ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פציעות ספורט (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=9)
-   -   חשש לדלקת בכתף. (http://israelbody.com/showthread.php?t=49307)

ilayzror 11-02-09 22:24

חשש לדלקת בכתף.

יום שני היה לי אימון חזה כתפיים יד אחורית די מטורף, ולפי דעתי מתחילה לי דלקת בכתף שמאל הקידמית. זה כואב שאני לוחץ עלייה, וזה כואב שאני מזיז את היד בתנועות חדות.
היום היה לי אימון בייספס וגב. הכתף כאבה בתרגילים מסויימים ואחד מהם היה כפיפת מרפקים בעמידה - שמפעיל טיפה את הכתף הקדמית. עצרתי את האימון והלכתי הביתה , נכון לעכשיו אני במנוחה עד יום ראשון.

איך אני אמור לטפל בכזה דבר? כמה זמן יקח לזה להחלים? נכון לעכשיו מרחתי ולטרן ועשיתי אמבטיה חמה. יש עוד משהו שאני צריך לעשות חוץ מלנוח?

rosilio 11-02-09 22:48

גם לי היה את זה

כנראה שאתה צריך את השבוע הפסקה מוקדם יותר (או לקחת אותו עם לא לקחת)

אני מורח מולטי פלקס ונח שבוע והכל עבר

talp 11-02-09 23:12

לי לפני כמה שנים כאבה לי הכתף הקידמית, ואז הפסקתי להתאמן בתרגילים הספציפים האלה(תרגילי משקולות שעובדים על הכתף) ועברתי לעבודה במשקל גוף(בלי כתפיים :( ).
לפני 4 חודשים בערך הצטרפתי לחדר כושר והכאבים חזרו ובגדול, לקחתי לא מזמן שבוע מנוחה, אחרי זה הורדתי משקלים(במיוחד בפרפר חופשי, שהמשקל היה קל לי בחזה, אבל כבד לי בכתף) ובתרגילי כתפיים ועכשיו הכל טוב, לא מרגיש כלום.
אתה עובד על פרפר חופשי? הוא אחד התרגילים המסוכנים לכתף קידמית.

ilayzror 12-02-09 07:04

לא. הכאב התחיל לי כנראה מהמילטרי פרס ואז עשיתי הנפה לצדדים וזה כנראה מה שגרם לכאב.
קמתי עכשיו והכתף מרגישה הרבה יותר טוב

R1s7ur3T 12-02-09 10:10

גם לי יש הרגשה של מאין דלקת, רק קצת מתחת לכתף..

עכשיו קמתי בבוקר וההרגשה הרבה יותר טובה.

ilayzror 12-02-09 18:17

נראלי יקח זמן שזה יחלים.

ilayzror 14-02-09 17:21

אמ , זה קצת כואב עכשיו - ואני בספק אם ללכת להתאמן. לקחת שבוע חופש או לאמן רק גב רגליים ויד אחורית?

ד"ר עופר בר 16-02-09 08:24

כאבים בכתף

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ilayzror (הודעה 764352)
יום שני היה לי אימון חזה כתפיים יד אחורית די מטורף, ולפי דעתי מתחילה לי דלקת בכתף שמאל הקידמית. זה כואב שאני לוחץ עלייה, וזה כואב שאני מזיז את היד בתנועות חדות.
היום היה לי אימון בייספס וגב. הכתף כאבה בתרגילים מסויימים ואחד מהם היה כפיפת מרפקים בעמידה - שמפעיל טיפה את הכתף הקדמית. עצרתי את האימון והלכתי הביתה , נכון לעכשיו אני במנוחה עד יום ראשון.

איך אני אמור לטפל בכזה דבר? כמה זמן יקח לזה להחלים? נכון לעכשיו מרחתי ולטרן ועשיתי אמבטיה חמה. יש עוד משהו שאני צריך לעשות חוץ מלנוח?

עיין מאמר שכתבתי באתר-
עקרונות הטיפול התומך.

רפואה שלמה.

ilayzror 16-02-09 14:49

ד"ר, פציעות כאלה לקוחות הרבה זמן להחלים?

little_friend 16-02-09 20:37

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ilayzror (הודעה 764352)

היה לי בדיוק את מה שיש לך לפי התיאור..

לקחתי שבוע חופש מאימונים, ואחרי השבוע חזרתי לאט לאט בנוסף להורדת משקלי עבודה ב15%...

ד"ר עופר בר 22-02-09 18:47

זמן החלמה-

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ilayzror (הודעה 767786)
ד"ר, פציעות כאלה לקוחות הרבה זמן להחלים?

השאלה נשאלת בפורום פעמים רבות.
לצערי אין תשובה מוחלטת.
תלוי בגנטיקה שלך,
בחומרת הפציעה ובוגורמים נוספים.
כאמור- נסה טיפול תומך ותראה אם המצב משתפר.
בהחמרה יש לפנות לבדיקת רופא מטפל.

רפואה שלמה.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:03.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ