויש כאלו שאפילו לא רוצים להתחרות בארץ לדעתי אם תהיה תחרות אחת שתאחד את כל הגדולים זה יביא גם יותר חשיפה גם יותר ספונסרים פרסים כספיים הרמה תעלה (תהיה יותר תחרות). כשכל שבוע יש לך תחרות אזורית או תחרות "מר ישראל" של איגודים שונים זה מוריד מהעניין ומהרמה.

דברי חכמה.

lifton 06-07-11 14:25

ציטוט:

+1//...

ניגרי ענק 06-07-11 14:36

חברים, אני לא דובר האיגוד. אני רק מתחרה.
תפנו את השאלות האלה למי שאמור לענות עליהן.

lifton 06-07-11 14:47

אני לא מבין, למה באמת לא לפנות למי שאחראי?..יש פה מספיק חבר'ה שיכולים להשפיע לדעתי.
רק צריך לעשות משהו.

Scylla 06-07-11 15:19

ציטוט:

אחרי שקראתי מה שאמנון פרסם באתר אני גם די המום. ההשמצה המגעילה על ה"איגודים המזוייפים", העלק שיפוט מקצועי... וכמה שהוא אומר שאלי האנה בכבודו ובעצמו היו"ר של נאבבא ישראל, אבל מי ראה אותו בכלל לאחרונה ו/או שמע על פועלו בנושא... אני חושב שנאק הקימו תוך זמן שיא איגוד מרשים ביותר, הביאו מתחרים מרשימים והוציאו כמה וכמה משלחות לחו"ל. אולי השופטים לא עשו "קורס שיפוט בכיר" אבל גם השופט הכי מקצועי בעולם שהוא מקבל אינטרס כלשהו לשפוט מישהו, הוא כבר לא מקצועי. נקודה לחיוב לגבי נאק - שהוציאו פירוט והסבר לגבי השיפוט, לא שהיו שם אי הבנות, אבל ברוב התחרויות תמיד יש מישהו שמרגיש מקופח, וטוב לדעת מה הייתה הסיבה.

לגבי איחוד של כל האיגודים - אתה צודק לגמרי. אבל האיגודים שהיו עד לא מזמן (נאבבא וifbb) לא התנהלו בצורה קרובה למשהו שמזכיר איגוד תחרותי שדואג למתחרים שלו, אז קם הצורך להקים איגוד שכן.

KALINA 06-07-11 15:38

תחרות של nac פוגע לו בכיס. לא יהיה לו את מי לחלוב,אחרי שרוב הספורטאים יבחרו להתחרות בתנאים נורמאליים. הפרסומים האילו-הם נגד התקנון של nabba עולמי שבהגדרה אירגון פתוח ולחובבנים. עובדה. - מיתחרים בnac unuverse ו אליפות העולם nac ו nabba - אותם מיתחרים ,בלי פסילות ,התחייבויות לשנתיים ונסיונות אחרים לסחות כסף ממיתחרים וספונסרים. שלא נדבר על השמצות זולות.
אני ביכלל לא מבין את הגישה הפיאודלית הזאת שמיתחרים שייכים לאיגוד מסויים. במקרה של ifbb זה מוצדק כי יש תקנה כזאת בחוקה. בנאבבה- זה הנפצה של אמנון.
נ.ב. כמו שאני מכיר תיכף יקפוץ פה לוחם צדק נבבאי..

אמרון 06-07-11 18:18

לדעתי המתחרים צריכים להחליט באיזה איגוד הם ולהישאר שם כי זה פשוט מגעיל לראות מתחרים שלא הלך להם בנאבבא אז באים אחרי זה לתחרות של אי אף בי בי ושלא נדבר על כמה כולכם דיברתם ועשיתם רעש על נאבבא ועכשיו שיש את אן אי סי נאבבא כבר לא טוב כמו שהוא היה

אמרון 06-07-11 18:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי kalina (הודעה 1103766)
תחרות של nac פוגע לו בכיס. לא יהיה לו את מי לחלוב,אחרי שרוב הספורטאים יבחרו להתחרות בתנאים נורמאליים. הפרסומים האילו-הם נגד התקנון של nabba עולמי שבהגדרה אירגון פתוח ולחובבנים. עובדה. - מיתחרים בnac unuverse ו אליפות העולם nac ו nabba - אותם מיתחרים ,בלי פסילות ,התחייבויות לשנתיים ונסיונות אחרים לסחות כסף ממיתחרים וספונסרים. שלא נדבר על השמצות זולות.
אני ביכלל לא מבין את הגישה הפיאודלית הזאת שמיתחרים שייכים לאיגוד מסויים. במקרה של ifbb זה מוצדק כי יש תקנה כזאת בחוקה. בנאבבה- זה הנפצה של אמנון.
נ.ב. כמו שאני מכיר תיכף יקפוץ פה לוחם צדק נבבאי..

דווקא אנטון באי אף בי בי מותר להתחרות גם באן אי סי אסור להתחרות בנאבבא ככה זה פה לפחות

nadavmoore 06-07-11 20:16

למה זה מגעיל? למה מישהו אומר לקאי גרין או לבראנץ וורן להתחרות באולמפיה ולא בארנולד קלאסיק? אנשים צריך להתחרות בכל מקום שהם רוצים אבל אם תהיה תחרות אחת מרוכזת התנאי כניסה לתחרות עצמה תהיה ותר קשה והמתחרים בה יהיו ברמה יותר גבוה. אפשר להשאיר את האיגודים למשל שנגיד מי שיזכה שם יקבל "כרטיס אוטומטי" לעליה לתחרות הגדולה. בכל מקרה אביב הפנתי אליך את השאלה כי אתה לא נראה סתם מתחרה אלא יותר מכך.

בכל מקרה כנראה שגם בעתיד לא נראה פה תרבות בילדינג כמו שצריך והכל ידעך עוד כמה שנים

KALINA 06-07-11 20:26

אמרון,יש משהו במה שאתה אומר,יחד עם זאת תזכור כי מאמץ שעשינו הוא נטו לשיפור תנאים של מיתחרים כאופציה למי שרוצה,ומסתבר שכן רצו. זה אחד. דבר שני אנחנו לא מפעילים שום לחץ גם על מי שהלך איתנו מהתחלה,אתה תראה אותם בשתי התחרויות הקיץ. דבר שלישי,עם כל הרעש וצלצולים אנחנו כן יותר טובים והצבנו רף חדש ודברים זזו רק אחרי ובעכבות המהלך שלנו-ירדו הדמי השתתפות,שופרו תנאים בתחרויות,חולקו פרסים...המאמץ לא היה לשווה

אמרון 06-07-11 21:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי nadavmoore (הודעה 1103798)
למה זה מגעיל? למה מישהו אומר לקאי גרין או לבראנץ וורן להתחרות באולמפיה ולא בארנולד קלאסיק? אנשים צריך להתחרות בכל מקום שהם רוצים אבל אם תהיה תחרות אחת מרוכזת התנאי כניסה לתחרות עצמה תהיה ותר קשה והמתחרים בה יהיו ברמה יותר גבוה. אפשר להשאיר את האיגודים למשל שנגיד מי שיזכה שם יקבל "כרטיס אוטומטי" לעליה לתחרות הגדולה. בכל מקרה אביב הפנתי אליך את השאלה כי אתה לא נראה סתם מתחרה אלא יותר מכך.

בכל מקרה כנראה שגם בעתיד לא נראה פה תרבות בילדינג כמו שצריך והכל ידעך עוד כמה שנים

שמתה לב מה אמרתה כאן עכשיו!!! ארנולד קלאסיק ואולימפיה שייכות לאותו איגוד זה כמו שתשווה את מר מרכז למר ישראל של אותו איגוד ועוד דבר בחול לא תראה דבר כזה שמתחרה עובר מאיגוד לאיגוד לפי מה שנוח לו

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:13.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ