ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   תזונה ותוספים (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=5)
-   -   בקשר להעמסה (http://israelbody.com/showthread.php?t=11135)

Dino Psaras 31-05-07 18:05

בקשר להעמסה

הבנתי שמומלץ לעשות אותה ביום של אימון משקולות. יש משהו בכך?

לי אישית בכל מקרה, יצא לעשות אתה מחר ביום ללא אימון, יום שישי זה היום הכי סבבה שיש, אפשר לטחון בכיף הצהריים, וגם בערב כשאני אצל משפחה כנראה. (ואני גם שבועיים בלי צ'יט!).

למרות שתאכלס נראה לי שאני בכלל לא יעשה צ'יט, אלא העמסה "בריאה", יאנו הרבה פרכיות, אורז, שיבולת שועל ובננות.

עכשיו השאלה היא כזאת, בהעמסה אתם עושים יום של מאזן קלורי חיובי +++ (נגיד אתם על מאזן שלילי וצורכים 1400 קלוריות, אז העמסה של 4000), או שאתם עושים העמסה כשהפחמימות באות על חשבון החלבון, ובסופו של יום נשארתם על אותו מאזן קלורי אבל שהכל מפחמימה?

השאלה מבוססת על מאמר של גיל שראיתי באתר, שבו הוא ממליץ לעשות העמסה אחת ל7-10 ימים, אבל להשאר על אותו מאזן קלורי, רק לאכול יותר פחמימות על חשבון חלבון.

moshebe 31-05-07 18:36

אני מבין שאתה מדבר על העמסה בחיטוב.

אממ וזה בא בנוסף לא במקום משהו אחר

אורי א. 31-05-07 19:09

לפי עצתו של גיל, אני במהלך השבוע במאזן שלילי, על סביבות ה-1600 קלוריות, יום שבת 3000 קלוריות פלוס מינוס, שהרוב מגיע מפחמימות מורכבות.

moshebe 31-05-07 19:10

אתה לא מחליף פחמימות בחלבונים,נכון?

אורי א. 31-05-07 19:12

אני? לא, אוכל את החלבונים של התפריט הרגיל, מעט מאוד שומן וכל השאר מתפנק בפחמימות מורכבות.

moshebe 31-05-07 19:12

תודה זה מה שרציתי לדעת,וזה גם עונה לך על השאלה-Recoba

Dino Psaras 31-05-07 19:21

תודה לשניכם. נעשה כבר בשבת העמסה, שיהיה ככה שבוע שלם במאזן שלישי והרבה אירובי.
יש טעם לעשות אירובי ביום העמסה?

moshebe 31-05-07 19:25

אם בדרך כלל אתה לא עושה בזה אימון אז עדיף שתתן לגוף שלך קצת לנוח..

בסה"כ אחרי כל העבודה שהוא עובד כל השבוע מגיע לו יום אחד להתפרק קצת

Dino Psaras 31-05-07 19:28

כן אתה צודק אחי..
נעשה כבר בשבת העמסה, זאת אומרת מחר עוד אירובי 40-50 דקות שיהיה לי בערך 200 דקות אירובי השבוע, ואז בשבת ננוח ותפרע על האוכל!! (בלי צ'יט! רק פחמימות בריאות חח :sbb3: ).

Kachok 31-05-07 19:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Recoba
כן אתה צודק אחי..
נעשה כבר בשבת העמסה, זאת אומרת מחר עוד אירובי 40-50 דקות שיהיה לי בערך 200 דקות אירובי השבוע, ואז בשבת ננוח ותפרע על האוכל!! (בלי צ'יט! רק פחמימות בריאות חח :sbb3: ).

עד כמה שפחממות נשמע סבבה בחיטוב , ההעמסה הראשונה שלי עברה לא בכיף מי יודע מה....

לא רגיל לאכול ככה אז הבטן נפוחה כמו אני לא יודע מה , איך שטחנתי בערב התחלתי לקבל גלים של עייפות שנרדמתי באמצע שיחה עם אמא שלי , היום אין לי רצון להכניס טיפת אוכל לפה,והדבר שאני מפחד ממנו הכי זה החרבון שיבוא :disgust:

Dino Psaras 31-05-07 19:49

חחח איזה דפוק אחי חח..

שמע, בהעמסה צריך להעמיס! אני בנאדם שמטבעו אוכל הרבה, אשכרה אין לי גבולות בקטע של האוכל, אני מסוגל לאכול עד שאני לא יצליח לזוז. לכן העמסות הם יום חג בשבילי.

איזה 2 חבילות שיבולת שועל, לפחות סיר אורז, הרבה פרכיות, ולפחות 5-6 פירות.

הבעיה היחידה בהעמסה היא שהבטן מתנפחת וזה נראה כאילו הלך כל החיטוב חח..:flowers:

אורי א. 31-05-07 21:07

אבל אז בבוקר אחרי... פתאום כזה וווווש....

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:08.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ