ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   תראו את זה:נשמע כמו בלבול ביצים (https://israelbody.com/showthread.php?t=42546)

Mr.Bazooka 10-10-08 06:38

תראו את זה:נשמע כמו בלבול ביצים

הדיאטה המטורפת של פלפס: 12 אלף קלוריות ביום

השחיין האולימפי שלא מפסיק לגרוף מדליות, גם לא מפסיק לטרוף: מידי יום הוא בולס קילוגרם פסטה, 5 כריכים עמוסים בביצים, בשר גבינות ומיונז, מגש פיצה, פנקייקס, משקאות אנרגיה ועוד ממתקים ד"ר איתי גל פורסם: 15.08.08, 12:58

אל תנסו את זה בבית: השחיין האולימפי מייקל פלפס שלא מפסיק לגרוף מדליות זהב בבייג'ין, גם לא מפסיק לטחון. אל תתבלבלו מתחת למעטה הגזרה הדקה והשרירית, שעה שהאלוף הצעיר בולס מידי יום 12 אלף קלוריות של כל טוב. כדי להמחיש זאת היטב, הערך הקלורי הזה שווה לכמות המזון היומית הנצטרכת על ידי שישה אנשים.

הדיאטה של פלפס כמעט בלתי נתפסת, ממש כמו הישגיו בבריכת השחיה. השחיין
התפריט היומי של מייקל פלפס
בוקר
3 כריכי חביתות
2 כוסות קפה
5 חביתות
קערת שיבולת שועל
3 פרוסות לחם מטוגן
3 פנקייקס

צהריים
חצי ק"ג פסטה
2 כריכי חזיר וגבינה
משקאות אנרגיה

ערב
חצי ק"ג פסטה
מגש פיצה
משקאות אנרגיה

בן ה-23 כבר זכה בשש מדליות זהב ובסך הכל ב-12 מדליות אולימפיות, מה שהופך אותו לספורטאי המעוטר ביותר בתולדות המשחקים האולימפיים. ההישג הזה מכובד עוד יותר בהתחשב בהפרעות הקשב וההיפראקטיביות מהן הוא סובל מאז ילדותו.

אבל מסתבר שלא מספיק להיות פנומנלי, צריך גם הרבה אסטרטגיות, וחלק מהן נעוצות בתזונה שלו. "כל מה שאני יודע לעשות זה לאכול, לישון ולשחות" אמר פלפס לאחר שזכה במדליה האולימפית ה-12 שלו. והבחור יודע לאכול: כשנשאל מה יביא אותו לנצחון נוסף, אמר: "להכניס כמה קלוריות למערכת".

רגע לפני שנספר מה באמת נכנס למערכת שלו, נזכיר שאדם ממוצע צורך כ-2,000 קלוריות ליממה. אנשים תחת דיאטת הרזיה נאבקים סביב 1,200 קלוריות ליממה. אבל כשפלפס צריך לשחות 17 פעמים במשך תשעת ימי המשחים בבייג'ינג, הוא צריך ארוחות של אלופים.

וכך נראה היום שלו: הוא מתעורר ב-5 לפנות בוקר לארוחת הבוקר הדשנה שכוללת שלושה כריכים עם חביתה עמוסים בגבינה צהובה, תרד, עגבניות, בצל מטוגן ומיונז. אחרי הבליסה הזו הוא לוגם שתי כוסות קפה, עוד 5 חביתות, קערת שיבולת שועל, שלוש פרוסות של לחם מטוגן ממותק ושלוש חביתיות שוקולד.

עד הצהריים הוא מצליח להתאפק בקושי רב, כשאז הוא בולע חצי קילוגרם של פסטה, שני כריכים גדולים של לחם לבן עם בשר חזיר וגבינה מעוטרים שוב בהרבה מיונז. כדי לשטוף את הכריכים, הוא שותה עוד 1,000 קלוריות של משקאות אנרגיה. לארוחת הערב הוא "מרביץ" עוד חצי קילוגרם של פסטה, מגש פיצה שלם ועוד אלף קלוריות של משקאות אנרגיה.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/020...1/WXG95_wa.jpg
פלפס. תפריט של שישה אנשים

"אין כל ספק ששחיינים הם צרכני קלוריות אדירים" אומרת ל-ynet ד"ר נעמה קונסטנטיני, רופאת ספורט ויו"ר הועדה הרפואית של הועד האולימפי, "הם יכולים להגיע לצריכה של כ-500 קלוריות בשעת אימון. בתקופות העומס הם מגיעים ל-4 שעות אימון שחיה של 15 ק"מ שחיה ביום, ועוד אימון בחדר כושר. נפחי האימון האדירים הללו מגיעים לאלפי קלוריות".

לדברי ד"ר קונסטנטיני, חילוף החומריים והצריכה האנרגטית הבסיסית של הספורטאים גבוהה מזו של האדם הממוצע, כך שגם בעת מנוחה גופם צורך קלוריות רבות מאלה של אדם רגיל. "שחיין כמו פלפס יכול להגיע לשריפה של 3,000 קלוריות ביום במנוחה, ועם 5-6 שעות אימון גם לעוד 5,000 קלוריות, כך שהם שורפים הרבה יותר קלוריות, ונזקקים כמובן גם לתפריט קלורי מתאים".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3583006,00.html

DrGYM 10-10-08 06:52

כבר היה על זה דיון.

חרטא ברטה

custello 10-10-08 07:38

בקטנה אני אוכל את הכמות קלוריות האלו פעמיים ביום.

itaiprz1 10-10-08 08:47

וואלה אין מצב בעולם , גם אם הוא היה לפני מרתון הוא לא היה אוכל 12 אלף.

ThE HummeR 10-10-08 09:05

יותר מדי חרא יש לו שם .

or16 10-10-08 09:18

איזה שטיות 5 קערות שיבולת שועל מה הוא לא יכול לאכול באחת?שתי כוסות קפה ללמה ה2 ?מזה השטיות האלה 5 חביתות חביתה אחת אם 6 7 ביצים הם סתם מנסים להרשים יותר או .שזה ניראה כמו חרא מהפח זבל

or16 10-10-08 10:26

סתם ביבבולי מוח יש לו שם מלא זבל. "לו"זה לא שלו

SiX PACK 10-10-08 10:51

12 אלף מוגזם זה מאזן חיובי גדול מדי הוא היה צובר המון משקל זה לא יכול להייות....
אני בספק אם 6 אלף ק' וגם זה יותר מדי.

Sugarzaza 10-10-08 11:15

סתם שחיף

gman 10-10-08 11:17

אני דווקא חושב שזה אפשרי. טוב, אולי הם קצת הגזימו ב12 אלף, אבל לא הגזימו מדי...
הרי הסדר יום שלו נראה בערך ככה: לקום מוקדם בבוקר, לאכול, לשחות עד הצהריים, ארוחת צהריים, לשחות עד הערב, ארוחת ערב, לישון.

amir 10-10-08 11:41

מחקו לי פה הודעה?

jonathan 10-10-08 12:38

לא אמיתי.
למה נראה לכם שחלק מהתפריט שלו זה פיצה?למה לו זבל בתפריט?
חוץ מזה שאין לו מספיק חלבונים בתפריט הזה(כן,עם כל החביתות)
העיתונות סתם מנפחת דברים ומבלבלת את השכל,יש לו תפריט טוב ואנחנו לא נראה אותו מן הסתם.
הוא לא אידיוט

!Demon! 10-10-08 12:51

חישבתי את כל זה בערך יצא לי 4441 נוסיף תפיצה זה עוד 2400 קלוריות +משקאות ניתן לו אפילו 2k לקלוריות זה יוצא 8 חחח וזה בהגזמה אחושרמותה
אולי בנוסף לזה הוא שותה קופסת גיינר ביום זה אולי
אבל עדין לא מאמין שהוא על 12 אלף קלוריות

Mr.Bazooka 10-10-08 14:04

ציטוט:

פורסם במקור על ידי jonathan (הודעה 667269)
לא אמיתי.
למה נראה לכם שחלק מהתפריט שלו זה פיצה?למה לו זבל בתפריט?
חוץ מזה שאין לו מספיק חלבונים בתפריט הזה(כן,עם כל החביתות)
העיתונות סתם מנפחת דברים ומבלבלת את השכל,יש לו תפריט טוב ואנחנו לא נראה אותו מן הסתם.
הוא לא אידיוט

לא חשבנו שזה אמיתי.o_o

Shady's_Soldier 10-10-08 14:04

אני היחיד שהתפריט הזה עשה אותו רעב אש?

ClassicBody 10-10-08 14:13

חח הוא סתם הסתלבט נראה לי והמפגרים מהעיתונות האמינו...

OmriF 10-10-08 15:59

חח רואים שזה חרטא וישר ידעתי שזה חרטא..

תחשבו כמה פעמיים ביום וכמה זמן הוא בשירותים..

אין מצב שהוא גם אוכל פיצה כל יום, זה ממש חרא של אוכל (לכל יום. בכללי זה טעים :) )

ת'אמת תחשבו על זה: הוא אוכל מלא, יש לו בטח מלא גזים וככה הוא מצליח "לטוס" בבריכה.

jonathan 10-10-08 16:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Mr.Bazooka (הודעה 667339)
לא חשבנו שזה אמיתי.o_o

אל תעשה קונצים:nono:

Goldberg 10-10-08 17:21

בטח זה לא הסטרואידים זה התפריט המטורף !!!

VIKING 10-10-08 17:22

אני לא מאמין שהוא אוכל 12 אלף על בסיס קבוע, בטוח שפחות מ-8 אלף הוא לא אוכל.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:20.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ