ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   פווארליפטרים טבעיים (https://israelbody.com/showthread.php?t=14433)

Night_Wolf 16-07-07 00:41

ציטוט:

פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
כל העסק הזה זה המון עניין של וותק וכמובן גנים ,
אבל כעיקרון יש להרבה מהאנשים המבוגרים בחדר כושר כוח , שנובע מוותק באימונים...

הלו הלו אנדרול אתה שם!
צריך לדבר איתך דחוף אחי!

arbel2 16-07-07 00:42

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Antonator1
הבן אדם אולי תותח, אבל... עמית ספיר!

אני רחוק מהרמה שלו ,זה שבתרגיל אחד אני מתקרב למשקלים שלו לא אומר כלום ,בלחיצות חזה הוא לא רואה אותי ממטר ,אפילו לא מרגיש אותי ,ואני מוכן לשים כסף שגם בדד ליפט הוא מאכיל אותי אבק .

חוץ מזה,אני שוקל בערך 25 קילו יותר מעמית ספיר ,במשקל גוף שלי זה לא חוכמה לעשות סקוואטים של 200+ ,אני פאקינג שוקל מעל 100 קילו ,בגלל זה אני לא מתלהב מהמשקל הזה , יש לך אנשים ששוקלים 30 קילו פחות ממני ,אבל עושים סקוואטים של 70 , 80 , ו90 קילו יותר ממני ,ובתנאי תחרות ,שזה הרבה יותר קשה

פינגווין 16-07-07 00:43

למה אתם כל הזמן חושבים טבעי?
קשה מאוד או אפילו בלתי אפשרי למצוא אחד כזה
למצוא פוורליפטר טבעי?....אפילו אם הוא לא טבעי הוא תמיד יטען שהוא כן
היו כולם יושבים על חומרים...לאט לאט השימוש בהם ניהיה פחות מסוכן וככה יותר ויותר מתחילים להשתמש

Antonator1 16-07-07 02:36

פאוורליפטרים מקצועיים בקטגוריות משקל הנמוכות מרימים משקלים פשוט מטורפים יחסית למשקל שלהם והם בעלי גוף מעולה לרוב - אין הרבה סיכויים שכל זה באופן טבעי.

Deja Vu 16-07-07 03:10

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Night_Wolf
אחי אתה מכיר אותי?
אתה סומך על המילה שלי?
ארבל זה מפלצת מהלכת ואני אומר לך שביום שאתה תיראה אותו אתה לא תאמין לכמה בן אדם יכול להתמיד ולהשקיע ולהגיע רחוק הבן אדם ממש תותח :sbb4:

וואלה אם גלעד אמר גלעד יודע:jockey: וארבל זה לא מחוסר כבוד או משהו סתם מסקרנות מעניין לראות כבר מי זה ארבל הקרנף המדובר מקווה שבאמת ייצא לי להגיע למר ישראל למרות שזה להביש את עצמי לעומת החבורת קרנפים שהיו שם מהפורום

Antonator1 16-07-07 03:19

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Deja Vu
וואלה אם גלעד אמר גלעד יודע:jockey: וארבל זה לא מחוסר כבוד או משהו סתם מסקרנות מעניין לראות כבר מי זה ארבל הקרנף המדובר מקווה שבאמת ייצא לי להגיע למר ישראל למרות שזה להביש את עצמי לעומת החבורת קרנפים שהיו שם מהפורום

אתה לא תביש את עצמך, תאמין לי - אתה ראית את הידיים שלך? זה לא שיש לנו פה ביבופים ורוקסטדיים בפורום.

Antonator1 16-07-07 03:22

זה ברור שארבל בן אדם גדול - רואים את זה בסמל האישי. השאלה היא - עד כמה גדול חחח... אבל הוא בן אדם טוב וזה מה שהכי משנה.

Deja Vu 16-07-07 04:31

ציטוט:

אתה לא תביש את עצמך, תאמין לי - אתה ראית את הידיים שלך? זה לא שיש לנו פה ביבופים ורוקסטדיים בפורום.

לא יודע כבר אחרי שראיתי את אליאב שקטן מימני בשנה אם כזאת מסה קיבלתי טראומה חח

arbel2 16-07-07 06:27

ציטוט:

זה ברור שארבל בן אדם גדול - רואים את זה בסמל האישי. השאלה היא - עד כמה גדול חחח... אבל הוא בן אדם טוב וזה מה שהכי משנה.

רוב תודות על המחמאות ,גם אתה בחור לא רע בכלל
:sbb4:

Night_Wolf 16-07-07 07:58

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Deja Vu

מייייייייייי אחי חחחחחחחח אתה ניראה קטלני!
תבוא אם גופית פיטבול כמו גדול לתחרות ולא רק לנאבא גם לIFBB אל תפקיר אותי!!!
אני מצפה לראות אותך שם ואף אחד לא צריך להתבייש בעצמו :sbb4:
בטח לא אתה יא סוס!

Bodybuilder 16-07-07 09:27

אבי לייני,בעל המכון בו אני מתאמן,אלוף ישראל בלחיצת חזה + דדליפט
235 דדליפט
175 חזה
180 סקוואט
בן 48
הוא יבש כול השנה,יותר נכון כמה שנים,שוקל 88 קילו,היקף יד בערך 45 (הוא ירד כצת)
180 גובה ! לא להיתווכח איתי על זה שהוא טבעי,אני לא מתכוון להוכיח,על זה לא מתווכחים !

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:39.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ