ישראלבודי

ישראלבודי (http://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (http://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   כמה תמונות שלי מיום הנישואין (http://israelbody.com/showthread.php?t=70406)

ניגרי ענק 04-03-11 22:27

כמה תמונות שלי מיום הנישואין

צולם ביום חמישי השבוע 3,3,11, בספא פנינת הכינרת (מומלץ!)
אגב למי שמתעניין, אני 98 קילו בדיוק כעת. ממשיך מאסה עד מאי ואז מתחיל חיטוב עד לסיבים!

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...2_773953_n.jpg

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._4550025_n.jpg
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._4491664_n.jpg

Cuba 04-03-11 22:32

ממה שרואים בתמונות נראה שגדלת הרבה.. כל הכבוד מעניין איך תראה על הבמה השנה
(רציני לא בקטע של להטריל)

ניגרי ענק 04-03-11 22:42

תודה רבה.
אני מקווה לתת השנה הצגה, אני גם מאמין שזה יקרה.
מבחינת העלייה שלי היא מעל ומעבר לציפיות, בעיקר אני מבסוט מהאיכות ומהנקיון כי בעבר הייתי נראה קציצה במאסה ואילו עכשיו יש לי הפרדות, ריבועים בולטים, ואפילו וורידים על הרגליים.
לא חוכמה לעלות כמו חזיר, החוכמה היא להעלות "בשר איכותי", ואז באמת רואים שיפור.

subzero1122 04-03-11 23:04

מה זה "ב0ר איכותי" להגדרתך?
ובכלל אני לא כל כך מבין לפי מה בילדרים מצליחים לבנות איזה גרף כלשהו להתקדמות?
חוץ מהעניין של עלייה במינון בחומרים והוספה של חומרים חדשים שזה די טריוויאלי... אבל במה שונה התכנית אימונים שלך כרגע מאלה הקודמות? במה שונים האימונים שלך כששקלת 90 קג על 10 אחוז מהאימונים כששקלת 80 קג על 10 אחוז?

שבת של1ם.

lifton 04-03-11 23:22

לא יודע למה..יש לי הרגשה לדיון ארוך ומעניין..משהו באויר..

ניגרי ענק 04-03-11 23:39

ציטוט:

פורסם במקור על ידי subzero1122 (הודעה 1066771)
מה זה "ב0ר איכותי" להגדרתך?
ובכלל אני לא כל כך מבין לפי מה בילדרים מצליחים לבנות איזה גרף כלשהו להתקדמות?
חוץ מהעניין של עלייה במינון בחומרים והוספה של חומרים חדשים שזה די טריוויאלי... אבל במה שונה התכנית אימונים שלך כרגע מאלה הקודמות? במה שונים האימונים שלך כששקלת 90 קג על 10 אחוז מהאימונים כששקלת 80 קג על 10 אחוז?

שבת של1ם.

תראה...חומרים זה חלק, ברור, וחלק חשוב.
אבל לאתר הזה יש נהלים ובוודאי שאני כמנהל פורום אכבד אותם, לכן לא נוכל ממש לקיים דיון על הנושא המאוד מעניין הזה.
לגבי האימונים, אני מתאמן יותר אינטנסיבי היום, לצערי מבחינת להתאמן כבד, היו לי תקופות שהיה לי פרטנר מעולה ועכשיו אין לי, אז אני לא יכול להגיד שאני באמת מתאמן כבד. אני כן מתאמן עד לרמה של כשל.
שוני נוסף לעומת העבר זה האירובי שהכנסתי, זה שומר אותי חד.
שינויים משמעותיים הם באוכל, אני מצאתי את התפריט שמתאים לי, אני יודע לשחק איתו, למרות שעדיין יש לי המון ללמוד (אין לזה סוף).
לגבי גרף התקדמות, המחשה אמיתית זה רק ביום התחרוץ כשאתה יכול להשות במה מול במה - לעומת פעמים קודמות משקל ושייפ.
אני חושב שאני אוכל לבוא השנה עם 5, 6 קילו יותר, ולהיות הרבה יותר יבש.
במאסה אין באמת קריטריון אמיתי למתאמן מנוסה, אבל כמו שאמרתי, בעונות קודמות הייתי חתיכת קבב במאסה, ועכשיו (על אותו משקל פלוס מינוס) אני די חטוב, גם זה מראה משהו.

Cuba 04-03-11 23:54

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1066774)
תראה...חומרים זה חלק, ברור, וחלק חשוב.
אבל לאתר הזה יש נהלים ובוודאי שאני כמנהל פורום אכבד אותם, לכן לא נוכל ממש לקיים דיון על הנושא המאוד מעניין הזה.
לגבי האימונים, אני מתאמן יותר אינטנסיבי היום, לצערי מבחינת להתאמן כבד, היו לי תקופות שהיה לי פרטנר מעולה ועכשיו אין לי, אז אני לא יכול להגיד שאני באמת מתאמן כבד. אני כן מתאמן עד לרמה של כשל.
שוני נוסף לעומת העבר זה האירובי שהכנסתי, זה שומר אותי חד.
שינויים משמעותיים הם באוכל, אני מצאתי את התפריט שמתאים לי, אני יודע לשחק איתו, למרות שעדיין יש לי המון ללמוד (אין לזה סוף).
לגבי גרף התקדמות, המחשה אמיתית זה רק ביום התחרוץ כשאתה יכול להשות במה מול במה - לעומת פעמים קודמות משקל ושייפ.
אני חושב שאני אוכל לבוא השנה עם 5, 6 קילו יותר, ולהיות הרבה יותר יבש.
במאסה אין באמת קריטריון אמיתי למתאמן מנוסה, אבל כמו שאמרתי, בעונות קודמות הייתי חתיכת קבב במאסה, ועכשיו (על אותו משקל פלוס מינוס) אני די חטוב, גם זה מראה משהו.

הוא לא שאל את זה הוא בעצם שאל מה המדד שלך להתקדמות מה שונה בתוכנית אימון שלך היום ולפני שנה

ניגרי ענק 05-03-11 00:07

בתוכנית עצמה אין הרבה הבדל, ההבדל הגדול הוא באירובי, שזה מאוד משמעותי בעיני.
לא יודע כמה עוד מפתחי גוף מקפידים באדיקות כזו על אירובי באוף סיזן.
אני ממליץ לכולם.
היו שינויים גדולים בתפריט.
וגם בדברים אחרים היו שינויים...
בכל אופן המדד זה המשקל מול השייפ, אם אתה שוקל בערך כמו במאסה קודמת אבל אתה חטוב פי מאה לעומת העונה הקודמת, זה אומר משהו.
אני רוצה לסיים את המאסה על 103, זה יהיה קצת יותר מאשר חורף שעבר, אבל השייפ יהיה אחר לגמרי.
יהיה לי הרבה יותר קל בחיטוב, עם כי אני מתכוון להתחטב הפעם לרמה מאוד קיצונית, אז זה בטח גם לא יהיה בית הבראה.

IGOR 05-03-11 01:37

אתה חייב להפסיק לרשום כל כך הרבה..בכל אופן,אתה נראה מעולה כמו תמיד.נראה שגדלתה.והמון המון מזל טוב@!

eatinpie 05-03-11 01:41

מזל טוב!

אנדרוליזם 05-03-11 11:47

מזל טוב, ובהצלחה.

subzero1122 05-03-11 14:01

ענית על משהו אחר..
שאלתי איך אתה גורם לזה שאתה עולה יותר שריר, לא איך אתה גורם לזה שאתה תאבד פחות שריר בחיטוב.

godam 05-03-11 14:41

פיזרתה ההאאאא... ומזל טוב:)

האדמור 05-03-11 14:50

מדהים! אהבתי בעיקר את התמונה הראשונה של הגב, איזה רוחב!!! לא עשית איזה חימום או משהו לפני הצילום? נראה מפומפם, כבוד!

ניגרי ענק 05-03-11 15:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי האדמור (הודעה 1066838)
מדהים! אהבתי בעיקר את התמונה הראשונה של הגב, איזה רוחב!!! לא עשית איזה חימום או משהו לפני הצילום? נראה מפומפם, כבוד!

אחי אין חימום ואין אפילו משהו שמזכיר את זה. באימון אני נראה אחרת לגמרי, וכן, התמונות ממש לא רעות הפעם, תחשוב גם שזו מצלמת פלאפון ואני פוסל שימוש בדברים האלה (פלאפון מבחינתי הוא לשיחות ושליחת סמסים. מצלמה זה מצלמה), אבל באווירה של שטות יצאו כמה תמונות.

subzero1122 אני חושב שעניתי כמיטב יכולתי, זה קשה להסביר את כל התמונה כשאתה מוגבל במה שאפשר להגיד בגלל תקנות האתר.
אם תרצה פעם פנים אל פנים (גם לא בפייסבוק) אשמח לדבר על הכל.
אני רק אוסיף ואגיד מילה טובה נוספת על סטאס, שכמה טיפים שקיבלתי ממנו אחרי התחרות בשיחת טלפון של פאקינג 3 דקות, שינו לי את כל האוף סיזן השנה.

YYY 05-03-11 15:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ניגרי ענק (הודעה 1066845)
אחי אין חימום ואין אפילו משהו שמזכיר את זה. באימון אני נראה אחרת לגמרי, וכן, התמונות ממש לא רעות הפעם, תחשוב גם שזו מצלמת פלאפון ואני פוסל שימוש בדברים האלה (פלאפון מבחינתי הוא לשיחות ושליחת סמסים. מצלמה זה מצלמה), אבל באווירה של שטות יצאו כמה תמונות.

subzero1122 אני חושב שעניתי כמיטב יכולתי, זה קשה להסביר את כל התמונה כשאתה מוגבל במה שאפשר להגיד בגלל תקנות האתר.
אם תרצה פעם פנים אל פנים (גם לא בפייסבוק) אשמח לדבר על הכל.
אני רק אוסיף ואגיד מילה טובה נוספת על סטאס, שכמה טיפים שקיבלתי ממנו אחרי התחרות בשיחת טלפון של פאקינג 3 דקות, שינו לי את כל האוף סיזן השנה.

יאללה אתה בא אימון משותף?

ניגרי ענק 05-03-11 15:26

ציטוט:

פורסם במקור על ידי yyy (הודעה 1066846)
יאללה אתה בא אימון משותף?

ככה בקלות? יש מבחנים לפני.

YYY 05-03-11 15:29

מבחנים בשבילי או בשבילך?
מה המבחנים?

ניגרי ענק 05-03-11 15:34

נתחיל בזה שאני אדע מי אתה.

האדמור 05-03-11 15:35

ציטוט:פורסם במקור על ידי ניגרי ענק

פששש...ענק! אתה זוכר שאתה חייב לי אימון אצלי?!
אחי, הנייד היום כבר מזמן לא רק לשיחות, אתה לא מעודכן, האייפון היום מביא תמונות וסירטונים באיכות לא מהעולם הזה, אי אפשר לזלזל היום בנייד, יש לך הכל שם!

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:20.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ