ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   אימונים (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   שריפת שומנים (https://israelbody.com/showthread.php?t=18743)

Lord Wolfang 08-09-07 16:43

שריפת שומנים

טוב אז ככה אני הולך למכון (כנראה ככה פעמיים שלוש בשבוע עכשיו שהבית ספר התחיל)
אבל אני לא עושה אירובי אחרי האימון ולפני האימון זה רק חימום של עשר דקות............
אז לכן אני רוצה להתחיל לקפוץ על דלגית למשך ככה 20-30 דקות אחרי שנתחיל להיכנס לכושר :boxing: אני עושה את האירובי גם בשביל סיבולת לב ריאה אבל גם כדאי להוריד אחוזי שומן...
אני יודע שצריך להיות במאזן שלילי וזה אבל לפי מאמרים שקראתי :jockey: בחצי שעה הראשונה של האירובי מאבדים יותר פחמימות ופחות שומנים ורק אחרי החצי שעה הראשונה מתחילים לאבד את מאגרי השומן אז האם זה נכון? ומה אני יוכל לעשות כדאי להוריד אחוזי שומן? :helpsmilie:

V.G 08-09-07 16:45

מצטרף לשאלה... לי זה לא נראה הגיוני... מאבדים שומן אם נמצאים במאזן שלילי בלי שום קשר למשך האירובי לדעתי... אני רוצה לקרוא על זה מאמר

emil250 08-09-07 17:04

הורדת אחוזי שומן

תוכל חזה עוף וקוטז' הרבה ותעשה בערב או בבוקר מתיי שבא לך ריצה של 2 קילומטר לפחות ותיראה שינויים

Danzig 08-09-07 17:25

ציטוט:

פורסם במקור על ידי emil250
תוכל חזה עוף וקוטז' הרבה ותעשה בערב או בבוקר מתיי שבא לך ריצה של 2 קילומטר לפחות ותיראה שינויים

:ohmy:

Kachok 08-09-07 17:49

ציטוט:

אחי תעשה טובה קח דאמבל 20 קילו (אם תצליח להרים) ודפוק לעצמך בראש

emil250 08-09-07 21:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Kachok
אחי תעשה טובה קח דאמבל 20 קילו (אם תצליח להרים) ודפוק לעצמך בראש

תגיד מה אכלתה לארוחת בוקר סטרואידים חח תה ניראה מגעיל רצח ודרך גב אני יוכל להרים אם אני ירצה לא כמוך לך תיקח סטרואידים ולא תוכל להרים פקק של בקבוק

danny007 08-09-07 21:25

ציטוט:

תגיד מה אכלתה לארוחת בוקר סטרואידים חח תה ניראה מגעיל רצח ודרך גב אני יוכל להרים אם אני ירצה לא כמוך לך תיקח סטרואידים ולא תוכל להרים פקק של בקבוק

תעשה טובה ושתוק

tal_s 08-09-07 21:26

ציטוט:

חחחחחחחח איזה מסכן אתה.....:(

Bullet 08-09-07 21:38

ציטוט:

חחחחחחחחחחחחחח kachok לוקח סטרואידים חחחחחחחח

דנדין 09-09-07 01:08

ציטוט:

כשתראה רבע ממה שהוא נראה תוכל לדבר עליו.... חבל שאנשים כמוך פותחים תפה על מישהו שעבד כל כך קשה להשיג מה שהשיג תתבגר...

Danzig 09-09-07 01:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי דנדין
כשתראה רבע ממה שהוא נראה תוכל לדבר עליו.... חבל שאנשים כמוך פותחים תפה על מישהו שעבד כל כך קשה להשיג מה שהשיג תתבגר...

אחיייייי אבל אתה לא מביןןןןןןןן!!!!!!!!
הרבה חזה עוףףףף והרבה קוטג''' ולרוץ כל יום בבוקר ובערב אחי הוא יוריד רק שומנים אחי!!!!

benwin21 09-09-07 16:24

פשששש לא ראיתי בזמן שהייתי פה אחד שתוך 3 הודעות כבר רב עם מישהו(חוץ מקובי גינר)

Lord Wolfang 09-09-07 16:55

וואי כל פוסט שאני פותח ישר כולם רבים אחד עם השני וזה וכבר שמחתי שיש שתי דפים
מישהו בבקשה יכול לענות על השאלההההההההההההההההההה

Lord Wolfang 10-09-07 14:59

מישהו יכול לענות?

emil250 10-09-07 16:40

אני לא אשם שאני עוזר במשהו ואז רבים איתי אז מה אני יעשה אני מחזיר אני אחד שנותן בראש ולא נותנים לו בראש ודרך הגב זה שרבתי איתו לא מבין כלום כי אם היה מבין משו היה עוזר לך ולא אומר משהו טיפשי שפוזה שיודע הכול

Ja Rule 10-09-07 17:41

הוא יודע יותר ממך, תיהיה בטוח בזה..
אתה זה שאמר דבר טיפשי.

Lord Wolfang 10-09-07 22:31

מישהווווווווווווווווווו יכול לתת תשובה בבקשה דיי עם ההודעות הדפוקות האלה לא רוצים לעזור אל תגיבו *************** אף פעם לא עוזרים בפורום הזה

talp 10-09-07 23:07

פשוט תשאר במאזן קלוריות שלילי ותעשה אירובי...
אל תכנס ליותר מידי פרטים(אם זה שורף אחרי חצי שעה שומן או לא..) פשוט תעשה מה שרשמתי למעלה וזהו.. זה מספיק!

etain3000 18-09-07 17:27

לרוץ בבוקר?? נכון..

תרוץ בבוקר ובאמת תראה שינויים..כל השריר ילך לך לעזאזל מי האידיוט שאמר את זה
אחרי 8 שעות שינה בלילה הגוף נכנס למצב של צום! וחילוף החומרים בגוף מאטט!
ככה שלרוץ בבוקר זה הדבר הכי מטומטם שאפשר לעשות
זה יעזור לך לסיבולת אבל זה יוריד לך מהמסת שריר
בבוקר אוכלים ארוחת בוקר ולא רצים
הזמן הכי טוב לרוץ זה בערב תרוץ 3 פעמים בשבוע וזה יהיה סבבה
ותנסה לשמור על תזונה טובה עם הרבה חלבון תאכל כל 3 שעות שהגוף לא יגיע למצב קטאבולי

אם אתה כבר הגעת לגיל צבא או שאחרי צבא לא יודע..כנס לאתר של עולים על מדים וקח את תוכנית הכושר לסיירות זה יסדר אותך

Ronush 18-09-07 17:51

ציטוט:

פורסם במקור על ידי etain3000
תרוץ בבוקר ובאמת תראה שינויים..כל השריר ילך לך לעזאזל מי האידיוט שאמר את זה
אחרי 8 שעות שינה בלילה הגוף נכנס למצב של צום! וחילוף החומרים בגוף מאטט!
ככה שלרוץ בבוקר זה הדבר הכי מטומטם שאפשר לעשות
זה יעזור לך לסיבולת אבל זה יוריד לך מהמסת שריר
בבוקר אוכלים ארוחת בוקר ולא רצים
הזמן הכי טוב לרוץ זה בערב תרוץ 3 פעמים בשבוע וזה יהיה סבבה
ותנסה לשמור על תזונה טובה עם הרבה חלבון תאכל כל 3 שעות שהגוף לא יגיע למצב קטאבולי

אם אתה כבר הגעת לגיל צבא או שאחרי צבא לא יודע..כנס לאתר של עולים על מדים וקח את תוכנית הכושר לסיירות זה יסדר אותך

ממש לא נכון, הרבה מחקרים אומרים שריצה בבוקר שורפת הרבה קלוריות.

ד"א למה שתשרוף שריר ? לפני הפעילות אתה כמובן אוכל !.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:32.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ